Polityka

Ale połowa użytkowników forum się z tym zgadza. Przez kilka dni przekonywali mnie, że USA jest agresorem w wojnie na Ukrainie, przez sam fakt iż zbliżyli Ukrainę do zachodu. Więc ci polscy patrioci muszą uważać że NATO i Polska szczekały, wręcz zaatakowały Rosję, rozszerzając sojusz na Polskę i kraje bałtyckie.

To tylko świadczy o poziomie tych użytkowników
 
Czytałem program Konfederacji, ba nawet chyba jako jeden z nielicznych w Polsce czytałem też programy innych partii dla beki
No to dajesz. Zapodaj postanowienia programowe konfederacji, które są dla nas gorsze od postanowień pozostałych partii, czy wyjdzie Ci, że jakakolwiek partia mająca przedstawicieli w sejmie ma większość procentową trafnych założeń? Czy jednak na odwrót. Mówiłem nie raz, że na naszej scenie politycznej nie ma ugrupowania z lepszym programem i ustawami niż Konfederacja. Mam nadzieję, że potrafisz zakwestionować merytorycznie taką tezę. Zabawa w przerzucanie się wypowiedziami, często pociętymi, nieaktualnymi, itd. - to polityczna piaskownica, którą uprawiasz. Merytorycznie trudniej, prawda?
To tylko świadczy o poziomie tych użytkowników
nie ma tutaj takich użytkowników, a dla @ArizonaDream to połowa forum
:facepalm:
Chętnie zapoznam się z wpisami tychże, pomożesz Arizona?
 
No to dajesz. Zapodaj postanowienia programowe konfederacji, które są dla nas gorsze od postanowień pozostałych partii, czy wyjdzie Ci, że jakakolwiek partia mająca przedstawicieli w sejmie ma większość procentową trafnych założeń? Czy jednak na odwrót. Mówiłem nie raz, że na naszej scenie politycznej nie ma ugrupowania z lepszym programem i ustawami niż Konfederacja. Mam nadzieję, że potrafisz zakwestionować merytorycznie taką tezę. Zabawa w przerzucanie się wypowiedziami, często pociętymi, nieaktualnymi, itd. - to polityczna piaskownica, którą uprawiasz. Merytorycznie trudniej, prawda?

nie ma tutaj takich użytkowników, a dla @ArizonaDream to połowa forum
:facepalm:
Chętnie zapoznam się z wpisami tychże, pomożesz Arizona?
Platfusy mają najlepszy. A jak wygrają to nawet go ujawnią.
 
MOżna dyskutować o takich rzeczach, ale jeśli ktoś daje na miniaturkę tylko osoby, które są mu daleko światopoglądowo to kicha...


26:02 "Facebook is a IV Reich, and Zuckerberg that's a dangerous type. No, he's not a devil. He's just an idiot. Socially awkward guy, who just fucked one girl his entire life and this guy is dictating the normes of moral to the entire humanity. Oh fuck you Mark!"



Cały wywiad kozak. Też wyśmiał to jak niby Rosja wybrała Trumpa na prezydenta...


 
To fake? Mam nadzieje...


Przecież to od początku było wiadomo, że My żadnych pieniędzy nie dostaniemy.
Niemiaszki chcą sobie rozgrywać wszystko w Unii i w pompie mają Polskę.
Jeszcze te gadki o praworządności XD

Tymczasem moje serce się raduje, że te niemieckie kurwy będą miały pokaźny kryzys energetyczny, a największy problem to gender xD oni sami się rozjebią od środka.

Więcej władzy dla lewactwa to będzie tylko lepiej.
 
Przecież to od początku było wiadomo, że My żadnych pieniędzy nie dostaniemy.
Niemiaszki chcą sobie rozgrywać wszystko w Unii i w pompie mają Polskę.
Jeszcze te gadki o praworządności XD

Tymczasem moje serce się raduje, że te niemieckie kurwy będą miały pokaźny kryzys energetyczny, a największy problem to gender xD oni sami się rozjebią od środka.

Więcej władzy dla lewactwa to będzie tylko lepiej.

"Osłabianie Polski gra na korzyść Rosji w jej wojnie z Ukrainą" - jakby ta teoria byla prawdziwa, ze Niemcy chca oslabic Polske by zagrac na rzecz Rosji w konflikcie z Ukraina, to Wegrzy byliby gloryfikowani, bo przeciez sa super zwolennikami Rosji
 
"Osłabianie Polski gra na korzyść Rosji w jej wojnie z Ukrainą" - jakby ta teoria byla prawdziwa, ze Niemcy chca oslabic Polske by zagrac na rzecz Rosji w konflikcie z Ukraina, to Wegrzy byliby gloryfikowani, bo przeciez sa super zwolennikami Rosji
Ale tu nie chodzi o wojnę.
Niemcy i tak się z Ruskimi dogadają na gaz i jak zwykle my będziemy :cohon::gdzie:

Lista grzechów szwabów wobec Polski jest pokaźna. Jak pisał @Bezimienny podrzucić młodemu od Urszulki koksu i możemy usiąść i rozmawiać o praworządności.
 
To fake? Mam nadzieje...

tylko to jest już stara wypowiedź, chyba sprzed 1,5 roku. Nawet przecież Żelazna Logika wypominała jej, że tak o praworządności mówi, a w koszulce z Marksem chodziła. Tarczyński ją pytał o tą wypowiedź w PE i mówiła, że nie pamiętała, chociaż oczywiście znajdzie się jeszcze gorsze wypowiedzi o Polsce od Zielonych, a już die Linke to kompletny odlot...

Ale tu nie chodzi o wojnę.
Niemcy i tak się z Ruskimi dogadają na gaz i jak zwykle my będziemy :cohon::gdzie:

Lista grzechów szwabów wobec Polski jest pokaźna. Jak pisał @Bezimienny podrzucić młodemu od Urszulki koksu i możemy usiąść i rozmawiać o praworządności.
Kiedyś myślałem, że to co wkurzało Merkel to fakt, że Tusk za spotkanie z nią zrobiłby wszystko, a Kaczyński siedzi w swoim gabinecie urządzonym ala lata 70 i nawet jakby Merkel zaprosiła go do pałacu to miałby ją gdzieś (podobnie z miliarderami)-co dużej części Polaków imponowało.
Teraz jak patrzę na niektóre decyzje PiSu to nie wiem czy chodzi tylko aby za wszelką cenę wygrać wybory czy może Niemcy mają pare taśm itp. Przecież to jak PiS pozwala aby Campus Trzaskowskiego miał dziwne źródła finansowania, działania tych fundacyjek niemieckich w Polsce opłacanych przez niemiecki MSZ, nagle wstrzymali mówienie o reparacjach, mimo że Murzyni (na nich Niemcy ćwiczyli pierwsze obozy...) postawili sprawę jasno że Niemcy mają płacić i się ugięli...
 
A

Ale to Ty twierdzisz że USA i Chiny palcem nie ruszyły, Putin chuj a każdy to ruski agent
:beczka:


Ja twierdzę, że USA palcem nie ruszyły? Kilkanaście razy pisałem coś innego.
O Chinach nic nie pisałem, poza tym że nie dostarczają prawdopodobnie broni.
Nie pisałem nawet że Putin chuj xd
 
Back
Top