Polityka

To mrzonka. Nie istnieje konstrukt społeczno- gospodarczy który realizuje Twój postulat. Większy i silniejszy nie wiąże się ze mniejszym i słabszym żeby realizować jego interesy. Zejdźmy w końcu na ziemię. Wszystkie próby takiej symbiozy upadały z wielkim hukiem.

Lemmy litości. Jesteś przede wszystkim Polakiem. Można to jeszcze rozdrobnić, ale wspólna narodowość to wystarczająco zwarta struktura społeczna. Owszem, możemy nazywać siebie europejczykami, euroazjatami, czy obywatelami Świata.
Niestety, dziś pojęcie "jestem Europejczykiem " jest bardzo rozwodnione. Przez dziesieciolecia inżyniera społeczna dzieli nas i kroi za pomocą polityki, religii czy nowoczesnych ideologii. I stoją za tym również ci sami europejczycy których tu przywołujesz.
Jesteśmy o jeden most za daleko. Nie ma w najbliższym dziesięcioleciu szans na zjednoczoną Europę. Czeka nas niestety w przyszłości wielkie upuszczanie krwi. I nie jest mi z tym dobrze jako ojcu bo nie chce takiej przyszłości dla moich dzieci, jednak ja nie widzę inaczej
Słowianie i rasa kaukaska muszą się znaleźć w tym zestawie :lol:
 
Ja nie mówię o byciu Europejczykiem w sensie kosmopolitycznym i o wyrzeczeniu się tożsamości narodowej (co ciekawe taka postawa bardzo pasuje byłym komunistom). Chodzi mi o to, że jesteśmy takimi samymi spadkobiercami europejskiej kultury jak wszyscy inni jej mieszkańcy , nie powinniśmy mieć w związku z tym żadnych kompleksów.
A UE jest konceptem, umową, której komplementariusze uznali, że będzie dla nich korzystna, widać jak na dłoni, że formuła się wyczerpuje. Uważam, że należy brać udział w jej naprawie, a nie z niej wychodzić. Tym bardziej, że lewicowe idee właśnie się kompromitują, patrz: migranci, zielona energia itd.. Sytuacja i tak zmusi UE do zmian.
Tylko wszystko to kłóci się z ideologią platfusów. Jak to godzisz ze sobą to ja nie wiem :roberteyeblinking:
 

To jest co media, propaganda robi ludziom z mózgu... najśmieszniejsze jest to, że jedni i drudzy nie widzą jak im to robi sieczkę z mózgu ... tak jak już dawno pisałem... Wojna plemienna jak w jebanej Etiopii i każdy kto w tym uczestniczy i jest przeświadczony o swojej Świętej lub Ubermenschen racji jest tak samo zjebany! :kis:

EDIT: I prędzej czy poxniej skończy sie to jak zwykle... Człowiek coraz starszy i się nic nie uczy ani na własnych ani na cudzych błedach... najwyższy czas wyjeżdżać
 
Last edited:
Ja nie mówię o byciu Europejczykiem w sensie kosmopolitycznym i o wyrzeczeniu się tożsamości narodowej (co ciekawe taka postawa bardzo pasuje byłym komunistom). Chodzi mi o to, że jesteśmy takimi samymi spadkobiercami europejskiej kultury jak wszyscy inni jej mieszkańcy , nie powinniśmy mieć w związku z tym żadnych kompleksów.
A UE jest konceptem, umową, której komplementariusze uznali, że będzie dla nich korzystna, widać jak na dłoni, że formuła się wyczerpuje. Uważam, że należy brać udział w jej naprawie, a nie z niej wychodzić. Tym bardziej, że lewicowe idee właśnie się kompromitują, patrz: migranci, zielona energia itd.. Sytuacja i tak zmusi UE do zmian.
Myślenie życzeniowe kolego. W sprawie migrantów nic się nie zmieni, dalej będą ściągani nielegalnie, bo już grube przelewy do ludzi w radzie europy poszły dawno, a ludzie którzy za tym stoją już zniknęli ze świecznika (pracują m. in. w Gazpromie).

Dziwne mało tam tych kobiet i dzieci, o których tak głośno było jak się zaczynał cały ten burdel z tym napływowym gównem. Dopóki nie będzie prawa, które ich pakuje na kajak i wypierdala jak nie podejmą pracy lub popełnią przestępstwo to będzie tylko gorzej, a w lewackiej "tolerancyjnej" łunii nie będzie takich zmian, bo PRAWA CZŁOWIEKA! I temat się zamyka.
 
Myślenie życzeniowe kolego. W sprawie migrantów nic się nie zmieni, dalej będą ściągani nielegalnie, bo już grube przelewy do ludzi w radzie europy poszły dawno, a ludzie którzy za tym stoją już zniknęli ze świecznika (pracują m. in. w Gazpromie).

