Polityka

z bólem serca muszę przyznać, że rozjechał JKM w debacie i to ładnie, z kulturą: nie jest śmieciem. Mam cały czas nadzieje, że to fajna troling akcja :roberteyeblinking:
A ja bym z nim nie debatował i też bym go rozjechał. Śmieć zwykły. A fajną trolling akcją by było gdybym się kiedyś wybrał do niego na jakiś wykład i wyjebał mu melę na ryj
 
Last edited:
Co to ma do rzeczy? Ja nie o żadnej debacie piszę. Za to jest śmieciem i jak go kiedyś spotkam to mu za to napluję w ten wredny ryj.

View attachment 71479
jak już idziemy na poważnie to hm.
Napierała vs twierdzenia JKM o tym jak zbytnio Rosja nie prześladowała Polaków a jak wojska rosyjskie się wycofywały w czasie II wojny światowej to Polacy płakali, a Polacy podczas powstań jeszcze jeńców rosyjskich nie brali tylko od razu rozstrzelanie. Nie wspomniał dlaczego był ten rozkaz...
Nie wiem czy Operacja polska NKWD zalicza się do prześladowania. Oprócz tego, że cholernie trudno policzyć ofiary (gdzie wystarczyło nawet tylko polskie nazwisko bez znajomości polskiego i donos) z masy powodów i te szacunki od 100 tys. do 200 tys. to tak ostrożne są...
Z Wołyniem też uczciwie trzeba powiedzieć, że po ekshumacji byłoby pewnie więcej ofiar.


Pod względem moralności ciężko oceniać polityków i publicystów
 
Legitne źródło. Bardzo ciekawa strona internetowa.
Ty jesteś jakiś nieogarnięty człeczuniu? Sprawdź sobie zanim jakieś pierdy będziesz rozsiewał. Echh, proszę:


lepiej Ci?

Naukowiec z takim dorobkiem:

Próbuje mówić do Ciebie:


a polecany przez powyższego Dr Philip Mcmillan

również porusza ten problem:


ludzie się oburzają i wyciągają słuszne wnioski dzieląc się refleksjami w związku z doniesieniami od Petera A. McCullough'a, jak np ta ponizej:


A Ty? Co TY na to?
Skoro już wiesz, że to się wydarzyło, zapytam - jaki to proces doprowadził do tego, że w taki sposób reagujesz? Ty naprawdę uważasz, że wszystko jest w porządku i ludzi decyzyjnych, nawet w ośrodkach naukowych nie da się skorumpować?
 
Ty jesteś jakiś nieogarnięty człeczuniu? Sprawdź sobie zanim jakieś pierdy będziesz rozsiewał. Echh, proszę:


lepiej Ci?

Naukowiec z takim dorobkiem:

Próbuje mówić do Ciebie:


a polecany przez powyższego Dr Philip Mcmillan

również porusza ten problem:


ludzie się oburzają i wyciągają słuszne wnioski dzieląc się refleksjami w związku z doniesieniami od Petera A. McCullough'a, jak np ta ponizej:


A Ty? Co TY na to?
Skoro już wiesz, że to się wydarzyło, zapytam - jaki to proces doprowadził do tego, że w taki sposób reagujesz? Ty naprawdę uważasz, że wszystko jest w porządku i ludzi decyzyjnych, nawet w ośrodkach naukowych nie da się skorumpować?

Tylko doktor hałabała ma rację. Reszta chuj.
:beczka:
 
Tylko doktor hałabała ma rację. Reszta chuj.
:beczka:
https://badloopus.pl/wp-content/uploads/2021/06/Jakub-Wiech-bezwstydnik.jpg
 
Ty jesteś jakiś nieogarnięty człeczuniu? Sprawdź sobie zanim jakieś pierdy będziesz rozsiewał. Echh, proszę:


lepiej Ci?

Naukowiec z takim dorobkiem:

Próbuje mówić do Ciebie:


a polecany przez powyższego Dr Philip Mcmillan

również porusza ten problem:


ludzie się oburzają i wyciągają słuszne wnioski dzieląc się refleksjami w związku z doniesieniami od Petera A. McCullough'a, jak np ta ponizej:


A Ty? Co TY na to?
Skoro już wiesz, że to się wydarzyło, zapytam - jaki to proces doprowadził do tego, że w taki sposób reagujesz? Ty naprawdę uważasz, że wszystko jest w porządku i ludzi decyzyjnych, nawet w ośrodkach naukowych nie da się skorumpować?


 
ale to parodiowanie Mentzena mu wychodzi:

Chociaż Bartosiaka i Ziemkiewicza lepiej parodiuje


Tak słucham Napierały i tak zaczęło mnie ciekawić jaka byłaby reakcja na zrobienie roastu Polska vs Niemcy i Napierała reprezentujący Niemcy -ale od prawa do lewa byłby ból dupy :waldeklaugh:

Takie suchary pizga, że chyba tylko tych co na neonówce się śmieją to bawi
 
Back
Top