Polityka

W sumie to zdarzyło mi się chlać z burmistrzem, i paroma politykami wojewódzkiego szczebla. W życiu nie przyszło mi do głowy, że robią coś karygodnego xd
Edit:
Ostatnie zdania usuwam bo wiem , że tu są konfidenci i by nieomieszkaliby donieść.
 
Do społeczniaków: serio was tak boli, że jakiś polityk może w prywatnym mieszkaniu czasem imprezuje? Uważacie to za karygodne, i wierzycie, że mało który tak robi, że większość cały czas żyje w trzeźwości i się nie bawi nawet w prywatnym gronie, za zamkniętymi drzwiami?

I dlaczego uważacie, że imprezowanie to coś złego ? Wy gdy to robicie- uważacie, że robicie źle? Dlaczego? Religia, i potem się z tego spowiadacie? Gdy zatanczycie, macie wyrzuty sumienia, że komuś zrobiliście tym krzywdę?

Jeżeli nie uważacie, iż iest coś w tym złego, to dlaczego uważacie, że jest to złem u polityków, jeżeli uważacie, że to nic obciążającego!
 
@Siedem

Twoja moralność uważa że polityk po godzinach nie powinien się bawić, ja uważam że powinien móc. I tyle. Na tym zakończmy. Ja serio nie lubię takich dyskusji prowadzić dlugich i mało wnoszących.
 
Coś ciężko będzie z tą 300tyś armią naszego Wielkiego Imperium:

 
Coś ciężko będzie z tą 300tyś armią naszego Wielkiego Imperium:

No tak najpierw przymuszaj do szcze pień, a potem się dziw, że wojskowi mają Cie w pompie :beczka:
 
Wszędzie te fotomontaże ruskich troli.

https://c.tenor.com/OMEKzK_LolgAAAAd/zelenski-zelensky.gif

George Bush też palił ziółko, ale on się przecież nie zaciągał!
oj mogę powiedzieć po czytaniu cohones, że no sporo osób może być w szoku jak ładnie można ściemniać na zdjęciach, zwłaszcza po porównaniu fotek z insta czy tindera do realu: oj będzie szok w realu :muttley: Jest jeden z kanałów youtubowych, gdzie ta Amerykanka cisnęła bekę nawet z Rozenek jakie fotomontaże strzeliła z Majdanem. Ba niektórzy wstawiają fotki z miejsc w których ewidentnie nie byli.
Obecny prezydent Ukrainy ma w swojej ekipie naprawdę niezłych ludzi od PRu, nawet szefa jednej z większej firmy PRowej i miałby zaliczyć taką wpadke? Chociaż oczywiście sądze, że na bank czymś się wspomaga tylko bardziej profesjonalnym. Pamiętam tekst jednego z współpracowników Kennedego podczas kryzysu Kubańskiego. Odpowiedział na pytanie jakim cudem Kennedy radził sobie w ciagu tych ciężkich dni śpiąc kilka godzin dziennie i to nie ciągłym snem: lekarz codziennie robił mocniejsze zastrzyki na żądanie prezydenta i zapewnił go, że nie straci uprawnień pomimo, że nie zawsze było to legalne :korwinlaugh:

Chociaż po internecie chodzi też to zdjecie:

1661028507605.png


Ba nawet było zdjecie Brauna z Zelenskym krążące po sieci :tellmemore:
 






Lool, krym, do dronow samobojcow z pistoletow, gdzie och obrona?


Natowskie HARMy na migach.


Polecam - o sytuacji biznesu w DE






Ciekawe czy coś wyniknie ze wspomnianej "komunikacji" na lini UA i RU












XD


Erdpgan prosi o wincyj inflacji ;)


O prosze


XD


Dobry wątek o błędnym oszacowaniu potencjału RU i jego konsekwencjach






 
Drony z alibaby - konsekwencje także dla PL... jak chronione sa nasze bazy?
Za 5-10k USD - zasieg ~300km, udzwig 30-45kg






Wow, corka Dugina zginela, Sykulski sie poplacze... FSB czy UA?


 
Last edited:




Ciekawy watek






Czy to ustawka majac wzburzyc spoleczenstwo (jak Czeczenia)? Podobno tez ostro krytykowal Putina ze za miekki.
Czy jednak UA?


I przypomnijmy:
20220821_014914.jpg
 
Myślisz, że Kaczyński nie piję wódki na spędach prywatnych?
Może sobie i kota ruchać na spędach.
Dopóki jest to Jarosław Kaczyński w swoim domu to co mi do tego?
Jeżeli jest to Premier Jarosław Kaczyński to niech się pakuje .

Widzisz różnicę, czy dalej nie kumasz?
 
Może sobie i kota ruchać na spędach.
Dopóki jest to Jarosław Kaczyński w swoim domu to co mi do tego?
Jeżeli jest to Premier Jarosław Kaczyński to niech się pakuje .

Widzisz różnicę, czy dalej nie kumasz?
Kurwa, no to Morawiecki.

Jaka filozofia, etyka mówi, że polityk nie ma prawa pić wódki w prywatnym mieszkaniu, po pracy?
Te zasady o jakich piszesz też mówią, jaki seks powinien uprawiać a jaki nie? Czy w ogóle może prywatnie uprawiać seks?


No i wreszcie: wierzysz naiwnie, że polityk, gdy zostaje politykiem, prowadzi życie zakonne w prywatnym mieszkaniu. Nie uważasz, że to naiwna wiara?


