Polityka

Zastanawia mnie co to to zgejowany, że gejem nie był od zawsze ale dwa rosłe gejzery po imprezie wykonały destrukcję odbytnicy i mu się spodobało?
Zabłądził w złej okolicy.

mega czołg.png
 
Jeśli było to sorry, ale nic lepszego w ten weekend nie trafiło do sieci :beczka:


To jest piękne co tam się u sympatycznego korespondenta zza oceanu odjebało pod kopułą w ostatnich latach :beczka:

Kuźwa już usunął. Kusi mnie aby sprawdzić to jego Maxtv go. Koleś ma takie stand up, musiała do niego przyjść "biała dama" z prochami :waldeklaugh:
Już wiem dlaczego Mentzen uchodzi za kumatego typa. Bo lubi rozmawiać z debilami typu Cejrowski i korzysta z efektu kontrastu:


Ale odkrycie masz na miarę że jutro będzie dzień, a już ciebie pochwaliłem za tekst o analfabetach :siuu:

Były asystent JKM


EDIT:
Napewno Mentzenowi bardziej zależy na sprawach światopoglądowych i specyficznie rozumianej wolności słowa niż na gospodarce i tego jestem pewien...
 
Wiele można powiedzieć o Cejrowskim. Jest postacią barwną, mocnym charakterem, człowiekiem z zasadami i moralnością. Pisać o nim jednak jedną ręką debil, a druga brandzlować się do Borysa Budki no to trzeba być zdrowo jebniętym :fjedzia:
Oj Borys Budka nie mówił, że Islam zapewniał prawa kobiet (chyba jeszcze tvp.vod nie usunęło tego odcinka chociaż Cejrowski szybko zgłasza filmiki na YT, które cytują tą wypowiedź. W ogóle ten człowiek ma pozytywne nastawienie do Islamu a negatywne do Buddyzmu -to jest gwałt na rozumie) więc Cejrowski z Budką idą łeb w łeb w walce o tytuł większego pokemona :waldeklaugh:
 
Kuźwa już usunął. Kusi mnie aby sprawdzić to jego Maxtv go. Koleś ma takie stand up, musiała do niego przyjść "biała dama" z prochami :waldeklaugh:
Albo ciężkie ćpanie, albo nieleczona choroba psychiczna. On na tym nagraniu wyglądał jak wrak pozbawiony snu przez 72h. No kurwa, Max TV to była beczka śmiechu gdzieś koło 2015-2016, ale to co ostatnio Maksiu odpierdala to już jest inna galaktyka absurdu i szaleństwa
 
Albo ciężkie ćpanie, albo nieleczona choroba psychiczna. On na tym nagraniu wyglądał jak wrak pozbawiony snu przez 72h. No kurwa, Max TV to była beczka śmiechu gdzieś koło 2015-2016, ale to co ostatnio Maksiu odpierdala to już jest inna galaktyka absurdu i szaleństwa
Przecież ten człowiek powiedział, że jakby spotkał Mentzena to by mu pierdolnął i żeby sklepy i firmy z kapitałem żydowskim oznaczać gwiazdą Dawida :waldeklaugh:
A pamiętam przecież jak fajne reportaże robił dla TVP i później TVNu, nawet jak miał te felietony dla Superstacji to bajerował ale na tle publicystów sie wyróżniał, a teraz...
... jak by go z Monaru uciekł...
 
Przecież ten człowiek powiedział, że jakby spotkał Mentzena to by mu pierdolnął i żeby sklepy i firmy z kapitałem żydowskim oznaczać gwiazdą Dawida :waldeklaugh:
A pamiętam przecież jak fajne reportaże robił dla TVP i później TVNu, nawet jak miał te felietony dla Superstacji to bajerował ale na tle publicystów sie wyróżniał, a teraz...
... jak by go z Monaru uciekł...
Hahahahhaha pamiętam ten twitt :beczka:


I ta dyrektywa 66 jak kurwa Order 66 Palpatine'a hahahha. Jezu, właśnie sobie uświadomiłem jak dawno przestałem to śledzić xD
 
Hahahahhaha pamiętam ten twitt :beczka:


I ta dyrektywa 66 jak kurwa Order 66 Palpatine'a hahahha. Jezu, właśnie sobie uświadomiłem jak dawno przestałem to śledzić xD

jak dla mnie to Max Kolonko to jest jak Stonoga: zsumował sobie liczbę subów i lajków i myślał, że dostanie tyle głosów w wyborach a nawet podpisów nie zebrał. Jeszcze to jak jechał po tych osobach zbierających podpisy, nawet nagrania były a screeny to cholera wie czy prawdziwe :korwinlaugh:
 
Nie pamiętam kto się tak wykłócał o te kurwisko posłankę Filiks (ta co co tydzień przychodziła nabrzdęgolona jak messerschmit ze zlotów czarownic PO) co dzieci w ręce pedofila z PO oddaławała do opieki.

