Polityka

Co to są śmieci religii islamu?
Odpady, kryminaliści i śmierdzące tępe lenie, co to nie dają sobie rady normalnie pracując w swoim kraju a wyjeżdżają ciągnąć benefity, rabować sklepy i gwałcić europejki, bo jest to zgodne z zasadami podboju ich zjebanej wiary (z ich nieświętej książeczki dla debili, której 60% zawartości traktuje o sposobie poniżania niewiernych). Wystarczająco?
 
No ja wiem jaka jest idea, tylko próbuje zrozumieć jak to ma niby zadziałać.
Putin: - hej, mamy rubla opartego o złocie, chodźcie, chodźcie kupować w nim ropę
Wall street: - OK, kupujemy

Tydzień później

Wall street: Hej panie Putin, prosimy o nasze 200 ton złota, tutaj pana ruble, proszę bardzo.

Jaki mechanizm sprawi, że tak się nie stanie? Bo o złotych dinarach, RNB czy innych to z dwadzieścia lat się już mówi i na tym się kończy. I że Ameryka zrobi o to wojnę, żeby powstrzymać i ja się pytam po co wojna, skoro to się finansowo samo załatwi jak się załatwiło bańkę w Japonii swego czasu, bo to aż by się prosiło.
Gdybym potrafił takie koncepty sprowadzić do tak prostych przemyśleń to pewnie byłbym doradcą Putina.
Siła nabywcza tej waluty ma mieć odniesienie do jakiejś konkretnej ilości złota, jednakże będą to tylko "kupony" do wymian międzynarodowych. Nikt Ci za nie rezerw walutowych nie sprzeda. Na początku będzie to wąski rynek wymiany państw niezbyt skorych do operowania dolarem. Jak wyjdzie w praktyce to się okaże
 
Odpady, kryminaliści i śmierdzące tępe lenie, co to nie dają sobie rady normalnie pracując w swoim kraju a wyjeżdżają ciągnąć benefity, rabować sklepy i gwałcić europejki, bo jest to zgodne z zasadami podboju ich zjebanej wiary (z ich nieświętej książeczki dla debili, której 60% zawartości traktuje o sposobie poniżania niewiernych). Wystarczająco?
Dodam jeszcze jedną rzecz, której chyba nikt tu dosadnie nie przytoczył.
Europa zachodnia staje się państwami młodych mężczyzn przez napływ islamskich małp i arabusów,
żaden europejski lewak (idole tych od ekspertów) nie pomyślał wpuszczając samych jurnych 20letnich szczyli co oni będą ruchać.
To prymitywni, młodzi ludzie, proste potrzeby i kierowanie się głównie chucią.
Populacja kóz w europie nikła,
stosunek młodych białych kobiet do mężczyzn w przybliżeniu 50/50 (nie liczę w wieku emerytalnym ;) ).
I tu jest pies pogrzebany, a tam przecież mają po 3-4 żony na łeb.

:tiphatb:
 
To co on mówi wzmacnia przypuszczenia i spekulacje w temacie który poruszali wcześniej inni. Jednak chyba nie było jeszcze kogoś tak znanego jak Jim Caviezel, który porusza ten problem. Wysłuchajcie go proszę uważnie, to niespełna 25 minut wywiadu (wrzucę też do podludzi, by zwiększyć szansę na większy odbiór):



@Karateka@ - pewnie szur, coś mu na mózg padło lub aktorzyna szuka atencji?
 
To co on mówi wzmacnia przypuszczenia i spekulacje w temacie który poruszali wcześniej inni. Jednak chyba nie było jeszcze kogoś tak znanego jak Jim Caviezel, który porusza ten problem. Wysłuchajcie go proszę uważnie, to niespełna 25 minut wywiadu (wrzucę też do podludzi, by zwiększyć szansę na większy odbiór):



@Karateka@ - pewnie szur, coś mu na mózg padło lub aktorzyna szuka atencji?

To samo mówił Mel Gibson, podobno nawet szykował film odnośnie. Oby chłopina nagle zawału nie dostał.
 
To samo mówił Mel Gibson, podobno nawet szykował film odnośnie. Oby chłopina nagle zawału nie dostał.
No ale właśnie swojego czasu szukałem info odnośnie Gibsona i nie mogłem znaleźć bezpośredniego wywiadu z nim. Sprawa wyglądała tak jakby ktoś próbując przemycać pewne informacje ubrał je w rozpoznawalność Mela, przypisując mu je. Może źle wtedy szukałem albo po tym fakcie Mel gdzieś się wypowiadał w podobnym jak Caviezel tonie i mi to umknęło. Podeślesz coś?
 
