Polityka

Napisałem, że wolę KO od PiS i Lewicy.
Kłamiesz jak to masz w zwyczaju, napisałeś:
Jeszcze nie wiem na kogo zagłosuję. Wcześniej myślałem o Koalicji Obywatelskiej. Niestety kredyt 0 procent to coś co ciężko mi przełknąć
Wychodzi na to, że jeśli o oddanie głosu chodzi brałeś pod uwagę głównie KO.
może mnie jeszcze przekonasz, że Konfederacja albo Hołownia to lepszy wybór niż KO
Jeśli trzeba Ciebie do tego przekonywać, to znaczy, że albo jesteś mega "pożytecznym" idiotą lub traktujesz to jak niepełnosprytny nastolatek, który wróży z fusów, kieruje się jakimiś niezobowiązującymi wypowiedziami, pomijając program, projekty ustaw i nie potrafiący prawidłowo ocenić rządów PO jako szkodliwych. Chujowni nie biorę pod uwagę, bo lewicujące słupy KO z ich szkodliwymi propozycjami trafiają swymi debilizmami tylko do jeszcze mniej sprytnych od Ciebie.
 
Kłamiesz jak to masz w zwyczaju, napisałeś:

Widzę że wchodzisz w tryb doktor Napierała, czyli ciśnięcie każdemu od kłamców, gdy coś Ci się nie podoba albo się nie zgadzasz


Wychodzi na to, że jeśli o oddanie głosu chodzi brałeś pod uwagę głównie KO.

Myślałem, ale mam wciąż wątpliwości. Także wciąż jestem elektoratem do zdobycia :)


Jeśli trzeba Ciebie do tego przekonywać, to znaczy, że albo jesteś mega "pożytecznym: idiotą lub traktujesz to jak niepełnosprytny nastolatek, który wróży z fusów, kieruje się jakimiś niezobowiązującymi wypowiedziami, pomijając program, projekty ustaw i nie potrafiący prawidłowo ocenić rządów PO jako szkodliwych.

Prawidłowo oceniam rządy PO jako zajebiste, a ustaw nie pomijam, to Ty pomijasz 100 ustaw Mentzena.
 
Widzę że wchodzisz w tryb doktor Napierała, czyli ciśnięcie każdemu od kłamców, gdy coś Ci się nie podoba albo się nie zgadzasz




Myślałem, ale mam wciąż wątpliwości. Także wciąż jestem elektoratem do zdobycia :)




Prawidłowo oceniam rządy PO jako zajebiste, a ustaw nie pomijam, to Ty pomijasz 100 ustaw Mentzena.
Czekaj, czekaj, czy to nie TY wczoraj nadawałeś, że chuj z tym co tam w kampanii ale istotne jest jedynie to co zaszło podczas sprawowania władzy a teraz roztrząsasz cały dzień dawne wypowiedzi Mentzena? Jakiś zgrzyt usłyszałem
 
Czekaj, czekaj, czy to nie TY wczoraj nadawałeś, że chuj z tym co tam w kampanii ale istotne jest jedynie to co zaszło podczas sprawowania władzy a teraz roztrząsasz cały dzień dawne wypowiedzi Mentzena? Jakiś zgrzyt usłyszałem

A Konfederacja sprawowała rządy żeby móc oceniać okres jej rządów?
 
