Polityka

Bardzo ciekawy temat, bo w sumie jak czytalem jakis czas temu to wielcy tego swiata czyli skurwiali bananowcy majacy miliardy chca zmniejszenia populacji

Screenshot_2022-08-16-16-48-27-82_df198e732186825c8df26e3c5a10d7cd.jpg



To z badania które wrzucił Kraver w temat srovida (wrzucone w tłumacza)
 
Ale wpuszczanie skorpiona do kieszenie rozsądne nie jest. I nie ma znaczenia, że krokodyl jest większy i silniejszy i zje mnie i całą rodzinę.
Nawet przyjmując twoją symbolikę, to Skorpion walczy z krokodylem, a nie z nami. Co tu jest trudnego do zrozumienia? Ukraińskie rakiety lecą na Polskę czy na Krym?

Mało tego, gdyby państwem buforowym były Niemcy a nie UA, uważam, że tak samo trze by bylo pomagać Niemcom. Mimo historii. Chuj z nimi, chodzi o nas.

Przypomnij sobie żądania Putina (sprawczość aż do Odry, USA out z kontynentu) i jestem ciekaw czy wolałbyś obecną wojnę na Donbasie czy ruskie (nie nadszarpnięte ani wojną ani światowym oburzeniem na barbarzyństwa wojenne) wojska na naszej granicy i naszych milusińskich kontynentalnych przyjaciół za plecami.

Co byś wolał @szplin?
 
Nawet przyjmując twoją symbolikę, to Skorpion walczy z krokodylem, a nie z nami. Co tu jest trudnego do zrozumienia? Ukraińskie rakiety lecą na Polskę czy na Krym?

Mało tego, gdyby państwem buforowym były Niemcy a nie UA, uważam, że tak samo trze by bylo pomagać Niemcom. Mimo historii. Chuj z nimi, chodzi o nas.

Przypomnij sobie żądania Putina (sprawczość aż do Odry, USA out z kontynentu) i jestem ciekaw czy wolałbyś obecną wojnę na Donbasie czy ruskie (nie nadszarpnięte ani wojną ani światowym oburzeniem na barbarzyństwa wojenne) wojska na naszej granicy i naszych milusińskich kontynentalnych przyjaciół za plecami.

Co byś wolał @szplin?
Wolałbym aby mnie ani skorpion, ani krokodyl nie rezał. Piłem do przekąsu "hehe a przecież to skorpiony miały nas dziabnąć". Rezanie przez jednych nie wyklucza rezania przez drugich. Karmienie skorpiona by miał siłę do walki z krokodylem nie oznacza zapraszania skorpiona do swego domostwa i czynienia mu honorów.
 
Wolałbym aby mnie ani skorpion, ani krokodyl nie rezał.
Przetlumacz mi to na sytuacje geopolityczną? Rozpierdolibys ruskich i ukrow na raz?

Bo ja bym wolał z krokodyla buty a ze skorpionem fajną flaszeczkę azjatyckiego bimbru. Tylko tu nie ma takich rzeczy do wyboru, to nie sklep z cukierkami.

Ja bym wolał taniego gazu od ruskich bezposrednio a nie przez NS2. I co? To tak nie działa - bo bym wolał coś miłego.
 
Last edited:
Oj, po prostu wydawało mi się , że ty pochwalasz prawa stronę, w kontrze do lewej genderowej, i Ukraina, gdzie przodują wartości mocno prawicowe, nawet skrajnie, i wolne od elgiebetyzmu- będzie dobrym przykładem tego co dla ciebie dobre.


A np bliskie są ci poglądy antyelgiebete, anty unijne i zakładające silna, niezależna od UE Polske, stojąca na czele państwa Europy środkowej?
Halibut,te twoje peany na temat Ukrainy serio już męczą,zwłaszcza,że zacząłeś wykraczać poza dedykowany temat. Wez przystopuj.
 
Przetlumacz mi to na sytuacje geopolityczną? Rozpierdolibys ruskich i ukrow na raz?

Bo ja bym wolał z krokodyla buty a ze skorpionem fajną flaszeczkę azjatyckiego bimbru. Tylko tu nie ma takich rzeczy do wyboru, to nie sklep z cukierkami.

Ja bym wolał taniego gazu od ruskich bezposrednio a nie przez NS2. I co? To tak nie działa - bo bym wolał coś miłego.
Pomoc militarna (jak najbardziej dyskretna) ukrom i nic więcej. Historia realna:




Choć to i tak więcej niż clou od którego uciekasz. Wciąż chodzi mi o to "a no bo to ruskie będą nas rezać a nie kto inny hehe". Takie z przekąsem jakby nie było opcji żeby te drugie przy sposobności rezały. Historia Cię nie nauczyła?
 
