Polityka

dosyć przeglądania twittera na dzisiaj

Cytując klasyka:
Na to rzekł Judasz Iskariota, jeden z uczniów Jego, ten, który miał Go wydać: 5 «Czemu to nie sprzedano tego olejku za trzysta denarów i nie rozdano ich ubogim?» 6 Powiedział zaś to nie dlatego, jakoby dbał o biednych, ale ponieważ był złodziejem,

Sławek wkurwiony
 
Uczucie zadowolenia, kiedy podpierdoli się Czarzastego za te bzdury: oj oj tam tylko w Rosji i krajach arabskich jest paragraf na obrazę uczuć religijnych, no ja wam mówie -nieuki pierdolenie jak u Wojewódzkiego, który jest antymistrzem tekstów ,,to tylko w Polsce jest możliwe" (facet który zagranicą był chyba tylko w hotelach i burdelach) :brainoverload:

Według raportu amerykańskiej komisji ds. międzynarodowej wolności religijnej przepisy penalizujące bluźnierstwo lub obrazę uczuć religijnych znajdziemy, według stanu na 2020 rok, w co najmniej 84 państwach.

Czytaj więcej na: https://demagog.org.pl/wypowiedzi/ktore-panstwa-karza-za-obraze-uczuc-religijnych-nie-tylko-polska/

W samej Europie przepisy o obrazie uczuć religijnych pojawiają się w co najmniej 12 państwach (oprócz Polski): Andorze, Austrii, Finlandii, Niemczech, Włoszech, Liechtensteinie, Mołdawii, Czarnogórze, San Marino, Hiszpanii, Szwajcarii oraz Ukrainie.

Czytaj więcej na: https://demagog.org.pl/wypowiedzi/ktore-panstwa-karza-za-obraze-uczuc-religijnych-nie-tylko-polska/

Ostatnio był filmik na tym kanale Dave z Ameryki i ten Amerykanin mówił: hej tu u was w Polsce można zostać skazanym za obraze prezydenta? U was to jeszcze trochę bedzie jak u Putina...
Ktoś napisał komentarz: a w USA można wylecieć z roboty za kolor skóry albo udostępnionego mema czy poglądy polityczne :roberteyeblinking::muttley:
 








XD


Tej brrrr inflacji nie ma kto zatrzymac :(






Rece ktore zamieniają w złoto


Nie czytalem, a wypada, bo ten beef mnie ominal. Generalnie wolalbym tygiel ideii, choc tez przeciez mam najmojsze pogladay...


A moze tobie brakuje listu od premiera? Taka apka to wartosciowy wydatek RP XD


Ciekawa nitka








A Turcy zamkneli przestrzen powietrzna dla lotow do Syrii


?


Lol, pies zerwal sie z lancucha




@andrzej_t. To jest dopiero piwnica XD


Tak wygladalo PIKO jak sie u kuzyna bawilismy


O kuźwa, to ja mlpdosc moich dzieci w bloku trace, zeby budowac z glowa, a tu takie cos :(


Dolar po 7?


Wtf??


Nasza patola w rzadzie,
 
Nie czytalem, a wypada, bo ten beef mnie ominal. Generalnie wolalbym tygiel ideii, choc tez przeciez mam najmojsze pogladay...
myślę, że coś czego brakuje w redakcjach to koniec tego chorego wyścigu kto więcej plotek wymyśli, a nie ciągłe rysowanie linii programowej redakcji.
Warzecha ma swoje za uszami, ale ten problem dotyczy mega dużej liczby dziennikarzy. Od onetu z brakującym cukrem w Rosji (bzdura zresztą, która jest obalana nawet przez Rosjan, którzy nie są fanami Putina), okopress,TVP aż po newsy Najwyższego Czasu że teraz google demonetyzacje każdą krytykę Ukrainy bo jednego maila google wysłali...
To jest jedna wielka fabryka paniki z każdej strony, która nie opiera się na prawdziwych zdarzeniach, ale innym wyciąganiu wniosków...
 
myślę, że coś czego brakuje w redakcjach to koniec tego chorego wyścigu kto więcej plotek wymyśli, a nie ciągłe rysowanie linii programowej redakcji.
Czasami serio musze przeczytac kilka razy zeby zrozumiec co napisales. Nawet nie wiem czy sugerujesz że Warzecha plotkuje( ~=fejknjusuje), czy że WEI ma linię programową (a wtedy czy to źle czy dobrze).
Tak tylko przypomnę, że WEI typową redakcją nie jest, jest to fundacja z okreslonymi celami, wiec jakis tam filtr muszą mieć. W tym sensie są uczciwsi od "neutralnych" ośrodków medialnych. Nie sądzę by teksty Warzechy dla WEI dotyczyły moralnej cześci wojny, raczej fiskalnej odpowiedzi RP (co raczej wpisywałoby się w cele WEI), ale tu właśnie mówię że nie mam info, o co tam konkrertnie poszło.

