Polityka



Gortat vs Gortat
 


Gortat vs Gortat

kawał kurwy to wiadomo od dawna co potwierdzić może środowisko koszykarskie
 
Wywodzę etymologię słowa "rodowity" od rodu.
Wiadomo, że wyrazy zmieniają pierwotne znaczenie i formę w miarę upływu czasu.
Słusznie, tylko że jego pierwotnym znaczeniem było «pochodzenie, urodzenie», które dzisiaj się zatraciło w praktyce.

Czyli Japonka urodzona z ojca i matki Japończyków pozostaje rodowitą Japonką, nawet gdy urodzi się w Minnesocie.
Wszystkie słowniki są jednak jednoznaczne co do znaczenia i to jest błąd. Możemy powiedzieć, że jest rdzenną Japonką, ale nie rodowitą (gdyż nie urodziła się w Japonii).

Ale ponieważ nikt z nas nie operuje polszczyzną Miodka i Bralczyka
aletoniedomnie.gif
 


Gortat vs Gortat
Ale dotacje od pisu brał na grube siano
 
teraz jakiś ukrainieć chce to i tamto

kiedyś to mógł zapytać czy chleb jest suchy czy czerstwy po 18 godzinach orki w polu

teraz śmieć w bluzie dresowej pyta gdzie jest pomoc

A kiedyś Polski Pan pytał co tak wolno zboże zbieracie Ukraińskie chamy

I byla opcja nadzianie na pal lub opcja pal premium jak czerwony kniaź się wkurwiił na chłopecków z pola co się stawiali

A gdziś w bluzie chamek mówi jak ma być
 
Przecież on pluje na PiS bo mu hajsu już nie dają.
Mu? On ma z pół miliarda złotych na koncie. Raczej na siebie tych groszy nie zbiera.

- Stworzyli system, w którym każdy, kto się sprzeciwi, jest niszczony! I to jeszcze robi się to w bardzo brutalny, wręcz chamski sposób. Może pamiętacie, gdy na ulicy Piotrkowskiej w Łodzi po wyjściu z siedziby mojej fundacji natknąłem się na prezydent miasta Hannę Zdanowską i Rafała Trzaskowskiego. Jeszcze tego samego dnia dostałem informację z obozu władzy, że jeżeli chcę, aby moja fundacja nadal realizowała projekty z ministerialnym wsparciem finansowym, czy mogła liczyć na wsparcie spółek skarbu państwa, to powinienem "bardziej uważać na to, na kogo wpadam na ulicy". Dzisiaj wiem, że fundacja raczej nie ma co liczyć na wsparcie czy to w grantach ministerialnych, czy w sponsoringu przez państwowe firmy - wyznał były koszykarz.

Według Gortata zachowanie PiS-u w tej sytuacji jest świetnym przykładem tego, że władza dąży do stworzenia systemu opresyjnego, autorytarnego. Uważa, że rządzący jawnie kłamią, kreując propagandę dobrobytu, podczas gdy sytuacja przedsiębiorców jest coraz trudniejsza, co on też odczuwa.
 
Mu? On ma z pół miliarda złotych na koncie. Raczej na siebie tych groszy nie zbiera.

- Stworzyli system, w którym każdy, kto się sprzeciwi, jest niszczony! I to jeszcze robi się to w bardzo brutalny, wręcz chamski sposób. Może pamiętacie, gdy na ulicy Piotrkowskiej w Łodzi po wyjściu z siedziby mojej fundacji natknąłem się na prezydent miasta Hannę Zdanowską i Rafała Trzaskowskiego. Jeszcze tego samego dnia dostałem informację z obozu władzy, że jeżeli chcę, aby moja fundacja nadal realizowała projekty z ministerialnym wsparciem finansowym, czy mogła liczyć na wsparcie spółek skarbu państwa, to powinienem "bardziej uważać na to, na kogo wpadam na ulicy". Dzisiaj wiem, że fundacja raczej nie ma co liczyć na wsparcie czy to w grantach ministerialnych, czy w sponsoringu przez państwowe firmy - wyznał były koszykarz.

Według Gortata zachowanie PiS-u w tej sytuacji jest świetnym przykładem tego, że władza dąży do stworzenia systemu opresyjnego, autorytarnego. Uważa, że rządzący jawnie kłamią, kreując propagandę dobrobytu, podczas gdy sytuacja przedsiębiorców jest coraz trudniejsza, co on też odczuwa.


Nie wierzę. PiS by się tak nie zachował.
 
Nie ma większego podludzia niż ten lizydup niemiecki węglarczyk, aka "wiecznie spocone łapki". Miałem tę nieprzyjemność kiedyś poznać.


Redaktor naczelny Onetu już się nie kryje: Federalizacja UE to konieczność​

Stany Zjednoczone Europy czy Europa narodów? Europejskie superpaństwo dla jednych jest ucieleśnieniem marzeń o Europie w pełni zintegrowanej, zaś dla innych widmem oznaczającym utratę suwerenności. Redaktor naczelny portalu Onet Bartosz Węglarczyk przekonuje, że federalizacja Europy jest koniecznością.

śmieć.
 
Nie ma większego podludzia niż ten lizydup niemiecki węglarczyk, aka "wiecznie spocone łapki". Miałem tę nieprzyjemność kiedyś poznać.


Redaktor naczelny Onetu już się nie kryje: Federalizacja UE to konieczność​

Stany Zjednoczone Europy czy Europa narodów? Europejskie superpaństwo dla jednych jest ucieleśnieniem marzeń o Europie w pełni zintegrowanej, zaś dla innych widmem oznaczającym utratę suwerenności. Redaktor naczelny portalu Onet Bartosz Węglarczyk przekonuje, że federalizacja Europy jest koniecznością.

śmieć.

Czy jako Federacja, czy w innej formie - Europa musi być bytem przypominającym jedno państwo. Jak nie pod postacią UE to inna.
Być może wspólne strzelanie do murzymow na granicy i wewnątrz nas połączy.
 
Nie ma większego podludzia niż ten lizydup niemiecki węglarczyk, aka "wiecznie spocone łapki". Miałem tę nieprzyjemność kiedyś poznać.


Redaktor naczelny Onetu już się nie kryje: Federalizacja UE to konieczność​

Stany Zjednoczone Europy czy Europa narodów? Europejskie superpaństwo dla jednych jest ucieleśnieniem marzeń o Europie w pełni zintegrowanej, zaś dla innych widmem oznaczającym utratę suwerenności. Redaktor naczelny portalu Onet Bartosz Węglarczyk przekonuje, że federalizacja Europy jest koniecznością.

śmieć.
Weglarczyk jest debilem , ale jest też naczelnym niemieckiego portalu i pisze co mu karzo
 
Dooobra Panowie nie ma co sie tym dalej zajmować i tak generalnie wiadomo - dalej nas będa rozgrywać tylko zapewne znacznie łatwiej niż wczesniej ;)

Tutaj się dzieją rzeczy decydujące o przyszłym porządku naszej kulki lecącej przez kosmos :roberteyeblinking:

 
Osoba mężczyźniana roku ostrzega Kosiniaka i Kamysza. Oj będą wypłacane liście, nie po to w kolejce stało, co to, to nie, oj nie i to na serio!

#prawaczłowieka #homokomando #hormonydladzieci #lpg #aborcjadlamężczyznbezmacic #kosiniaktychujuihołowniateż

@WSI24 @GazetaBezFleta @KarolinaMarks @FrederykaEngels

 
Back
Top