Polityka

Na szczęście zwykły przewalacz papierów.
Chyba, że wszystkiego nam nie mówił i mam gdzieś na kogoś teczki :roberteyeblinking:
Bo tak się zacząłem już zastanawiać: prokuratura w czasach komuny. Od razu zapaliła mi się czerwona lampka czy czasem z partyjnej rodziny nie jesteś :awesome: ja generalnie raczej jestem tolerancyjny ale czerwonych kurew nie toleruje - pół mojej rodziny było internowane za walkę z aparatem państwowym w tamtych czasach a mojego ojca wywalili z uczelni z wilczym biletem.
 
Bo tak się zacząłem już zastanawiać: prokuratura w czasach komuny. Od razu zapaliła mi się czerwona lampka czy czasem z partyjnej rodziny nie jesteś :awesome: ja generalnie raczej jestem tolerancyjny ale czerwonych kurew nie toleruje - pół mojej rodziny było internowane za walkę z aparatem państwowym w tamtych czasach a mojego ojca wywalili z uczelni z wilczym biletem.
Niestety dziadek był uczciwy i ledwo jednego mieszkania w bloku się dorobił.
:childcry:
Za młody byłem i głupi wtedy żeby się pytać o szczegóły, a teraz już za późno.
 
tysiąc powodów dlaczego Konfederacja jest nie poważna, a ty się skupiasz na pierdołach.

Mój post nie był atakiem na Konfederację. Napisałem mnóstwo postów atakujących Konfederację i poruszyłem w nich tematy, które sam uznajesz za ważne jak straszenie Ukraińcami. Pozwolę się również nie zgodzić z tym że kwestia wysokości podatków nie jest istotna. Przypominam, że to program obniżania podatków dla najbogatszych kosztował niedawną premier WB stanowisko.
 
Ale mordo to troche mieszasz sie w swoich zeznaniach. Raz Cie inny użytkownik zapytał jak twierdziłeś jak to byś się napierdalał, to mu odpisałeś, że nie będziesz tego robił bo baba w domu. Także ja tylko mówie, że spokoinie z ooiniami bez pokrycia. Ja jebie kler, ale przecież nie chodzę kosciołow nię marze, nie stoje pod kościołem żeby kogoś jecha.
Nie o napierdalanie chodziło tylko o wjeżdżanie ciężarówką w paradę równości :tysoncoffe:

Trzymajmy się faktów :kaczy:
 
Dawać teraz Koreańczyków do budowy EJ2 i będzie git.








Tylko Jankesi wchodzili w grę, bo Fryce raczej im nie podskoczą i spuszczą z tonu jeśli chodzi o gnojenie Polski, tym razem za atom.

 
Nie o napierdalanie chodziło tylko o wjeżdżanie ciężarówką w paradę równości :tysoncoffe:

Trzymajmy się faktów :kaczy:
Mega czołg 30 ton rzuca lewakom wyzwanie!
Redukcja, gaz i trupów sprzątanie :blablabla:
Co to znaczy przydatni biologicznie?
Właśnie tym pytaniem dałeś mi jeden plus całego ruchu lpg
Nie będą się rozmnażać :antonio:Tylko adopcji zakazać i w 2 pokolenia znikną jak emo.
 
By @Dzihados

Ah te Szury, te foliowe czapki :mamed:




#ostatniaprosta #zaufajekspertom

I hit reklam na youtube #chcęzrozumieć
:antonio:

To sie wszystko da latwo wytlumaczyc. Odpowiedzialny jest albo bezobjawowy covid, albo zmiany klimatu.

A co do ludzi abcd to wydaje mi sie, ze bez jakich manipulacji psycho-spolecznych ich liczba w danym spoleczenstwie jest mniej wiecej stala. Widzialem gdzies takie dane, ze niemcy w czasie drugiej wojny swiatowej mocno uwzieli sie na nich i innych pacjetow zakladow psychiatrycznych (znaczy sie - esterminacja) i po ilus tam latach porownano liczbe takowych osob w poszczegolnych krajach i wyszlo, ze w Niemczech jest podobnie jak w innych krajach (a masowe mordy powinny teoretycznie spowodowac znaczny ubytek wsrod osobnikow danej proweniencji).
 
Co to znaczy przydatni biologicznie?
no proszę cię, nie załamuj mnie
A jeśli wyjedziesz mi z argumentem że zwierzęta też mogą być homo to kurwa na zachodzie polski zrobie drugi sanok ze śmiechu
To jest choroba i sie powinno leczyć
Jeszcze jedno. Można nie być przydatnym biologicznie ale być przydatni społecznie.
LGBT w większości nie są(mówię o tej chorej sekcie)
 
Od tysięcy lat się nie pozbyla. Wręcz przeciwnie, chorób jest coraz więcej.
wszystko w swoim czasie
Albo po prostu ludzie zmądrzeją żeby ich zacząć leczyć
Ja się zastanawiam, bo świat mówi że choroba to trzeba leczyć i nie jest powód do wstydu, to dalczego nie mogą uznać LGBT i spółki za chorych
 
wszystko w swoim czasie
Albo po prostu ludzie zmądrzeją żeby ich zacząć leczyć
Ja się zastanawiam, bo świat mówi że choroba to trzeba leczyć i nie jest powód do wstydu, to dalczego nie mogą uznać LGBT i spółki za chorych


Przez setki lat uznawali za wynaturzenie albo chorobę, zakazywali, zamykali za to lub zabijali- a nie zniknęło. Widać doszli do wniosku, że leczenie nie jest możliwe w miażdżącej większości przypadków, ani zakazy. Nawet jak znaleźć wy by kastrowani w UK gejow- to nie będzie to miało wpływu na kolejnych gejów którzy się urodza. Raka też nie zlikwidujesz zakazując go.
 
Back
Top