Polityka

A jakie ma pytania do tych komór? Nie wie jak je odpalić? coś trzeba doradzić, wyremontować?
:roberteyeblinking:

Ma wątpliwości czy ten holocaust to tak na serio czy nie, czy rzeczywiście tyle osób zginęło jak nas uczą w szkole.

Zresztą nie on jeden z Konfederacji ma wiele pytań w sprawie holocaustu:

20230907_220443.jpg
 
Ma wątpliwości czy ten holocaust to tak na serio czy nie, czy rzeczywiście tyle osób zginęło jak nas uczą w szkole.

Zresztą nie on jeden z Konfederacji ma wiele pytań w sprawie holocaustu:

View attachment 77102
niech zgadnę: Braunowiec?

No Korwiniści się ośmieszyli wchodząc w koalicje z Braunem i narodowcami. Jeszcze ile jedynek oddali tym wariatom, Korwniści powinni białą flagę dostać na urodzinny...
Z Braunem jest taki problem, że jeszcze nikt go mocniej nie zaczął wyjaśniać w sprawie historii i wręcz uchodzi za jakiegoś guru na prawicy w tej kwestii, podobnie jak Cejrowski jako "człowiek który świata trochę poznał i wie", a myli się w podstawach....

Czasami są ludzie, którzy wiadomo, że przyciągają kłopoty dlatego trzeba ich unikać. W polityce to są Braunowcy i narodowcy... Pamiętam Bosak miał taki mały epizod płaskoziemstwa, chyba testował jak dużo osób to przyciągnie, niemal kopiował Cejrowskiego, ale przestał.


A tymczasem prezes Młodzieży Wszechpolskiej zjechał Wiplera jak ten śmiał powiedzieć, że żałuje głosowania przeciwko wejściu Polski do UE :waldeklaugh:
 
Wiesz sam jeszcze jakiś czas temu używałem słow ciemnogród i polska B w odniesieniu do posiorów, ale przy obecnym trendzie zielono tęczowym podszytym chorą poprawnością polityczną wolę już nasz zaścianek niż drugą Francję czy Niemcy. W pisie to wkurwia mnie polityka względem małych przedsiębiorstw, ogólnie polityka gospodarcza, klękanie przed kościołem i rozwalenie armi oraz służb specjalnych. Cała reszta czyli ich tzw folklor to mnie tylko śmieszy. Gorsze gowno na tą chwilę to LPG-SLD i platforma spolegliwa w stosunku do swoich niemieckich przyjaciół.
Kiedyś chciałem Europy laickiej i przez chwilę to zmierzało w tym kierunku ale teraz chcą zastąpić katolicyzm z którym się nie zgadzam na pseudo religie muzułmanów która niesie x razy gorszy bagaż niż kk plus idealogia LPG i klimatyczna. Wolę już nasza tradycje niż nowe wartości europejskie.
akurat najlepsze interesy dla Kościoła robiono za czasów SLD. Oj ile wtedy KK dostał hektarów, Kwaśniewski z Slawojem Leszkiem Głódziem, który jest tak złym człowiekiem, że nawet chyba Fronda za czasów Terlikowskiego po nim jechała...

To mówienie o laickiej Europie też mnie śmieszy. Jeszcze tyle mówią o Francji: przecież w tym kraju Kościoły i często meczety są własnością państwa. Ale rodział religii od państwa...

Obojętnie czy mamy doczynienia z lewactwem czy prawactwem to należy odpowiedzieć sobie na pytanie czy ludzie chcący radykalnie likwidować to co jest wiedzą co dalej będą robić. Niestety zarówno po prawej jak i lewej stronie widzimy podejście: wezmę dynamit, rozwalę to wszystko w cholerę, a co będzie dalej w szczegółach to się później pomyśli jak już to zrobimy...
Slavoj Zizek krytyk kapitalizmu (czasami nawet słusznie) ładnie mówił, że zanim coś zmienisz pomyśl o skutkach...
 
kto miałby go wyjaśniać i z historii czego? :tellmemore:
historia, a religia to już w ogóle. Przecież Braun to człowiek pełen herezji, już o cholernej hipokryzji. TO jest JKM tylko bardziej elokwentny...

A kto by go wyjaśnił: Napierała zmasakrował JKM tak mocno, że Mentzen wycofał się z debaty. Boże już nawet było widać po twarzy JKM, że irytuje go ta bezradność...
Brauna to on już by kompletnie upokorzył...

