Polityka

Kulfon dojechany przez Wiecha poszedł na ugodę. Miał chyba tylko napisać wpis.
Mam mieszane uczucia odnośnie tego, ale może to akurat dobre posunięcie bo te mass trol konta (często to są osoby z młodzieżówek) za dużo sobie pozwalają...
 
Irlandia doczekała się swoich akcji typu BLM, palenie sklepów, niszczenie mienia, atakowanie komisariatów policji. Czy potępiacie irlandzkich huliganów tak samo jak potępialiście brutalne akcje BLM?
-------
Beka z antysystemowcow, Menten orze Bosaka i Brauna, zarzucając im przysiadkę do stolika, który mieli wywracać:

 
Last edited:
Irlandia doczekała się swoich akcji typu BLM, palenie sklepów, niszczenie mienia, atakowanie komisariatów policji. Czy potępiacie irlandzkich huliganów tak samo jak potępialiście brutalne akcje BLM?
-------
Beka z antysystemowcow, Menten orze Bosaka i Brauna, zarzucając im przysiadkę do stolika, który mieli wywracać:
Ty jednak jesteś nieuleczalny ananas. Nie oprzytomniejesz nigdy, nie ma chuja.
Potrafisz taką głupotę napisać udając, że nie widzisz różnicy.
:beczka:
 
Nie byłoby takich akcji, gdyby nie pigmentododatni przestępcy.
Nie dla tego typu imigrantów.
Ty jednak jesteś nieuleczalny ananas. Nie oprzytomniejesz nigdy, nie ma chuja.
Potrafisz taką głupotę napisać udając, że nie widzisz różnicy.
:beczka:
Jakby głupota mogła latać...

Mam nadzieję, że Donek jak wpuści inżynierów to wszystkich do Krakowa.
:fjedzia:
 
Kulfon dojechany przez Wiecha poszedł na ugodę. Miał chyba tylko napisać wpis.
Mam mieszane uczucia odnośnie tego, ale może to akurat dobre posunięcie bo te mass trol konta (często to są osoby z młodzieżówek) za dużo sobie pozwalają...
Tylko teraz Wiech i te chujostwo demagogia będą musiały się spowiadać skąd mają jego adres. Zdobyli go nielegalnie więc chłop przyjął na klatę bo jaki normalny człowiek będzie latał z halabala po sądach żeby wypuścić kontratak. Mam nadzieję, że pałka mu nie zmięknie drugi raz, wolność słowa w internecie to podstawa
 
Bez przesady. Rownie dobrze ktos Cie moze spytac, czy teraz mieszkancy Afryki na calym swiecie beda klekac i przepraszac za tego swira.

Ale nie pytam czy forumowicze mają zamiar klękać i przepraszać, tylko czy negatywnie oceniają protesty, w których niszczone jest mienie prywatne i publiczne? Czy może potępiają takie czyny tylko gdy są dokonywane przez osoby o ciemniejszym kolorze skóry niż ta irlandzka?
 
Ty jednak jesteś nieuleczalny ananas. Nie oprzytomniejesz nigdy, nie ma chuja.
Potrafisz taką głupotę napisać udając, że nie widzisz różnicy.
:beczka:

Widzę różnicę w moralności komentatorów:
Biały podpalić komuś sklep - dobry uczynek
Czarny podpalić komuś sklep - zły uczynek
 
Ale nie pytam czy forumowicze mają zamiar klękać i przepraszać, tylko czy negatywnie oceniają protesty, w których niszczone jest mienie prywatne i publiczne? Czy może potępiają takie czyny tylko gdy są dokonywane przez osoby o ciemniejszym kolorze skóry niż ta irlandzka?
W sensie czy potepiaja protesty i zamieszki?

Podloze jest wazne. W pierwszym przypadku iskra zapalna byla smierc cpuna kryminalisty podczas interwencji policji, a w drugiej imigrant z Afryki zabil dzieci pod szkola.


Widzę różnicę w moralności komentatorów:
Biały podpalić komuś sklep - dobry uczynek
Czarny podpalić komuś sklep - zły uczynek

Jezeli rozpatrujesz to w kategorii koloru skory to moze sprobuj w ten sposob
cpun kryminalista i morderca dzieci byli ciemnego koloru skory.
Bialymi byly ofiary i policjanci (jeden byl Azjata, wiec chyba zolty) zaprowadzajacy porzadek.
 
Widzę różnicę w moralności komentatorów:
Biały podpalić komuś sklep - dobry uczynek
Czarny podpalić komuś sklep - zły uczynek
Nie kolego, nie widzisz.
Aż paluchy świerzbią by to wyjaśnić jak małemu dziecku,
ale nie, pierdolę to, może kiedyś sam oprzytomniejesz jakimś cudem.
:beczka:

Edit: widzę, że @spa wyjaśnił jedną połowę różnicy, reszty domyśl się sam.
 
