Polityka

Dziambor wyrzucony z Konfederacji

FB_IMG_1676053443721.jpg
 
O 100 000 rocznie dla Sikorskiego ZEA słyszeli prawda? Jak myślicie, ile dostaje z Moskwy?
1676068129413.png


BTW musiał mieć niezłe chody aby tak szybko wykończyć dworek. Nie jestem pewien czy czasem konserwator zabytków nie ma czasem żadnego deadline na wydanie decyzji.
To dawne dworki szlacheckie które są królestwem dla Urbexu -Polska bogaty kraj :korwinlaugh:
 
Last edited:
Placzecie ciągle na tą opozycję. Jaką opozycją jest PO do PIS jak to jeden chuj?

Dorośli faceci, a w bajki wierzą.
:beczka:
powiem tyle:


Nie tylko Pawłowicz zresztą udaje, ale PO jest opozycją w stosunku do PiSu. Mają konflikt interesów: PiS chce obsadzić jak najwięcej spółek państwowych i miejskich, PO też. Żadna z tych partii nie chce się dzielić z tą drugą -to jest program :korwinlaugh:

A reszta to faktycznie nie wiele się różnią. Nawet nie wiem czy ten mit, że PO była bardziej wizerunkowo subtelniejsza -to nie jest czasem więcej roboty dziennikarzy niż samych polityków. Prosty przykład: kto pamięta polityka, którego PO wsadziła do TK? Przynajmniej czy to był poseł czy senator? :roberteyeblinking: Teraz nagle zdziwienie, że jakim cudem politycy są w TK, już nie mówiąc o ocenianiu zgodności z konstytucją przez ludzi, którzy sami pracowali przy powstawaniu tych ustaw... Już nie mówiąc o nazwiskach sędziów TK wybranych na zapas (jeden z nich jest rektorem UT)...

Tak samo niby niezależna prokuratura: zwalczanie kiboli (których oczywiście trzeba zniszczyć bo są rakiem) zamieniło polowanie na czarownice i ludzi siedzących ponad 30 miesięcy w areszcie aby Tusk miał sukcesy i poczuł się jak szeryf czy mandaty 500 zł za protestowanie pod jego domem, albo mistrzowski BOR od wypadków do przywożenia pizzy Sikorskiemu...
Podsłuchy też były: Mazurek mówił, że ma potwierdzone, że był inwigilowany i ogólnie jak jakiś dziennikarz kontaktuje się z informatorami z oficjalnego maila czy numeru to nie ma pojęcia w jakim kraju żyje...

Chociaż to ostatnie krytykowanie za strzelanie do górników: to mimo niechęci do PO to nie wiem co o tym myśleć


 
Dziambor wyrzucony z Konfederacji

View attachment 56233
Szkoda, Dziambora najbardziej lubiłem z konfy. Wydawał się być najrozsądniejszy -- Nie rezygnując ze swoich poglądów potrafił je przedstawić w taki sposób, żeby były akceptowalne dla przeciętnego wyborcy.

Sami sobie strzelają w kolano, pozbywając się takich ludzi. Pozbywając się Dziambora i jednocześnie zatrzymują takiego Brauna nigdy nie wyjdą poza poziom partyjki z poparciem kilkuprocentowym. W sumie może właśnie o to tu chodzi...
 
To środowisko ma w sobie zaszyty algorytm samozniszczenia. Jak już coś zaczyna wychodzić, zaświeci słoneczko, to członkom partii odpala się procedura "lider-samiec-alfa" i dochodzi do podziału.
Tak było zawsze i nigdy się to nie zmieni.
Jako jest próg wejścia do sejmu? Tyle co zawsze czy cos się pozmieniało? Ciekawe czy wejdzie konfederacja.
 
Szkoda, Dziambora najbardziej lubiłem z konfy. Wydawał się być najrozsądniejszy -- Nie rezygnując ze swoich poglądów potrafił je przedstawić w taki sposób, żeby były akceptowalne dla przeciętnego wyborcy.

