Polityka

Czyli już zaczyna się wybielanie. Dla klapsa konfederacji nie byłeś taki wyrozumiały.
Jest w przestrzeni publicznej miejsce dla ludzi stosujących przemoc domową?

W przestrzeni publicznej jest nawet miejsce dla morderców, którzy odsiedzieli swoje wyroki.

Natomiast czy zagłosowałbym na polityka, który chce zalegalizować bicie dzieci? Nie.

Chętnie zagłosuję na polityka, który jest za tym by zapewnić dzieciom warunki do dorastania bez przemocy. Lex Kamilek to był pierwszy krok.
 
W przestrzeni publicznej jest nawet miejsce dla morderców, którzy odsiedzieli swoje wyroki.

Natomiast czy zagłosowałbym na polityka, który chce zalegalizować bicie dzieci? Nie.

Chętnie zagłosuję na polityka, który jest za tym by zapewnić dzieciom warunki do dorastania bez przemocy. Lex Kamilek to był pierwszy krok.
Czyli ryży chuj nie jest wart Twojego głosu?
 
Czyli ważne co gada, nie co robi.
Tusk okazał się zwyrodnialcem maltretującym syna, nie wystarczy by odebrac mu prawo decydowania o tym czy bicie dzieci jest legalne lub nie?

KO w całości zagłosowało za Lex Kamilek. Jest tutaj wiarygodność.
 
Piękne to jest w perspektywie tych twoich memów z m.in. heilującymi Sośnierzem i Berkowiczem sprzed x czasu.

Akurat im faszyzmu nie przypisuję, więc pudło. Natomiast wśród Braunistow faszystów pod dostatkiem i nawet nie trzeba grzebać zbyt głęboko.
 
Ten Adrian narazie wydaje się najnormalniejszą postacią w Konfederacji:



20230908_104912.png


20230907_205122.jpg






 
Potrafisz się upodlić dla tego ryżego chuja jak rudy przed Małgosią gdy dawała dupy jego koledze.

Ty lepiej mi powiedz:

Czy było lądowanie na Księżycu?
Czy jest dużo znaków zapytania w kwestii komór gazowych?
Czy Żydzi rządzą światem?
Czy wrogowie Konfederacji to węże w jarmułkach?
Czy polecasz książkę Dariusza Ratajczaka, skazanego za kłamstwo oświęcimskie?
 
Takie przedstawienie co ma w głowie taki może nie kibol PO, ale blisko: warto zapoznać się z poglądami drugiej strony
Ten tekst że kiedyś ludzie mieli pracę, mieszkanie i wszystko od państwa -oczywiście mit ale on jest tak żywy :siuu:

W przestrzeni publicznej jest nawet miejsce dla morderców, którzy odsiedzieli swoje wyroki.

Natomiast czy zagłosowałbym na polityka, który chce zalegalizować bicie dzieci? Nie.

Chętnie zagłosuję na polityka, który jest za tym by zapewnić dzieciom warunki do dorastania bez przemocy. Lex Kamilek to był pierwszy krok.
Czytałeś Lex Kamilek?
Czy uważasz, że ustawa przygotowana na szybko jest dobra czyli masz zaufanie do PiSu?
Tak się zastanawiam gdybym posłem to jakbym reagował na ustawy przygotowane na zasadzie: jest trup to póki jeszcze ciepły to róbmy głosowanie na ustawą, masz tam Edzio napisz ją. Coś jak ściąganie umów z internetu a później: kurczę przed niczym ona nie broni....
Tak uczciwie to minimum miesiąc powinien upłynąć od napisania ustawy do głosowania nad nią...
 
Ty lepiej mi powiedz:

Czy było lądowanie na Księżycu?
Czy jest dużo znaków zapytania w kwestii komór gazowych?
Czy Żydzi rządzą światem?
Czy wrogowie Konfederacji to węże w jarmułkach?
Czy polecasz książkę Dariusza Ratajczaka, skazanego za kłamstwo oświęcimskie?
Nie mam pojęcia kim jest Dariusz Ratajczak.
Mnóstwo wrogów konfy to obrzezańce i sprzedawczyki oraz agenci szwabscy i ruscy.
Tak, rzymianie próbują rozegrać ten świat pod siebie. Oby plemię Polan odparło ten atak.
Jest wiele znaków zapytania w kwestii komór gazowych - choćby, dlaczego firmy które na masową skalę mordowały w nich ludzi dziś są uznawane za te, które na masową skalę troszczą się o nasze zdrowie przy aplauzie tych wszystkich pokroju tuska?
Co do księżyca, to skąd mam mieć pewność? Prawdopodobnie było, ale bo to człowiek może wiedzieć? To tak jak z przysięgą małżeńską Małgorzaty Tusk - niby deklarowała wierność...
 
