Polityka

Austriackim Żydem... Szach mat :jarolaugh:

Jak nie ma polskich Żydów, to austriackich pewnie też nie ma, tak przynajmniej twierdzi kandydat na posła z ramienia Konfederacji:

20230907_143800.png
 
Jak nie ma polskich Żydów, to austriackich pewnie też nie ma, tak przynajmniej twierdzi kandydat na posła z ramienia Konfederacji:

View attachment 77033
Już pomijać fakt, że Hitler nie był Żydem. Po prostu alianci puścili plotkę aby go ośmieszyć bo na wojnie wszystkiechwyty dozwolone. Ale za to jego ministrowie współpracowali z Żydami i to już fakt...
No smutno się patrzy jak Braun mówiący tyle o historii ma polityków nie znających historii.
Kurcze w 39 zarówno duchowni katolicy, żydowcy, muzułmańscy i protestanccy mówili, że trzeba bronić Polski przed wspólnym wrogiem i zawiesić spory....
W ogóle to dwudziestolecie międzywojenne to ciekawy okres. Tyle błędów które powtarzają obecni politycy
 
w realu boję się zadawać pytania fanom PO bo sie ich boję (bo uważam, że nawet armia Rydzyka nie jest tak radykalna jak kibole PO), ale lubię patrzeć jakie fikołki robią w internecie.
Też mnie zaciekawił ten człowiek: jak zadaje się pytania ogólne to jeszcze te poglądy są umiarkowane. Zaczyna się zdanie od Tusk/Mentzen i zaczyna się jazda :korwinlaugh:

Ale coraz częściej przyznaje mi racje.
Zobaczycie: jeszcze powie, że tęczowi są takim samym zagrożeniem jak nacjonaliści, a Tusk i Pawlak to największe ruskie onunce w kraju...
Gdzieś zamieszczałem post na temat mojej ciotki emerytki psychofanki po. Zjadłaby cię i wypluła tylko guziki i suwak od spodni. Nie radzę.
 
Gdzieś zamieszczałem post na temat mojej ciotki emerytki psychofanki po. Zjadłaby cię i wypluła tylko guziki i suwak od spodni. Nie radzę.
Od dawna uważam, że elektorat PiSu uważa "aby ci POwcy zmądrzeli".
Elektorat PO: POLSKA B, CIEMNOGRÓD, ZŁO ŚREDNIOWIECZE.
A już kosmopolityzm z PO to już kompletny pseudointelgenty bełkot ludzi, którzy zagranicą byli pewnie tylko w hotelu w Egipcie...
Mieszkałem w USA i w DE, żal mi tych ludzi, że takie bzdury opowiadają obywatele świata...
 
Od dawna uważam, że elektorat PiSu uważa "aby ci POwcy zmądrzeli".
Elektorat PO: POLSKA B, CIEMNOGRÓD, ZŁO ŚREDNIOWIECZE.
A już kosmopolityzm z PO to już kompletny pseudointelgenty bełkot ludzi, którzy zagranicą byli pewnie tylko w hotelu w Egipcie...
Mieszkałem w USA i w DE, żal mi tych ludzi, że takie bzdury opowiadają obywatele świata...
W Hiszpanii byli. Na paszport kowidowy!
:waldeklaugh:
 
Od dawna uważam, że elektorat PiSu uważa "aby ci POwcy zmądrzeli".
Elektorat PO: POLSKA B, CIEMNOGRÓD, ZŁO ŚREDNIOWIECZE.
A już kosmopolityzm z PO to już kompletny pseudointelgenty bełkot ludzi, którzy zagranicą byli pewnie tylko w hotelu w Egipcie...
Mieszkałem w USA i w DE, żal mi tych ludzi, że takie bzdury opowiadają obywatele świata...
Wiesz sam jeszcze jakiś czas temu używałem słow ciemnogród i polska B w odniesieniu do posiorów, ale przy obecnym trendzie zielono tęczowym podszytym chorą poprawnością polityczną wolę już nasz zaścianek niż drugą Francję czy Niemcy. W pisie to wkurwia mnie polityka względem małych przedsiębiorstw, ogólnie polityka gospodarcza, klękanie przed kościołem i rozwalenie armi oraz służb specjalnych. Cała reszta czyli ich tzw folklor to mnie tylko śmieszy. Gorsze gowno na tą chwilę to LPG-SLD i platforma spolegliwa w stosunku do swoich niemieckich przyjaciół.
Kiedyś chciałem Europy laickiej i przez chwilę to zmierzało w tym kierunku ale teraz chcą zastąpić katolicyzm z którym się nie zgadzam na pseudo religie muzułmanów która niesie x razy gorszy bagaż niż kk plus idealogia LPG i klimatyczna. Wolę już nasza tradycje niż nowe wartości europejskie.
 
