Polityka

FB_IMG_1675980022828.jpg
 
I Oni się dziwią, że opozycja najprawdopodobniej przejebie wybory trzeci raz z rzędu... .PIS tak słaby w rok wyborów jeszcze nie był, ale co to zmienia jak przeciwnik też.
Rymanowski zadał pytanie Schetynie czy PiS wygra dlatego, że Polska ma najgłupszą opozycję na świecie
Już nawet bardziej umiarkowani dziennikarze tracą do nich cierpliwość...
 
Last edited:
Dzisiaj w Biedronce patrzę: szczypiorek 2.50... rozumiecie? Kilka ździebełek trawy za 2.50 :brainoverload: w tym samym czasie na parkingu dwa busy na upaińskich blachach i goście ładowali tam towary nie na koszyki tylko, kurwa, na palety! A teraz w TVP w Pytanie na śniadanie: "poród w makijażu - tak czy nie" :pociesznymirek: ja pierdole, to jest śmiech przez łzy.

A później przyjdą i powiedzą idź do woja walczyć z ruskimi za to państwo i ten naród...

:gdzie:
 
Ile jest płci?

2?

Odpowiedź wygenerowana przez chat gpt:

"W zależności od kultury i społeczeństwa, płeć może być rozumiana w różny sposób, ale najczęściej uważa się, że istnieją dwa główne rodzaje płci: męska i żeńska. Jednak niektóre osoby identyfikują się jako osoby transgender, transseksualne, niebinarne lub inne, co pokazuje, że spektrum płci jest bardziej złożone i różnorodne niż tylko dwie kategorie. W każdym przypadku ważne jest, aby szanować i akceptować tożsamość płciową każdej osoby."
 
2?

Odpowiedź wygenerowana przez chat gpt:

"W zależności od kultury i społeczeństwa, płeć może być rozumiana w różny sposób, ale najczęściej uważa się, że istnieją dwa główne rodzaje płci: męska i żeńska. Jednak niektóre osoby identyfikują się jako osoby transgender, transseksualne, niebinarne lub inne, co pokazuje, że spektrum płci jest bardziej złożone i różnorodne niż tylko dwie kategorie. W każdym przypadku ważne jest, aby szanować i akceptować tożsamość płciową każdej osoby."
To nie wiesz, że musisz pytać?

Czy Ty też przypadkiem nie jesteś wygenerowany przez chat gpt?

fry-suspicion.gif
 
Ty to nazywasz walką? Już myślałem, że wskażesz na ich jakiś nowy projekt ustawy anty świerszczowej, a tu takie coś? Chłopie - jeśli ktoś się sprzeciwia czemuś w swych wypowiedziach, w dodatku słusznie nie znaczy to jeszcze, że robi z tego najważniejszy problem na obecny czas. Rozumiem, że chciałbyś ciszy w tym temacie? Masz wiedzę o tym, czy nadmiar chityny nie będzie dla człowieka szkodliwy? Bo chyba wiesz, że:

To samo tyczy się patogenów (bakterie, wirusy, pasożyty), które owady mogą roznosić, co z możliwościami alergizującymi?




Zalewa internet? Karateka podał dwa twitty, pewnie są inne wypowiedzi ale "zalewnie internetu"? :korwinwhat: Dodatkowo należałoby wyjaśnić obawy o których wyżej, nie sądzisz? Cisza w temacie ewentualnych zagrożeń zdrowotnych wynikających z jedzenia owadów jest niewskazana. Artykułów i filmików które próbują przekonać nas do jedzenia owadów, robaków pojawiło się w medialnej przestrzeni już dość sporo, nie dziwota, że odnotowywane będą sprzeciwy.

Bardzo ciężko traktować ich poważnie po tym jak kpili z zakazu sprzedaży energetyków ,,bo jeszcze kinderków zabronią"/,,państwo nie jest od zajmowania się dziećmi!!!" (które BTW może kupić pierwszoklasista z podstawówki) a teraz mówią o ochronie zdrowia czy czego?
Już nie mówiąc o JKM i KFC zbanowanym w Norwegii...