Ciężko, naprawdę ciężko się ogląda te wywiady. Ci dziennikarze są kurwa tak stronniczy, że aż uszy bolą.
Ja wcale nie uważam, żeby Konfederacja w mediach internetowych była gorzej traktowana niż inne partie opozycji. Bosak jest wszędzie zapraszany bo wykręca im 2,3 x więcej wyświetleń od reszty kandydatów.

Np. Mazurek ostatnio dużo bardziej docisnął Petru i Kukiza niż Wiplera.



Z Czarzastym jeszcze nie widziałem, będzie na pewno ciekawie.
 
Last edited:
O analizie sporządzonej przez Mentzena zeznawał również jeden ze świadków - Robert Anacki, wówczas wiceprezes partii Wolność. Jego zdaniem, Mentzen przygotował analizę pokazującą niegospodarność Wiplera, która miała posłużyć w pozbyciu się go z fundacji i partii.

“Chciałbym dodać, iż to Sławomir Mentzen artykułował, że takie osoby niegospodarne, jak Przemysław Wipler, a także ówczesny skarbnik z partii KORWIN, Jarosław Iwaszkiewicz, który przyzwalał na takie transfery, nie powinny działać w życiu publicznym, a tym bardziej w prezydium partii KORWIN. W takiej sytuacji, jeżeli ta analiza, której miał dokonać, miałaby pomóc w pozbyciu się tych osób, to on powiedział, że chętnie pomoże i dwukrotnie wykonał taką analizę” - zeznawał w prokuraturze Robert Anacki.

“Schemat był taki, że partia płaciła za usługi spółce WWS. Ta część z tych pieniędzy przeznaczała na niepotrzebne w normalnym układzie podatki (łącznie około 50 tys. zł poszło na podatki, których by nie było, gdyby partia rozliczała się normalnie), część na wydatki związane z partią, część na wydatki Wiplera” - podsumowuje Mentzen zaznaczając, że “nie da się uczciwie ustalić”, jaka część wydatków poszła na uzasadnioną działalność polityczną Wiplera, a ile na jego prywatne zachcianki.

Jak wynikało z analizy Mentzena, spółka WWS otrzymywała pieniądze od partii KORWIN/Wolność, których nie przeznaczyła na poniesione wydatki.

“W najlepszym wypadku jest to niegospodarność i zmarnowanie partyjnych pieniędzy” - pisał Mentzen w mailu do Łukasza Wróbla. Całościowym udziałowcem spółki WWS jest FWiN, której wówczas prezesem był Przemysław Wipler.


Więcej: https://wiadomosci.radiozet.pl/polityka/ujawniamy-maile-slawomira-mentzena

Ja wcale nie uważam, żeby Konfederacja w mediach internetowych była gorzej traktowana niż inne partie opozycji. Bosak jest wszędzie zapraszany bo wykręca im 2,3 x więcej wyświetleń od reszty kandydatów.

Np. Mazurek ostatnio dużo bardziej docisnął Petru i Kukiza niż Wiplera.



Z Czarzastym jeszcze nie widziałem, będzie na pewno ciekawie.

Korwiniści od zawsze narzekają na media, ale prawda jest taka, że media zapraszały ich nawet gdy nie byli w Sejmie. Nie ma środowiska politycznego pozaparlamentarnego które tak często było zapraszane...
Gozdyra to już w ogóle ile ich zapraszała...
Lis nawet zapraszał narodowców kiedy szorowali dno w sondażach...
Po prostu teraz moda wśród dziennikarzy na mocne dojeżdżanie i tyle, ale gdyby ktoś porządniej wziął się za rozliczanie partii a nie clickbaitowe tytuły to byłaby masakra...
 
Nie mam pojęcia kim jest Dariusz Ratajczak.
Mnóstwo wrogów konfy to obrzezańce i sprzedawczyki oraz agenci szwabscy i ruscy.
Tak, rzymianie próbują rozegrać ten świat pod siebie. Oby plemię Polan odparło ten atak.
Jest wiele znaków zapytania w kwestii komór gazowych - choćby, dlaczego firmy które na masową skalę mordowały w nich ludzi dziś są uznawane za te, które na masową skalę troszczą się o nasze zdrowie przy aplauzie tych wszystkich pokroju tuska?
Co do księżyca, to skąd mam mieć pewność? Prawdopodobnie było, ale bo to człowiek może wiedzieć? To tak jak z przysięgą małżeńską Małgorzaty Tusk - niby deklarowała wierność...

Pasujesz do Konfederacji idealnie
 
Back
Top