Tylko teraz Wiech i te chujostwo demagogia będą musiały się spowiadać skąd mają jego adres. Zdobyli go nielegalnie więc chłop przyjął na klatę bo jaki normalny człowiek będzie latał z halabala po sądach żeby wypuścić kontratak. Mam nadzieję, że pałka mu nie zmięknie drugi raz, wolność słowa w internecie to podstawa
Jak nielegalnie? Co zrobili? Kto mówił że nielegalnie?
Prawda jest taka że Kulfon i reszta tych troli Konfederacji zaczęła rywalizację łeb w łeb z tymi lewackimi mass trol kontami. To jest już męczące i za dużo sobie pozwalają...
Żeby to był tylko spam...
BTW ja mam teorie spiskową że Kulfon to Jacek Wilk :korwinlaugh:


Widzę różnicę w moralności komentatorów:
Biały podpalić komuś sklep - dobry uczynek
Czarny podpalić komuś sklep - zły uczynek
A jak Hindusi przez bierność policji i nie reagowanie na akcje Muzłumanów rewanżują się w muzłumańskixh dzielnicach wchodząc do meczetów?
 
A w tym czasie można zachęcić inne rodziny do urodzenia dziecka i zamiast jednego dziecka z in vitro utrzymać żłobek przez miesiąc dla jednej bandy dzieciaków co z pewnością bardziej poprawi demografię niż finansowanie in vitro. Są sprawy ważne i ważniejsze. Owszem, żal tych, którzy chcą a nie mogą, ale wiele jest dziedzin i sytuacji gdzie by się chciało a nie idzie i nie uważam by in vitro było priorytetem.
Ja to w ogole poszedłbym w Trumpa i parafrazując jego "jedna kartka nowych przepisów, super, ale skróć albo wycofaj inne przepisy o 2 kartki" sformułował: domagasz się jakiegoś nowego transferu jednych do drugich, super, najpierw pokaż które adekwatnie (najlepiej wielokrotność) transfery likwidujesz. Bo inaczej to jest jebany koncert życzeń, a kto sobie życzy więcej ten oczywiście i bezapelacyjnie jest lepszym człowiekiem, a ten co ma wątpliwości to ten zły, wiadomix.

A co to się stanęło?


XD






GW: "Mesjasz Turbokapitalizmu" hahaha kekłem... Jak mu wyjdzie, to serio nim będzie :)


SIę w tańcu nie pie...




 
Jak nielegalnie? Co zrobili? Kto mówił że nielegalnie?
Prawda jest taka że Kulfon i reszta tych troli Konfederacji zaczęła rywalizację łeb w łeb z tymi lewackimi mass trol kontami. To jest już męczące i za dużo sobie pozwalają...
Żeby to był tylko spam...
BTW ja mam teorie spiskową że Kulfon to Jacek Wilk :korwinlaugh:



A jak Hindusi przez bierność policji i nie reagowanie na akcje Muzłumanów rewanżują się w muzłumańskixh dzielnicach wchodząc do meczetów?

Jakie akcje jakich muzułmanów? Rewanżują się bezpośrednio winnym czy tym którzy są pod ręką?
 
Podloze jest wazne. W pierwszym przypadku iskra zapalna byla smierc cpuna kryminalisty podczas interwencji policji, a w drugiej imigrant z Afryki zabil dzieci pod szkola.

Czyli teraz właściciele sklepów muszą to wziąć na klatę, bo ranione nauczycielki nie miały nawet wyroku za jazdę po pijaku?
 

Fritz:
- (..) to porównanie, można powiedzieć, homeryckie.

Gozdyra:
-Nie wiem, czy Homer byłby dumny

Homer:
-Szczęść Boże.

Bez nazwrry.jpg
 
To jest kozak w chuj. Piękna przemowa.
Żaden, z pierdolonym rudzielcem na czele, parlamentarzysta nie jest godzien rzemyka u sandałów Brauna wiązać gdy przychodzi do sztuki władania słowem.
Może nie podobać Ci się jego kościółkowość, ale braku logiki mu nie zarzucisz.
I tak, ma rację, żadnego in vitro z budżetu.
Brauna nazywasz zjebem a hałabałę propsujesz :waldeklaugh:


Dlaczego żadnego in vitro z budżetu? Ani nie zabijasz dzieci, a zwiejszasz dzietność.
 
Taka terapia może sporo kosztować. Wszyscy mamy się na to składać?
To ja wolę na żłobki i inne ułatwienia dla rodziców dawać pieniądze


Ale Ty masz 5 lat? To nie działa tak, że jak nie dadzą na in vitro to dadzą na żłobki.
Lol.
 
Pisałem, że jest relatywnie mało par a nie dzieci, celowo użyłem słowa relatywnie ponieważ, niech już będą te dzieci, 100 tysięcy to oczywiście dużo ale żeby zmieniać demografię to jednak mało. Problem demografii leży gdzie indziej niż w bezpłodności ale to już inna kwestia.

Żeby było jasne, ja nie mam nic do dzieci z in vitro, ani do bezpłodnych par chcących z tego korzystać ani nawet do samego zabiegu jako takiego.
Aczkolwiek, problemy na które, wskazał Braun są również warte uwagi a nie oszukujmy się, ludzie są jacy są.
Argumenty typu: "może nie będzie" albo "to będzie promil" do mnie nie przemawiają.

Z tą dobrowolnością programu bym nie przesadzał ponieważ jako podatnik jestem do niego wciągany pod przymusem a nie dobrowolnie.

To chyba na tyle, myślę, że nie mamy w tej sprawie jakiegoś wielkiego konfliktu :)


Ale 300 tys ukraińskich dzieci to już zmiana tkanki narodowej Polski?
 
Back
Top