Właśnie Cejrowski z Braunem idą łeb w łeb w wyścigu o tytuł największego bajeranta na prawicy
 
Oczywiście że Braunowiec :)

Co ciekawe Stala mówił, że dostał propozycję startu, ponieważ poprzedni kandydat od Brauna nie został zaakceptowany przez radę liderów Konfederacji, więc stworzył się wakat na jedynce.
biedne chłopaki z Konfederacji: teraz Mentzen wezwie do swojej siedziby, da klapsy i biedni jego poddani będą musieli po nocach przegladać całego fejsa i twittera i usuwać obciachowe treści.
Już ten nowy nabytek Konfederacji, koleżanka Bosaka z dawnych czasów usuwała wpisy sprzed kilku lat. KOnfederacja o Banasiu, Bosak też swoje się namęczył, ale Mentzen swoich ustaw do końca nie był w stanie usunać z internetu :waldeklaugh:

To byłoby śmieszne gdyby nie było smutne...
 
historia, a religia to już w ogóle. Przecież Braun to człowiek pełen herezji, już o cholernej hipokryzji. TO jest JKM tylko bardziej elokwentny...

A kto by go wyjaśnił: Napierała zmasakrował JKM tak mocno, że Mentzen wycofał się z debaty. Boże już nawet było widać po twarzy JKM, że irytuje go ta bezradność...
Brauna to on już by kompletnie upokorzył...

Właśnie Cejrowski z Braunem idą łeb w łeb w wyścigu o tytuł największego bajeranta na prawicy
Można więcej konkretów w temacie historii? Jestem zaintrygowany.
 
Można więcej konkretów w temacie historii? Jestem zaintrygowany.
ale już myślałem, że będziesz mieć wątpliwości odnośnie herezji ''mocnego katolika" ale tu tylko historia. To dobrze, że przynajmniej w kwestii religii nie ma wątpliwości, że Braun to zwykły obłudnik z prawie zerem na koncie ale mówiącym o transparentności :roberteyeblinking:
 
Ma wątpliwości czy ten holocaust to tak na serio czy nie, czy rzeczywiście tyle osób zginęło jak nas uczą w szkole.

Zresztą nie on jeden z Konfederacji ma wiele pytań w sprawie holocaustu:

View attachment 77102
kurczę chciałem przeczytać gównoburzę i już usuniętę. Co to kurczę jest, już myślałem o głosowaniu na Konfederacje ale jeśli Mentzen z Bosakiem chcą mnie pozbawić przyjemności czytania gównoburz na prawicy to mi się nie podoba :childcry::aletoniedomnietak:
 
ale już myślałem, że będziesz mieć wątpliwości odnośnie herezji ''mocnego katolika" ale tu tylko historia. To dobrze, że przynajmniej w kwestii religii nie ma wątpliwości, że Braun to zwykły obłudnik z prawie zerem na koncie ale mówiącym o transparentności :roberteyeblinking:
Dawaj z tą historią, bo zajebałeś takim komunałem i ogólniakiem, że aż ciekaw jestem jak z tego wybrniesz. Merytoryka jak przy stole na imieninach cioci Gosi. :DC:
 




Wrzucam do kolejki








Oni naprawde chca głodu


Homo-economicus?


Ciekawe wątki o CPK, USA nie były zadowolone, o 16+1








@Risky
Bo LGBTQIAPKN+ to nie orientacja, to kult








Polecam wątek


Ile ma UA w konfrontacji z RU?


Ciekawe ile już % z tego czym sie jaramy to DF
 
Grzegorz Braun zgłasza wątpliwości co do ilości ofiar Auschwitz z sugerując że to nie milion, a 69 tysięcy:

