Polityka

Aktualny prezydent to stare komuszysko z nadania wręcz wzorcowe, jakbyś chciał komuś wskazać partyjniaka z kontaktami to majchrowski idealnie wpisuje się w opis kolesiostwa i układów.
fundusz inwestycyjny z Kambodży :waldeklaugh:

Chociaż nic nie przebije Adamowicza: w czerwcu chodze na tęczowe parady, a w innych miesiącach rozdaje hektary Kościołowi "bo jak oddaje Kościołowi to oddaje społeczeństwu". Jeszcze tak był miły dla Slawoja Leszka Głódzia, że nawet chyba miał mieć witraże w jednym z gdańskim kościołów.
Teraz jego następczyni robi szkolenia dla nauczycieli przez tęczowych aktywistów ale interesy z Kościołem muszą być.
Oj te pieniądze to połączą nawet skinheady z Moskwy z zarządem BLM :childcry:

A ile kasy idzie na te kluby piłkarskieÖ gdyby skasować pomoc publiczna dla tych klubów to piłkarze zarabialiby z połowę mniej kasy...

Szkoda strzępić ryja na tych samorządowców. Tyle dobrego, że nie rządzą całym krajem bo dopiero byłoby fatalnie bo o ile POPiS chce kraść to nie mają takiej wiedzy jak samorządowcy...

Niby jestem za tym aby można było być maks 2 kadencje prezydentem/wójtem miasta, ale jak ta mafia ma iść do Sejmu to już wole Szczerbę i Suskiego...

Myślę, że walka plemienne powoduje już poważne choroby psychiczne u bardziej zaangażowanych jednostek. :facepalm:
Brakuje Tobie empatii: gdybyś miał spoko kasę, nie musiałbyś się zbytnio przykładać do przyciągania czytelników bo kasa ze spółek skarbu państwa i państwowej prenumeraty leci a tu nagle przychodzi Kaczor i mówi, że to przywilej dla kogoś innego.
Tak samo Lis z jego zarobkami w TVP za fatalny program, który pewnie nie zarabiał na siebie.
Nie wkurzyłbyś się? :roberteyeblinking:

EDIT: cieżko policzyć, ale ciekawe kto dostał więcej. Rydzyk czy Michnik? Potęga wyborczej na państwowych sterydach
 
Każda wojna przy naszej granicy, to osłabienie naszej waluty i gospodarki. Ukraina w NATO oznacza, że Ukraina rezygnuje z części terytorium na rzecz Rosji w zamian za bezpieczeństwo, co jest korzystne dla Polski, dla naszej gospodarki i waluty.

f707de91-cde4-4270-92fe-c84ee94de252-gif.68991
 
Po co Dmytro do Ukraińców mówi po polsku? Skoro mówi do Ukraińców to nie powinien mówić do nich po ivuniemu?
Czy to chodzi o to, że Polakom opowiada tę historię? :travolta:
Czy sugerujesz ze po ukraińsku by cię usatysfakcjonowało? XD
 
LOL, to się uśmiałem, dziękuję. Zabawnie czasem ta nienawiść wychodzi, się nie denerwuj Anżej :)

A już trochę poważniej: obydwu wiemy, ze nie ma takiej rzeczy w sprawach UA-PL która by cię usatysfakcjonowała (poza anihilacją narodu, najlepiej w jakimś fotogenicznym cierpieniu XD), więc, ot, droczę się w TWOIM stylu XD
 
Polskie państwo socjalne w praktyce: osoba sparaliżowana
vs
rodzinka kobieta nie pracuje, były mąż (aby ciągnąć kase na samotną matkę plus z Funduszu Alimentacyjnego) mieszkajacy z nia i z dziećmi oczywiście na jakimś etacie na czarno, albo że większość pieniędzy pod stołem





te mieszkania socjalne, komunalne to jest jakiś żart. To jest większe marnotractwo pieniędzy niż to 500 plus... Tak się nawet zastanawiam czy jeśli zostałby stworzony ranking najgorszych programów socjalnych to czy 500 plus byłoby w TOP10



Tusk za czasów gdy brał ślub kościelny dla sondażowych słupków: teraz pewnie wywiesi przed swoim domem akt apostazji



Newsweek krócitko trzymany przez wielkiego wszechpolaka...
... y nawróconego europejczyka




Jestem ciekawy czy gdyby ZIobro odszedł do obozu Tuska to czy ludzie MIchnika by to przęłkneli?

Konfederackie obliczenia zawsze śmieszą


Plus wydatki na budżetówkę. W statystkach Polska wypada całkiem całkiem na tle reszty państw. Francja przewyższa Polske.
Też te obietnice Mentzena ile on by zwolnił urzędników, gdyby miał władzę, ilu ludzi zostałoby zastąpionych algorytmami.
To jedna z obietnic gdzie jestem w 100% pewien, że Mentzen nie wierzy w to co mówi.
EDIT: wręcz można nawet zaryzykować, że JKM jest lepszy od Mentzena, bo tego pierwszego można czasami podejrzewać, że myli się, bo czegoś nie wie
 
Last edited:
LOL, to się uśmiałem, dziękuję. Zabawnie czasem ta nienawiść wychodzi, się nie denerwuj Anżej :)

A już trochę poważniej: obydwu wiemy, ze nie ma takiej rzeczy w sprawach UA-PL która by cię usatysfakcjonowała (poza anihilacją narodu, najlepiej w jakimś fotogenicznym cierpieniu XD), więc, ot, droczę się w TWOIM stylu XD
Ja zadałem proste pytanie. Nie znasz odpowiedzi to się przyznaj i powiedz: "nie wiem", nie potrafisz?

Zamiast tego odbijasz do mnie z pytaniem z dupy o jakąś moją satysfakcję. W chuju miałem jakiegoś Dymytra, mam i będę miał, ani on nie jest po to żeby mnie usatysfakcjonować ani ja nie oczekuję od niego żadnej satysfakcji. Więc nie wiem po co w ten sposób mi odpowiadasz, boli Cię prawda o Twoich braciach? To Twój problem, nie przerzucaj go na mnie.

Niczego nigdy od Ukraińców nie oczekiwałem, jak długo żyję, nie oczekuję i nie będę oczekiwał bo nie jestem frajerem w przeciwieństwie do tych co się z nimi bratają i myślą, że dzięki temu Ukraińcy będą ich kochali.


Bez sensu, myślałem, że to forum dyskusyjne i z kim jak z kim ale z Tobą można podyskutować ale to nie moja nienawiść jest tu przeszkodą tylko Twoja miłość do nich. :matt:
 
Back
Top