Polityka

Joj, napisałeś dokładnie "i ten też będę wspierał" nic o pakerni nie było. Mnie to naprawdę nie interesuje czym będziesz białko podbijał pakując, wszystkie chwyty dozwolone, mogą być nawet sterydy. Ale nie wykręcaj się kłamstwami, że "niczego takiego nie było" i błagam, nie wyjeżdżaj mi zaraz z klasykiem z tematu covidiańskiego: "cytaty" bo nie będę siedział i ich szukał, są Twoje, sam ich szukaj. :beczka:

No i git. Pojawią się produkty (dla ludzi) które mają w składzie robaki, to będę testował.
 
Wołowina czy jagnięcina też jest dla ludzi i jednocześnie znajduje się w składzie karny dla kotów. Podobnie z robakami.
Karma dla kota. Naprawdę muszę powtarzać?
Btw podejrzewam, że te lepsze karmy dla kota są z lepszych składników niż te mieloneczki dla ludzi.
 
No i git. Pojawią się produkty (dla ludzi) które mają w składzie robaki, to będę testował.
ale czyste robaki już są, nie muszą być częścią tylko składu, można pakować już teraz, szkoda czasu, a jak się okaże, że nie wprowadzą? Stracisz czas i możliwości. W larwie mącznika jest więcej larwy mącznika niż w produkcie z larwą mącznika w jego składzie. Proponuję już zacząć :mamed:
 
Karma dla kota. Naprawdę muszę powtarzać?
Btw podejrzewam, że te lepsze karmy dla kota są z lepszych składników niż te mieloneczki dla ludzi.

Ale przecież mi tutaj mówiono żebym karmę dla zwierząt z robaków zamówił na allegro
 
ale czyste robaki już są, nie muszą być częścią tylko składu, można pakować już teraz, szkoda czasu, a jak się okaże, że nie wprowadzą? Stracisz czas i możliwości. W larwie mącznika jest więcej larwy mącznika niż w produkcie z larwą mącznika w jego składzie. Proponuję już zacząć :mamed:

Nie będę jadł czegoś co nie zostało przebadane. Jak myśliwy zabije dzika to nie może tego mięsa sprzedać komu chce. Najpierw musi je przebadać.
 
Ale przecież mi tutaj mówiono żebym karmę dla zwierząt z robaków zamówił na allegro
Mówiono także o całych robakach. Przerób dowolny, zrobisz sobie jak zechcesz.
Uważasz, że zatwierdzona przez odpowiednie gremium mączka z robala jest zdrowsza niż świeży upasiony robal, zabijany świeżo na skwierczącym oleju bądź pochłaniany żywcem?
nie karmę dla zwierząt z robaków tylko wprost robaki :śmiech:
musiałeś się wtrynić?
:ożeszty:

Edit: widzę, że bez przyzwolenia, certyfikatu i wypuszczenia do sklepu papieru do kibla przez kapitana państwo (jak Ty to zawsze lubisz napisać), nie potrafiłbyś sobie dupy podetrzeć.
 
Mówiono także o całych robakach. Przerób dowolny, zrobisz sobie jak zechcesz.
Uważasz, że zatwierdzona przez odpowiednie gremium mączka z robala jest zdrowsza niż świeży upasiony robal, zabijany świeżo na skwierczącym oleju bądź pochłaniany żywcem?

Nie wiem. Ufam ekspertom i czekam na ich opinię:)
 
Z innego (lewego) lewara


Kto głosuje na takie ludzkie szmaty?
retoryczne
:awesome:


Gdy trener niemieckiej sztangistki przesadzi z teściem


1676912744449.png
 
Nie poprzez zakazywanie jedzenia mięsa, czy nakazywanie jedzenia robaków, tylko zachęcają do zmian nawyków żywieniowych, czyli do oszczędzania na mięsie. Katolicy kiedyś też zachęcali do tego. O poście nie słyszałeś? Nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu to grzech, a posty dotyczyły mięsa. Chrześcijaństwo to antycywilizacja patrząc Twoimi kryteriami, ale oczywiście tak nie uważasz, bo masz wyjebane na bycie spójnym logicznie i konsekwentnym.

Najpierw Twoje brednie wyjaśnił Trzaskowski:



Później Wiech:



Teraz Parol:


A Ty i tak będziesz dalej kłamał, manipulował i straszył.


Przecież eksperci już się wypowiedzieli
:confused:
 
Nie poprzez zakazywanie jedzenia mięsa, czy nakazywanie jedzenia robaków, tylko zachęcają do zmian nawyków żywieniowych, czyli do oszczędzania na mięsie.
Pomysły, by bardziej opodatkowywać mięso nazywasz zachętą do zmian żywieniowych?
Katolicy kiedyś też zachęcali do tego. O poście nie słyszałeś? Nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu to grzech, a posty dotyczyły mięsa.
Nie mówimy o aspektach zdrowotnych jedzenia lub niejedzenia mięsa, a o podejmowanych krokach celem ograniczenia jego spożycia, a pomysły dotyczące dodatkowych podatków, które miałyby by być na mięso nakładane właśnie do takiego ograniczenia prowadzą.
Chrześcijaństwo to antycywilizacja patrząc Twoimi kryteriami
Bzdury. Wyżej Ci to wyłożyłem.
masz wyjebane na bycie spójnym logicznie i konsekwentnym.
Nie, to Ty masz wyjebane i jeszcze bezczelnie kłamiesz. Gdzie Ty widzisz kłamstwo gdy zgadzam się z przypuszczeniem podlinkowanego artykułu, gdzie mowa o tym, iż Unia Europejska może zakazać lub opodatkować produkcję mięsa już w najbliższym czasie? Lub w tym zdaniu:" Człowieku mówi się wprost o ratowaniu planety poprzez takie ograniczenia."? Przecież w swych postach podałem Ci jak na tacy dowody, że tak właśnie jest, eksperci tak właśnie stawiają tą sprawę o czym możesz poczytać w podlinkowanych materiałach.
Najpierw Twoje brednie wyjaśnił Trzaskowski:
I jakie niby on brednie wyjaśnił? Popierdoliło Cię, już sam z sobą próbujesz dyskutować? Propozycje c40Cities są jawne i jasne, czego tam nie rozumiesz?

