Polityka

"200 MILINÓW EURO OD GAZPROMU DLA PSEUDOEKOLOGÓW

Jeżeli zastanawiacie się, dlaczego niemieccy "ekolodzy" tak intensywnie zwalczają elektrownie atomowe i jednocześnie tak nieskutecznie walczą z elektrowniami gazowymi to mamy odpowiedź - wystarczyło dać im 200 milinów euro.

Ujawniono, że kolejna organizacja "ekologiczna" w rzeczywistości była rosyjskim koniem trojańskim. Sprawa dotyczy Fundacji Klimatycznej Meklemburgii-Pomorza Przedniego, jednak nie jest to pierwszy przypadek. Nie jest to pierwszy taki przypadek. Wcześniej ujawniono, że członkowie takich organizacji jak WWF Deutschland, BUND ("Przyjaciele Ziemi") i NABU również mają apetyt na rosyjskie pieniądze. Green Plant Energy (wcześniej Greenpeace Energy) wciąż sprzedaje gaz ziemny z niewielką domieszką wodoru, dzięki czemu gaz ziemny reklamowany jest jako ekologiczny "gaz wiatrowy" - jeżeli to nie jest greenwashing i hipokryzja, to co?

Kolejny raz okazuje się, że pseudoekologia służy do promowania biznesu paliw kopalnych. Na górze takich organizacji są grube ryby, które dostają miliony, a na dole są pożyteczni idioci, którym wydaje się, że robią coś dobrego dla środowiska.

Niestety w Polsce również obserwujemy pewne osoby, które robią wszystko, by elektrownie jądrowe w Polsce nie powstały, ale energetyka gazowa jakoś im nie przeszkadza. A wręcz przeciwnie - nawet zapewniają, że Rosja jest stabilnym dostawcą gazu. Gaz to przecież "tylko paliwo przejściowe na drodze do 100% OZE".

Organizacjami antyatomowymi pod płaszczykiem ekologii powinny zająć się odpowiednie służby, ponieważ przykład Niemiec pokazuje, że są to organizacje o wysokiej szkodliwości społecznej, zdolne do poważnego poważnego obniżenia bezpieczeństwa energetycznego. Słabość Niemiec obecnie wynika właśnie z tego, że antyatomowcy doprowadzili do likwidacji niemieckiej energetyki jądrowej i uzależnienia tego kraju od Rosji.

Nie wolno dopuścić, by ten proceder powtórzył się w Polsce." Zielony Atom

 
"Okazało się, że KKP przysługuje ponad milion rocznie. Dla wielu członków to było spore zaskoczenie, bo dotąd byli przekonani, że partia nie dostaje żadnych pieniędzy, a wręcz jej liderzy dokładają do interesu – mówi jeden z działaczy."

 


FaOo8ZwXEAAHPwK.jpeg
 
Do drineczka. Niezly burdel byl w Kijowie. Ku przestrodze. No i jednak chyba było na włosku...


Nastroje w DE














Susza




Ale jak to? To przeciez inni chcą rezać Lachów...






XD


A jednak
 
Spoko, usprawiedliwiaj ich wszystkich :wink:
Niemców? ;)

Mało tego, ja nikogo z niczego nie usprawiedliwiam, raczej pokazuje ze sa wieksze zagrozenia... Coś jak osobówka a ciężarówka na pasach... Mowienie o ciezarowce nie wyklucza niebezpieczenstwa od osobowki...
 
Ale tak bez mrugniecia okiem? Na powaznie? Toć tam rusek gadał, a nie niemiec...
:korwinwhat:
Akurat Niemców trzeba jebać za kierunek w którym za ich "rządów" idzie UE. Za rozbiory, za wojnę, za ich piękne obozy gdzie na świecie uczą że to są polskie obozy zagłady.
Bardzo im kurwa dobrze. Chcieli multi kulti i promowania na siłę lewackich wymysłów. To niech kurwy marzną.
Ludziom będzie zimno to wkurwienie sięgnie i tych przy stołkach, którym faktury leciały w rublach.

Niemcy to dla was od Polaków
trenerAndrzej.gif


Warto nadmienić w tym patriotycznym wpisie, że polskojęzyczni europarlamentarzyści po jednych pieniądzach z Niemcami na czele z her Tuskiem, którego obecność aktualnie w Polskiej polityce to jest kurwa śmiech na sali.
 
Czyje i i jakie czyny usprawiedliwiam?

@Siwy25_1
a ty co tak miedzy wodke a zakaske? :)
A juz powazniej to chyba nie ma bardziej tu osoby ktora cisnie po niemcach... Ciezko na to pracowali to maja...
:conorsalute:

Kurwy niemieckie mi trochę rodziny zabili to w nienawiści to tego narodu od małego.
Tak jak mówisz. Sami sobie zapracowali niech teraz mają. Jak im będzie zimno to zawsze u nas dużo prycz w Oświęcimiu zostało :roberteyeblinking:
 



Potrzeba widać więcej krajów, takich jak Ukraina, gdzie przodują wartości patriotyczne, nacjonalistyczne , konserwatywne, chrześcijańskie , a nie to gowno LGBT.
I widać efekty- Polacy pewnie uciekliby masowo w razie wojny, czym dalej na zachód tym większa panika i zostawienie państwa samemu sobie- a tam , zatrzymali ruskich, 2 armie świata.
 
Akurat Niemców trzeba jebać za kierunek w którym za ich "rządów" idzie UE. Za rozbiory, za wojnę, za ich piękne obozy gdzie na świecie uczą że to są polskie obozy zagłady.
Bardzo im kurwa dobrze. Chcieli multi kulti i promowania na siłę lewackich wymysłów. To niech kurwy marzną.
Ludziom będzie zimno to wkurwienie sięgnie i tych przy stołkach, którym faktury leciały w rublach.