No ale właśnie swojego czasu szukałem info odnośnie Gibsona i nie mogłem znaleźć bezpośredniego wywiadu z nim. Sprawa wyglądała tak jakby ktoś próbując przemycać pewne informacje ubrał je w rozpoznawalność Mela, przypisując mu je. Może źle wtedy szukałem albo po tym fakcie Mel gdzieś się wypowiadał w podobnym jak Caviezel tonie i mi to umknęło. Podeślesz coś?
na YT jest stary wywiad, tego nowego już nie mogę znaleźć
podsyłam, nie do końca na temat, ale odczucia Mela odnośnie czarnej strony holiłud (wywiad prawie dosłownie mówi o satanistach w tych kręgach)

 
Last edited:
na YT jest stary wywiad, tego nowego już nie mogę znaleźć
podsyłam, nie do końca na temat, ale odczucia Mela odnośnie czarnej strony holiłud (wywiad prawie dosłownie mówi o satanistach w tych kręgach)


"Ten film jest niedostępny" :sad:
 
kliknij działa
jak
nie to dopisz początek you

tube.com/watch?v=qiXhwkg6ikI&t=105s
Zanim napisałeś znalazłem w inny sposób:


odsłuchałem 10 minut i jak na razie nie było niczego o czym wspomina obecnie Caviezel, słucham dalej
 
@ninja odnośnie Mela Gibsona i wywiadu, który zapodałeś. Nie ma w nim żadnych punktów wspólnych z tym o czym mówi Caviezel. Może chodziło Ci o jakiś inny materiał? Tak jak wspominałem, weryfikując kiedyś pewną viralową opinię w związku z nim odnośnie kwestii dotyczących handlu dziećmi, pedofilii, itd - nie natknąłem się na żadne konkrety.
 
@ninja odnośnie Mela Gibsona i wywiadu, który zapodałeś. Nie ma w nim żadnych punktów wspólnych z tym o czym mówi Caviezel. Może chodziło Ci o jakiś inny materiał? Tak jak wspominałem, weryfikując kiedyś pewną viralową opinię w związku z nim odnośnie kwestii dotyczących handlu dziećmi, pedofilii, itd - nie natknąłem się na żadne konkrety.


Wspominałem, że tamten nie do końca o tym, ale to były czasy, gdzie Mel tam trafił i dopiero się orientował co się w tym cyrku dzieje, tu masz na temat, reklamuje film odnośnie razem z Caviezelem.
 
z poważniejszych: ustawa geologiczna
zakaz sprzedaży i wynajmu domów i mieszkań nie spełniających norm energetycznych po chyba 2035 roku

oraz: prawica z lewicą zrobiły burdel nie zamieniając wyroków kary śmierci na dożywocie tylko na...
...25 lat wiezienia. (w PRLu mogli skazywać na maks 25 lat wiezienia albo karę śmierci)
wymyślili jakiś fikołek czyli ten "ośrodek" (psychiatrzy nawet mówią aby tak tego nie nazywać) w Gostyninie i wypuszczają bestie na wolność bo brak miejsc...



Z mniej poważnych: Berkowicz chce reformować służbę zdrowia (mam spore wątpliwości czy on zdaje sobie sprawe z cennika usług medycznych oraz tego, że wykupienie ubezpieczenia zdrowotnego na wszystko bez potrzeby dopłacania to byłby kozacki koszt i większość to byłyby ubezpieczenia z dopłatą) a teraz doszedł do wniosku "Gdyby była kara śmierci, ta kobieta by żyła"

Wolałem już jak robił sobie zdjęcie na tle cmentarza mówiąc o likwidacji ograniczeń prędkości :waldeklaugh:

Przecież memcen też suchary pizga wiec wszytko się zgadza
Dlaczego mam niemiecki nazwisko: bo mój ojciec miał niemieckie nazwisko, dziadek też, pradziadek też :korwinlaugh:



polityka memowa wchodzi na pełnej petardzie chociaż ten obecny prezydent Krakowa też jest kozakiem. Ta historia z tajemniczym inwestorem dla Wisły Kraków -przecież to jest historia jak z filmu Patryka Vegi tylko kurcze to prawa. I jeszcze profesor prawa dał się tak nabrać :childcry:
 
W kwestiach ważnych? Poka
100 ustaw Mentzena legalizuje ciekawe rzeczy. Wręcz można by dojść do skutku, że Mentzen to anarchista a nie wolnościowiec. Tylko legalizując tyle chorych rzeczy zapomniał o...
... zniesieniu obrazy uczuć religijnych :roberteyeblinking:



Trudno nie zgodzić się z Dziamborem (który jest przecież kompletnym utopistą)
Mentzen promuje się najpierw na rozsądniejszą cześć Konfederacji, a teraz na drugiego JKM. Tylko JKM przynajmniej bronił tego co mówi

Doktor Napierała może teraz porzuci szkalowanie Bartosiaka i weźmie się dobrze za Mentzena.