I o jakich nakazach Ty pierdolisz? Gdzie pisałem, że ktokolwiek wprowadza nakaz?? Może wprowadzić, to różnica w odniesieniu do "nakazuje".
A Ty i tak będziesz dalej kłamał, manipulował i straszył.
Za takie chamskie skurwysyństwo powinieneś bana dostać. Nigdzie pierdolony kłamco nie kłamałem, ani nie manipulowałem, tym bardziej nie straszyłem. Zasłużyłeś na obiektywne nazywanie Ciebie kłamcą w każdym komentarzu jak nikt tutaj. Wskaż na moje słowa, posty gdzie niby kłamałem o czymkolwiek kłamco?
 
Last edited:
Jak tam? Przypomina Wam to czyjeś argumenty? Już wiemy skąd pochodzą ci eksperci. Wybitny artykuł, wybitnego myśliciela jakiegoś :pociesznymirek:


 
Jak tam? Przypomina Wam to czyjeś argumenty? Już wiemy skąd pochodzą ci eksperci. Wybitny artykuł, wybitnego myśliciela jakiegoś :pociesznymirek:



Prezydent Warszawy oczywiście nic takiego nie planuje, a cały dyskurs został de facto wyssany z palca, z nadzieją, że wyborcy uwierzą we wszystko.

Więcej: https://www.planeta.pl/Wiadomosci/P...alej-polsce-zakaz-spozywania-miesa-20-02-2023
 
Wkleiłem kwintesencję dla leniwych
Aha, no ja nie o tym. Mi chodziło o to, że chwilę wcześniej pisałeś te same argumenty o katolikach :korwinlaugh:

Chodzi mi o to, że nawet w dyskusji z Tobą (co już kiedyś pisałem) ciężko się dopatrzyć jakiegoś Twojego własnego zdania.
Ciągle wklejasz czyjeś tweety, filmy z youtuba lub przeklejasz argumenty z takich wybitnych portali jak planeta.pl
Rano zgarniasz przekaz dnia, a później do wieczora go powtarzasz jak prawdę objawioną. Na każdy temat. Od medycyny, przez wojny aż po zmiany klimatyczne.

Otwórz oczy i połącz kropki :mamed:
 
Aha, no ja nie o tym. Mi chodziło o to, że chwilę wcześniej pisałeś te same argumenty o katolikach :korwinlaugh:

Chodzi mi o to, że nawet w dyskusji z Tobą (co już kiedyś pisałem) ciężko się dopatrzyć jakiegoś Twojego własnego zdania.
Ciągle wklejasz czyjeś tweety, filmy z youtuba lub przeklejasz argumenty z takich wybitnych portali jak planeta.pl
Rano zgarniasz przekaz dnia, a później do wieczora go powtarzasz jak prawdę objawioną. Na każdy temat. Od medycyny, przez wojny aż po zmiany klimatyczne.

Otwórz oczy i połącz kropki :mamed:

Pierwszy raz spotkałem się z planeta.pl. Po tytule z linka sądziłem, że to jakiś Ator napisał, strasząc że od środy zakaz mięsa
 
Pierwszy raz spotkałem się z planeta.pl. Po tytule z linka sądziłem, że to jakiś Ator napisał, strasząc że od środy zakaz mięsa
To ciekawy zbieg okoliczności. Nie żebym Ci nie wierzył :awesome: ale skoro tak, to ten przekaz o katolikach musiał spłynąć do Was obydwu z jakiegoś wyższego jeszcze poziomu (co nie dziwi bo ta planeta.pl to faktycznie już poziom rynsztoka)
 
To ciekawy zbieg okoliczności. Nie żebym Ci nie wierzył :awesome: ale skoro tak, to ten przekaz o katolikach musiał spłynąć do Was obydwu z jakiegoś wyższego jeszcze poziomu (co nie dziwi bo ta planeta.pl to faktycznie już poziom rynsztoka)

Nie jest to aż tak genialna myśl, że tylko jedna wybitna osoba mogłaby na to wpaść, nie odkryłem tutaj jakiejś nowej teorii względności :-)
 
Nie jest to aż tak genialna myśl, że tylko jedna wybitna osoba mogłaby na to wpaść, nie odkryłem tutaj jakiejś nowej teorii względności :-)
Wypierdalaj stąd, jesteś zwykłym chujkiem, nawet w dupie masz to, że łżesz, a jak ktoś Ci to wyłoży - zachowujesz się jak kretyn.
 
Wypierdalaj stąd, jesteś zwykłym chujkiem, nawet w dupie masz to, że łżesz, a jak ktoś Ci to wyłoży - zachowujesz się jak kretyn.

Walczysz z wiatrakami i wielce obrażony gdy ktoś postanowił to obnażyć. Szkoda mi Ciebie Don Kichocie.
 
Back
Top