Polityka

Profeska


387845751_868865158003091_5035614146518564469_n.jpg
 
Wszedłem na Twittera i to jest masakra: świeci Żydzi źli Żydzi, Hamas jak AK. Nawet nie wiem kto jest bardziej szalony: lewactwo czy prawactwo?
Żydzi notorycznie łamali prawa człowieka, Izrael to skrajnie nacjonalistyczne państwo (gdyby Niemcy tacy byli to byłbym za budowa muru na granicy) a Hamas to terroryści.
Nie wiem gdzie w tym konflikcie można szukać jakieś podstawowej etyki
Nie można.
 


Platforma wsadziła pedofila do więzienia. Gdyby platforma miała moralność Korwina z to pedofil byłby chroniony. A może w Konfederacji są takie przypadki, tylko o nich nie wiemy, bo Korwin uważa że to nie powinno być karane? Przypominam, że gdy członek Konfederacji zarażał kiłą kobiety Konfederacji, to Korwin nie widział w tym problemu i mówił, że to są sprawy prywatne.
 
Platforma wsadziła pedofila do więzienia. Gdyby platforma miała moralność Korwina z to pedofil byłby chroniony. A może w Konfederacji są takie przypadki, tylko o nich nie wiemy, bo Korwin uważa że to nie powinno być karane? Przypominam, że gdy członek Konfederacji zarażał kiłą kobiety Konfederacji, to Korwin nie widział w tym problemu i mówił, że to są sprawy prywatne.
To platforma go wsadziła?
 
Ludziska: włączyłem jedynkę.
Były spoty wyborcze: Hołownia, KO, PiS.
JPDL to jest naprawdę tak słabe. Oni w ogóle nie walczą o niezdecydowanych.
A już spot wyborczy KO z dziećmi: chce żyć w kraju gdzie prawa kobiet są przestrzegane i jakiś chłopiec w koszulce Santander to też szczyt. To są te trzynastki które wskakują artystom do łóżka jak to mówią osoby z seansów nienawiści Trzaskowskiego?:siuu:
Hołownia z Kosiniakiem to też taki szpagat. Jeden to fajnopolak z TVNu rodem z lewicowych organizacji ala Greenpeace itp., a PSL to przecież na kilometr śmierdzą lobbystami niemal przemysłowego rolnictwa.

Nie można.
ale przecież ŚWIAT JEST CZARNOBIAŁY!!
Mam nadzieje, że rząd postara się aby ewakuować polskich obywateli i tym powinni się zajmować, a nie jakimiś głupimi wpisami
 
@Karateka@ @spa prościej wytłumaczyć się już nie da:


Polecam też pozostałe materiały "dlaczego nie zagłosuję na...".

trudno się nie zgodzić zwłaszcza z końcówką. Jak to leciało: nie jestem fanem narodowców, ale trzeba przyznać, że najbardziej merytoryczny jest Bosak i ładnie podsumował polityka transferowego czyli Tyszkę :roberteyeblinking:
Tylko nie wiem czy oddanie nieważnego głosu nie powoduje czasem, że zwiększa to frekwencje i jednocześnie też premie w liczbie mandatów dla zwycięzcy wyborów, wiec lepiej nie oddawać nieważnego głosu

Czy Ty chłopie nie rozumiesz, że on takich rzeczy nie widzi?

1. Czego nie widać
2. To nie istnieje.

Przykro mi, zostałeś wyjaśniony. Szwecja top!

Całe szczeście, że ten kraj nie jest gęsto zaludniony bo dopiero byłyby problemy :korwinlaugh: :siuu:
 
Ludziska: włączyłem jedynkę.
Były spoty wyborcze: Hołownia, KO, PiS.
JPDL to jest naprawdę tak słabe. Oni w ogóle nie walczą o niezdecydowanych.
A już spot wyborczy KO z dziećmi: chce żyć w kraju gdzie prawa kobiet są przestrzegane i jakiś chłopiec w koszulce Santander to też szczyt. To są te trzynastki które wskakują artystom do łóżka jak to mówią osoby z seansów nienawiści Trzaskowskiego?:siuu:
Hołownia z Kosiniakiem to też taki szpagat. Jeden to fajnopolak z TVNu rodem z lewicowych organizacji ala Greenpeace itp., a PSL to przecież na kilometr śmierdzą lobbystami niemal przemysłowego rolnictwa.

Tylko PiS i Konfederacja!
 
o kurwa, @Karateka@ ten tusk to niby miałby być taki the best w debatach :D jprd ale kompromitacja po pierwszym pytaniu, mógł się rozpłakać jeszcze

Niestety muszę się z Tobą zgodzić. Tusk wypada w tej debacie bardzo źle. Debata wciąż trwa, może jeszcze się poprawi, ale narazie nie wygląda to dobrze.
 
Back
Top