Pomoc militarna (jak najbardziej dyskretna) ukrom i nic więcej. Historia realna:




Choć to i tak więcej niż clou od którego uciekasz. Wciąż chodzi mi o to "a no bo to ruskie będą nas rezać a nie kto inny hehe". Takie z przekąsem jakby nie było opcji żeby te drugie przy sposobności rezały. Historia Cię nie nauczyła?



No właśnie o to chodzi, że nie ma argumentów za tym, by Ukraińcy mieli nas w przyszłości "rezac".

Jak się Dzihados pytał o te geopolityczne argumenty, to dupa cicho i tylko ogólniki o skorpionach.
 
Last edited:
Halibut,te twoje peany na temat Ukrainy serio już męczą,zwłaszcza,że zacząłeś wykraczać poza dedykowany temat. Wez przystopuj.

Tu jest tylko ironia wobec innego usera.
Nie sądzisz chyba, że dla mnie czymś pozytywnym jest skrajną prawica i chęć bicia gejów? :)
 
Pomoc militarna (jak najbardziej dyskretna) ukrom i nic więcej.
A jednak pomoc rezającym lachów mordercom? Ty "usprawiedliwiający" :) nabijanie polskich dzieci na sztachety moralny hipokryto, w dupie masz historię Ukrofilu! ;) Idi w żopu! ;)

XD

Co do tego ile i jak to mozna przy flaszce, choc to co se wykoncypujemy to o kant tylka pewnie by bylo, sami tu kart nie rozdajemy.
To co dzieje sie w sferze finansów RP to juz w ogole nawet komentowac mi sie nie chce...

Choć to i tak więcej niż clou od którego uciekasz. Wciąż chodzi mi o to "a no bo to ruskie będą nas rezać a nie kto inny hehe"
Uwazam ze w skupieniu patrzysz na rower nadciagajacy w twoim kierunku a w ogole pomijasz głośno trąbiącą cieżarówkę. Jestem zaskoczony niewidzeniem konsekwencji - wciaz mozliwego przeciez, kosci w grze, winter is coming - sukcesu Rosji na Ukrainie, rozdzwiękiem ofensywnych możliwości militarnych ale przede wszystkim WOLI tych dwóch narodów (elit ale nie tylko) i stosunku do nas, do regionu, do Zachodu, w ktorym, chcac nie chcac, jestesmy. Z Rosją jest kurs egzystencjalnie kolizyjny, z Ukrainą niekoniecznie. Bo to ze Rosja wjebała CAŁY REGION w zasysającą spiralę chaosu, niepewności i biedy to już pomijam.

Historia Cię nie nauczyła?
Mnie @szplin, mnie? Kto zabił więcej Polaków, kto zabrał kilkudziesieciu milionom Polaków, wielu pokoleniom, wolność i dobrobyt. kto całe dziesiąt lat mordował i torturował, kto wywoził i okradał? (poza Niemcami XD)

Ukraińskiego Miru nie ma i nie będzie. ja przestrzegam przed ruskim, bo ten akrat jest i wskazuje wolą elit palcem na nasz region, ot co. I za to przestrzeganie słyszę że coś " z przekąsem usprawiedliwiam", no ja pierdziu @szplin, litości.

Czy jest mozliwe ze jakas mniejszosc zacznie robic zamachy (bo chyba nie myslisz ze beda sierpami rezac)? Jakas tam jest.

Czy jest to zagrozenie porównwalne z Rosją? Nie. Ot co.
EDIT:
I skłócenie takiej mniejszości z gospodarzami (i vice versa) w czyim jest interesie?
 
Last edited:
A jednak pomoc rezającym lachów mordercom? Ty "usprawiedliwiający" :) nabijanie polskich dzieci na sztachety moralny hipokryto, w dupie masz historię Ukrofilu! ;) Idi w żopu! ;)

XD

Co do tego ile i jak to mozna przy flaszce, choc to co se wykoncypujemy to o kant tylka pewnie by bylo, sami tu kart nie rozdajemy.
To co dzieje sie w sferze finansów RP to juz w ogole nawet komentowac mi sie nie chce...


Uwazam ze w skupieniu patrzysz na rower nadciagajacy w twoim kierunku a w ogole pomijasz głośno trąbiącą cieżarówkę. Jestem zaskoczony niewidzeniem konsekwencji - wciaz mozliwego przeciez, kosci w grze, winter is coming - sukcesu Rosji na Ukrainie, rozdzwiękiem możliwości militarnych ale przede wszystkim WOLI tych dwóch narodów i stosunku do nas, do regionu, do Zachodu, w ktorym, chcac nie chcac, jestesmy. Z Rosją jest kurs egzystencjalnie kolizyjny, z Ukrainą niekoniecznie. Bo to ze Rosja wjebała CAŁY REGION w zasysającą spiralę chaosu, niepewności i biedy to już pomijam.