Warzecha ma swoje za uszami, ale ten problem dotyczy mega dużej liczby dziennikarzy.
Z Warzechą można się zgadzać lub nie, jednak z pewnością nie idzie za stadem (dlatego tak krazy po redakcjach - nie pasuje). Inna sprawa ze czesto sensowne poglady ubiera w marudne narzekania :)
 

co typujecie? Dlaczego Musk chce aż tyle udziałów? Takie przejęcie udziałów to chyba początek jakieś rewolucji i wojny z fejsem?


Flagi, syreny a tymczasem: było coś o tym w Wiadomościach/we Faktach (aby został dobrze zrozumiany przez każdy elektorat)?


Kolonko ma swoje odloty, ale ta końcówka jest tak cholernie prawdziwa: Ukraina w UE z ich przemysłem nie tylko węglowym, z ich samochodami? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Czujecie się bezbiecznie jeśli Woś mówiący, że inflacja to nie jest nic złego i dotyka tylko bogatych -dostaje nagrode od NBP?





JKM staje się nudny: naprawdę skończyły mu się pomysły na szokowanie...


tymczasem dzieje się coś ciekawego




Kłótnia w rodzinie narodowców


Przerażają mnie te tłumaczenia: przecież NBP i premier jest winny wysokiej cenie mieszkań a nie tego, że stopy w końcu zostały podniesione. Bez zdania podstaw ekonomii nie powinni wypuszczać z podstawówki, a co dopiero dopuszczać do matury :iamdone:





 
Czasami serio musze przeczytac kilka razy zeby zrozumiec co napisales. Nawet nie wiem czy sugerujesz że Warzecha plotkuje( ~=fejknjusuje), czy że WEI ma linię programową (a wtedy czy to źle czy dobrze).
Tak tylko przypomnę, że WEI typową redakcją nie jest, jest to fundacja z okreslonymi celami, wiec jakis tam filtr muszą mieć. W tym sensie są uczciwsi od "neutralnych" ośrodków medialnych. Nie sądzę by teksty Warzechy dla WEI dotyczyły moralnej cześci wojny, raczej fiskalnej odpowiedzi RP (co raczej wpisywałoby się w cele WEI), ale tu właśnie mówię że nie mam info, o co tam konkrertnie poszło.


Z Warzechą można się zgadzać lub nie, jednak z pewnością nie idzie za stadem (dlatego tak krazy po redakcjach - nie pasuje). Inna sprawa ze czesto sensowne poglady ubiera w marudne narzekania :)
Warzecha już zaczął działać jak Ziemkiewicz: prawda została ustalona i żadne fakty jej nie zmienią, więc research odpuśćmy sobie. Aż mi się przypomniało




też pare razy sprowokowałem i no delikatnie mówiąc zwątpiłem, że to jest człowiek który śledzi tematy w których niemal przeprowadza krucjaty. Hm: mógłbym mu naliczyć pewnie z kilkudziesięciu wójtów, którzy przez protesty rolników wygonili duńskich inwestorów od takich świńskich pomysłów, a to jest naprawdę osiągnięcie, bo w Polsce nie ma zainteresowania polityką samorządową


Teraz nie mogę sobie przypomnieć słów kluczowych aby znaleźć dziwne tweety o poziomie myślistwa w Polsce, ale no łapałem się parę razy za głowę jak to czytałem :korwinlaugh:

Też Wróblewski nie jest święty


Nie wiem, głośno myślę, mam wrażenie, że poziom dziennikarstwa bliższy prawej stronie zaczyna zbliżać do poziomu lewej strony, i to wolnym chodem ale wręcz galopem.
Przestaje powoli śledzić wielu publicystów, bo jak patrze jakie dziwne rzeczy wypisują na tematy w których się mniej więcej orientuje to cholera wie na co można się nabrać w tematach w których nic nie wiem...
 
Stary jebaniec się zaciął xD

Starość nie radość :korwinlaugh:
Już zacząłem śledzić ROmana Warszawskiego i tych redpillowców oraz tych trade wife, tam są bardzie skomplikowane twory i więcej kreatywności.
Wykupił ktoś dostęp do MaxTV? Jestem ciekawy co tam u niego, jakie tam patostreamy chodzą :muttley:
Mocniej już tylko Durczok upadł. Przecież Kolonko miał kiedyś taki wizerunek, że nawet był twarzą jakieś firmy ubezpieczeniowej
 
Starość nie radość :korwinlaugh:
Już zacząłem śledzić ROmana Warszawskiego i tych redpillowców oraz tych trade wife, tam są bardzie skomplikowane twory i więcej kreatywności.
Wykupił ktoś dostęp do MaxTV? Jestem ciekawy co tam u niego, jakie tam patostreamy chodzą :muttley:
Mocniej już tylko Durczok upadł. Przecież Kolonko miał kiedyś taki wizerunek, że nawet był twarzą jakieś firmy ubezpieczeniowej
Co u Maxia masz post wyżej.
 
Ale o co chodzi? On tak sobie pierdoli od rzeczy i jakieś stado debili go ogląda czy nadal jakieś dziennikarskie stanowisko piastuje?
Popierdoliło mu się we łbie. Nadaje ze schowka na miotły, ogłosił się prezydentem Stanów Zjednoczonych Polski i wydaje rozporządzenia i dekrety xD
 


Chyba już zaklepane, Elon podejmuje kolejny mega ryzykowny krok w biznesie, do tej pory szło mu dobrze.
 
