Polityka

To teraz wskaż konkretnie, jakie nieprawdziwe informacje podałem

Myślę, że tak może się stać i trudno nie zgodzić się z argumentami w tym artykule - "Unia Europejska zakaże lub opodatkuje produkcję mięsa już w najbliższym czasie"


Człowieku mówi się wprost o ratowaniu planety poprzez takie ograniczenia.

Nie poprzez zakazywanie jedzenia mięsa, czy nakazywanie jedzenia robaków, tylko zachęcają do zmian nawyków żywieniowych, czyli do oszczędzania na mięsie. Katolicy kiedyś też zachęcali do tego. O poście nie słyszałeś? Nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu to grzech, a posty dotyczyły mięsa. Chrześcijaństwo to antycywilizacja patrząc Twoimi kryteriami, ale oczywiście tak nie uważasz, bo masz wyjebane na bycie spójnym logicznie i konsekwentnym.

Najpierw Twoje brednie wyjaśnił Trzaskowski:



Później Wiech:



Teraz Parol:


A Ty i tak będziesz dalej kłamał, manipulował i straszył.
 
Nie poprzez zakazywanie jedzenia mięsa, czy nakazywanie jedzenia robaków, tylko zachęcają do zmian nawyków żywieniowych, czyli do oszczędzania na mięsie. Katolicy kiedyś też zachęcali do tego. O poście nie słyszałeś? Nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu to grzech, a posty dotyczyły mięsa. Chrześcijaństwo to antycywilizacja patrząc Twoimi kryteriami, ale oczywiście tak nie uważasz, bo masz wyjebane na bycie spójnym logicznie i konsekwentnym.

Najpierw Twoje brednie wyjaśnił Trzaskowski:



Później Wiech:



Teraz Parol:


A Ty i tak będziesz dalej kłamał, manipulował i straszył.


Piszą, że to nieprawda, więc to nieprawda, proste.
 
Nie poprzez zakazywanie jedzenia mięsa, czy nakazywanie jedzenia robaków, tylko zachęcają do zmian nawyków żywieniowych, czyli do oszczędzania na mięsie. Katolicy kiedyś też zachęcali do tego. O poście nie słyszałeś? Nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu to grzech, a posty dotyczyły mięsa. Chrześcijaństwo to antycywilizacja patrząc Twoimi kryteriami, ale oczywiście tak nie uważasz, bo masz wyjebane na bycie spójnym logicznie i konsekwentnym.

Najpierw Twoje brednie wyjaśnił Trzaskowski:



Później Wiech:



Teraz Parol:


A Ty i tak będziesz dalej kłamał, manipulował i straszył.

Tak zachęcają jak do szczypawki?
 
Tak zachęcają jak do szczypawki?

O czym Ty bredzisz?

gf-XZ7y-nJRC-rcc9_szczypawka-skorek-czy-gryzie-664x442-nocrop.jpg
 
Nie poprzez zakazywanie jedzenia mięsa, czy nakazywanie jedzenia robaków, tylko zachęcają do zmian nawyków żywieniowych, czyli do oszczędzania na mięsie. Katolicy kiedyś też zachęcali do tego. O poście nie słyszałeś? Nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu to grzech, a posty dotyczyły mięsa. Chrześcijaństwo to antycywilizacja patrząc Twoimi kryteriami, ale oczywiście tak nie uważasz, bo masz wyjebane na bycie spójnym logicznie i konsekwentnym.

Najpierw Twoje brednie wyjaśnił Trzaskowski:



Później Wiech:



Teraz Parol:


A Ty i tak będziesz dalej kłamał, manipulował i straszył.

Dlaczego robisz nie pierwszy raz z Wiecha jakiegoś decydenta bądź osobę, z której zdaniem powinno się liczyć?
Co on ma wspólnego z wytycznymi jak będziemy się żywić i co planuje lewica/prawica?
Kim on jest, że steruje Twoim światopoglądem nie po raz pierwszy i ślepo mu wierzysz.

Politykiem? Jakimś fachowcem, jeśli tak to od czego, od żywności, polityki czy energetyki?

Czy może jednak gównofachowcem od wszystkiego co na tapecie i da się aktualnie monetyzować, przy okazji zaspokajając poczucie spełniania misji?

