Polityka

Czyli Twojej uwadze umknęła sprawa Filiks? To właśnie działacz PO okazał się pedofilem i o tym mówię przydzielając punkty, o STWIERDZONYCH przypadkach.
No, ale to bez sensu konkurs, jezeli mowimy o tym, ktora partia jest za legalizacja pedofilii.
Dlaczego kłamiesz? Żadna partia nie postuluje tej legalizacji.
Korwin - jeden z liderow Konfederacji - postuluje. Filmik masz pare stron wczesniej.
Ty jesteś chłopie poważny? Niby skąd u Ciebie przekonanie, że ktokolwiek postuluje wychodzeni z Unii po wyborach?
A nie chca? Sa za zostaniem w EU?
 
No, ale to bez sensu konkurs, jezeli mowimy o tym, ktora partia jest za legalizacja pedofilii.
Korwin - jeden z liderow Konfederacji - postuluje. Filmik masz pare stron wczesniej.
Czyżbyś rzeczywiście nie potrafił odróżnić postulatu partii od pierdolenia starca na tik toku?
A nie chca? Sa za zostaniem w EU?
Przecież Ci już odpowiedziałem. Nie ma nawet mowy o tym, by po wyborach wychodzić z Unii, tzreba się opierać jej naciskom i próbować ją zmienić z jednoczesnym przygotowywaniem się (okres wielu lat) na ewentualność jej opuszczenia jeśli jej zmiana okaże się niemożliwa.
 
Czyżbyś rzeczywiście nie potrafił odróżnić postulatu partii od pierdolenia starca na tik toku?
Starzec, ktory „pierdoli” na tiktoku jest liderem Konfederacji. Rownie dobrze cala reszte programu Konfederacji mozesz nazwac „pierdoleniem” na tiktoku. Skad wyborcy maja wiedziec co jest pierdoleniem a co nie jest?

Czemu po prostu nie wyrzucic takich ludzi z partii?
Przecież Ci już odpowiedziałem. Nie ma nawet mowy o tym, by po wyborach wychodzić z Unii, tzreba się opierać jej naciskom i próbować ją zmienić z jednoczesnym przygotowywaniem się (okres wielu lat) na ewentualność jej opuszczenia jeśli jej zmiana okaże się niemożliwa.
Prezes Konfederacji sam nie wie, czy chce Polske w UE czy nie na dzien dzisiejszy. Ty jednak wydajesz sie byc lepiej poinformowany.

 
Tak, a Papież Borgia lubił dzieci, najbardziej w sosie. Do Adolfa to mi bardziej Jarek pasuje. Nienawidzący ojciec, chorobliwy zwiazek z matką, problemy z kobietami, chociaż Adi był wyższy.
No ale kiedy ja broniłem Jareczka?
:travolta:
Nie ufam osobie, która w pewnym sensie nie identyfikuje jako Polak mało tego wstydzi się bycia Polakiem. A jest bardziej Niemcem niż Polakiem z pochodzenia.
 
No ale kiedy ja broniłem Jareczka?
:travolta:
Nie ufam osobie, która w pewnym sensie nie identyfikuje jako Polak mało tego wstydzi się bycia Polakiem. A jest bardziej Niemcem niż Polakiem z pochodzenia.
korwin.gif
 
Ale Piróg jest żymianinem z pochodzenia.

Dopiero zauważyłem,że też mi się wkleił.Chodziło o tego mema na dole.Dzięki :conorsalute:
 
Starzec, ktory „pierdoli” na tiktoku jest liderem Konfederacji. Rownie dobrze cala reszte programu Konfederacji mozesz nazwac „pierdoleniem” na tiktoku. Skad wyborcy maja wiedziec co jest pierdoleniem a co nie jest?
Jeśli ktoś nie potrafi odróżnić pierdolenia od opublikowanego programu lepiej niech zostanie w domu w czasie wyborów.
Czemu po prostu nie wyrzucic takich ludzi z partii?
Zapewniam Cię, że jest to rozważane. Jednak w ocenie danego kandydata musisz wziąć pod uwagę nie tylko jakieś jego kontrowersyjne wypowiedzi ale całokształt, który doprowadził do obecnego kształtu tej formacji.
Prezes Konfederacji sam nie wie, czy chce Polske w UE czy nie na dzien dzisiejszy. Ty jednak wydajesz sie byc lepiej poinformowany.
Co Ty gadasz? Podajesz fragment w którym nic nie ma na temat tego, czy Mentzen chce Polskę w Unii na dzień dzisiejszy, czy nie. Natomiast wystarczy wysłuchać jego wystąpień gdzie konkretnie potwierdza to co napisałem wyżej, więc niby dlaczego to ja mam być "lepiej poinformowany", jeśli każdy może? Ktoś nie chce czytać programu (błąd)? To wystarczy trochę dobrej woli i dowie się jakie jest jego zdanie na ten temat (ustawiłem ale jeśli odpali się od początku wystarczy przesunąć na 37 minutę i 6 sekundę, wysłuchać minutę):