BTW przecież Berkowicz mówił, że Sanepid jest niepotrzebny i trzeba go zlikwidować...





BTW w UE są większe wymogi jakości żywności niż...
... w tym kraju z argumentu "Panie a w USA"

np. te cukierki czy dropsy czekoladowopodobne na ski mają inny skład w UE niż w USA, bo dla Amerykanów jest rakotwórcza nie komunistyczna wersja -sieci fast foodwe też mają łatwiej :roberteyeblinking:


I wiele innych przypadków da się znaleźć więc jednak to, że jesteśmy w UE ma też swoje plusy, ba nawet ostatnio były korzystne zmiany przeciwko farmom przemysłowym drobiu...

A że w jakiś programach z Prokopami, Kingami Rusin czy Chajzerami testują dziwne rzeczy: człowieka tam wchodzi nawet człowieka ryba i masa pokemonów :korwinlaugh:

Jednak wiem oczywiście, że są problemy z rynkiem żywności, jakością: ale głównym zagrożeniem nie jest jakaś mąka z robaków (nie wiem czy w Chinach widziałem coś takiego mimo, że Chińczycy jedzą absolutnie wszystko :brainoverload:) tylko przekręty przemysłu mięsnego oraz szaleństwa w piekarniach.
Dawno tego słuchałem, na prowadzącego trzeba brać oczywiście poprawkę, ale fakt faktem to co on mówi o tym jak się zmieniły piekarnie i jakość pieczywa już w latach 90 -to prawda:

Teraz po upadkach wielu mniejszych piekarni będzie jeszcze gorzej...

Kolejne zagrożenie to otyłość: UK ma wprowadzić zakaz reklamowania fast foodów aby nie skończyć z taką masą osób otyłych jak w USA, bo to za duże obciążenie dla służby zdrowia, nawet w Chinach jest plaga ludzi z większą nadwagą i też pewnie coś mocniejszego wprowadzą zwłaszcza, że zaboli to amerykańskie firmy...
 
Dzisiaj w Biedronce patrzę: szczypiorek 2.50... rozumiecie? Kilka ździebełek trawy za 2.50 :brainoverload: w tym samym czasie na parkingu dwa busy na upaińskich blachach i goście ładowali tam towary nie na koszyki tylko, kurwa, na palety! A teraz w TVP w Pytanie na śniadanie: "poród w makijażu - tak czy nie" :pociesznymirek: ja pierdole, to jest śmiech przez łzy.

A później przyjdą i powiedzą idź do woja walczyć z ruskimi za to państwo i ten naród...

:gdzie:
tak mnie zawsze ciekawiło kto ogląda te programy śniadaniowe w TV :korwinlaugh:
Kiedyś na L4 spróbowałem obejrzeć całe DDTVN i PnŚ :iamdone:



Lemingi natomiast nie rozumieją,że ci najwięksi propagandyści mówiący o jedzeniu robaków i nieużywaniu aut najbardziej leją im na łeb.
Ile prywatnych odrzutowców i kolumn samochodów było na szczycie klimatycznym? :korwinlaugh:

Bo to jest tragedia: że przy takiej masie organizacji ekologicznych i mówienia o ochronie środowiska jednocześnie...
... mało jest prawdziwych organizacji, które chcą dbać o klimat. No chyba, że mówimy o tych chcących stawiać farmy wiatrowe koło rezerwatu pełnego ptaków pod ochroną...
Chodzi tylko o $$$, a szkoda, bo zepsuć środowisko łatwo a naprawić już trudniej: Chiny i Indie przeszły od "róbta co chceta" do kar śmierci za kłusownictwo i importowania zwierząt...
W USA są jeszcze politycy z cyklu "nie musimy mocniej dbać o środowisko" i teraz Republikanie się dziwią dlaczego tracą na popularności...

BTW Polska dba o mały ślad węglowy przez lotniska: tak cholera ciężko jest wyjechać z niektórych polskich lotnisk, że pomimo tego, że loty są tańsze niż kolej i nawet czasem samochód to i tak wielu ludzi nie chce latać...
 
Last edited:
Back
Top