Polityka

tak jako osoba, która lubiła swego czasu poprowokować na różnych forach (a teraz robie to głównie na twitterze ale rzadko), że jeszcze trochę musisz popracować nad prowokacjami :roberteyeblinking:

To, że takie Niemcy czy Szwecja albo Francja zachowują się jak bananowe dzieci rozwalające spadek po rodzicach to jedno (od Norwegii to Polska powinna się dużo uczyć np. jest to wolniejszy gospodarczo kraj od Polski -nawet na miejscu Konfederacji męczyłbym Zandberga, że skoro chce drugiej SKandynawii to dlaczego program Razem nie jest wolnorynkowy jak Skandynawia. A lewicowa Finlandia z kobietą premierem jest lepiej przygotowana na wojnę z Rosją niż Polska, też jeśli chodzi o cywilów niż Polska z Kaczyńskim i Tuskiem, których za kare powinno wysłać się na front) to jedno...
... ale to, że Polska jest biedniejsza i nie jest bananowym dzieckiem jak inne kraje, a raczej dzieckiem bez większego spadku, a raczej z długami po rodzicach to druga sprawa...
Whatever, ale Szwecja/Dania/Holandia upada! Mieszkam tu już 15 lat i widzę co się dzieje! to jeden z moich ulubionych szpagatów.
:beczka:
Zresztą jak widać bilans cały czas jest na korzyść, przez co wielu Polakom jest wygodniej siedzieć tam, wśród muzułmańskich imigrantów, niż tutaj w Polsce bez nich.
 
To czemu do Polski nie wracasz razem z całą rzeszą emigrantów, którzy uciekają do Polski z Niemiec, Norwegii, Danii i Szwecji, której zresztą już nie ma?
Ja mieszkam w Polsce. Teraz już pracuje wyłącznie w DE.

Kto kurwa ucieka do Polski? Bo chyba na oczy źle widzę.
:putinlaugh:
 
Whatever, ale Szwecja/Dania/Holandia upada! Mieszkam tu już 15 lat i widzę co się dzieje! to jeden z moich ulubionych szpagatów.
:beczka:
Zresztą jak widać bilans cały czas jest na korzyść, przez co wielu Polakom jest wygodniej siedzieć tam, wśród muzułmańskich imigrantów, niż tutaj w Polsce bez nich.
Imperium Rzymskie po sam kres jawiło się bogatsze niźli barbarzyńcy z północy. Dziwne, nie?
 
Ja mieszkam w Polsce. Teraz już pracuje wyłącznie w DE.

Kto kurwa ucieka do Polski? Bo chyba na oczy źle widzę.
:putinlaugh:

No jak, odkąd PiS rządzi, całe hordy Szwedów, Finów i Duńczyków próbują na pontonach dostać się przez Bałtyk do tej krainy mlekiem i miodem płynącej.

1680186194191.png
 
Kiedy wrzucisz jakąkolwiek wypowiedź swoich idoli z KO?

Taką by zachęcić nas, prostych chamów ze wsi, by jednak zagłosować na tę nowoczesność/postęp/progres (zwał jak zwał byleby bardziej europejsko).
Nie zależy Ci by wygrali?
ww.png

Czekamy.

Pluciem na przeciwników już raz próbowali wygrać ale

:pudziaonicbyniedao:

Edit: wciąż czekam na program KO...
sBCKPKALbJlMtGczEfmgTdL5WmbGEx3Sldbgku-wrw1cORAyYciMYN-7or5ufkXAOwiW
plan jest prosty, mają go w nazwie
KO czyli nokaut na państwie :fjedzia:
 
No wiesz, polaczki-robaki-faszyści-sebixy-polskawalczącaipuszkażubra tak nienawidzą hansa, ale po ojro jadą. Nie znasz lemingowego?
Pracowałem jednocześnie i w PL oraz w DE.
Super epidemia (XD) i jebany nowy ład rozjebały mi jeden biznes, a mam rodzinę na utrzymaniu. Teraz pracuje tylko w tej jebanej rzeszy, bo mam za to generalnie lepsze siano i tylko to mnie interesuje w tej kwestii.

Już widzę kurwa te tabuny Szwedów którzy zejdą ze swojego poziomu życia jebac za 3k plny.
:putinlaugh:
 
Pracowałem jednocześnie i w PL oraz w DE.
Super epidemia (XD) i jebany nowy ład rozjebały mi jeden biznes, a mam rodzinę na utrzymaniu. Teraz pracuje tylko w tej jebanej rzeszy, bo mam za to generalnie lepsze siano i tylko to mnie interesuje w tej kwestii.

Już widzę kurwa te tabuny Szwedów którzy zejdą ze swojego poziomu życia jebac za 3k plny.dolarów!!!!
:putinlaugh:
ktoś tu na ekonomii nie uważał, jak pan durniat wykładał!
 
Oj, zdecydowanie mocno piecze.:juanlaugh:

NOIZZ, to turbo lewacka przybudówka Onetu, jakby ktoś nie wiedział.
Polecam kliknąć w link i zerknąć na autora tego Noizzowego paszkwila. :D

 
Last edited:
Oj, zdecydowanie mocno piecze. :juanlaugh:

NOIZZ, to turbo lewacka przybudówka Onetu, jakby ktoś nie wiedział.
Polecam kliknąć w link i zerknąć na autora tego paszkwila. :D




"Bicie dzieci" :antonio:

Na miejscu Mentzena zacząłbym odpowiadać, że: "zawsze się trochę bije" :mamed:
 
Oj, zdecydowanie mocno piecze.:juanlaugh:

NOIZZ, to turbo lewacka przybudówka Onetu, jakby ktoś nie wiedział.
Polecam kliknąć w link i zerknąć na autora tego Noizzowego paszkwila. :D


Wypisanie poglądów Mentzena to hejt i nagonka czy zbiór cytatów?
 
Wypisanie poglądów Mentzena to hejt i nagonka czy zbiór cytatów?
Nie, to "onu chuj wie co" z automatu każe zdrowemu rozsądkowi traktować te artykuliki jako jakiś gówniany stronniczy hejt, ale i tak nie zrozumiesz.
1680193416245.png



Ale to jest kurwiszcze.

Kolejna stara odklejona kurwa w rytmie ochujskiej, darmozjad jebany, wieczna śmierdząca przekonana o swojej wyższości politykara, której nawet splunąć w ryj to śliny szkoda.
 
Jprd, przecież chciałeś zagłosować na KO, a przecież nie starczy miejsca na serwerze, by całe to zjebanie tutaj pokazać.

Napisałem, że wolę KO od PiS i Lewicy. Natomiast może mnie jeszcze przekonasz, że Konfederacja albo Hołownia to lepszy wybór niż KO :)
 
Back
Top