 
Last edited:
No ale kiedy ja broniłem Jareczka?
:travolta:
Nie ufam osobie, która w pewnym sensie nie identyfikuje jako Polak mało tego wstydzi się bycia Polakiem. A jest bardziej Niemcem niż Polakiem z pochodzenia.
Ja z pochodzenia też jestem bardziej Niemcem i Ślązakiem niż Polakiem :). Co wiele wyjaśnia:)
 
Jeśli ktoś nie potrafi odróżnić pierdolenia od opublikowanego programu lepiej nie zostanie w domu w czasie wyborów.

Przypominam, że zaostrzenia prawa aborcyjnego nie było w programie Konfederacji, ale jak to powiedział Bosak - nikt kto świadomie śledzi poglądy członków Konfederacji nie powinien być zdziwiony.

20231008_180108.jpg
 
Trzeba być niezłym dzbanem by nie widzieć choć kilku punktów wspólnych. Zresztą to wpis prowokujący idiotów z partii, którą promujesz. Jak widać zadziałał lepiej niż dobrze.
:fjedzia:

Czyli dzbany piszą bzdury by mądrzy ludzie zauważyli, że są dzbanami. Doceniam transparentność.
 
Wielki wódz jest dumny

FK9e.gif


link



Olaf Scholz reaguje: Nie do zaakceptowania​

Na wydarzenia w Berlinie w ostrych słowach zareagował kanclerz Niemiec Olaf Scholz.

- Świętowanie na naszych ulicach tych okropnych czynów jest nie do zaakceptowania - mówił kanclerz podczas specjalnego wystąpienia w niedzielę.

Scholz przekazał też, że rozmawiał przez telefon z Benjaminem Netanjahu. Zapewnił go, że "Niemcy stoją zdecydowanie i niezachwianie po stronie Izraela w obliczu tego straszliwego ataku".

Także polityk berlińskiej SPD Hakan Demir zareagował oburzeniem na "radość okazaną przez niektórych obywateli jego okręgu wyborczego w związku z atakami palestyńskiego Hamasu w Izraelu" - podał w niedzielę portal "Welt".

Jak ocenił Demir w komentarzu dla dpa, to "wstyd, gdy ludzie cieszą się ze śmierci i brania zakładników". Podkreślił także, że "policja musi natychmiast interweniować w przypadkach oczywistego antysemityzmu".


i jeszcze taki kwiatek od niemiaszków ale tam będzie burza mózgów i pieczenie odbytów i szpagateria prawie jak od szpagate

Projekt budżetu Niemiec na 2024 rok przewiduje około 350 milionów euro wsparcia dla Autonomii Palestyńskiej. Pierwsi niemieccy politycy kwestionują tę pomoc.


:beczka:
 
Czyli dzbany piszą bzdury by mądrzy ludzie zauważyli, że są dzbanami. Doceniam transparentność.
Nie moje to dzieło więc nie mam się czego wstydzić, ale dupsko zapiekło, wystarczy. Mam nadzieję, że do tej kretynki posłanki dojdzie, a ona znając wypowiedzi tam żadnej różnicy nie dojrzy, za tępawa.
:fjedzia:


edit: ogólnie polecam Szewko
 
Last edited:
:usunto:

to potrafi tylko islamskie bydło odjebać, no i może ukraińcy


Wśród osób zamordowanych z zimną krwią przez terrorystów z Hamasu są uczestnicy pokojowego festiwalu "Nature party". Impreza odbywała się na pustyni w pobliżu Strefy Gazy. Bojownicy zaatakowali z zaskoczenia i zabili z zimną krwią ok. trzysta osób. Jedną z ofiar jest piłkarz Hapoelu Tel Awiw Lior Asulin.

Bezwzględnie rozprawili się terroryści z Hamasu z uczestnikami pokojowego festiwalu "Nature Party",
który w piątek i sobotę odbywał się na pustyni nieopodal miasta Ofakim. Bojownicy zaatakowali zaskoczonych ludzi, część z nich schwytano, skrępowano sznurami i zamordowano z zimną krwią. Na razie znaleziono około 250 ciał.

Czytaj także: Terroryści z Hamasu porwali izraelskiego chłopca. Jest nagranie

Jak informują media w Izraelu, wiele osób zdołało uciec przez pustynię Negew
i dotrzeć do miasta Netiwot, skąd zostali ewakuowani w głąb Izraela. Terroryści porwali też niektórych uczestników i będą ich przetrzymywać w Strefie Gazy, by później dokonać wymiany z Izraelem albo użyć cywilów jako żywych tarcz w walkach.

link

 
Back
Top