Polityka

Pokazujesz znowu jakim jesteś tumanem

Kołodzieczak był potrzebny przed wyborami - teraz jest ścierwem co się wygłupiło już grubo przed ogłoszeniem rządu a pierdoli publicznie że chce byc ministrem rolnictwa.
On był by zebrał trochę glosów na wioskach, teraz jest śmieciem politycznym którego spuszczą w kiblu jako pierwszego
Ogarnij się gościu

Ale na to właśnie liczę. Nie lubię Kołodziejczaka.
 
Ale na to właśnie liczę. Nie lubię Kołodziejczaka.
Ja ci nie bronię go nie lubić
Ale wyjeżdzasz z jego osoba jak argument. On był jechany bo ma być jechany , on już jest trendowaty i każdy to wie - ilu ma za sobą ludzi ? no własnie, idzie na śmietnik bo już po wyborach i PSL będzie rządził wsią - ten sam PSL co stwierdził że nie chche ministerstwa rolnictwa
Pytam kolejny raz - dlaczego Mazurek nie przerywał wywiadów z lewackimi wiedzmiami co nie były przygotowane odnośnie programu wyborczego + oczywiście nie chciały odpowiadać na pytania odnośnie personaliów?
 
Ja ci nie bronię go nie lubić
Ale wyjeżdzasz z jego osoba jak argument. On był jechany bo ma być jechany , on już jest trendowaty i każdy to wie - ilu ma za sobą ludzi ? no własnie, idzie na śmietnik bo już po wyborach i PSL będzie rządził wsią - ten sam PSL co stwierdził że nie chche ministerstwa rolnictwa
Pytam kolejny raz - dlaczego Mazurek nie przerywał wywiadów z lewackimi wiedzmiami co nie były przygotowane odnośnie programu wyborczego + oczywiście nie chciały odpowiadać na pytania odnośnie personaliów?

Nie oglądam jakoś regularnie Mazurka ale pamiętam, że kiedyś nie szczędził Lewicy. Przykład który zapamiętałem:

 
Konfederacja kąsa finansami publicznymi , pytanie dlaczego pierdoli to Bosak a nie ich kandytat na ministra finansów specjalista Mentzen :juanlaugh:

Niezależni ekperci finansowi tłumaczyli że dług może być ale adekwatny to wpływów i to jest pierdolenie pod publiczkę bo nawet KO jeszcze o tym nie gada skoro nie mają wglądu w dokładny stan finansów
 
Ja ci nie bronię go nie lubić
Ale wyjeżdzasz z jego osoba jak argument. On był jechany bo ma być jechany , on już jest trendowaty i każdy to wie - ilu ma za sobą ludzi ? no własnie, idzie na śmietnik bo już po wyborach i PSL będzie rządził wsią - ten sam PSL co stwierdził że nie chche ministerstwa rolnictwa
Pytam kolejny raz - dlaczego Mazurek nie przerywał wywiadów z lewackimi wiedzmiami co nie były przygotowane odnośnie programu wyborczego + oczywiście nie chciały odpowiadać na pytania odnośnie personaliów?
Przypomnij sobie z jakich partii osobniki pili wódeczkę u Mazurka jak nasz liberał siedział zamknięty jak pies w domu ze szmatą na pysku i nie widział w tym nic niepokojącego.
Prosta matematyka.
:roberteyeblinking:
 
Przypomnij sobie z jakich partii osobniki pili wódeczkę u Mazurka jak nasz liberał siedział zamknięty jak pies w domu ze szmatą na pysku i nie widział w tym nic niepokojącego.
Prosta matematyka.
:roberteyeblinking:
Ja nic nie wiem nic nie pamiętam
Ogólnie z żoną ustaliłem że dziś ma być obiad ale jaki to już zależy od rodziny a nie od naszych preferencji
bo rodzina jest najważniejsza
 
Nasz korposzpatageka wierzy w oficjalne dane ministerstwa, a statystyka nie ma serca także:

Pis 0
Konfa 0
Nawet lewaki 0
PedO 1

Oficjalnie według statystyk co by nie mówił krul mamy oficjalnego lidera w pedofilii. Na to nie zrobisz szpagatu w końcu oficjalne dane mordo.
:roberteyeblinking:


Jeżeli łączyc PIS ściśle z KK to PiS prowadzi w pedofili.
Jeżeli brać pod uwagę poparcie dla pedofilii to Konfa prowadzi i lewica.
Wszystko zależy od kryterium
 
Jeżeli łączyc PIS ściśle z KK to PiS prowadzi w pedofili.
Jeżeli brać pod uwagę poparcie dla pedofilii to Konfa prowadzi i lewica.
Wszystko zależy od kryterium
Mówimy o partiach więc argument KK jest z dupy, bo księża nie należą do partii.
Nie mówimy ani o poparciu ani tezach dotyczących faktu.

Mamy sztywne 1-0 nic zakrzywianie rzeczywistości i wybiórcza retoryka nie zmieni. Makao.
 
Mówimy o partiach więc argument KK jest z dupy, bo księża nie należą do partii.
Nie mówimy ani o poparciu ani tezach dotyczących faktu.

Mamy sztywne 1-0 nic zakrzywianie rzeczywistości i wybiórcza retoryka nie zmieni. Makao.


Czyli jak wspierasz, finansujesz organizacje odpowiadającą za duża skalę pedofilii i jej tuszowanie - to lżej niż jeżeli w Twojej partii ktoś dopuści się takiego czynu i normalnie pójdzie siedzieć?
 
