Polityka

Chuja wiesz w takim razie i już wcześniej pisałem, że w sytuacji gdy mundurowy naruszył bt moją nietykalność to bym nie stał jak pizda. Zresztą szmaty nie nosiłem, a uwierz lub nie pracując w farmacji miałem pewnie ze sto jazd z policja i lekarzami. W tym jedna grubą spinę jak mi 2 kozaczków na kobitę naskoczyło za szmate i nie zgadniesz mandatu nie dostałem.

Mój dziadek pracował za życia w prokuraturze i mówił że albo znasz swoje prawa albo będą cię dymać. Życie.

A co do powyższego to mojego kumpla syn strzelił samobója, bo właśnie dostał za dużo 'wolności'. A Ciebie akurat jako przeciwnika panów w czarnych sukienkach temat depenalizaji pedofilii powinien interesować chyba że pierdolisz na kler byle popierdolić.
:roberteyeblinking:
Ale mordo to troche mieszasz sie w swoich zeznaniach. Raz Cie inny użytkownik zapytał jak twierdziłeś jak to byś się napierdalał, to mu odpisałeś, że nie będziesz tego robił bo baba w domu. Także ja tylko mówie, że spokoinie z ooiniami bez pokrycia. Ja jebie kler, ale przecież nie chodzę kosciołow nię marze, nie stoje pod kościołem żeby kogoś jecha.
 
Ale mordo to troche mieszasz sie w swoich zeznaniach. Raz Cie inny użytkownik zapytał jak twierdziłeś jak to byś się napierdalał, to mu odpisałeś, że nie będziesz tego robił bo baba w domu. Także ja tylko mówie, że spokoinie z ooiniami bez pokrycia. Ja jebie kler, ale przecież nie chodzę kosciołow nię marze, nie stoje pod kościołem żeby kogoś jecha.
Ale byłem u kolesia na silce i u kumpeli w knajpie jak mieli naloty więc nie mówię że coś zrobię tylko robię.

Po prostu znam i księży i homo (nie to nie Ci sami uprzedzając pytania) I oni są normalni. Za to poznałem kilka wyzwolonych osób lpg+ i oni zdecydowanie normalni nie są.

Niech sobie będą jacy chcą w domu, nic mi do tego, ale wciskanie tego wszędzie i wmawianie że to jest normalne to umnie nie przejdzie. Nie umiem w szpagaty.
 
Ale byłem u kolesia na silce i u kumpeli w knajpie jak mieli naloty więc nie mówię że coś zrobię tylko robię.

Po prostu znam i księży i homo (nie to nie Ci sami uprzedzając pytania) I oni są normalni. Za to poznałem kilka wyzwolonych osób lpg+ i oni zdecydowanie normalni nie są.

Niech sobie będą jacy chcą w domu, nic mi do tego, ale wciskanie tego wszędzie i wmawianie że to jest normalne to umnie nie przejdzie. Nie umiem w szpagaty.


Jest normalne w tym sensie, jak nienormalne jest gdy ktoś rodzi się bez ręki, ale jak już się urodzi to mówisz "ok, no zdarza się, trzeba z tym żyć normalnie"
 
A jak ktoś się rodzi z rękami ale przekonali go, że tak na prawdę to jest człowiekiem bez rąk i mu je amputują to też tak mówimy? :awesome:


Ale ja nie mówię o takich sytuacjach. Tylko prawdziwych a nie wymyślonych, które pewnie są marginesem. Większość LGBT to inna orientacja a nie ludzie z zaburzeniami tożsamości płciowej
 
Ale ja nie mówię o takich sytuacjach. Tylko prawdziwych a nie wymyślonych, które pewnie są marginesem. Większość LGBT to inna orientacja a nie ludzie z zaburzeniami tożsamości płciowej
Kończę ten temat, bo robimy śmietnik, a po tym co napisałeś muszę iść siku ze śmiechu.
Jeszcze mi powiedz, że otyłość też determinuje się przy urodzeniu.:beczka:
 
Kończę ten temat, bo robimy śmietnik, a po tym co napisałeś muszę iść siku ze śmiechu.
Jeszcze mi powiedz, że otyłość też determinuje się przy urodzeniu.:beczka:


Stary, gdzie pisaliśmy o determinacji?
Na orientację pewnie ma wpływ tak środowisko często jak i urodzenie. Nieprzypadkowo także wśród prawilnych , konserwatywnych ludzi którzy plują na homo także trafiają się dzieci homo.
Znowu wyobraźnia: jakby twój syn był homo, to byś twierdził, że go wychowałeś na homo?
Możemy przejść do innego tematu.





