Polityka

Po części Ci odpowiem, fanem Tuska nie jestem ale przewrotnie zapytam Cię, gdzie jest Kaczyński? Chroniony w zajumanej chatce przez policję czy na ustawionych zamkniętych wiecach. Tusk w tej kampanii wyszedł bardziej do ludzi i robi to co umie najlepiej, występuje na żywo. Kiedyś miałem okazję pogadać z Tuskiem dłuższy czas w cztery oczy, wspólna trasa biegowa i to jest naprawdę spoko gość.
Kompletnie nie wiem od czego zacząć.
Od tego, że Tusk jest chamski na spotkaniach z ludźmi?
Od mandatów plus 500 zł za protestowanie pod jego domem za czasów jego rządów i porównywanie sprawy aresztowania twórcy Antykomora z tym "no panie bo internet trzeba śledzić, gdyby kiedyś Brevika mocniej w sieci śledzili to..."
Czy chronienia?
Przecież Tusk chodzi z ochroną. Najśmieszniejesze jest w tym to, że Tusk ma ochronę państwową (patrząc na narracje PO to trochę tak jakby Nawalny prosił o ochronę Putina :suchykarol:) a Kaczyński zatrudnił pośrednio prywatną firmę oczywiście nie za swoje -chociaż oczywiście nie mam nic przeciwko temu aby szefowie partii mieli ochronę tylko śmieszne jest, że naczelnik państwa nie ma zaufania do...
... państwa :korwinlaugh:

Ale to wszystko nic przy tym, że w ogóle olał zarówno radio zet jak rmf fm. Do Polsatu też chyba nie chodzi, jeszcze jakieś głupie pyskówki z Rachoniem i ten Rozenek przy Tusku mówiący coś w stylu dopadniemy ciebie ha ha. No kurczę: chłop pokazuje się z człowiekiem Urbana. Na miejscu Rachonia odpowiedziałbym czy te słowa można zrozumieć, że dopadniecie jak Popiełuszkę?
Tusk z 2007 roku był kompletnie innym człowiekiem. Kpiłby z Rachonia, przychodziłby do każdej stacji, Trump poszedł do CNN, Tusk nie chce rmf fm i radia zet -przecież to są jaja. Naśladuje Kaczyńskiego...
 
Kompletnie nie wiem od czego zacząć.
Od tego, że Tusk jest chamski na spotkaniach z ludźmi?
Od mandatów plus 500 zł za protestowanie pod jego domem za czasów jego rządów i porównywanie sprawy aresztowania twórcy Antykomora z tym "no panie bo internet trzeba śledzić, gdyby kiedyś Brevika mocniej w sieci śledzili to..."
Czy chronienia?
Przecież Tusk chodzi z ochroną. Najśmieszniejesze jest w tym to, że Tusk ma ochronę państwową (patrząc na narracje PO to trochę tak jakby Nawalny prosił o ochronę Putina :suchykarol:) a Kaczyński zatrudnił pośrednio prywatną firmę oczywiście nie za swoje -chociaż oczywiście nie mam nic przeciwko temu aby szefowie partii mieli ochronę tylko śmieszne jest, że naczelnik państwa nie ma zaufania do...
... państwa :korwinlaugh:

Ale to wszystko nic przy tym, że w ogóle olał zarówno radio zet jak rmf fm. Do Polsatu też chyba nie chodzi, jeszcze jakieś głupie pyskówki z Rachoniem i ten Rozenek przy Tusku mówiący coś w stylu dopadniemy ciebie ha ha. No kurczę: chłop pokazuje się z człowiekiem Urbana. Na miejscu Rachonia odpowiedziałbym czy te słowa można zrozumieć, że dopadniecie jak Popiełuszkę?
Tusk z 2007 roku był kompletnie innym człowiekiem. Kpiłby z Rachonia, przychodziłby do każdej stacji, Trump poszedł do CNN, Tusk nie chce rmf fm i radia zet -przecież to są jaja. Naśladuje Kaczyńskiego...
387854410_1571978026943469_8465725138490414376_n.jpg

387829236_1571977930276812_8185026020339316279_n.jpg
 
Trochę taki no można powiedzieć mentzenizm :korwinlaugh:

nooo i tak i nie... Te kamienice sa ładne na restaurację czy jais apartament/hotel albo muzeum ale maja się baaaardzo daleko od obecnych mieszkań. Nie zgadzam się tutaj raczej, IMO bankowo by była samowolka budowlana tragiczna w skutkach....
 