Czyli jak wspierasz, finansujesz organizacje odpowiadającą za duża skalę pedofilii i jej tuszowanie - to lżej niż jeżeli w Twojej partii ktoś dopuści się takiego czynu i normalnie pójdzie siedzieć?
KK to osobna kwestia sięgająca dużo dalej niż spacerki z pisem za rękę.
Będzie białko na Jarka albo na Korwina to będzie remis. Póki co lidera znamy.
:fjedzia:
 
Jeżeli łączyc PIS ściśle z KK to PiS prowadzi w pedofili.
Jeżeli brać pod uwagę poparcie dla pedofilii to Konfa prowadzi i lewica.
Wszystko zależy od kryterium
Jeśli łączyć halibuteńkę z familokiem,
to osobą, która ma najczęściej podrażnianego rowa jest sam halibuteńko.
Jeśli brać pod uwagę poparcie halibuteńki dla rozpusty w familokach to w najbardziej zaoranym rowie prowadzi znowu halibuteńko na spółę z króliczkiem.
Wszystko zależy od tego kto kogo kryje.

Czyli jak wspierasz, finansujesz organizacje odpowiadającą za duża skalę pedofilii i jej tuszowanie - to lżej niż jeżeli w Twojej partii ktoś dopuści się takiego czynu i normalnie pójdzie siedzieć?
Czyli jak wspierasz, finansując chociażby oświetlenie i ogrzewanie w sobotnie wieczory na imprezie w familoku, odpowiadającą za dużą skalę podrażniania rowów i ich rozpychania
- to lżej niż jeżeli sam dopuścisz się takiego czynu i normalnie pójdziesz na taką sobotnią rozpustę do familoka?

:tiphatb:
po makale.
 
Jeśli łączyć halibuteńkę z familokiem,
to osobą, która ma najczęściej podrażnianego rowa jest sam halibuteńko.
Jeśli brać pod uwagę poparcie halibuteńki dla rozpusty w familokach to w najbardziej zaoranym rowie prowadzi znowu halibuteńko na spółę z króliczkiem.
Wszystko zależy od tego kto kogo kryje.


Czyli jak wspierasz, finansując chociażby oświetlenie i ogrzewanie w sobotnie wieczory na imprezie w familoku, odpowiadającą za dużą skalę podrażniania rowów i ich rozpychania
- to lżej niż jeżeli sam dopuścisz się takiego czynu i normalnie pójdziesz na taką sobotnią rozpustę do familoka?

:tiphatb:
po makale.


Tylko, że ja nic wspólnego z familokami nie mam, a PIS z KK już tak :)
Rowa pewnie masz bardziej podrażnionego ode mnie(bo nie mam innego wytłumaczenia ma twoje fantazje o męskim analu niż to, że sam praktykujesz ) więc się nie wypowiadaj :)
 
Tylko, że ja nic wspólnego z familokami nie mam, a PIS z KK już tak :)
Rowa pewnie masz bardziej podrażnionego ode mnie(bo nie mam innego wytłumaczenia ma twoje fantazje o męskim analu niż to, że sam praktykujesz ) więc się nie wypowiadaj :)
Była napisane po makale,
reguł nie znasz?
:beczka:
 
Sonda logiczna
;;:
Na czym świat by skorzystał tym bardziej dłużej trwal a nie wygninąl :

Mężczyzna z kobietą = dziecko
LGBTOTOWOAOAOT + LGBTOSODKFOSKF = maskotka świnki peppy z chujem na marszu

Homoseksualizm jest genetyczny. Jak kilku gejów sobie będzie żyło bez ryzyka wpierdolu, to nie zablokuje parom hetero możliwości posiadania dzieci.
 
Homoseksualizm jest genetyczny. Jak kilku gejów sobie będzie żyło bez ryzyka wpierdolu, to nie zablokuje parom hetero możliwości posiadania dzieci.

to jest problem z tobą i waszymi pierdolcami - JA NIE MÓWIĘ O HOMOSEKUALISTACH tylko zaburzonych dewiantach co próbują wpływać na społeczeństwo głownie młodych ludzi wmawiając im że to jest normalne. Tak jak ten ludzki śmieć którego wystep w TVN wrzucił @ninja

Homo pary nie wadzą które były w starożytnym Rzymie ale robili to sobie po swojemu i nie latali po mieście z różowym piórkiem w dupie mówiąć że ktoś ich krzywdzi, lobby LGPT próbujące wchodzić do szkoł itd to jest problem. zobacz co się dzieje w USA gdzie flagi pedalów zasłaniają mapę USA

Ale co ty ignorancie możesz wiedzieć
 
Last edited:
to jest problem z tobą i waszymi pierdolcami - JA NIE MÓWIĘ O HOMOSEKUALISTACH tylko zaburzonych dewiantach co próbują wpływać na społeczenie na głownie młodych ludzi wmawiając im że to jest normalne. Tak jak ten ludzki śmieć którego wystep w TVN wrzucił @ninja

Homo pary nie wadzą , lobby LGPT próbujące wchodzić do szkoł itd to jest problem

Ale co ty ignorancie możesz wiedzieć

Monitoruję przedszkole dzieciaków. Jak narazie tylko Karate wjechało, więc jest konserwatywnie i stabilnie.
 
ten cwel z mam talent właśnie jako 8 z tej śmiesznej koalicji wali tekstym ,,ja się nie rzucę Rejtanem'' :juanlaugh:

elegancko frazesy ułożone pod publikę że tym samym tekstem pety operują
 
Back
Top