received_910789533523795.jpeg





FB_IMG_1680201147471.jpg
 
Widzę że wchodzisz w tryb doktor Napierała, czyli ciśnięcie każdemu od kłamców, gdy coś Ci się nie podoba albo się nie zgadzasz
Ty jesteś tak dalece zakorzeniony w myśleniu i kojarzeniu osób nastoletnich, że czytasz tylko połowę wypowiedzi, czy próbujesz debila udawać? Pokazałem Twój cytat, który jawnie pokazuje kłamstwo poprzedniej Twojej wypowiedzi.
wciąż jestem elektoratem do zdobycia
Nie wiem, czy nawet Mentzenowi chciałoby się wymyślać jakieś akcje, by próbować pozyskiwać takich einsteinów jak Ty. Starta czasu i bez sensu ogólnie, ludzie z chorymi i szkodliwymi pomysłami, których uratować się nie do nie powinni być obiektem takich starań. Głupotę, zakłamanie i szkodliwe pomysły należy obnażać i piętnować co akurat w Twoim przypadku nie sprawia większych problemów, bo orzesz często sam siebie.
ustaw nie pomijam
Czyli jednak się wstydzisz pokazać swoją analizę porównawczą ustaw Konfederacji i KO, która bezsprzecznie pokaże wyższą wartość tych drugich?
Ty pomijasz 100 ustaw Mentzena.
Kolejne kłamstwo. Pisałem tutaj o nich nie raz, ostatnio podawałem linki do resztek, które zostały, nie przedłużyli hostingu lub coś w tym stylu i na stronie ich nie ma. Z tego co piszesz wynika, że masz te ustawy na dysku, zapodaj je więc, zobaczymy co wtedy Mentzen wymyślił, choć, jak sam obecnie mówi sytuacja zmieniła się na tyle, że to o czym pisał 4 lata temu (nie wszystko oczywiście), nie przystaje do czasów obecnych.

Podejrzewam, że celowo nie chcesz zająć się obecnym, oficjalnym stanowiskiem Konfederacji odnośnie wielu kwestii i działasz na fali skowytu, który echem się niesie po kraju, ze względu na to, że konfa może być języczkiem uwagi. O kurwaaa! Dawać coś na konfeeee, grzebać, szukać! Napierdalać,czym popadnie - musimy przecież dać jakąś pożywkę pożytecznym karatekom!!!
 
Ale widać, że wybory mocno polaryzują nawet na takim cohones. Ale będzie się działo w listopadzie :bleed: .

Chciałbym kiedyś odbyć taką rozmowe.
-Glosuje na konfederacje.
-Ta partia kompletnie do mnie nie przemawia i mam zupełnie inny światopogląd dlatego mój głos oddam na Lewice. Ale rozumiem Cię, bo każdy ma prawo wyboru.
-Ja też uszanuje Twój wybór.

Żartuje, trzeba wytępić te TQ+, bo nie jestem w stanie tego uszanować.
:burnit::triggered:
 
TO już było: Lepper kiedyś miał takie chore pomysły.
Pytanie za sto punktów: jak można połączyć demokracje, praworządność z takimi wekslami?

BTW jestem ciekawy ile żon polityków ma podpisane weksle in blanco :jarolaugh:
Whatever, ale Szwecja/Dania/Holandia upada! Mieszkam tu już 15 lat i widzę co się dzieje! to jeden z moich ulubionych szpagatów.
:beczka:
Zresztą jak widać bilans cały czas jest na korzyść, przez co wielu Polakom jest wygodniej siedzieć tam, wśród muzułmańskich imigrantów, niż tutaj w Polsce bez nich.
oczywiście, że stoją wyżej niż Polska co nie oznacza, że się nei staczają mimo tego, że sama różnica pomiędzy siłą nabywczą w np. w Niemczech a w PL to przepaść. Już tak w wielu rzeczach nie opłaca się przyjeżdżać do Polski na zakupy bo nawet często w Polsce jest drożej...
Niemcy, Holandia z takimi portami i firmami -oni mają z czego tracić za to Polska zamiast wykorzystywać ich słabość to osłabia własną gospodarkę i jeszcze niby antyeuropejski rząd stworzył większy raj podatkowy dla zagranicznych korporacji niż...
... Rosja wielbiona przez Jacka Wilka i JKM (LM płaci większe podatki w ROsji według ZPP).

Napisałem, że wolę KO od PiS i Lewicy. Natomiast może mnie jeszcze przekonasz, że Konfederacja albo Hołownia to lepszy wybór niż KO :)
Czym Hołownia różni się od KO?

No jak, odkąd PiS rządzi, całe hordy Szwedów, Finów i Duńczyków próbują na pontonach dostać się przez Bałtyk do tej krainy mlekiem i miodem płynącej.