Sprawdziłem. Nawet jeśli dane są naciągane to osoby trans są marginesem wśród LGBT, nie homo
 
Nic się nie zmieni jak teraz wygra PO, KO, cwelownia czy razemki. Nawet będzie kurwa gorzej.

Co się zmieni jak wygra Konfederacja? Z UE Mentzen wychodzić nie chce, natomiast chce zaostrzyć kurs, czyli chujowe reformy sądownictwa będą kosztowały jeszcze więcej. Podatków obniżyć nie chce, bo jak uważa wydatki typu publiczna służba zdrowia, emerytury itd powinny zostać utrzymane. Natomiast będziemy częściej oglądali Berkowicza przebranego za królika, a jak Wolnościowcy (partia) będą w Konfederacji (Mentzen chce ich wyjebać) to będziemy mieli jeszcze więcej Dziambora narzekającego na rozmiar biustu bohaterek kreskówek dla dzieci. "Poważna" partia to i "poważne" tematy.
 
Co się zmieni jak wygra Konfederacja? Z UE Mentzen wychodzić nie chce, natomiast chce zaostrzyć kurs, czyli chujowe reformy sądownictwa będą kosztowały jeszcze więcej. Podatków obniżyć nie chce, bo jak uważa wydatki typu publiczna służba zdrowia, emerytury itd powinny zostać utrzymane. Natomiast będziemy częściej oglądali Berkowicza przebranego za królika, a jak Wolnościowcy (partia) będą w Konfederacji (Mentzen chce ich wyjebać) to będziemy mieli jeszcze więcej Dziambora narzekającego na rozmiar biustu bohaterek kreskówek dla dzieci. "Poważna" partia to i "poważne" tematy.
Mentzen będzie drugim Krulem. Będziesz miał nowego idola. Po prostu na nikogo z okrągłego stołu nie zagłosuje, a nie pokazuje się żadna nowa siła na którą można oddać głos, a wybory za rok. :childcry:

Marne szanse wręcz znikome, że ktoś tak dobrze działający biznesowo i w socjalach jak Menzen będzie 'Polskim Trumpem' więc nie liczę na więcej jak 6%.
 

Swoją drogą ciekawe. Zbyszka przed Trybunałem Stanu ochroniła "opozycja", ukochane PO, a teraz również odmawiają pod pretekstem tego, że nie lubiom Pawła i się nie bedom z nim bawić.

Ciekawe czy to taki zbieg okoliczności, że posłowie partii równie umoczonej w korupcji jak PiS nie chcą podnieść ręki na typa co ma dogłębną wiedzę na temat ich "praworządności".

Ale to pewnie tylko moje teorie spiskowe, to zapewne dlatego, że honor im nie pozwala z Pawłem pracować.
 
Odnosząc się do poprzednich stron wątku i dyskusji na temat LGBT, to zawsze mam przed oczami trochę chaotyczny, ale jakże prawdziwy forumowy wpis typa, któremu(wpisowi) niedługo stuknie 17 lat. Czas leci, a nic się nie zmienia.

lgbt.jpg
 

Swoją drogą ciekawe. Zbyszka przed Trybunałem Stanu ochroniła "opozycja", ukochane PO, a teraz również odmawiają pod pretekstem tego, że nie lubiom Pawła i się nie bedom z nim bawić.

Ciekawe czy to taki zbieg okoliczności, że posłowie partii równie umoczonej w korupcji jak PiS nie chcą podnieść ręki na typa co ma dogłębną wiedzę na temat ich "praworządności".

Ale to pewnie tylko moje teorie spiskowe, to zapewne dlatego, że honor im nie pozwala z Pawłem pracować.
Haki Ziobry nie honor :roberteyeblinking:
 
Chuja wiesz w takim razie i już wcześniej pisałem, że w sytuacji gdy mundurowy naruszył bt moją nietykalność to bym nie stał jak pizda. Zresztą szmaty nie nosiłem, a uwierz lub nie pracując w farmacji miałem pewnie ze sto jazd z policja i lekarzami. W tym jedna grubą spinę jak mi 2 kozaczków na kobitę naskoczyło za szmate i nie zgadniesz mandatu nie dostałem.

Mój dziadek pracował za życia w prokuraturze i mówił że albo znasz swoje prawa albo będą cię dymać. Życie.

A co do powyższego to mojego kumpla syn strzelił samobója, bo właśnie dostał za dużo 'wolności'. A Ciebie akurat jako przeciwnika panów w czarnych sukienkach temat depenalizaji pedofilii powinien interesować chyba że pierdolisz na kler byle popierdolić.
:roberteyeblinking:
czyli twój dziadek ma koneksje z jotko :frankapprove:
 
Ale byłem u kolesia na silce i u kumpeli w knajpie jak mieli naloty więc nie mówię że coś zrobię tylko robię.