Sami sobie strzelają w kolano, pozbywając się takich ludzi. Pozbywając się Dziambora i jednocześnie zatrzymują takiego Brauna nigdy nie wyjdą poza poziom partyjki z poparciem kilkuprocentowym. W sumie może właśnie o to tu chodzi...

Dziambor był marginalizowany w partii Korwin. Patrz jak go wychylał Mentzen z Korwinem na prawyborach prezydenckich.
 
Szkoda, Dziambora najbardziej lubiłem z konfy. Wydawał się być najrozsądniejszy -- Nie rezygnując ze swoich poglądów potrafił je przedstawić w taki sposób, żeby były akceptowalne dla przeciętnego wyborcy.

Sami sobie strzelają w kolano, pozbywając się takich ludzi. Pozbywając się Dziambora i jednocześnie zatrzymują takiego Brauna nigdy nie wyjdą poza poziom partyjki z poparciem kilkuprocentowym. W sumie może właśnie o to tu chodzi...
te prawybory prezydenckie już pokazały, że coś z Korwnistami jest nie tak, skoro poparli Bosaka...

Też mi go szkoda coś podobnie jak Kukiza: człowiek próbuje coś zmieniać "po robocie", często dokładając do tego, wchodzenie do polityki porzucając spokojniejsze życie i ryzykując własnym wizerunkiem, a nie jak cwaniaki od osiemnastego roku życia żyjące z polityki (bo już ci liderzy młodzieżówek zarabiają -masakra ile partie trzaskają kasy)...
... i porażka utopi.Jak to mówił Wipler: pod koniec kariery politycznej miał wrażenie jakby to wszystko miało taki sam sens jak wiosłowanie na plaży


Teraz zamiast Dziambora będą pewnie mózgi jak Rola, może Sykulski (kiedyś Nowoczesna -kto się tam pokazuje tego ja nie szanuje) i Ator czyli kiedyś skończona patologia internetowa a teraz król clickbaitów...

Mentzen jest jak JKM (z dodatkami kołczingu): tworzenie własnego kościoła wyznawców, niemal kult jednostki -od lat 90 mało kto dłużej pozostał przy JKM mimo, że poglądów zbytnio nie zmienili...

A narodowcy... Były asystent JKM Karol Wilkosz ładnie to powiedział: narodowcy uważają, że wolność gospodarcza to wykorzystywanie słabości państwa przez bogatych...


Wilkosz miał fajny materiał na swoim kanale z porównaniem Konfederacji do Republikanów, ale ukrył wszystkie filmiki...
To środowisko ma w sobie zaszyty algorytm samozniszczenia. Jak już coś zaczyna wychodzić, zaświeci słoneczko, to członkom partii odpala się procedura "lider-samiec-alfa" i dochodzi do podziału.
Tak było zawsze i nigdy się to nie zmieni.
Pytanie jednak czy przy obecnym systemie wyborczym da się inaczej prowadzić partię niż brać towarzystwo za mordy i jak to mówił Tusk: minister nie jest od przekonywania go tylko od wykonywania moich poleceń.
Da sie prowadzić partię inaczej niż usuwając każdego kogo podejrzewa się, że jest bystrzejszy od wodza? Stary suchar, że sprzątaczka Kaczora i Donalda musi czasami coś zepsuć aby ją z pracy nie wyrzucili...
Plus trzeba dodać, że no jednak jako naród nie jesteśmy dobrzy w pracy w grupie i jeśli od czegoś trzeba byłoby zacząć reformy oświaty to też od tego.


Celem życia nie jest przeżycie

View attachment 56324
te starcia Rurkowiec vs JKM :korwinlaugh: Szkoda, że już nie ma tego programu Młodzież kontra, były dymy :tellmemore:



To już się robi partia-mem :waldeklaugh:

Chyba naprawdę nie pozostaje nic innego jak na wyborach narysować wielkiego, soczystego chuja na całą kartę do głosowania :childcry:

Odradzam: gdybym był Kaczyńskim to marzyłbym o tym aby podnieść frekwencję o jakieś 15% dzięki ludziom oddającym nieważne głosy. Ordynacja daje dużą premię za frekwencje, przy wysokiej frekwencji można mieć nawet większość konstytucyjną bez jakiegoś kozackiego wyniku...
 
te prawybory prezydenckie już pokazały, że coś z Korwnistami jest nie tak, skoro poparli Bosaka...