Bo gdyby nie Twoje wysrutki nikt by a przynajmniej ja nie wiedział, że taki ktoś istnieje.
Może poza warszawką, gdzie robi pewnie jakiś doktoracik z głupoty na jakimś gównokierunku o podłożu aktualnie mocno lewicowym typu ekologia czy dziennikarstwo.

Wygląda na takiego akademickiego wazeliniarza, co przy uczelni jak u cycka został i tam już zostanie.
Pachnie mi on też jakoś nie wiem dlaczego wyborczą szechtera ale nie sprawdzałem.

Nie wiem za bardzo jak te wpisy traktować, czy jako ironię z Twojej strony czy coś więcej.


Jak wcześniej wspominałem dopóki nie uporają się z przeludnieniem (czyli ograniczeniem urodzeń a nie emigracją do nas) w Afryce i Azji,
ruchy naszej mikro Europy mają marginalne znaczenie.
Bambusy nie wezmą z nas przykładu, bo już wpierdalają robaki.
Azjaci na naszą kulturę i cywilizację mają wysrane, szczególnie ci muzułmańscy.
 
Dlaczego robisz nie pierwszy raz z Wiecha jakiegoś decydenta bądź osobę, z której zdaniem powinno się liczyć?
Co on ma wspólnego z wytycznymi jak będziemy się żywić i co planuje lewica/prawica?
Kim on jest, że steruje Twoim światopoglądem nie po raz pierwszy i ślepo mu wierzysz.

Politykiem? Jakimś fachowcem, jeśli tak to od czego, od żywności, polityki czy energetyki?

Czy może jednak gównofachowcem od wszystkiego co na tapecie i da się aktualnie monetyzować, przy okazji zaspokajając poczucie spełniania misji?

Bo gdyby nie Twoje wysrutki nikt by a przynajmniej ja nie wiedział, że taki ktoś istnieje.
Może poza warszawką, gdzie robi pewnie jakiś doktoracik z głupoty na jakimś gównokierunku o podłożu aktualnie mocno lewicowym typu ekologia czy dziennikarstwo.

Wygląda na takiego akademickiego wazeliniarza, co przy uczelni jak u cycka został i tam już zostanie.
Pachnie mi on też jakoś nie wiem dlaczego wyborczą szechtera ale nie sprawdzałem.

Nie wiem za bardzo jak te wpisy traktować, czy jako ironię z Twojej strony czy coś więcej.


Jak wcześniej wspominałem dopóki nie uporają się z przeludnieniem (czyli ograniczeniem urodzeń a nie emigracją do nas) w Afryce i Azji,
ruchy naszej mikro Europy mają marginalne znaczenie.
Bambusy nie wezmą z nas przykładu, bo już wpierdalają robaki.
Azjaci na naszą kulturę i cywilizację mają wysrane, szczególnie ci muzułmańscy.
Nie wspominając o ślepej wierze w słowa polityków (Trzaskowski, Biden i każdy jeden z resztą). Nowa definicja libertarianizmu albo "wyjebane na bycie spójnym logicznie i konsekwentnym" :confused:
 
Zamknęło ABW ponieważ?
Aha, bardzo ładna odpowiedź. Na szkoleniach w korpo takich uczą?

A z tymi robakami to wspierasz produkt jak obiecywałeś? Zmieniłeś nawyki żywieniowe jak kazał Wiech? Wklejałem Ci linki do allegro, są świeże, suszone, można jeść. To nie jest nielegalne jak pisałeś. Coś nie tak?
Potrzebujesz jakiegoś ministerialnego pisowskiego komisarza żeby Ci powiedział, że już możesz czy "masz wyjebane na bycie spójnym logicznie i konsekwentnym".

