Polityka

Gdybym był złośliwy to bym powiedział, że tu jest clou problemu. Ale jako, że nie jestem to życzę udanej soboty i zbieram się nad jezioro
Przyjemności.
A co do osądu, nikt nie jest od niego wolny. A napierałowy jest wedlug mnie kłamliwy i głupi. Osądź to jak chcesz. Jeśli masz z tym problem, to Twój problem.
Pora na łyka mineralk i kolejną serię interwałów.
 
Nie słuchałem tego odcinka, więc nie jestem w stanie odpowiedzieć.

90 miliardów zostało zainwestowanych w osiedla/rejony z imigrantami by ich asymilować.

Lewicowe głowy podnoszą argument, że Francja zawiodła dzieci imigrantów, a ja uważam że to dzieci imigrantów zawiodły Francję.

Ten zastrzelony chłopak został tak zaopiekowany, że mimo że wolał bawić się w gang niż się uczyć to organizacje działające w jego rewirze zadbały by miał fach w ręce. Za darmo przyuczyl się do bycia elektrykiem. Miejscowy klub rugby pozwalał mu tam za darmo grać. Prawo ziemi dało mu obywatelstwo. Dostęp do edukacji i ochrony zdrowia za darmo, na znacznie wyższym poziomie niż w Polsce. Dopłaty do mieszkań socjalnych. Co jeszcze więcej miała Francja dla nich zrobić? To oni zawiedli Francję, nie Francja ich.

Jest jeszcze argument brutalności policji jako przyczyny, ale na temat tej bzdury głoszonej przez Biedronia warto napisać osobny post.
Może jest to nauczka, że nie wpuszcza się śmieci religii islamu do naszej cywilizacji? Czy jeszcze nie?
 
Wpierw dał dupy jak puszczalska kobieta na pierwszej randce A teraz udaje świętego
:juanlaugh:
 
No, np. w tym tweecie była taka jego klasyczna historyczna bzdura, że przez 2000 lat w Europie nie prześladowano homosiów a przecież prześladowano.

Ale to trzeba umieć czytać ze zrozumieniem a nie wymyślać, że Korwin twierdzi, że wolno córki gwałcić za owce :pociesznymirek:
Ale jak skoro tam zrozumienia brak.
:roberteyeblinking:
 



Sprawa nielegalnych imigrantów wreszcie uderza w jedne z najwyższych szczebli władz. Ciekawe jak rozwinie się sprawa we Francji. Do Włoch wciąż napływają nowi (oficjalne dane na 15 czerwiec tego roku):
2bf990adb5606.bmp

Wg tego konta, jest jeszcze gorzej:



 
Profesor Richard Werner, doktor ekonomii na Uniwersytecie Oksfordzkim (pracował z bankiem Japonii i japońskim rządem w latach 90), wyjaśnia jak działa świat, od bankowości centralnej po tworzenie inflacji, co ma ogromny wpływ na nas, zwykłych ludzi:

 
Prohałabałowi karatecy wszystkich krajów lubią to (jeśli nie wyjdzie plan A, czyli zatrzymanie emisji paliw kopalnych, jest plan B, o którym wiadomo już dawno, natomiast obecnie jest wsparcie ze strony coraz lepszych zabawek):


Plan A raczej nie wypali, więc... Let's Go Brandon!
 
Last edited:
Odciągnąć część rynku od rozliczeń w dolarze
I jakby to miało zadziałać? Pytam w tym kontekście, że jak sprawić, żeby rekiny z wall street w tydzień nie wyciągnęły całego zapasu złota z Kremla i tyle widziano złotego rubla?
 
I jakby to miało zadziałać? Pytam w tym kontekście, że jak sprawić, żeby rekiny z wall street w tydzień nie wyciągnęły całego zapasu złota z Kremla i tyle widziano złotego rubla?
To jeszcze nie wyciągnęli sankcjami?
Ideą jest jak największy odwrót od dolara
 
To jeszcze nie wyciągnęli sankcjami?
Ideą jest jak największy odwrót od dolara
No ja wiem jaka jest idea, tylko próbuje zrozumieć jak to ma niby zadziałać.
Putin: - hej, mamy rubla opartego o złocie, chodźcie, chodźcie kupować w nim ropę
Wall street: - OK, kupujemy

Tydzień później

Wall street: Hej panie Putin, prosimy o nasze 200 ton złota, tutaj pana ruble, proszę bardzo.

Jaki mechanizm sprawi, że tak się nie stanie? Bo o złotych dinarach, RNB czy innych to z dwadzieścia lat się już mówi i na tym się kończy. I że Ameryka zrobi o to wojnę, żeby powstrzymać i ja się pytam po co wojna, skoro to się finansowo samo załatwi jak się załatwiło bańkę w Japonii swego czasu, bo to aż by się prosiło.
 
Back
Top