View attachment 61079
kuźwa Polska staje się tak droga, że nawet polski Bałtyk staje się za drogi dla Niemców :roberteyeblinking:
Chociaż BTW są osiedla niemieckich emerytów w Polsce tzw. parki seniora, gdzie płacą 10 tys. zł za miesiąc. Przynajmniej Niemcom emerytów zabierzemy i będą swoją emeryturę wydawali w Polsce :korwinlaugh:
 
To jest ten koroluk od nekrofilii xd? Kiedyś na wykopie tak się na niego uwzieli, że znaleźli jego dane i chlop się zawinął na TT i YT.
View attachment 61127
nie wiem jak ktoś na poważnie tego typa traktuje. On w tylu sprawach samemu sobie zaprzecza, że poważniej powinno się traktować już nie wiem Marka Suskiego.
Kolejny chłopak, który siię naoglądał Johna Olivera albo Travisa Noaha i kozaczy.
Tylko czegoś w tym brakuje: warsztatu... Ten filmik o prymasie Wyszyńskim...

Już z tych lewaków lepszy jest EveryDayhero (chociaż chłop zgwałcił logikę, statystykę jeśli chodzi o krytykę broni w USA) i Galopujący Major.
Kurczę staram się śledzić obydwie strony barykady, skrajności od lewa do prawa, ale no trudno znaleźć perełki.
Kopiują tylko teksty zachodniej lewicy, a prawacy Republikanów i libertarianów...
 








A ktoś mówił, że politycy mało zarabiają? rekordziści trzaskają ponad 400 tys. :korwinlaugh:




EDIT: był już taki jeden, który miał podobne podejście
Gonciarz
1680206871470.png


już był taki pomysł: esperanto, regularna odmiana itp. Nawet chyba Polak to wymyślił. Przemyślenia bez znajomości historii...
1680207027317.png
 
Last edited:
Ty jesteś tak dalece zakorzeniony w myśleniu i kojarzeniu osób nastoletnich, że czytasz tylko połowę wypowiedzi, czy próbujesz debila udawać? Pokazałem Twój cytat, który jawnie pokazuje kłamstwo poprzedniej Twojej wypowiedzi.

"Napisałem, że wolę KO od PiS i Lewicy."

"Jeszcze nie wiem na kogo zagłosuję. Wcześniej myślałem o Koalicji Obywatelskiej. Niestety kredyt 0 procent to coś co ciężko mi przełknąć"

I gdzie tu jest kłamstwo, panie doktorze Piotrze Napieralo?

Nie wiem, czy nawet Mentzenowi chciałoby się wymyślać jakieś akcje, by próbować pozyskiwać takich einsteinów jak Ty. Starta czasu i bez sensu ogólnie, ludzie z chorymi i szkodliwymi pomysłami, których uratować się nie do nie powinni być obiektem takich starań.

W 5tce Mentzena przyznał wprost, że nie celuje w racjonalny elektorat. W racjonalny elektorat celuje Koalicja Obywatelska. Wszystko się zgadza. Tutaj się ze Sławkiem zgadzamy.


Czyli jednak się wstydzisz pokazać swoją analizę porównawczą ustaw Konfederacji i KO, która bezsprzecznie pokaże wyższą wartość tych drugich?

Ustawy Konfederacji niestety nie są dla Konfederacji zbyt istotne, jak się okazuje

20230330_215503.jpg

nie przedłużyli hostingu lub coś w tym stylu i na stronie ich nie ma

20230330_220220.jpg
 
nie wiem jak ktoś na poważnie tego typa traktuje. On w tylu sprawach samemu sobie zaprzecza, że poważniej powinno się traktować już nie wiem Marka Suskiego.
Kolejny chłopak, który siię naoglądał Johna Olivera albo Travisa Noaha i kozaczy.
Tylko czegoś w tym brakuje: warsztatu... Ten filmik o prymasie Wyszyńskim...

Już z tych lewaków lepszy jest EveryDayhero (chociaż chłop zgwałcił logikę, statystykę jeśli chodzi o krytykę broni w USA) i Galopujący Major.
Kurczę staram się śledzić obydwie strony barykady, skrajności od lewa do prawa, ale no trudno znaleźć perełki.
Kopiują tylko teksty zachodniej lewicy, a prawacy Republikanów i libertarianów...