Najbardziej uwielbiam jak hipokryci próbują innym wytykać hipokryzję, to jest wtedy ultrahipokryzja :korwinlaugh:
 
Nie wspominając o ślepej wierze w słowa polityków (Trzaskowski, Biden i każdy jeden z resztą). Nowa definicja libertarianizmu albo "wyjebane na bycie spójnym logicznie i konsekwentnym" :confused:
W tym przypadku kurzą ślepotę mogę jeszcze zrozumieć, w końcu to jacyś tam decydenci (których osoby o danych poglądach politycznych darzą może nie miłością ale na pewno jakimś tam szacunkiem czy zaufaniem)
ale cytowanie ludzi, którzy nie ukrywajmy, kim jest jakiś tam wiech czy doktorek parol gównokierunku czyli żywienia (który jakby przymęczyć trochę batem i pogłodować to i nie przymierzając bastek by ukończył),
o których nie usłyszałbym nawet gdybym nie wszedł do tego tematu.
 
Aha, bardzo ładna odpowiedź. Na szkoleniach w korpo takich uczą?

Tak

A z tymi robakami to wspierasz produkt jak obiecywałeś?

Nie obiecywałem

Zmieniłeś nawyki żywieniowe jak kazał Wiech?

Nie kazał

Wklejałem Ci linki do allegro, są świeże, suszone, można jeść. To nie jest nielegalne jak pisałeś. Coś nie tak?

Tak samo jak karma dla kotów jest legalna i można ją kupić na allegro. Jesz jako praktykujący mięsożerca? Idąc Twoją logiką, jeśli tego nie robisz to coś nie tak z Twoją konsekwencją.

Potrzebujesz jakiegoś ministerialnego pisowskiego komisarza żeby Ci powiedział, że już możesz czy "masz wyjebane na bycie spójnym logicznie i konsekwentnym".

To jesz tę karmę dla kotów czy potrzebujesz jakiegoś ministerialnego pisowskiego komisarza żeby Ci powiedział, że już możesz czy "masz wyjebane na bycie spójnym logicznie i konsekwentnym?
 
Tak



Nie obiecywałem



Nie kazał



Tak samo jak karma dla kotów jest legalna i można ją kupić na allegro. Jesz jako praktykujący mięsożerca? Idąc Twoją logiką, jeśli tego nie robisz to coś nie tak z Twoją konsekwencją.



To jesz tę karmę dla kotów czy potrzebujesz jakiegoś ministerialnego pisowskiego komisarza żeby Ci powiedział, że już możesz czy "masz wyjebane na bycie spójnym logicznie i konsekwentnym?
Kłamstwa i wkręty, no kto by się spodział :pociesznymirek:
 
Tak



Nie obiecywałem



Nie kazał



Tak samo jak karma dla kotów jest legalna i można ją kupić na allegro. Jesz jako praktykujący mięsożerca? Idąc Twoją logiką, jeśli tego nie robisz to coś nie tak z Twoją konsekwencją.



To jesz tę karmę dla kotów czy potrzebujesz jakiegoś ministerialnego pisowskiego komisarza żeby Ci powiedział, że już możesz czy "masz wyjebane na bycie spójnym logicznie i konsekwentnym?
nic takiego nie było
 
W tym przypadku kurzą ślepotę mogę jeszcze zrozumieć, w końcu to jacyś tam decydenci (których osoby o danych poglądach politycznych darzą może nie miłością ale na pewno jakimś tam szacunkiem czy zaufaniem)
ale cytowanie ludzi, którzy nie ukrywajmy, kim jest jakiś tam wiech czy doktorek parol gównokierunku czyli żywienia (który jakby przymęczyć trochę batem i pogłodować to i nie przymierzając bastek by ukończył),
o których nie usłyszałbym nawet gdybym nie wszedł do tego tematu.
A ja nie rozumiem bo każdy z nas od dziecka wiedział żeby nie wierzyć żadnemu politykowi, to się zmieniło w ostatnich latach wraz z pojawieniem się ciągłej praczki mózgów na facebooku itp.
 
No dalej dawaj gdzie te kłamstwa? Karma dla kotów nie jest dostępna na allegro?

Masz link i zamawiaj. Mam nadzieję, że wrzucisz zdjęcie na Cohones pokazujące jak jesz karmę dla kotów. Przecież nie jesteś hipokrytą. Nie jesteś, prawda?

Kłamiesz bo pisałeś, że będziesz "wspierał produkt" jak vegeburgera w mcdonaldsie a teraz już "nikt tak nie mówił" :DC:

A czy ja kiedykolwiek pisałem coś o karmie dla kotów? Nie, za to Ty o robakach tak, że Wiech nakazuje zmianę w diecie dla dobra planety.