Mnie @szplin, mnie? Kto zabił więcej Polaków, kto zabrał kilkudziesieciu milionom Polaków, wielu pokoleniom, wolność i dobrobyt. kto całe dziesiąt lat mordował i torturował, kto wywoził i okradał? (poza Niemcami XD)

Ukraińskiego Miru nie ma i nie będzie. ja przestrzegam przed ruskim, bo ten akrat jest i wskazuje wolą elit palcem na nasz region, ot co. I za to przestrzeganie słyszę że coś " z przekąsem usprawiedliwiam", no ja pierdziu @szplin, litości.


Widzisz, problem jest w tym, iż Ukraina i Ukraińcy nam nie zagrażają, choćby nie wiem jaka sytuację geopolityczna można by sobie wyobrazić.
Straszy się powtórka z Wolynia- ale to jest kompletny gwałt na logice. Wtedy Ukraina miała nacjonalistyczne grupy walczące o swoje państwo, czyste rasowo.
Byli większością. My mniejszością.
Jak więc to sobie wyobrażają ci straszący drugim Wołyniem? Że 2-5 mln Ukraińców rozproszonych po Polsce, zacznie spontanicznie, bez istnienia żadnych grup które do tego dążą, nas zabijać , bez celu i powodu?
Kiedy w historii mała mniejszosc ma danym terenie wszczęła powstanie przeciwko większości i zaczęła ta większość szlachtowac? Nawet fizycznej możliwości takiej nie ma.
Jedyna możliwość do urządzenia pogromów mają Polacy na Ukraińcach.
To co robi konfederacja i część userow tego forum- kłamliwe przedstawianie mniejszości ukraińskiej, to nic innego jak argumenty usprawiedliwiające pogromy na mniejszościach. Zawsze tak było, że się straszyło tymi mniejszościami, zawsze w historii, i ataki na nią przedstawiało jako wręcz samoobronę. W tym celu wyolbzymialo się każda zła rzecz jaką zrobi przedstawiciel mniejszości, wmawiając iż to norma, a jak to za mało, to sieje się fejki i straszy. Kiedyś, że zjadali chrześcijańskie niemowlaki - dziś...w sumie nawet podobnymi absurdami xd a jak jeszcze nie zjadają i nie wbijają na widły, to nic, przecież te skorpiony to zaczną robić, jak już wspomniałem, wbrew logice.

Ok. Czyli już wiemy, że nie grozi nam, by Ukraińcy zaczęli nas szlachtowac.


No to może Ukraina zechce sobie napaść na Polskę, mimo, że nie mają nawet roszczeń terytorialnych? Ok, ktoś napisał, że może nagle im się odwidziec i zaprzyjaźnia się z Rosja by nas razem z nią napaść.

No ale wtedy bardziej prawdopodobne jest, że napadną nas Czesi z Szwedami czy USA z Niemcami . No technicznie możliwe, ale każdy przyzna, że scenariusz niewarty rozpatrywania.
 
A jednak pomoc rezającym lachów mordercom? Ty "usprawiedliwiający" :) nabijanie polskich dzieci na sztachety moralny hipokryto, w dupie masz historię Ukrofilu! ;) Idi w żopu! ;)

XD

Co do tego ile i jak to mozna przy flaszce, choc to co se wykoncypujemy to o kant tylka pewnie by bylo, sami tu kart nie rozdajemy.
To co dzieje sie w sferze finansów RP to juz w ogole nawet komentowac mi sie nie chce...


Uwazam ze w skupieniu patrzysz na rower nadciagajacy w twoim kierunku a w ogole pomijasz głośno trąbiącą cieżarówkę. Jestem zaskoczony niewidzeniem konsekwencji - wciaz mozliwego przeciez, kosci w grze, winter is coming - sukcesu Rosji na Ukrainie, rozdzwiękiem ofensywnych możliwości militarnych ale przede wszystkim WOLI tych dwóch narodów (elit ale nie tylko) i stosunku do nas, do regionu, do Zachodu, w ktorym, chcac nie chcac, jestesmy. Z Rosją jest kurs egzystencjalnie kolizyjny, z Ukrainą niekoniecznie. Bo to ze Rosja wjebała CAŁY REGION w zasysającą spiralę chaosu, niepewności i biedy to już pomijam.


Mnie @szplin, mnie? Kto zabił więcej Polaków, kto zabrał kilkudziesieciu milionom Polaków, wielu pokoleniom, wolność i dobrobyt. kto całe dziesiąt lat mordował i torturował, kto wywoził i okradał? (poza Niemcami XD)

Ukraińskiego Miru nie ma i nie będzie. ja przestrzegam przed ruskim, bo ten akrat jest i wskazuje wolą elit palcem na nasz region, ot co. I za to przestrzeganie słyszę że coś " z przekąsem usprawiedliwiam", no ja pierdziu @szplin, litości.