Po 3:
Rozumiem, że skoro uważasz iż picie wódki , zabawa, taniec to coś złego(musisz tak uważać, skoro uważasz że polityk powinien mieć to zabronione. Jeżeli nie uważasz że to coś złego, to czemu polityk miałby tego nie robić? ) to rozumiem , iż sam tego nigdy nie robisz, lub uważasz za naganne.


Wytłumacz mi, dlaczego to jest naganne u polityka, zwłaszcza, gdy o tym nie wiesz, że to robi, i powinieneś mieć w dupie co robi w prywatnym mieszkaniu?
 
Kurwa, no to Morawiecki.

Jaka filozofia, etyka mówi, że polityk nie ma prawa pić wódki w prywatnym mieszkaniu, po pracy?
Te zasady o jakich piszesz też mówią, jaki seks powinien uprawiać a jaki nie? Czy w ogóle może prywatnie uprawiać seks?


No i wreszcie: wierzysz naiwnie, że polityk, gdy zostaje politykiem, prowadzi życie zakonne w prywatnym mieszkaniu. Nie uważasz, że to naiwna wiara?


Po 3:
Rozumiem, że skoro uważasz iż picie wódki , zabawa, taniec to coś złego(musisz tak uważać, skoro uważasz że polityk powinien mieć to zabronione. Jeżeli nie uważasz że to coś złego, to czemu polityk miałby tego nie robić? ) to rozumiem , iż sam tego nigdy nie robisz, lub uważasz za naganne.


Wytłumacz mi, dlaczego to jest naganne u polityka, zwłaszcza, gdy o tym nie wiesz, że to robi, i powinieneś mieć w dupie co robi w prywatnym mieszkaniu?
Kurwa , nie miałem Cię za debila, ale za wszelką cenę chcesz żebym zmienił zdanie.

Tu nie chodzi o to czy w mieszkaniu, domu czy w lesie za miastem.
Jeśli człowiek piastujący funkcje szefa rządu danego Państwa wystawia się na widok publiczny to nie występuje tam jako Jarosław Kaczyński tylko Premier Jarosław Kaczyński.
A premier powinien kierować się pewna etyką, trzymać fason i nie świecić dupą przed milionami obywateli... Ja pierdole
Czego nie rozumiesz ?
 
  • Like
Reactions: osk
Kurwa , nie miałem Cię za debila, ale za wszelką cenę chcesz żebym zmienił zdanie.

Tu nie chodzi o to czy w mieszkaniu, domu czy w lesie za miastem.
Jeśli człowiek piastujący funkcje szefa rządu danego Państwa wystawia się na widok publiczny to nie występuje tam jako Jarosław Kaczyński tylko Premier Jarosław Kaczyński.
A premier powinien kierować się pewna etyką, trzymać fason i nie świecić dupą przed milionami obywateli... Ja pierdole
Czego nie rozumiesz ?


Czyli masz pretensje, nie o to że się bawiła, ale o to, że ktoś wbrew jej woli to upublicznił dokonując przestępstwa?

Czyli powinieneś hejtowac głównie służby, ew doboru znajomych którzy ją zdradzili.

No chyba że sama upubliczniła te nagrania- wtedy twój zarzut ma sens, jeśli bawiła się wiedząc że to pójdzie w świat..ale na razie wiemy że robiła to prywatnie więc nie świeciła dupa publicznie.


Jak ktoś cię nagra w twoim mieszkaniu, i wrzuci to wbrew twojej wiedzy i zgody do sieci, to znaczy że robiłeś to co robiłeś publicznie? No nie, robiłeś to prywatnie.
 
Jak ktoś cię nagra w twoim mieszkaniu, i wrzuci to wbrew twojej wiedzy i zgody do sieci, to znaczy że robiłeś to co robiłeś publicznie? No nie, robiłeś to prywatnie
Ale rozumiesz, że premier to osoba publiczna a @Halibut 2.0 oraz @murphyMc niekoniecznie?
Nikogo poza sobą samym nie reprezentujesz. Twoi rodzicie, bliscy mogliby czuć się w niektórych sytuacjach zażenowani.
W przypadku polityka z topki poziom żenady może dotknąć np. połowę społeczeństwa i ma zupełnie inny wydźwięk.
Czego nie rozumiesz?
 
Ale rozumiesz, że premier to osoba publiczna a @Halibut 2.0 oraz @murphyMc niekoniecznie?
Nikogo poza sobą samym nie reprezentujesz. Twoi rodzicie, bliscy mogliby czuć się w niektórych sytuacjach zażenowani.
W przypadku polityka z topki poziom żenady może dotknąć np. połowę społeczeństwa i ma zupełnie inny wydźwięk.
Czego nie rozumiesz?


No i ona jako osoba publiczna nic nie odpierdala publicznie żenującego. Czego nie rozumiesz?
 


Jestem głupi, bo uważasz, że osoba publiczna nie powinna publicznie pić, tańczyć, bo to żenada, i wskazuje, że przecież ta premier nie robila tego publicznie więc zgodnie z Twoją logika nie powinno się jej krytykować za publiczne robienie żenady?

Czy masz na myśli, że ona w prywatnym mieszkaniu też jest publiczna? Jak siedzi z rodzicami w swoim mieszkaniu, to też musi mówić z bliskimi jak osoba publiczna? Lol
 
Back
Top