Film o Wyszyńskiego to akurat taki którego nie oglądałem i nie zamierzam. Gdzieś jeszcze widziałeś rażące błędy?
 
Platforma Obywatelska rządziła, Hołownia nie. Hołownia każdą trudną kwestię chce załatwiać w referendum, Platforma Obywatelska potrafi przyjąć zdecydowaną postawę np. obecnie w sprawie aborcji
Przekonałeś mnie, że Hołownia jest lepszy.
Zdecydowana postawa PO ma twarz Kidawy, oni są jak taka szafa grafająca tylko zamiast monet należy wrzucić sondaż :jarolaugh:

 
Film o Wyszyńskiego to akurat taki którego nie oglądałem i nie zamierzam. Gdzieś jeszcze widziałeś rażące błędy?
Rozwalił mnie kompletnie argument o Ziemkiewiczu: przeciwny niemieckiemu kapitałowi a występuje w niemieckich mediach.
Jeśli wierzy w to co mówi to obstawiam, że ma maks 23 lata.
Przecież zadaniem publicysty jest dotrzeć do jak największej liczby odbiorców ze swoimi pogladami. Ba nawet tłumaczył się przecież z tego, że "nie zawsze mogłem wszystko powiedzieć, ale nigdy nie mówiłem tego z czym się nie zgadzam" i każdy dziennikarz od lewa do prawa musi się z tym pogodzić. Na tej samej zasadzie pracował w prehistorii kiedyś w tok fm od Michnika, którego krytykował....


Też pamiętam z innych filmików teksty w stylu: jego opinia/felieton nie jest obiektywny. Boże: opinia zawsze jest subiektywna. Obiektywna to może być ekspertyza...

Klub Jagieloński czyli intelektualne zaplecze PiSu. Jakoś mnie nie dziwi, to że krytykują Tuska i PO.

No nie zbytnio, znowu zero jedynkowe... Jakiego PiSu? Zaraz jeszcze Gazete Polską z nich zrobisz...
 
No nie zbytnio, znowu zero jedynkowe... Jakiego PiSu? Zaraz jeszcze Gazete Polską z nich zrobisz...
Pamiętaj pis ma krew na rękach!

Kiedyś była wina Korwina teraz wina pisu.
Kiedyś były wrzuty o Korwinie teraz o Sławku.
Ten sam schemat. Zero perspektywy.

To musi być bananowe dziecko kogoś z platfusów.
 
Rozwalił mnie kompletnie argument o Ziemkiewiczu: przeciwny niemieckiemu kapitałowi a występuje w niemieckich mediach.
Jeśli wierzy w to co mówi to obstawiam, że ma maks 23 lata.
Przecież zadaniem publicysty jest dotrzeć do jak największej liczby odbiorców ze swoimi pogladami. Ba nawet tłumaczył się przecież z tego, że "nie zawsze mogłem wszystko powiedzieć, ale nigdy nie mówiłem tego z czym się nie zgadzam" i każdy dziennikarz od lewa do prawa musi się z tym pogodzić. Na tej samej zasadzie pracował w prehistorii kiedyś w tok fm od Michnika, którego krytykował....


Też pamiętam z innych filmików teksty w stylu: jego opinia/felieton nie jest obiektywny. Boże: opinia zawsze jest subiektywna. Obiektywna to może być ekspertyza...



No nie zbytnio, znowu zero jedynkowe... Jakiego PiSu? Zaraz jeszcze Gazete Polską z nich zrobisz...

Gazeta Polska nie jest w stanie być intelektualnym zapleczem czegokolwiek, brak tam intelektu. Klub Jagieloński to inna liga, inna retoryka. Czasami nawet lubię zaglądać co w Klubie Jagiellońskim żeby sprawdzić co tam u konserwatystów.

Co do Ziemkiewicza to się czepiles jakiejś drobnostki. Największy zarzut wobec niego to research. Kiedyś to był nawet fajny autor (Polactwo), obecnie to mem przestroga.
 
Back
Top