Czy jest mozliwe ze jakas mniejszosc zacznie robic zamachy (bo chyba nie myslisz ze beda sierpami rezac)? Jakas tam jest.

Czy jest to zagrozenie porównwalne z Rosją? Nie. Ot co.
EDIT:
I skłócenie takiej mniejszości z gospodarzami (i vice versa) w czyim jest interesie?
Bo nigdy sierpami nie rezali? No ale nie w 21 wieku? To może sprawdź czym rezali w 2014 (choč nie Polaków).
W moim interesie jest by jedni i drudzy sromotne klęski ponieśli. W moim interesie nie jest dobrobyt żadnej ze stron.
Wciąż nie rozumiesz czy tylko odwracasz kota ogonem, że moje odwołanie nie dotyczy rozważań komu pomóc, co lepsze dla nas i jaki mir nam gorszy a wyłącznie Twojego prześmiewczego tekstu o rezaniu? Ta cała reszta rozważań to osobny temat. Chodziło mi tylko i wyłącznie o Twoje "ha, patrzcie kto nas będzie rezał", bo znalazłeś filmik z jednym najebanym ruskiem. Szwab na przykład, będzie unijnymi wartościami wymachiwał a w duchu też widzi rezanych szwajne. Ci, których chęci rezania umniejszasz, też by porezali przy sposobności. Ot i tyle. Ty prześmiewczo takim jak ja, że "tylko kacapy by rezali a nie tak jak mówicie", a ja, że rezaliby jedni i drudzy, a i trzeci by reznęli - każdy przy sposobności. A kiedy ta sposobność to osobny temat.
I bardziej skupiłbym się co my, a nie co oni.
 
W moim interesie jest by jedni i drudzy sromotne klęski ponieśli.
Obecne tempo dostarczania broni na Ukrainę jest jakby pod twoje dyktando.
prześmiewczego tekstu o rezaniu?
Ja pierdole, prześmiewczo? Kolunio chce anihilować pół Europy, w tym nasz kraj, ale ty ciagle: a tamci na pewno chca rezać?
Masz jakaś skalę czy Wołyń to najwieksza tragedia w dziejach ludzkości i nic nigdy jej nie dorówna? Nawet jak kosmici laserem spalą całą ziemię, to i tak bedzie mowa o rezaniu?

z jednym najebanym ruskiem
Masz Internet? A moze spojrzysz na wypowiedzi oficjalnie rządzących elit odnosnie uzycia broni atomowej, albo konwencjonalnej, albo gazowej? Co powiesz o żądaniach przedstawionych oficjalnie przez Ławrowa? Bo jakby faktycznej, nie tam groźby, inwazji na obce sąsiadujące kraje nie zauważyłeś, w sumie pomińmy to.

"tylko kacapy by rezali a nie tak jak mówicie",
Gdzie mowie ze Ukraincy nie rezali?

To jest jakaś fałszywa dychotomia. Jedno nie wyklucza drugiego, tylko jak widzę bardziej boisz się Ukrów niż Rosji, i przyznaję trudno mi to pojąć.

EDIT:
To jest właśnie skuteczne, choć często niemoralne, w polityce Anglosasów, że oni pierdolą sentymenty, tylko naciskają te guziki które aktualnie działają na ich korzyść.
 
Last edited:
Tak myślałem. Jedyny argument, że jest szansa iż będą nas "rzezać" to to, że zezali w 43.

A Polacy pewnie zagrażają Ukrainie i chcą ją podbić, przecież już to robili, a i dalej jest sporo osób którzy marzą o wielkiej Polsce od morza do morza.
 
@Dzihados to że krokodyl aktualnie może więcej krzywdy uczynić nie znaczy, że mamy bezkarnie mnożyć skorpiony i liczyć, że staną się udomowionymi zwierzakami. (Vide: USA i Talibanki - jesteś zbyt bystry na krótkowzroczność zdominowaną anty antyukrainskim nastawieniem takich jak ja)
 
@Dzihados to że krokodyl aktualnie może więcej krzywdy uczynić nie znaczy, że mamy bezkarnie mnożyć skorpiony i liczyć, że staną się udomowionymi zwierzakami. (Vide: USA i Talibanki - jesteś zbyt bystry na krótkowzroczność zdominowaną anty antyukrainskim nastawieniem takich jak ja)
A jeśli bedzie nam egzystencjalnie zagrażać Ukraina to nie widzę przeciwwskazań do pomocy Rosji XD
 
O kurde. Co ja czytam. Najpierw projekcje o zagrożeniu ze strony skorpionów, które istnieje tylko w wyobraźni, a teraz gdybanie alternatywne historiograficzne xd
 
Back
Top