Polityka


Nie widać najważniejszej części:
IMG_20230217_171549.jpg
 
Do tego:


11. Czy wie Pan komu doradzał lub na czyją rzecz pracował Radosław Sikorski wykazując 800 tys. euro przychodów z tego tytułu?

12. Dlaczego wciąż broni Pan Sikorskiego? Czy wie Pan, za co konkretnie Sikorski otrzymuje 100 000$ rocznie i czy zgadza się na branie przez niego pieniędzy od obcych państw? Kiedy wyrzuci go Pan z PO?


330799243_595501649107564_4248648207352006677_n.jpg
 
Do tego:


11. Czy wie Pan komu doradzał lub na czyją rzecz pracował Radosław Sikorski wykazując 800 tys. euro przychodów z tego tytułu?

12. Dlaczego wciąż broni Pan Sikorskiego? Czy wie Pan, za co konkretnie Sikorski otrzymuje 100 000$ rocznie i czy zgadza się na branie przez niego pieniędzy od obcych państw? Kiedy wyrzuci go Pan z PO?


View attachment 56898
ale przecież on zmienił Polskę w zieloną wyspę
 
Staż Graniczna wycina konkurencje z budżetówki.
Nieśmiertelny suchar
1676657114462.png



Nie widać najważniejszej części:
View attachment 56896
jedną z największych tajemnic XX i XXI wieku jest to jakim cudem taki przeciętniak jak Lis zrobił taką karierę w mediach :korwinlaugh:
 
Zesrały się lemingi z poczuciem wyższosci na plebsem. Wiesz, młodzi, wykształceni z wielkich miast, co to "w piździe mam Wołyń, to dawno było"
Tylko że to w większości emigranci którzy przyjechali na studia i są bardziej "miejscy" niż stare mieszczuchy. Zobacz Poznań który już dawno w dużej mierze spierdolił pod Poznań. Warszawa to samo. Marzenie życia: studia w dużym mieście , później korpo , klatka 32metry w bloku na kredyt do emerytury i służbowa lub skredytowana fabia. "Paniska" że słomą w butach. :juanlaugh:
 
Tylko że to w większości emigranci którzy przyjechali na studia i są bardziej "miejscy" niż stare mieszczuchy. Zobacz Poznań który już dawno w dużej mierze spierdolił pod Poznań. Warszawa to samo. Marzenie życia: studia w dużym mieście , później korpo , klatka 32metry w bloku na kredyt do emerytury i służbowa lub skredytowana fabia. "Paniska" że słomą w butach. :juanlaugh:
Panie, jaka fabia? Lexus w lyzyngu
 
Uwaga ogólna: po co dyskutować z ludźmi, którzy nie chcą być szczerzy nawet ze sobą, nie mają argumentów a za to mają złe intencje, a w związku z tym - w najlepszym wypadku! - trolują?
Odzyskacie kilka sekund życia, które mam nadzieję cenicie bardziej niż czas niezbędny na przeczytanie czegokolwiek od kogoś takiego.
Polecam.









Teczowy zamordyzm to dobrze, tylko inne zle




XD


Bój sie, sluchaj madrzejszych


Testy


Dron z drukarek


Kraj XD


 
Uwaga ogólna: po co dyskutować z ludźmi, którzy nie chcą być szczerzy nawet ze sobą, nie mają argumentów a za to mają złe intencje, a w związku z tym - w najlepszym wypadku! - trolują?
Odzyskacie kilka sekund życia, które mam nadzieję cenicie bardziej niż czas niezbędny na przeczytanie czegokolwiek od kogoś takiego.
Polecam.
:deniroclap:
 
Uwaga ogólna: po co dyskutować z ludźmi, którzy nie chcą być szczerzy nawet ze sobą, nie mają argumentów a za to mają złe intencje, a w związku z tym - w najlepszym wypadku! - trolują?
Odzyskacie kilka sekund życia, które mam nadzieję cenicie bardziej niż czas niezbędny na przeczytanie czegokolwiek od kogoś takiego.
Polecam.









Teczowy zamordyzm to dobrze, tylko inne zle




XD


Bój sie, sluchaj madrzejszych


Testy


Dron z drukarek


Kraj XD



:brainoverload:
 
Uwaga ogólna: po co dyskutować z ludźmi, którzy nie chcą być szczerzy nawet ze sobą, nie mają argumentów a za to mają złe intencje, a w związku z tym - w najlepszym wypadku! - trolują?
Odzyskacie kilka sekund życia, które mam nadzieję cenicie bardziej niż czas niezbędny na przeczytanie czegokolwiek od kogoś takiego.
Polecam.
W temacie polityka po zastosowaniu się do tej rady

 
Jak tam szury? Ja wspieram produkt bo nie jestem hipokrytą i już gotuję rodzinie obiad!




mówili, że to nielegalne ale jednak nie! Można kupować i jeść! Rozumiecie? Ocalę planetę przed końcem świata przepowiedzianym przez Majów!
Teraz już się wszystko wyjaśniło, imć @Karateka@ to czyiś pupil stąd tak się robaków domaga.
:beczka:

czyiś - czytaj Stefana

1676675820603.png
 
Back
Top