Oczywiście, że to prawda. I to logiczna. Jak nie ma pasów, to ludzie nie giną na pasach:fjedzia:

Polska jest nabita znakami i pasami, bardziej niż keks na święta i to na dodatek często w debilny sposób.

Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem w wielu wypadkach są przejścia sugerowane.
 
nooo i tak i nie... Te kamienice sa ładne na restaurację czy jais apartament/hotel albo muzeum ale maja się baaaardzo daleko od obecnych mieszkań. Nie zgadzam się tutaj raczej, IMO bankowo by była samowolka budowlana tragiczna w skutkach....
z kamienicami to mam problem. Patrząc co czasami jest obecnie budowane (smutne te reportaże w Uwagach czy w Interwencjach: osiedle oddane do użytku, po roku nakaz wyprowadzki bo budynki grożą zawalaniem, ale kredyt za mieszkanie trzeba spłacać...) to wiele z kamienic zwłaszcza w byłym zaborze pruskim to naprawdę solidne są.
Tylko zabór pruski to biurokracja.

To też takie dziwne, że Londyn, Paryż to o Jezus: mam mieszkanie w kamienicy blisko centrum. Pierwsza myśl: kozak, trochę się wykosztował.
Polska: balkon czy inne czesci kamienicy na chodnik spadły :korwinlaugh: :suchykarol:Śmieszne nie śmieszne ale niektóre we Wrocławiu i w Łodzi to wyglądają jakby II wojna światowa dopiero się skończyła:siuu:
 
Oooo jaka niespodzianka :)


- Izrael jest wdzięczny prezydentowi Polski Andrzejowi Dudzie i innym przyjaciołom w Polsce za poparcie po ataku na państwo izraelskie – powiedział w niedzielę ambasador Izraela w Polsce Jakow Liwne. Porównał wydarzenia z soboty do zamachów z 11 września 2001 r. w Nowym Jorku.


 
Oczywiście, że to prawda. I to logiczna. Jak nie ma pasów, to ludzie nie giną na pasach:fjedzia:

Polska jest nabita znakami i pasami, bardziej niż keks na święta i to na dodatek często w debilny sposób.

Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem w wielu wypadkach są przejścia sugerowane.

W Indiach ciężko znaleźć jakieś pasy. Przepisy ruchu drogowego też nie są traktowane na poważnie. Jeśli Konfederacja chce iść w tę stronę, to kolejny argument by nie głosować na Konfederację.
 
W Indiach ciężko znaleźć jakieś pasy. Przepisy ruchu drogowego też nie są traktowane na poważnie. Jeśli Konfederacja chce iść w tę stronę, to kolejny argument by nie głosować na Konfederację.
Berkowicz kozaczy a po tygodniu w Wietnamie zacząłby narzekać że w Polsce jest lepiej z tymi pasami :korwinlaugh:
Podobny schemat jak z banem na fejsa: jak się odczuje coś na swojej skórze to nagle...
 
W Indiach ciężko znaleźć jakieś pasy. Przepisy ruchu drogowego też nie są traktowane na poważnie. Jeśli Konfederacja chce iść w tę stronę, to kolejny argument by nie głosować na Konfederację.
to zapraszam do sąsiadów hindusów - Niemców, dziki kraj


swoja drogą Ty masz jaką dewiacje na temat tych analogii? chyba z czasów miłości do konfederacji tak Ci zostało
 