Też mi go szkoda coś podobnie jak Kukiza: człowiek próbuje coś zmieniać "po robocie", często dokładając do tego, wchodzenie do polityki porzucając spokojniejsze życie i ryzykując własnym wizerunkiem, a nie jak cwaniaki od osiemnastego roku życia żyjące z polityki (bo już ci liderzy młodzieżówek zarabiają -masakra ile partie trzaskają kasy)...
... i porażka utopi.Jak to mówił Wipler: pod koniec kariery politycznej miał wrażenie jakby to wszystko miało taki sam sens jak wiosłowanie na plaży


Teraz zamiast Dziambora będą pewnie mózgi jak Rola, może Sykulski (kiedyś Nowoczesna -kto się tam pokazuje tego ja nie szanuje) i Ator czyli kiedyś skończona patologia internetowa a teraz król clickbaitów...

Mentzen jest jak JKM (z dodatkami kołczingu): tworzenie własnego kościoła wyznawców, niemal kult jednostki -od lat 90 mało kto dłużej pozostał przy JKM mimo, że poglądów zbytnio nie zmienili...

A narodowcy... Były asystent JKM Karol Wilkosz ładnie to powiedział: narodowcy uważają, że wolność gospodarcza to wykorzystywanie słabości państwa przez bogatych...


Wilkosz miał fajny materiał na swoim kanale z porównaniem Konfederacji do Republikanów, ale ukrył wszystkie filmiki...

Pytanie jednak czy przy obecnym systemie wyborczym da się inaczej prowadzić partię niż brać towarzystwo za mordy i jak to mówił Tusk: minister nie jest od przekonywania go tylko od wykonywania moich poleceń.
Da sie prowadzić partię inaczej niż usuwając każdego kogo podejrzewa się, że jest bystrzejszy od wodza? Stary suchar, że sprzątaczka Kaczora i Donalda musi czasami coś zepsuć aby ją z pracy nie wyrzucili...
Plus trzeba dodać, że no jednak jako naród nie jesteśmy dobrzy w pracy w grupie i jeśli od czegoś trzeba byłoby zacząć reformy oświaty to też od tego.



te starcia Rurkowiec vs JKM :korwinlaugh: Szkoda, że już nie ma tego programu Młodzież kontra, były dymy :tellmemore:





Odradzam: gdybym był Kaczyńskim to marzyłbym o tym aby podnieść frekwencję o jakieś 15% dzięki ludziom oddającym nieważne głosy. Ordynacja daje dużą premię za frekwencje, przy wysokiej frekwencji można mieć nawet większość konstytucyjną bez jakiegoś kozackiego wyniku...

Biednemu zawsze wiatr w oczy i chuj w dupę.

Nie ma obecnie ugrupowania, na które oddasz głos i po głosowaniu, powrocie do domu nie powiedziałbyś: „co ja kurwa zrobiłem”
 
Biednemu zawsze wiatr w oczy i chuj w dupę.

Nie ma obecnie ugrupowania, na które oddasz głos i po głosowaniu, powrocie do domu nie powiedziałbyś: „co ja kurwa zrobiłem”

pozostaje głosować i nie cieszyć się tylko na kogo warto głosować w 2023 to pewnie za parę lat się okaże np. w 2010 roku nie poszedłem głosować podczas drugiej tury wyborów prezydenckich a później hm kurczę jednak warto było głosować na Kaczyńskiego bo mocniejsza demoralizacja PO zaczęła się od zwycięstwa Komorowskiego plus może PiS byłby inny, ale...
... analizy wsteczne zawsze skuteczne...
 
Back
Top