Ich nie boli wolność słowa tylko prawda.
Bo są jebanymi pelikanami
Screenshot_20220426-150407_Lite.jpg
 
XD


:(


:(




XD




O, temat wielu sie spodoba :)


O kursku to nawet nie slyszalem ze to sie tak skonczylo


Nawyki zywieniowe :(


XD


:(


XD


Wut? Jednak?


Krytyka JB






XD


Alez mnie korci jeden komentarz XD


LOL, nastepne sie nawinelo, nie tylko zydowskie ortodoksy chca mordowac ;)


Dodane do kolejki


XD


Banki, regulacje...


XD
 
XD


:(


:(




XD




O, temat wielu sie spodoba :)


O kursku to nawet nie slyszalem ze to sie tak skonczylo


Nawyki zywieniowe :(


XD


:(


XD


Wut? Jednak?


Krytyka JB






XD


Alez mnie korci jeden komentarz XD


LOL, nastepne sie nawinelo, nie tylko zydowskie ortodoksy chca mordowac ;)


Dodane do kolejki


XD


Banki, regulacje...


XD

Ten cmentarz wygląda nieporównywalnie lepiej niż polskie na Ukrainie. Poza tym cmentarz Orląt restaurowali Polacy, pomimo przeszkód ze strony ukraińskiej. Ten z Wołynia, który wstawiłeś tydzien temu też samodzielnie odrestaurowali Polacy.
No a teraz sobie wyobraź ile ukrów od kilku lat przewija się przez Kalisz. Niewygodnie o tym myśleć, co @Dzihados :wink:
 
@szplin
Dobry ziomek z ciebie ale za szybko sie podpalasz no moje trole :) inna sprawa ze przy tamtych grobach pytano

Ale przy tych to niedobra pytać.:) #wybacz #musiałem :)

Fascynujaca jest ta binarność, powaznie mowie.

I dosolę masochistycznym lustrem: pewnie tylko tak maja zdrajcy narodu, poliniacy czy tam fajnopolacy.

To co w takiej formie piszę odbierasz jako budujace czy niszczace?

Byc moze o to mi chodzi w tym moim jątrzeniu, zeby paradoksalnie kiedys tam jątrzyc mniej.
 
@szplin
Dobry ziomek z ciebie ale za szybko sie podpalasz no moje trole :) inna sprawa ze przy tamtych grobach pytano

Ale przy tych to niedobra pytać.:) #wybacz #musiałem :)

Fascynujaca jest ta binarność, powaznie mowie.

I dosolę masochistycznym lustrem: pewnie tylko tak maja zdrajcy narodu, poliniacy czy tam fajnopolacy.

To co w takiej formie piszę odbierasz jako budujace czy niszczace?

Byc moze o to mi chodzi w tym moim jątrzeniu, zeby paradoksalnie kiedys tam jątrzyc mniej.

Tej, ale tamte groby mają przeszłosć. A co ukry robiły pod Kaliszem? Ginęli z rąk wkurwionych polskich sąsiadów?
 
A co ukry robiły pod Kaliszem? Ginęli z rąk wkurwionych polskich sąsiadów?
No właśnie, dlaczego gineli? Nie zebym wiedzial cos wiecej o petlurowcach, ot, tłita przeczytałem i jako narzędzia w określonym złośliwym ;) celu użyłem.

I ciagle chodzi mi o cos co jest poza tym (jak i tamtym) konkretnym ćwierkiem. W zasadzie to nie były istotne informacje.

Być może nie umiem tego przekazać.

Nic nie wartościuję - tylko wprost już i oficjalnie girą pod stołem trącam. Celem, złośliwym podkreślę, było wykazanie, że bez zwartościowania, bez powiedzenia wprost co gorsze co lepsze, co dobre a co złe, to o pewnych sprawach nie można mówić (a już nie daj Boże używać zaklęć co mają ochronę autorską). Tak jakby była obawa że ktoś to może źle zrozumieć. A że wszystko jest czarno białe - a przeciez jest! - nie ma miejsca na niewyrazne przekazy. I do każdego "wczoraj był poniedziałek" trzeba dodać koniecznie "a dziś jest wtorek", żeby była jasność, tak jakby jedno drugie wykluczało, choć przecież nie wyklucza.

Jeśli do tego momentu to nie było jasne to po prostu przestanę bo nie o jątrzenie mi chodzi, tylko wręcz odwrotnie, "eskalację w celu deeskalacji" mówiąc turbo Bartosiakiem, w zamierzeniu chciałem pokazać że pewne zwroty są naciskaniem "guzika Pawłowa" i skoro ja to mogę robić w tak ordynarny sposób to z pewnością są inni którzy też tak z nami robią. W każdej, co istotne, wersji narracji. A emocje to jeden z wazniejszych elementow dziel i rzadz.
 
Last edited:
Back
Top