Po prostu znam i księży i homo (nie to nie Ci sami uprzedzając pytania) I oni są normalni. Za to poznałem kilka wyzwolonych osób lpg+ i oni zdecydowanie normalni nie są.

Niech sobie będą jacy chcą w domu, nic mi do tego, ale wciskanie tego wszędzie i wmawianie że to jest normalne to umnie nie przejdzie. Nie umiem w szpagaty.

Czaje o co Ci chodzi. Tak samo jak mówiłem ja jebie kler, ale nie stoję pod kościołem napierdalając w nich kamierniami. Znam kler który jest jest zajebisty, i tak samo znam pedała, który jest spoko człowiekiem, i znam jednego (znam za dużo powiedziane, skrótu myślowego uzyłem) wyznawcy LGP +, z tego co wiem to bardzo spoko człowiek, tyle ile on kasy przeznaczył na pomoc charetatywną, to my w sumie wszyscy razem nie zarobimy. Tylko, że no gość z tym swoim LGP się nie obnosi, woli żyć spokojnie i tyle.
Także czaje o o Ci chodzi, więc mordeczko spokojnej trasy i tam bezpiecznej, chyba że na weekend w domu jesteś to miłego ;)
 
Syn tej baby mieszka u nas? Pewnie jeszcze adres znasz...
Ursula powiedziała chyba wywiadzie dla ZDF, że to nie jest tak, że nie lubi Polski, przecież nawet jej syn studiuje w Polsce. Gdyby PiS miał więcej sprytu to zatrudniłby kogoś w TVP od śledzenia niemieckich mediów i wyłapywał takie smaczki.
To tak jakby Zalensky wysłał córkę na studia do Moskwy patrząc na język tego pijaka Junckera czy tej Schlampe od zagłodzenia Polski w koszulce z Marksem...

Nie no takiej obsesji na punkcie polityków nie mam: wiem tylko gdzie mieszka Hołownia po znam jego żonę i jeden znajomy powiedział, że mieszka w tym samym bloku co Zandberg.
Obsesje mam raczej na punkcie kołczy: Ukraina na VPN aby nie wyświetlały się reklamy i jazda z oglądaniem Mideli, traderów, Warszawskich Inwestorów- dosłownie mogę wskazywać w których filmikach mówią sprzeczne rzeczy. Bawią mnie ale jak to ktoś poważnie traktuje co oni bredzą to ma problem

Co się zmieni jak wygra Konfederacja? Z UE Mentzen wychodzić nie chce, natomiast chce zaostrzyć kurs, czyli chujowe reformy sądownictwa będą kosztowały jeszcze więcej. Podatków obniżyć nie chce, bo jak uważa wydatki typu publiczna służba zdrowia, emerytury itd powinny zostać utrzymane. Natomiast będziemy częściej oglądali Berkowicza przebranego za królika, a jak Wolnościowcy (partia) będą w Konfederacji (Mentzen chce ich wyjebać) to będziemy mieli jeszcze więcej Dziambora narzekającego na rozmiar biustu bohaterek kreskówek dla dzieci. "Poważna" partia to i "poważne" tematy.
tysiąc powodów dlaczego Konfederacja jest nie poważna, a ty się skupiasz na pierdołach. Tak samo jak krytykujesz to samo jak ktoś krytykuje LGBTABCIQ+ -wbijanie szpilek dla sportu...
A jest sporo rzeczy co można u nich wyśmiać: od tej nagonki na Ukraińców ,,przyjdzie Ukrainiec i zabierze ci pracę i mieszkanie" aż po śmieszny program. BTW Bosaka np. gdybym był dzienikarzem próbowałbym zmieszać pytaniem o farmy norek: no jak to? Narodowcu wspierasz interes oparty na pracy imigrantów? Jak to? :korwinlaugh:
Mentzena z Dziamborem można byłoby prowokować pytaniami czy pracodawcy powinni mieć prawo do umów rodem z USA z kozackimi zakazami konkurencji itp. niewolniczymi umowami. Od razu wyszłoby że nie wszystko mają przemyślane.

Problemem jest, że Mentzenowi tak samo jak JKM nie opłaca się siedzieć w Sejmie. Wcale bym się nie zdziwił jakby przed wyborami Mentzen walnął kolejną piątką w starym stylu a później: hej ale mnie nie zrozumieliście...
 
Back
Top