Dziwne mało tam tych kobiet i dzieci, o których tak głośno było jak się zaczynał cały ten burdel z tym napływowym gównem. Dopóki nie będzie prawa, które ich pakuje na kajak i wypierdala jak nie podejmą pracy lub popełnią przestępstwo to będzie tylko gorzej, a w lewackiej "tolerancyjnej" łunii nie będzie takich zmian, bo PRAWA CZŁOWIEKA! I temat się zamyka.
To co powinniśmy zrobić?
 
Myślenie życzeniowe kolego. W sprawie migrantów nic się nie zmieni, dalej będą ściągani nielegalnie, bo już grube przelewy do ludzi w radzie europy poszły dawno, a ludzie którzy za tym stoją już zniknęli ze świecznika (pracują m. in. w Gazpromie).

Dziwne mało tam tych kobiet i dzieci, o których tak głośno było jak się zaczynał cały ten burdel z tym napływowym gównem. Dopóki nie będzie prawa, które ich pakuje na kajak i wypierdala jak nie podejmą pracy lub popełnią przestępstwo to będzie tylko gorzej, a w lewackiej "tolerancyjnej" łunii nie będzie takich zmian, bo PRAWA CZŁOWIEKA! I temat się zamyka.
Oooo ;)
:deniro:
No właśnie @lemmy to jest rzecz nie do przeskoczenia dopóki nie zmieni się kompletnie mindset ludzi w europie (że normalnym jest napierdalalać z armat do najeźdźców z Afryki,
a tych co są i szkodzą wypierdolić nad Saharą z butelką wody i sucharami) a do tego potrzeba kilku pokoleń.
Za kilka pokoleń będzie już zdecydowanie za późno. Wg mnie jesteśmy tak naprawdę zgubieni.
Nie wiem jak zmienić tych humanistów, eurokratów, eurodebili, naiwniaków wierzących, że kultury są równe a islam jest fajny i można go zeuropeizować.
Nierealne.
 
Last edited:
by-odkryc-kto-toba-rzadzi.jpg



F7cfqhvW8AA5Cob

:tysoncoffe:
 
Haha nie dziwię się, że islam sra chrześcijaństwu w wydaniu lewicowym - europejskim nie tylko na wycieraczkę ale i do lodówki, ale muszą tym gardzić.
Mozecie mi przyblizyc definicje chrzescijanstwa prawicowego?

Ogolnie bardzo dobra dyskusja. Grzegorz Braun, kobiety bez prawa glosu i jeszcze bedzie pieknie w Polsce i Europie.

Te forum to tez bardzo dobry motywator dla tych, ktorym nie chcialo by sie z jakiegos powodu isc glosowac.
 
Mozecie mi przyblizyc definicje chrzescijanstwa prawicowego?

Ogolnie bardzo dobra dyskusja. Grzegorz Braun, kobiety bez prawa glosu i jeszcze bedzie pieknie w Polsce i Europie.

Te forum to tez bardzo dobry motywator dla tych, ktorym nie chcialo by sie z jakiegos powodu isc glosowac.

A to w księdze rodzaju było napisane:

Stworzył więc Bóg człowieka na swój obraz,
na obraz Boży go stworzył:
stworzył mężczyznę i niewiastę.
Po czym Bóg im błogosławił, mówiąc do nich: «Bądźcie płodni i rozmnażajcie się, abyście zaludnili ziemię i uczynili ją sobie poddaną;

Ja tu nie widzę żeby było napisane coś o pedałach, ale widać rozpierdalani Europy od środka cześć kolejna jest grana.
 
Dobrze, ze nie napisalem, ze Ziemia nie jest plaska. Wtedy dopiero bym wokekonfederatow zirytowal.

:beczka:
Co mają auta, elektryka i samochody do postrzegania człowieka?

A o aborcji, zmianach płci, osobach niebinarnych i tych identyfikujących się np. jako drzewo coś było? Jeśli nie to myśle, że w ramach postępu fajnie byłoby dopowiedzieć, jeśli KTOŚ o tym zapomniał prawda?
 
Mozecie mi przyblizyc definicje chrzescijanstwa prawicowego?

Ogolnie bardzo dobra dyskusja. Grzegorz Braun, kobiety bez prawa glosu i jeszcze bedzie pieknie w Polsce i Europie.

Te forum to tez bardzo dobry motywator dla tych, ktorym nie chcialo by sie z jakiegos powodu isc glosowac.
Nie będziesz geja wywyższał ani na salony wpuszczał. Wystarczy woketuskofilu?
:korwinlaugh:
 
Back
Top