Polityka

Gietzwałd!


Robienie z gęby cholewy!
F8prel_WwAA816K.jpg
 
Kołodziejczak w styranych adidaskach pod białą koszulę w studio Super Express opowiadający że jest super bo Szymon Hołownia NAWET podał mu rękę za kulisami kilka dni temu :juanlaugh:
 
W którym numerze była?
Kiedyś sprzedawałem Playboye itp. na olx i fejsie i jej nie zapamiętałem. Chyba, że CKM..
Co ciekawe z 40% kupców to były kobiety, nawet takie starocie jak bicie seksualnegk rekordu świata z 2002 roku kupowały :korwinlaugh:
Do dzisiaj nie mogę jak ktoś mógł kupić numer za 200 zł xd
A skąd wziąłeś tyle tych playboyów żeby później nimi handlować?
 
Obejrzałem sobie po fakcie debatę Ryśka Petru i Mentzena

Gość ma ego wyjebane w kosmos i problem w tym że ciągle to musi pokazywać, na niewygodne tematy nie gada bo czas się skończył z głupkowatym uśmieszkiem, aparycja dzieciaka + śmieszkowanie/pajacowanie w różnych sytuacjach (teksty z chłopaków z baraków czy chłopakie nie płaczą - to sprzeda youtuber/tiktoker a nie kandydat na poważnego polityka) to się sprzeda dla części młodych.
Jest inteligenty , ogarnięty , kompetentny , ma celne riposty i go w sumie lubię. Ale to wciąż materiał na max 10 %
Teraz robi eventy po 2/8 k za bilet z darmową kawą + 3 drinki na barze aż mi się czasy dyskotek w liceum przypomniały tylko tam 15 zł taki bilet kosztował :juanlaugh:
Wiadomo część ludzi to kupi , kibicowałem prawicy ale trzeba też zauważyć że pod koniec przestali zachowywać się jak prawica i stali się bardzo miałcy.

Goście pierdolą o wolności gospodarczej a później żonka Bosaka wjeżdza do sejmu gdzie wcześniej mega ważnym tematem w jej życiu zawodowym było sprawienie by pary nie będące małżeństwem nie mogły nocować w hotelu.

To zamykanie komuś restauracji przez COVID jest złe a niepozwolenie wynajmu pokoi na dupczenie biznesmenom w delegacji to juz ok?

:corn:
 
Last edited:
Korwin to hamulcowy gietzwaldu i dobrze!


Prawda jest tak że nie wyjebali go przed wyborami bo się go bali i jego zwolenników na prawicy a teraz płączą bo są konsekwencje

to pokazuje że Bosak i Mentzen nie są gotowi na więcej niż 7% bo nie potrafią podjąć względnie prostej decyzji a co dopiero podejmować trudne decyzje gospodarze a nie teoretyczne pierdolenie że się wszystko wie , pełen pampers był zarówno u Bosaka i Mentzena - nawet teraz nie potrafią ostro pojechać i się zdystansować raz a dobrze tylko kulą uszy przy legendzie

I oni chcą rządzić ? Bo wciąż zachowują się jak sługusy i to w krótkich spodenkach
 
Last edited:

Kowal nagle stał się językoznawcą? Give me a break. Ten prosty człek nawet nie wie, że po znaku interpunkcyjnym stawia się spację. Facet ma naprawdę za dobre mniemanie o sobie. Zabawnie się go czasem słucha, gdy gada o piłce, ale momentami, gdy wchodzi na najwyższy poziom buty, chciałbym, żeby kazali mu potrenować jakiś zespół. Jakikolwiek. Chociaż przez pół roku. Może wtedy nabrałby trochę pokory.
 
To jest dopiero coś "fajnego" co pissuar zostawia w spadku. Zawstydzający niekiedy komunistyczne rozdawnictwo. Oni by Gierka wpędzili w kompleksy.
Snapinsta.app_393587392_3522456118024311_2316010022942314483_n_1080.jpg




"PiS zostawia finanse w marnym stanie. Rekordowa dziura i ogromny wzrost długu
Kulejące dochody z podatków, ogromne wydatki sztywne i rekordowo wysoki deficyt – to kondycja finansów państwa, jaką zostawia swoim następcom obecna władza."

