Polityka

Pan Marszałek specjalnie mikrofon włączył i dziadek znowu skompromitował się na cały kraj XD.
Tak, skompromitował się, to jasne, jednak ciekawi mnie, że piszesz w tonie jakobyś był całkowicie pewien co do tego, że ryży NIE jest niemieckim agentem. Oczywiście to po stronie stawiającego tezę leży obowiązek jej udowodnienia, jednak istnieją przesłanki na bazie których można podejrzewać na bazie pewnych spekulacji - że może nie jest agentem ale zwykłym , kupionym niemieckim sługusem (choć działalność agenturalna w pewnej skali również jest możliwa).
 
GBGUXH7X0AAhq7u.jpeg
 
Pomówienia TVP też tak ochoczo wyjaśniałeś?
Zagranie kartą "Bo oni też" z bosstem +10 do odwrócenia uwagi. :frankapprove:
dla Lewicy to jednak Tusk, jest i tak lepszy niż Kaczyński
Dla lewicy, czyli dla Ciebie nie?
kogo widzicie na kandydata do prezydenta w obozie władzy?
Jakoś tak widać, że chujownia już czyni przygotowania (marszałkowanie w stylu, który podoba się np Niemcom)
 
Last edited:
  • Like
Reactions: osk
a to pokolenie to chyba Z... a nie Jay-Z :boss: :lol:
Kolega widzę sejmu nie ogląda, nie ładnie to tak i nie po obywatelsku! ;)
Z drugiej też strony nie mogę chodzić teraz sfrustrowany i się przejmować tym każdego dnia bo Tusk został premierem.
A zagłosowałeś na...?
chujownię czy PedO? Jeden ryży chuj, c'nie? :roberteyeblinking:
Ciekawe czy PAP też tak napiszę po odczytaniu listu samobójcy przez Błaszczaka...
:confused:
:boss:
Po ośmiu latach rządów rudego, w obecnym czasie stosuje niemal homeopatyczne dawki jego skuriwałego pierdolenia dla pelikanów maści wszelakiej ale właśnie uświadomiłeś mi i poinformowałeś, że w swoim expose wykorzystał samobójstwo tego człowiueka, czyli teraz całkiem uprawnionym będzie miano - u już nie ryży chuj, co bardziej ryża kurew
 
Last edited:
Ten Sikorski to kompletna pomyłka.

Jak gość który dziękował Amerykanom za wysadzenie Nord Stream 2 może zostać szefem MSZ?
Zostałeś w domu w czasie wyborów? Nie podejrzewam Cię bowiem o aż taką trzeźwość umysłu, która przejawić by się musiała w udzielonym poparciu dla Konfederacji ;) jak również o tak silne zjebanie, by wesprzeć PO, czy inną chujownię...
:roberteyeblinking:
 
Kolega widzę sejmu nie ogląda, nie ładnie to tak i nie po obywatelsku! ;)

A zagłosowałeś na...?
chujownię czy PedO? Jeden ryży chuj, c'nie? :roberteyeblinking:

Po ośmiu latach rządów rudego, w obecnym czasie stosuje niemal homeopatyczne dawki jego skuriwałego pierdolenia dla pelikanów maści wszelakiej ale właśnie uświadomiłeś mi i poinformowałeś, że w swoim expose wykorzystał samobójstwo tego człowiueka, czyli teraz całkiem uprawnionym będzie miano - u już nie ryży chuj, co bardziej ryża kurew
Głosowałem na bezpartyjnych
 
Czyli na PiS (np na Dolnym Śląsku otwarcie mieli sejmikową koalicję z PiS). Zalecam, zanim odda się głos - gruntowanie sprawdzić kogo się wspiera. "Bezpartyjni"... to już lepiej nasienie zmarnować ;)
Jeżeli myślisz że ten kraj jest tak w 100proc niezależny, że tylko od postawienia krzyżyka na karcie zależą decyzję rządzących i prowadzenie narodu to się bardzo, ale to bardzo mylisz.
 

Zdjęcie

Jeżeli myślisz że ten kraj jest tak w 100proc niezależny, że tylko od postawienia krzyżyka na karcie zależą decyzję rządzących i prowadzenie narodu to się bardzo, ale to bardzo mylisz.
Nie dałem podstaw, by snuć takie przypuszczenia odnośnie mego poglądu na tę kwestię. Przeciwnie, zwykle, jeśli o naszych decydentów chodzi piszę o nich: "rządzący", z celowo użytym cudzysłowem. Tutaj mamy jednak do czynienia z zupełnie inną sytuacją. Otóż możemy jedynie snuć przypuszczenia odnośnie ordynacji wyborczej, spekulować - czy ma to sens, Ty jednak nie skreślasz całkowicie powagi i efektów naszych wyborów. Oddawanie głosu na słupy jest wspieraniem POPiSu, a Ci już udowodnili, że nie są godni danego im zaufania, po co więc robić to po raz kolejny?
 
Zdjęcie


Nie dałem podstaw, by snuć takie przypuszczenia odnośnie mego poglądu na tę kwestię. Przeciwnie, zwykle, jeśli o naszych decydentów chodzi piszę o nich: "rządzący", z celowo użytym cudzysłowem. Tutaj mamy jednak do czynienia z zupełnie inną sytuacją. Otóż możemy jedynie snuć przypuszczenia odnośnie ordynacji wyborczej, spekulować - czy ma to sens, Ty jednak nie skreślasz całkowicie powagi i efektów naszych wyborów. Oddawanie głosu na słupy jest wspieraniem POPiSu, a Ci już udowodnili, że nie są godni danego im zaufania, po co więc robić to po raz kolejny?
Zatem jaka jest Twoja sugestia ? Konfederacja?
 
Back
Top