Polityka

No tak, ale dlaczego to E zaznaczone? Myślałem, że w nim tkwi peunta
:no no:
wrzucam, żeby they-san nie mógł już tego wrzucić
:beczka:
1676676095102.png
 
Zabronić im jeść te robaki! W imię wolności oczywiście.
Pokaz Twojego zjebania ciąg dalszy. Kto z obecnych optował za takim zakazem? Nikt. Oczywiście wciąż się onanizujesz swoim wymysłem. Pokazalem Ci, udowodniłem, że jest to akcja mająca na celu ograniczenie, a w przyszłości wyeliminowanie tradycyjnego mięsa z diety, nijak się do tego nie odniosłes tylko wciąż bijesz chochoła.
 
Pokaz Twojego zjebania ciąg dalszy. Kto z obecnych optował za takim zakazem? Nikt. Oczywiście wciąż się onanizujesz swoim wymysłem. Pokazalem Ci, udowodniłem, że jest to akcja mająca na celu ograniczenie, a w przyszłości wyeliminowanie tradycyjnego mięsa z diety, nijak się do tego nie odniosłes tylko wciąż bijesz chochoła.

To raczej Ty, jak i również naczelnik uwierzyliście w chochoły:

 
Nie chce mi się rozpisywać o tych robakach tematy zastępcze (tak już widzę jak bogata Francja bierze i rezygnuje z dużej częsci rolnictwa), ale polecam konto Tomasza Narkuna na twitterze: pisał o paru zmianach które chce przeprowadzic UE. Jak tam: macie mieszkania/domy bezemisyjne? :roberteyeblinking:

No to kancelarie w sprawie frankowiczów będą miały jeszcze większe żniwa.
Nawet mBank (grający z WOŚP...) już zaczyna swoje śmieszne kampanie :korwinlaugh:

1676746405810-png.57005
1676747314143.png


A sankcje kredytu darmowego dotyczą tak wielu umowach kredytowych od chwilówek po resztę: gdyby wszyscy ludzie zaczeli nagle chodzić do sądów :brainoverload:

Już nie mówiąc o tym, że PiS chce zakazać prowadzenia windykacji długów przedawnionych (co było normą w firmach windykacyjnych), urlegulować ten zawód oraz zmiany mocniej uderzą w te firmy z chwilówkami. Tradycyjne banki będą miały więcej klientów

To raczej Ty, jak i również naczelnik uwierzyliście w chochoły:



Kaczyński jest rentierem? Czy ja dobrze rozumiem, że po prostu Trzaskowski należy do szeregu lewackich organizacji i jedna z nich ma jakiś dziwne pomysły, a nie że było jakieś głosowanie nad programem?
Trzaskowski zrobił szybką karierę tak samo jak inni Śmiszki itp. oraz jego stypendia też wiadomo skad pochodziły. Nic dziwnego, że jest w masie lewackich organizacji węgierskiego Żyda :roberteyeblinking:
 
mBank przegrywa obecnie wszystkie sprawy jak leci. Ta z dupy wyssana kampania ma tylko ograniczyć ilość pozwów. Gdzieś czytałem wyliczenia że ugoda tak naprawdę gówno daje kredytobiorcy.
Edit. Po za tym jeszcze chwilę temu mBank odmawiał negocjacji ale jak niekorzystne wyroki poszły lawiną to szybko rura zmiękła.
 
Tak sobie ostatnio przeglądam te starsze dokumenty i natrafiłem na to:
niby wyprany mózg, mentalność rodem z jakieś sekty, ale dużo to się różni od wielu żelażnych elektoratów w Polsce? :korwinlaugh:

od 23

BTW w Gruzji jeszcze tego muzuem Stalina nie zamknęli...

mBank przegrywa obecnie wszystkie sprawy jak leci. Ta z dupy wyssana kampania ma tylko ograniczyć ilość pozwów. Gdzieś czytałem wyliczenia że ugoda tak naprawdę gówno daje kredytobiorcy.
Edit. Po za tym jeszcze chwilę temu mBank odmawiał negocjacji ale jak niekorzystne wyroki poszły lawiną to szybko rura zmiękła.
mBank i ING mają sporo problemów, ale co jak co: no nie dziwie sie tym akcjom "nie czekamy 100 lat" i grania z WOŚP bo no banki jechały po całości.
Polecam konto na twitterze tego typa:

1676748492827.png


Chciałbym zobaczyć zarządy wielu banków w celach na minimum 15 lat...
 
Last edited:
Biały cywilizowany człowiek je mięso. Czarne ludy się ruchają bez opamiętania. Trzeba eliminować czarnych i ciapatych, nie mięso dla Polaków. Czego Ty kurwa nie rozumiesz?

A nie można się dużo ruchać i jeść dużo mięsa?
 