View attachment 71520
W sumie dobry pomysł: Wiecha tak Konfederacja promuje po wypominaniu starych wypowiedzi Mentzena.
Kurczę faktycznie, jeśli polityk/publicysta chce być mocno wypromowany to wystarczy wyciągać coś Konfederatów.
Podobny system jak u Razem z krytyką tęczowych...
 
I co niby ta waluta oparta na zlocie ma zmienić? Że city i wall street nagle przerzucą się z dolara na gold-rubla? XD
albo co zmieni waluta państw totalitarnych albo niepoważnych demokracji skoro nawet w Chinach Chińczycy masowo wymieniają swoją walutę na te imperialistyczne dolary :korwinlaugh:
Mocniej. Chińczycy mają ograniczenia w wytransferowaniu pieniędzy zagranicę, a nawet ci mieszkający na stałe w USA mówią, że w domach bogatszych Chińczyków w Chinach można znaleźć masę gotówki i większość to nie będą juany.
Jak tylko uda się wytransferować więcej kasy to zaczyna się wykupowanie czego popadnie: w Toronto Chińczycy masowo zaczęli wykupować mieszkania, w Australii wprowadzili ograniczenia, w Nowym Jorku to już szczyt. Potrafią kupić za kilkadziesiąt mln dolarów i stoi to puste bo lepiej zapłacić kozackie podatki w NJ niż liczyć na kaprys pierwszego sekretarza, który zablokuje konto :roberteyeblinking:
Plus oczywiście wysyłanie dzieci na Zachód to też ciekawe zjawisko.
Ja od dawna uważam, że tyle mówi się o propagandzie rosyjskiej ale ta chińska to jest jakaś liga mistrzów. Chińczycy byli w stanie sprzedać tyle mitów o własnym państwie, wręcz wprowadzili propagandę na zupełnie inny poziom...
 
z poważniejszych: ustawa geologiczna
zakaz sprzedaży i wynajmu domów i mieszkań nie spełniających norm energetycznych po chyba 2035 roku

oraz: prawica z lewicą zrobiły burdel nie zamieniając wyroków kary śmierci na dożywocie tylko na...
...25 lat wiezienia. (w PRLu mogli skazywać na maks 25 lat wiezienia albo karę śmierci)
wymyślili jakiś fikołek czyli ten "ośrodek" (psychiatrzy nawet mówią aby tak tego nie nazywać) w Gostyninie i wypuszczają bestie na wolność bo brak miejsc...



Z mniej poważnych: Berkowicz chce reformować służbę zdrowia (mam spore wątpliwości czy on zdaje sobie sprawe z cennika usług medycznych oraz tego, że wykupienie ubezpieczenia zdrowotnego na wszystko bez potrzeby dopłacania to byłby kozacki koszt i większość to byłyby ubezpieczenia z dopłatą) a teraz doszedł do wniosku "Gdyby była kara śmierci, ta kobieta by żyła"

Wolałem już jak robił sobie zdjęcie na tle cmentarza mówiąc o likwidacji ograniczeń prędkości :waldeklaugh:


Dlaczego mam niemiecki nazwisko: bo mój ojciec miał niemieckie nazwisko, dziadek też, pradziadek też :korwinlaugh:



polityka memowa wchodzi na pełnej petardzie chociaż ten obecny prezydent Krakowa też jest kozakiem. Ta historia z tajemniczym inwestorem dla Wisły Kraków -przecież to jest historia jak z filmu Patryka Vegi tylko kurcze to prawa. I jeszcze profesor prawa dał się tak nabrać :childcry:

Aktualny prezydent to stare komuszysko z nadania wręcz wzorcowe, jakbyś chciał komuś wskazać partyjniaka z kontaktami to majchrowski idealnie wpisuje się w opis kolesiostwa i układów.
 
Back
Top