"Największą jednak miną, jaką zostawia po sobie PiS dla nowego rządu, jest procedura nadmiernego deficytu, jaką zapewne wdroży wobec Polski Komisja Europejska"
 
Kolejne autorytety bronią Korwina i słusznie. Nie ma miękkiej gry.

Konfederaci:
- Nie sprzedawajcie się!
- Tylko twardy ideologiczny przekaz!
- Zero kompromisów!
- Nie zamieniajcie poglądów na słupki poparcia! - Lepiej być pod progiem, ale zachować idee niż wprowadzić wielu posłów, ale kosztem poglądów

20231020_133626.jpg
 
Kolejne autorytety bronią Korwina i słusznie. Nie ma miękkiej gry.

Konfederaci:
- Nie sprzedawajcie się!
- Tylko twardy ideologiczny przekaz!
- Zero kompromisów!
- Nie zamieniajcie poglądów na słupki poparcia! - Lepiej być pod progiem, ale zachować idee niż wprowadzić wielu posłów, ale kosztem poglądów

View attachment 81564
Kulfon, klasyczny Twitterowy pojeb.
 
Kowal nagle stał się językoznawcą? Give me a break. Ten prosty człek nawet nie wie, że po znaku interpunkcyjnym stawia się spację. Facet ma naprawdę za dobre mniemanie o sobie. Zabawnie się go czasem słucha, gdy gada o piłce, ale momentami, gdy wchodzi na najwyższy poziom buty, chciałbym, żeby kazali mu potrenować jakiś zespół. Jakikolwiek. Chociaż przez pół roku. Może wtedy nabrałby trochę pokory.
przecież ten alkoholik zapuchnięty jest zapraszany by mieć z niego bekę

on nawet o piłce czyli jedynej czynności w której był dobry w życiu nie mówi z sensem przez to że ma przepity mózg i gada jak wujek na weselu a nie były piłkarz
 
Kolejne autorytety bronią Korwina i słusznie. Nie ma miękkiej gry.

Konfederaci:
- Nie sprzedawajcie się!
- Tylko twardy ideologiczny przekaz!
- Zero kompromisów!
- Nie zamieniajcie poglądów na słupki poparcia! - Lepiej być pod progiem, ale zachować idee niż wprowadzić wielu posłów, ale kosztem poglądów

View attachment 81564
Jakiego kurwa Korwina? To Ozajasz.
 
W temacie migracji powiem, co się dzieje we Wrocku.
Sporo ludzi z całego świata: dużo Amerykanów, Włosi, Francuzi, Koreańczycy, Ameryka Płd.
Spotkałem nawet rodowitą Japonkę urodzoną w Minnesocie, uczy angielskiego w szkole językowej jako native speaker.
Podoba im się tu, choć poglądy zazwyczaj przechylone na lewo, to o Polsce mówią w superlatywach.
Bezpiecznie, czysto, spokojnie, itp

Ciekawi ludzie, wnoszą coś fajnego do kolorytu miasta. Część to turyści, część tu mieszka i pracuje.
Dla mnie to właśnie jest "ubogacenie kulturowe":
Pogadać sobie z Japonką o Japonii, w której nigdy nie byłem i raczej nie będę.

I zaraz jak ilościach hurtowych pokażą się beżowi "inżynierowie i lekarze", tych ludzi wywieje, bo Polska straci w ich oczach wszystkie atuty, które wiążą się z szeroko rozumianym poczuciem bezpieczeństwa.
Zamiast ciekawych, robiących fajny klimat osób, najczęściej specjalistów - ludzki śmieć, wyciągnięty z otchłani świata ludzi.
Zostaną Ukry i beżowi, 2 i 3 świat wyprze pierwszy.
A potem równia pochyła:


View attachment 81535

EDIT: Na ostatnim obrazku powinno być 89, ale wiadomo, co memiarz chciał przekazać.
Zgadzam się, że wspomniani ludzie to faktycznie realne ubogacanie państwa. Wartościowe grupy napływowe. Zazdroszczę znajomości z Japonką. Tylko drobna uwaga -- rodowita Japonka nie może być urodzona w Minessocie -- to tak a propos IQ i podstawowej znajomości języka.

Tyle, że później wychodzi znowu ślepy pissowski fanboizm, bo nikt tylu beżowych inżynierów i lekarzy w historii III RP nie wpuścił co właśnie pissuar.
 
Back
Top