Last edited:
Kompletnie nie wiem od czego zacząć.
Od tego, że Tusk jest chamski na spotkaniach z ludźmi?
Od mandatów plus 500 zł za protestowanie pod jego domem za czasów jego rządów i porównywanie sprawy aresztowania twórcy Antykomora z tym "no panie bo internet trzeba śledzić, gdyby kiedyś Brevika mocniej w sieci śledzili to..."
Czy chronienia?
Przecież Tusk chodzi z ochroną. Najśmieszniejesze jest w tym to, że Tusk ma ochronę państwową (patrząc na narracje PO to trochę tak jakby Nawalny prosił o ochronę Putina :suchykarol:) a Kaczyński zatrudnił pośrednio prywatną firmę oczywiście nie za swoje -chociaż oczywiście nie mam nic przeciwko temu aby szefowie partii mieli ochronę tylko śmieszne jest, że naczelnik państwa nie ma zaufania do...
... państwa :korwinlaugh:

Ale to wszystko nic przy tym, że w ogóle olał zarówno radio zet jak rmf fm. Do Polsatu też chyba nie chodzi, jeszcze jakieś głupie pyskówki z Rachoniem i ten Rozenek przy Tusku mówiący coś w stylu dopadniemy ciebie ha ha. No kurczę: chłop pokazuje się z człowiekiem Urbana. Na miejscu Rachonia odpowiedziałbym czy te słowa można zrozumieć, że dopadniecie jak Popiełuszkę?
Tusk z 2007 roku był kompletnie innym człowiekiem. Kpiłby z Rachonia, przychodziłby do każdej stacji, Trump poszedł do CNN, Tusk nie chce rmf fm i radia zet -przecież to są jaja. Naśladuje Kaczyńskiego...
Tak na szybko, Tusk nie ma ochrony panstwowej, ma ja jedynie formalnie. Co do GG to nie powierzylbym im ochrony szaletu, o SOP nie wspominam, bo oni już nawet smieszni nie sa:). Sprawy trochę znam. Co do samego Tuska, nie znam go ale zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Biegł z jednym oficerem ochrony, a ja na ładną panią nie wyglądam,.mimo to, zero dystansu, zero jakichś obaw, normalny gość. Nie sadze, żeby się napinał na jednego randoma. W sumie Rachoniowi to bym zajebał w tryby więc podziwiam wytrzymałość Tuska :).
 
Żydzi jako naród nie istnieli. Hebrajski był językiem niewolników. Tak też można:)



Co jak co ale byli za czasów Rzymu jedna z nielicznych wtedy nacji którą można było nazwać narodem. Z pewnością bardziej niż Rzymian. Wcześniej może Egipcjan jeszcze dało się tak nazwac, narodem w sensie bardziej współczesnym.
 
to zapraszam do sąsiadów hindusów - Niemców, dziki kraj


swoja drogą Ty masz jaką dewiacje na temat tych analogii? chyba z czasów miłości do konfederacji tak Ci zostało

Polska to nie Niemcy.
Odnośnie jazdy samochodem to pasuje powiedzenie, że im dalej na wschód tym większy smród.
Ludzie mają pretensje nawet o fotoradary przed szkołami, jak wybuchnie jakaś afera z jazda samochodem jak Kraśko, Wojewódzki albo Kurski czy Tusk to zaraz znajdują się obrońcy, jakieś warzechizmy i berkowiczyzmy...
To widać nawet po liczbie wypadków i nie zawsze wszystko da się tłumaczyć tym, że im mniej autostrad tym więcej ofiar.
Zresztą o czym ja mówię o kulturze jazdy: tysiąc złotych mandatu za brak kierunkowskazu na rondzie (z lepszymi kamerami do pilnowania) sprawiłby, że trochę kierowców by zbiedniało, niektórzy nawet o kilkadziesiąt tysięcy...
 
Wszedłem na Twittera i to jest masakra: świeci Żydzi źli Żydzi, Hamas jak AK. Nawet nie wiem kto jest bardziej szalony: lewactwo czy prawactwo?
Żydzi notorycznie łamali prawa człowieka, Izrael to skrajnie nacjonalistyczne państwo (gdyby Niemcy tacy byli to byłbym za budowa muru na granicy) a Hamas to terroryści.
Nie wiem gdzie w tym konflikcie można szukać jakieś podstawowej etyki
 
Back
Top