W czasie II wojny światowej gineli Polacy pochodzenia żydowskiego. Ba nawet nie trzeba było być Żydem. Wystarczy, że znalazłbyś sie w złym miejscu, w złym czasie i zostałbyś potraktowany jako Żyd, albo mieć odpowiednie imię czy nazwisko....
Więc Holokaust jest sprawą polską...
Jednak celnie trafiłem kiedyś z tym pochodzeniem co nie Mosze?
:muttley:
Ale mniejsza o to, nigdy nie przeczytałem wpisu karatemana o Wołyniu, natomiast o holokauście co chwilę. Dziwne co nie?
A żydzi chyba poświęcają holokaustowi odpowiednią ilość uwagi, czy jeszcze za mało?
 
Jednak celnie trafiłem kiedyś z tym pochodzeniem co nie Mosze?
:muttley:
Ale mniejsza o to, nigdy nie przeczytałem wpisu karatemana o Wołyniu, natomiast o holokauście co chwilę. Dziwne co nie?
A żydzi chyba poświęcają holokaustowi odpowiednią ilość uwagi, czy jeszcze za mało?

1. Wołyń: słowo "przepraszam" to absolutne minimum czego wymagać się powinno od strony ukraińskiej
2. Jakby byli politycy negujący zbrodnię wołyńską, to częściej bym się wypowiadał
 
A Wy jak? Team Dziambor czy team korwinistyczny oldschool?


Tej książki nie popiera też Wipler.
Wywiad przeprowadzony przez Wielowiejską tok fm jeszcze przed 2015
Oraz chyba u Gozdyry w programie Skandaliści o tym mówił
BTW pewnie sam JKM nie wierzy w co mówi...
 
Tej książki nie popiera też Wipler.
Wywiad przeprowadzony przez Wielowiejską tok fm jeszcze przed 2015
Oraz chyba u Gozdyry w programie Skandaliści o tym mówił
BTW pewnie sam JKM nie wierzy w co mówi...

Vademecum Ojca to kopalnia beki. Czytałem dwa razy. Kupuję kolegom jak im się pierwsze dziecko urodzi. Natomiast co do klapsów. Tutaj ciekawy zwrot akcji. W Konfederacji panuje konsensus, że klaps to normalny środek wychowawczy. Dziambor będąc w tym pato środowisku też tak mówił. Teraz opuścił patusow i mówi jak człowiek. Ciekawe czy kłamał wtedy czy teraz.
 
Vademecum Ojca to kopalnia beki. Czytałem dwa razy. Kupuję kolegom jak im się pierwsze dziecko urodzi. Natomiast co do klapsów. Tutaj ciekawy zwrot akcji. W Konfederacji panuje konsensus, że klaps to normalny środek wychowawczy. Dziambor będąc w tym pato środowisku też tak mówił. Teraz opuścił patusow i mówi jak człowiek. Ciekawe czy kłamał wtedy czy teraz.
Korwin ma córkę narkomankę, przykładny z niego ojciec.

:korwinlaugh:
 
FOR Balcerowicza wyliczył, że obietnice bardziej socjalnej PO będą kosztowały mniej niż obietnice PiS.
Kredyt 0% i dopłaty do czynszu powodujące zubożenie społeczeństwa?
Mam przytaczać inne teorie Balcerowicza i jego ekipy? Xd

Bardzo lubię jego ekipę: w straszeniu przebija ich tylko Kołodziejczak chociaż jeszcze trochę czasu i Balcerowicz z karnistrem będzie latał...
 
FOR Balcerowicza wyliczył, że obietnice bardziej socjalnej PO będą kosztowały mniej niż obietnice PiS.
Kredyt 0% i dopłaty do czynszu powodujące zubożenie społeczeństwa?
Mam przytaczać inne teorie Balcerowicza i jego ekipy? Xd

Bardzo lubię jego ekipę: w straszeniu przebija ich tylko Kołodziejczak chociaż jeszcze trochę czasu i Balcerowicz z karnistrem będzie latał...
Mogą być dobre te wyliczenia przecież miesiąc z kawałkiem do wyborów oni dalej programu nie mają.
:waldeklaugh:
 
20230907_205122.jpg


20230907_210555.jpg


Jeden sympatyczny ziomek. Na siłkę chodzi, chce legalnego bimbru. Spoczko. Drugi mniej sympatyczny, chce faszyzmu a w sprawie komór gazowych ma dużo pytań i wątpliwości
 
Back
Top