Polityka

Skoro Piłsudski przeprowadzał akcje terrorystyczne to Napoleon tym bardziej. Przecież on dokonał najbardziej klasycznego zamachu.

On podobno, gdzieś czytałem, używał maszyn do ludobójstwa w Wandei. Na statek ładowano buntowników i zatapiano z nimi, po czym wyciągano na górę. Jakby nie patrzec- też masowy morderca.
 
fialek-doktora-ja-jestem-doktorem-on-ma-zawal-czy-jest-zaszczepiony-pfizer-2-dawki-pelne-zaszczepienie-jest-po-3-dawkach.jpg
 
Już wiem dlaczego Mentzen uchodzi za kumatego typa. Bo lubi rozmawiać z debilami typu Cejrowski i korzysta z efektu kontrastu:

 
Masz na myśli ludzi wierzących w spisek, w którym rzekomo wzięły udział wszystkie ośrodki naukowe na całym świecie zajmujące się klimatem? Pierdolnięci psychicznie jak Max Kolonko.
Mam na myśli ludzi,którzy najpierw uwierzyli w zabójcze przeziębienie i wymieranie babć i teraz łapią się na tę tanią propagandę jakiegoś krasnala sponsorowanego przez Orlen.
Po drodze były jeszcze ukry,ale to nie temat o tym.
 
Wiele można powiedzieć o Cejrowskim. Jest postacią barwną, mocnym charakterem, człowiekiem z zasadami i moralnością. Pisać o nim jednak jedną ręką debil, a druga brandzlować się do Borysa Budki no to trzeba być zdrowo jebniętym :fjedzia:

To idiota który ex cathedra wypowiada się na tematy o których nie ma pojęcia. Pamiętam jak szydził z powodzenia "wyjmij najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz, aby wyjąć źdźbło, które jest w oku twego brata." nie wiedząc że ma to swoje biblijne źródło. Taki to jest ignorant. W każdej sprawie której się podejmuje!
 
Mam na myśli ludzi,którzy najpierw uwierzyli w zabójcze przeziębienie i wymieranie babć i teraz łapią się na tę tanią propagandę jakiegoś krasnala sponsorowanego przez Orlen.
Po drodze były jeszcze ukry,ale to nie temat o tym.

Rządy wrogich sobie państw się zmówiły by udawać, że Koronowirus jest groźny, a koronosceptyczne początkowo władze też później zostały przekupiony. Ma to mnóstwo sensu!
 
Nie wykręcaj się i powiedz jak to wyglądało, że te wszystkie rządy się zmówiły? Jak to się stało? Wspólna loża masońska? Rząd światowy?
Reptilinie kurwa.
Wcale koncerny farmaceutyczne się nie wzbogaciły na tej pierdole - ale dość o tym,bo ma to swój odpowiedni dział w,którym się nie udzielasz mimo,że Cię regularnie oznaczamy:deniro:

Powiedz lepiej gdzie te afrykanskie upały i dlaczego elity płaczące o ekologii przyjebały na szczyt klimatyczny dziesiątkami prywatnych odrzutowców?
 
onet się zesrał na joasiowo
 
Back
Top