Zachęcają do oszczędności, niczego nie narzucają.
Człowieku mówi się wprost o ratowaniu planety poprzez takie ograniczenia. Nie chodzi tylko o oszczędność, a o powstrzymanie zmian klimatycznych za pomocą diety. Marco Springmann z Uniwersytetu Oksfordzkiego:
- "nauka behawioralna sugeruje, że ukierunkowane zmiany w diecie prawdopodobnie nie będą możliwe do osiągnięcia bez kompleksowych środków, w tym zachęt i podatków".

Rząd wlk Brytanii zwrócił sie do specjalistów o sporządzenie specjalnego raportu na tę okoliczność, a wynika z niego, że Anglia powinna dokonać znaczących cięć w przypadku konsumpcji mięsa:
"Piewszy kraj zdecydował, odchodzą od mięsa":

Nie ma tu zachęt do oszczędności, a jest mówienie wprost, że musimy ograniczyć mięso. Fundacja im. Heinricha Bölla w Warszawie we współpracy z Instytutem na rzecz Ekorozwoju:
"Bardzo ważna w tym aspekcie będzie także zmiana zwyczajów konsumenckich, polegająca m.in. na zmniejszaniu spożycia żywności pochodzenia zwierzęcego"

"Osiągnięcie neutralności klimatycznej wymaga więc stopniowej redukcji pogłowia zwierząt, jak i znaczących zmian dotychczasowych metod chowu i hodowli – tłumaczy dr hab. inż. Zbigniew Karaczun, profesor SGGW, ekspert Koalicji Klimatycznej". Powodzenie transformacji obecnego systemu produkcji i konsumpcji mięsa zależy także od polityki, ale nie tylko krajowej. Decydujące znaczenie mają regulacje na poziomie UE, a także międzynarodowa polityka handlowa."

"Trzeba jeść mniej mięsa i pozbyć się aut – uznali przywódcy prawie 100 miast na całym świecie. Wśród nich jest Warszawa."

Myślę, że tak może się stać i trudno nie zgodzić się z argumentami w tym artykule - "Unia Europejska zakaże lub opodatkuje produkcję mięsa już w najbliższym czasie"
 
Człowieku mówi się wprost o ratowaniu planety poprzez takie ograniczenia. Nie chodzi tylko o oszczędność, a o powstrzymanie zmian klimatycznych za pomocą diety. Marco Springmann z Uniwersytetu Oksfordzkiego:
- "nauka behawioralna sugeruje, że ukierunkowane zmiany w diecie prawdopodobnie nie będą możliwe do osiągnięcia bez kompleksowych środków, w tym zachęt i podatków".

Rząd wlk Brytanii zwrócił sie do specjalistów o sporządzenie specjalnego raportu na tę okoliczność, a wynika z niego, że Anglia powinna dokonać znaczących cięć w przypadku konsumpcji mięsa:
"Piewszy kraj zdecydował, odchodzą od mięsa":

Nie ma tu zachęt do oszczędności, a jest mówienie wprost, że musimy ograniczyć mięso. Fundacja im. Heinricha Bölla w Warszawie we współpracy z Instytutem na rzecz Ekorozwoju:
"Bardzo ważna w tym aspekcie będzie także zmiana zwyczajów konsumenckich, polegająca m.in. na zmniejszaniu spożycia żywności pochodzenia zwierzęcego"

"Osiągnięcie neutralności klimatycznej wymaga więc stopniowej redukcji pogłowia zwierząt, jak i znaczących zmian dotychczasowych metod chowu i hodowli – tłumaczy dr hab. inż. Zbigniew Karaczun, profesor SGGW, ekspert Koalicji Klimatycznej". Powodzenie transformacji obecnego systemu produkcji i konsumpcji mięsa zależy także od polityki, ale nie tylko krajowej. Decydujące znaczenie mają regulacje na poziomie UE, a także międzynarodowa polityka handlowa."

"Trzeba jeść mniej mięsa i pozbyć się aut – uznali przywódcy prawie 100 miast na całym świecie. Wśród nich jest Warszawa."

Myślę, że tak może się stać i trudno nie zgodzić się z argumentami w tym artykule - "Unia Europejska zakaże lub opodatkuje produkcję mięsa już w najbliższym czasie"
Unia jest pojebana i masz jak w banku że będą zakazy jak odnośnie samochodów i sposobu ogrzewania.
 
Człowieku mówi się wprost o ratowaniu planety poprzez takie ograniczenia. Nie chodzi tylko o oszczędność, a o powstrzymanie zmian klimatycznych za pomocą diety. Marco Springmann z Uniwersytetu Oksfordzkiego:
- "nauka behawioralna sugeruje, że ukierunkowane zmiany w diecie prawdopodobnie nie będą możliwe do osiągnięcia bez kompleksowych środków, w tym zachęt i podatków".