Ale się kompromitujesz, może na Twoich znajomych z facebooka to działa, na mnie nie :śmiech:

Już dobra, nie poć się więcej, już więcej Cię nie ruszam. Wystarczy.
 
Kłamiesz bo pisałeś, że będziesz "wspierał produkt" jak vegeburgera w mcdonaldsie a teraz już "nikt tak nie mówił" :DC:

Wegeburgera kupiłem żeby zniszczyć naszą cywilizację. To część planu. Natomiast nie pisałem produktu z owadów jeszcze nie wspieram, ale słyszałem że dobre odżywki białkowe robią z między innymi owadów, więc pewnie zakupię jak wrócę na pakernie. Czy to oznacza, że mam jeść produkty dla zwierząt z owadów? No nie, tak samo jak Ty nie musisz jeść karmy dla kotów wspierając przemysł tradycyjnej produkcji mięsa. Twój zarzut spójności logicznej był kompletnie nietrafiony, co w błyskotliwy sposób wykazałem. Dziękuję za uwagę :)
 
W ogóle ten temat robaków jest klasycznym tematem zastępczym grzanym przez wszystkich, ukochanych i wiarygodnych, polityków bo w tle katastrofa klimatyczna finansowa państwa. Ale chuj tam, na twitterze tak nie napisali to tak nie jest.

:siara:

Akurat tu się zgadzam, że to temat zastępczu, ale nie dla katastrofy finansowej czy klimatycznej, a dla braku pomysłu na siebie Konfederacji, gdzie każdy człon ma inne poglądy, więc muszą sobie sztucznego wroga znaleźć.
 
A ja nie rozumiem bo każdy z nas od dziecka wiedział żeby nie wierzyć żadnemu politykowi, to się zmieniło w ostatnich latach wraz z pojawieniem się ciągłej praczki mózgów na facebooku itp.
Napisałem przecież
"(których osoby o danych poglądach politycznych darzą może nie miłością ale na pewno jakimś tam szacunkiem czy zaufaniem)"

miałem na myśli wyborców lewicy.
:roberteyeblinking:
Ja żadnym politykom nie wierzę.
 
Wegeburgera kupiłem żeby zniszczyć naszą cywilizację. To część planu. Natomiast nie pisałem produktu z owadów jeszcze nie wspieram, ale słyszałem że dobre odżywki białkowe robią z między innymi owadów, więc pewnie zakupię jak wrócę na pakernie. Czy to oznacza, że mam jeść produkty dla zwierząt z owadów? No nie, tak samo jak Ty nie musisz jeść karmy dla kotów wspierając przemysł tradycyjnej produkcji mięsa. Twój zarzut spójności logicznej był kompletnie nietrafiony, co w błyskotliwy sposób wykazałem. Dziękuję za uwagę :)
Joj, napisałeś dokładnie "i ten też będę wspierał" nic o pakerni nie było. Mnie to naprawdę nie interesuje czym będziesz białko podbijał pakując, wszystkie chwyty dozwolone, mogą być nawet sterydy. Ale nie wykręcaj się kłamstwami, że "niczego takiego nie było" i błagam, nie wyjeżdżaj mi zaraz z klasykiem z tematu covidiańskiego: "cytaty" bo nie będę siedział i ich szukał, są Twoje, sam ich szukaj. :beczka:
 
Akurat tu się zgadzam, że to temat zastępczu, ale nie dla katastrofy finansowej czy klimatycznej, a dla braku pomysłu na siebie Konfederacji, gdzie każdy człon ma inne poglądy, więc muszą sobie sztucznego wroga znaleźć.
Ale to nie tylko Konfederacja pierdoli o tym non stop ostatnio, nie widziałeś tych zdjęć Mejzy, Jakiego czy innych jak jedzą mięso bo im Trzaskowski nie zabroni? Albo tych z Lewicy, że to jedyna droga blablabla? Państwo rozkradzione, kampania wyborcza tuż za rogiem i się zaczyna teatr dla naiwnych.
 
Back
Top