wyrok sądu w sprawie dziennikarza

Tomasz Duklanowski ujawnił sprawę pedofila z PO. Sąd stanął po jego stronie​



Chyba jak zwykle @Karateka@ mocno atakował, że ma krew na rękach itd. Wina po stronie dziennikarza itd. etc. Pamiętam, że wielu innych wręcz swędziały paluchy by się podłączyć do wirtualnego linczu że pisiorskie bydlaki mają krew na rękach. Co nie @szplin
:robertmakeup:
 
Last edited:
Nie pamiętam kto się tak wykłócał o te kurwisko posłankę Filiks (ta co co tydzień przychodziła nabrzdęgolona jak messerschmit ze zlotów czarownic PO) co dzieci w ręce pedofila z PO oddaławała do opieki.

wyrok sądu w sprawie dziennikarza

Tomasz Duklanowski ujawnił sprawę pedofila z PO. Sąd stanął po jego stronie​



Chyba jak zwykle @Karateka@ mocno atakował, że ma krew na rękach itd. Wina po stronie dziennikarza itd. etc. Pamiętam, że wielu innych wręcz swędziały paluchy by się podłączyć do wirtualnego linczu że pisiorskie bydlaki mają krew na rękach. Co nie @szplin
:robertmakeup:
O Jezusie jak osoba karatecka się wtedy zesrała.
:antonio:
 
No wam powiem że przeglądam wycinki z wywiadu Mentzena dla Faktu oraz przeglądam Twittera Ryszarda Petru: starcie wyrównane.

Boże, że Mentzen stosuje argumenty Balcerowicza: ja mam doktorat z...
...ekonomii a doktorzy ekonomii kompromitują się w TV jeszcze mocniej niż politolodzy od tekstów "Duda walczy o kolejna kadencję" -i to zarówno socjalistą jak i liberał :korwinlaugh:
Tylko Balcerowicz nie stosował tego argumentu aby przykryć swoje poglądy światopoglądowe i wręcz stary się ich nie akcentować, bo wie że mu się to nie opłaca.
A całkiem możliwe że światopoglądowo jest prawie taki sam jak Braun...
 
Reptilinie kurwa.
Wcale koncerny farmaceutyczne się nie wzbogaciły na tej pierdole - ale dość o tym,bo ma to swój odpowiedni dział w,którym się nie udzielasz mimo,że Cię regularnie oznaczamy:deniro:

Powiedz lepiej gdzie te afrykanskie upały i dlaczego elity płaczące o ekologii przyjebały na szczyt klimatyczny dziesiątkami prywatnych odrzutowców?

Nie ma globalnego ocieplenia, bo politycy latają prywatnymi odrzutowcami.
 
Nie ma globalnego ocieplenia, bo politycy latają prywatnymi odrzutowcami.
Oj Konfederacja nie zrobi wyniku wśród rolników jak powie że zmiany klimatyczne nie wpływają na plony. Lipiec najbardziej deszczowy miesiąc w roku, jest ostatni dzień lipca i coś lipa z tym deszczem :korwinlaugh:
 
Nie pamiętam kto się tak wykłócał o te kurwisko posłankę Filiks (ta co co tydzień przychodziła nabrzdęgolona jak messerschmit ze zlotów czarownic PO) co dzieci w ręce pedofila z PO oddaławała do opieki.

wyrok sądu w sprawie dziennikarza

Tomasz Duklanowski ujawnił sprawę pedofila z PO. Sąd stanął po jego stronie​



Chyba jak zwykle @Karateka@ mocno atakował, że ma krew na rękach itd. Wina po stronie dziennikarza itd. etc. Pamiętam, że wielu innych wręcz swędziały paluchy by się podłączyć do wirtualnego linczu że pisiorskie bydlaki mają krew na rękach. Co nie @szplin
:robertmakeup:
Bo to nie są wolne sądy. Wolne sądy by go skazały i wtedy byłaby racja!
 

Samiec Alfa i Beta :korwinlaugh:

Pomorskie wojewodztwo w normie. Duzo opadów w lipcu. Outdoor najlepszy od 7 lat mi wyszedl :awesome:
Nie wiem, nie patrzyłem.
Wiem jednak, że gdyby nie dotacje unijne dla rolnictwa, coraz lepsze nawozy oraz kasa wydana na nawadnianie nawet ziemniaków to ceny żywności wystrzeliłyby w kosmos przez obecne zmiany: nawet gdyby Ukraina z ich czarnoziemami (to jest w ogóle kosmos, że komuniści wywołali głód na Ukrainie, na tak urodzajnych terenach -tak jakby piasku zabrakło na Saharze...) weszła do UE to i tak byłyby podwyżki.
W ciagu ostatnich 20 lat coraz częściej są susze.
 
Back
Top