"Dopiero ponad dekadę później muzeum oświęcimskie oficjalnie skorygowało tę liczbę do „ok. 1,1 miliona ofiar” – po tym, jak pewnemu francuskiemu badaczowi po raz pierwszy udostępniono w Moskwie niemieckie rejestry obozowe. Notabene figuruje tam ponoć 69 tys. zgonów – liczba nadal porażająca, wszak radykalnie różna od wcześniejszych norymberskich szacunków. Ten dysonans poznawczy prowizorycznie załatano właśnie na przełomie lat 80. i 90., kiedy to jeden z ówczesnych „autorytetów moralnych” zasiadających w radzie muzeum stwierdzić miał podobno, że przecież „mniej niż milion” być nie może. I tak to „naukowo” ustaloną liczbę podał do wiadomości publicznej ówczesny kierownik działu historyczno-badawczego dr Franciszek Piper. Specjalistyczna wiedza tego ostatniego została spopularyzowana przez amerykańskiego Żyda rewizjonistę, który zarejestrował kamerą wideo objaśnienia dr. Pipera, że prezentowana zwiedzającym „komora gazowa” w Auschwitz I jest w istocie tylko rekonstrukcją czy – jak kto woli – dekoracją zaaranżowaną ex post, już po wojnie (kto ciekaw, łatwo znajdzie w sieci: David Cole interviews Dr. Franciszek Piper in Auschwitz)." Grzegorz Braun
 
Ale tam mają ostry kocioł na tych liberalnych grupach pejsbukowych. Ostra ofensywa wyborcza osób obywatelskich.
:beczka:
Już byle czego się czepić. Holokaust! Teraz to im na pewno spadnie! :beczka:

Już widzę jak w Izraelu przed wyborami Żydzi się oburzają na jakiegoś polityka bo ten podważa ilość polskich ofiar w trakcie II WŚ i krzyczą, że nie można z tego powodu na niego głosować, aj waj! :DC:

a no! i choinkę wyjebał do śmieci!!!
 
Grzegorz Braun zgłasza wątpliwości co do ilości ofiar Auschwitz z sugerując że to nie milion, a 69 tysięcy:

"Dopiero ponad dekadę później muzeum oświęcimskie oficjalnie skorygowało tę liczbę do „ok. 1,1 miliona ofiar” – po tym, jak pewnemu francuskiemu badaczowi po raz pierwszy udostępniono w Moskwie niemieckie rejestry obozowe. Notabene figuruje tam ponoć 69 tys. zgonów – liczba nadal porażająca, wszak radykalnie różna od wcześniejszych norymberskich szacunków. Ten dysonans poznawczy prowizorycznie załatano właśnie na przełomie lat 80. i 90., kiedy to jeden z ówczesnych „autorytetów moralnych” zasiadających w radzie muzeum stwierdzić miał podobno, że przecież „mniej niż milion” być nie może. I tak to „naukowo” ustaloną liczbę podał do wiadomości publicznej ówczesny kierownik działu historyczno-badawczego dr Franciszek Piper. Specjalistyczna wiedza tego ostatniego została spopularyzowana przez amerykańskiego Żyda rewizjonistę, który zarejestrował kamerą wideo objaśnienia dr. Pipera, że prezentowana zwiedzającym „komora gazowa” w Auschwitz I jest w istocie tylko rekonstrukcją czy – jak kto woli – dekoracją zaaranżowaną ex post, już po wojnie (kto ciekaw, łatwo znajdzie w sieci: David Cole interviews Dr. Franciszek Piper in Auschwitz)." Grzegorz Braun
Nie odpowiedziałeś czy ryży chuj jest podludziem, który traktował przemocą swoje dziecko
 
Nie odpowiedziałeś czy ryży chuj jest podludziem, który traktował przemocą swoje dziecko
I to po reakcji obydwóch na tej kanapie to wygląda na to, że nie raz i nie słabo. Pewnie wyładowywał frustrację za puszczalską żonę na dzieciach przemocą. Najgorszy możliwy rodzaj patusa. Jakim trzeba być patusem aby głosować na kogoś takiego i oddawać mu władzę w ręce? Szokujące.
 
I to po reakcji obydwóch na tej kanapie to wygląda na to, że nie raz i nie słabo. Pewnie wyładowywał frustrację za puszczalską żonę na dzieciach przemocą. Najgorszy możliwy rodzaj patusa. Jakim trzeba być patusem aby głosować na kogoś takiego i oddawać mu władzę w ręce? Szokujące.
Bo może to dziecko Wojtusia a nie ryżego?
Typowy cuckold
 
I to po reakcji obydwóch na tej kanapie to wygląda na to, że nie raz i nie słabo. Pewnie wyładowywał frustrację za puszczalską żonę na dzieciach przemocą. Najgorszy możliwy rodzaj patusa. Jakim trzeba być patusem aby głosować na kogoś takiego i oddawać mu władzę w ręce? Szokujące.
Może bije dzieci, kradnie i kłamię na potęgę. Za to przynajmniej nie wyrzucił choinki z Sejmu!

:lesnarhappy:
 
Back
Top