Niemcy to dla was od Polaków
View attachment 43510

Warto nadmienić w tym patriotycznym wpisie, że polskojęzyczni europarlamentarzyści po jednych pieniądzach z Niemcami na czele z her Tuskiem, którego obecność aktualnie w Polskiej polityce to jest kurwa śmiech na sali.
Maj men :tellmemore:
 
Spierdalaj. Tu dorośli rozmawiają


Oj, po prostu wydawało mi się , że ty pochwalasz prawa stronę, w kontrze do lewej genderowej, i Ukraina, gdzie przodują wartości mocno prawicowe, nawet skrajnie, i wolne od elgiebetyzmu- będzie dobrym przykładem tego co dla ciebie dobre.


A np bliskie są ci poglądy antyelgiebete, anty unijne i zakładające silna, niezależna od UE Polske, stojąca na czele państwa Europy środkowej?
 
Bardzo ciekawy temat, bo w sumie jak czytalem jakis czas temu to wielcy tego swiata czyli skurwiali bananowcy majacy miliardy chca zmniejszenia populacji



Ktoś tam pisał w komentarzach, że badanie dotyczy tymczasowego zmniejszenia plemników, kilkudniowego, jakie występują po chorobach, goraczkach itd. Za mało by miało chociażby symboliczny wpływ na rozrodczość.
 
Ktoś tam pisał w komentarzach, że badanie dotyczy tymczasowego zmniejszenia plemników, kilkudniowego, jakie występują po chorobach, goraczkach itd. Za mało by miało chociażby symboliczny wpływ na rozrodczość.
a ja wcale bym sie nie zdziwil gdyby to byla prawda, chemia w zarciu, tryb zycia - kastruje
 
Oj, po prostu wydawało mi się , że ty pochwalasz prawa stronę, w kontrze do lewej genderowej, i Ukraina, gdzie przodują wartości mocno prawicowe, nawet skrajnie, i wolne od elgiebetyzmu- będzie dobrym przykładem tego co dla ciebie dobre.


A np bliskie są ci poglądy antyelgiebete, anty unijne i zakładające silna, niezależna od UE Polske, stojąca na czele państwa Europy środkowej?
W chuju mam ciebie, ukraińskie i unijne wartosci i ciebie. Stul ryj
 
To z przekąsem o rezaniu nie miało podtekstu?
Ale ten Rusek mówił z przekąsem o rezaniu/eksterminacji Polski, Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Rumunii i Czech (o ile wszystko co chce zniszczyć zdążyłem zanotować XD)?

Ja tam przekąsu nie zauważyłem.

To jest mnie mental wielu Rosjan, którzy jednak mają techniczne środki i przeżarte mózgi, co jest dość dla nas, khm, niefortunną sytuacją. Rzekłbym, choć to może być dla ciebie kontrowersyjna teza, że jest to nacja najbardziej zagrażająca biologicznej egzystencji milionów Polaków, choć nie tylko biologicznej, bo także i dostatniego życia, ruski mir to jednak nie pax americana, nawet pokój u nich jest jak wojna XD Cywilizacja jego mać XD

Także tam nie było przekąsu. Ot złośliwość, to może trochę ;)

Mało tego, nawet jakby był, to ja nie "usprawiedliwiam" nikogo i niczego posiadając takie zdanie odnosnie impotencji kulturowej i ekonomicznej kraju ktory w desperacji wjechal do innego z buta. Ot, impotent z krotki wackiem co to zone łupie.

Dodatkowo opinie nie chodzą w jakichś nierozłącznych pakietach. Skoro o Ruskim Mirze mysle co mysle, to nie wynika z tego ze "usprawiedliwiam", np. dr Mengele, nawet forumowego.

Ja tu się nie zgadzam w 100% z nikim, i jest mi z tym dobrze :)
 
Ale ten Rusek mówił z przekąsem o rezaniu/eksterminacji Polski, Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Rumunii i Czech (o ile wszystko co chce zniszczyć zdążyłem zanotować XD)?

Ja tam przekąsu nie zauważyłem.

To jest mnie mental wielu Rosjan, którzy jednak mają techniczne środki i przeżarte mózgi, co jest dość dla nas, khm, niefortunną sytuacją. Rzekłbym, choć to może być dla ciebie kontrowersyjna teza, że jest to nacja najbardziej zagrażająca biologicznej egzystencji milionów Polaków, choć nie tylko biologicznej, bo także i dostatniego życia, ruski mir to jednak nie pax americana, nawet pokój u nich jest jak wojna XD Cywilizacja jego mać XD

Także tam nie było przekąsu. Ot złośliwość, to może trochę ;)

Mało tego, nawet jakby był, to ja nie "usprawiedliwiam" nikogo i niczego posiadając takie zdanie odnosnie impotencji kulturowej i ekonomicznej kraju ktory w desperacji wjechal do innego z buta. Ot, impotent z krotki wackiem co to zone łupie.

Dodatkowo opinie nie chodzą w jakichś nierozłącznych pakietach. Skoro o Ruskim Mirze mysle co mysle, to nie wynika z tego ze "usprawiedliwiam", np. dr Mengele, nawet forumowego.

Ja tu się nie zgadzam w 100% z nikim, i jest mi z tym dobrze :)


Na pewno jest więcej ruskich marzących o zniszczeniu Polski niż Ukraińców. U Ukraińców to pewnie plankton procenta.
 
Back
Top