Rząd wlk Brytanii zwrócił sie do specjalistów o sporządzenie specjalnego raportu na tę okoliczność, a wynika z niego, że Anglia powinna dokonać znaczących cięć w przypadku konsumpcji mięsa:
"Piewszy kraj zdecydował, odchodzą od mięsa":

Nie ma tu zachęt do oszczędności, a jest mówienie wprost, że musimy ograniczyć mięso. Fundacja im. Heinricha Bölla w Warszawie we współpracy z Instytutem na rzecz Ekorozwoju:
"Bardzo ważna w tym aspekcie będzie także zmiana zwyczajów konsumenckich, polegająca m.in. na zmniejszaniu spożycia żywności pochodzenia zwierzęcego"

"Osiągnięcie neutralności klimatycznej wymaga więc stopniowej redukcji pogłowia zwierząt, jak i znaczących zmian dotychczasowych metod chowu i hodowli – tłumaczy dr hab. inż. Zbigniew Karaczun, profesor SGGW, ekspert Koalicji Klimatycznej". Powodzenie transformacji obecnego systemu produkcji i konsumpcji mięsa zależy także od polityki, ale nie tylko krajowej. Decydujące znaczenie mają regulacje na poziomie UE, a także międzynarodowa polityka handlowa."

"Trzeba jeść mniej mięsa i pozbyć się aut – uznali przywódcy prawie 100 miast na całym świecie. Wśród nich jest Warszawa."

Myślę, że tak może się stać i trudno nie zgodzić się z argumentami w tym artykule - "Unia Europejska zakaże lub opodatkuje produkcję mięsa już w najbliższym czasie"

Czyli te źródła są wiarygodne, a to co wcześniej wrzucałeś to tak przez pomyłkę?
 


Dobry wątek




Ciekawy watek


Hmmm




















XD


Eutanazja uratuje budzet










Jebany zamordysta, juz przy pandemii wyszlo szydlo z worka: musisz byc tak "odpowiedzialny" jak ja chce, bo ",szkoda klimatyczna" sie do tego sprowadza, tfu




Wow








Bin Laden?


XD


Wow




W sumie LOL
 

Człowieku mówi się wprost o ratowaniu planety poprzez takie ograniczenia. Nie chodzi tylko o oszczędność, a o powstrzymanie zmian klimatycznych za pomocą diety. Marco Springmann z Uniwersytetu Oksfordzkiego:
- "nauka behawioralna sugeruje, że ukierunkowane zmiany w diecie prawdopodobnie nie będą możliwe do osiągnięcia bez kompleksowych środków, w tym zachęt i podatków".

Rząd wlk Brytanii zwrócił sie do specjalistów o sporządzenie specjalnego raportu na tę okoliczność, a wynika z niego, że Anglia powinna dokonać znaczących cięć w przypadku konsumpcji mięsa:
"Piewszy kraj zdecydował, odchodzą od mięsa":

Nie ma tu zachęt do oszczędności, a jest mówienie wprost, że musimy ograniczyć mięso. Fundacja im. Heinricha Bölla w Warszawie we współpracy z Instytutem na rzecz Ekorozwoju:
"Bardzo ważna w tym aspekcie będzie także zmiana zwyczajów konsumenckich, polegająca m.in. na zmniejszaniu spożycia żywności pochodzenia zwierzęcego"

"Osiągnięcie neutralności klimatycznej wymaga więc stopniowej redukcji pogłowia zwierząt, jak i znaczących zmian dotychczasowych metod chowu i hodowli – tłumaczy dr hab. inż. Zbigniew Karaczun, profesor SGGW, ekspert Koalicji Klimatycznej". Powodzenie transformacji obecnego systemu produkcji i konsumpcji mięsa zależy także od polityki, ale nie tylko krajowej. Decydujące znaczenie mają regulacje na poziomie UE, a także międzynarodowa polityka handlowa."

"Trzeba jeść mniej mięsa i pozbyć się aut – uznali przywódcy prawie 100 miast na całym świecie. Wśród nich jest Warszawa."

Myślę, że tak może się stać i trudno nie zgodzić się z argumentami w tym artykule - "Unia Europejska zakaże lub opodatkuje produkcję mięsa już w najbliższym czasie"
Jak ktoś się urodził niewolnikiem głupi umrze w swojej klatce.

To trzeba nagłaśniać, żeby był ruch wśród ludzi, bo to wszystko przechodzi po cichu. Tak jak z KPO, cisza a potem nagle płacz.

Takie barany jak ten wyżej będą wierzyć w maski i bożka pogody, a wszelkie racjonalne argumenty będą zwalane na teorie spiskowe, bo przecież nie można być zindoktrynowanym debilem.
 
Back
Top