Polityka

Kocia Kocia i Pucio to wspaniałe sagi, mocno szanuję i przyczyniłem się do tego sukcesu finansowego :)
kicia-kocia-zostaje-policjantka-b-iext101265958.jpg

Kicia pacyfikuje protesty i zamyka w areszcie za 0,5g ? ;)
 
Polskie firmy transportowe miały 25% rynku europejskiego. Berlin ze swoimi ludźmi w Brukseli ukrócili to: większe firmy będą się rejestrowały w DE, mniejsze ograniczą się tylko do rynku wewnętrznego.
CICHO o TYM. Było coś na TVNie o tym?

Mam wrażenie, że jakby Suski pokazał dupę podczas przemówienia w Sejmie, a Jachira cycki -to wszystkie serwisy informacyjne bardziej by się tym przejęły...


Ten poseł PO ma doktorat i jest Ziębą energetyki atomowej, straszenie ludzi atomem, batożyć się powinno za to, albo dostaje kasę z Berlina, bo nie wiem jak w XXI wieku można takie rzeczy wygadywać jak atom Sasina...


#silnirazem niezawodni











Chcesz dziś zostać milionerem w Polsce ? Zostań pisarzem książek

@Bezimienny machniemy razem jedną? Mam 2 gorące tematy na moje.


Tak się zastanawiałem jak dużo osób wyciąga takie wnioski i widzę, że jednego na cohones mamy.
Tak jakby powiedzieć, że statystyczny bokser albo zawodnik MMA dużo zarabia bo patrzcie ile kasy ma Pudzian a ile mieszkań wynajmie Adamek w USA.
Pewnie ci sami ludzie myślą, że jak pisarz sprzeda 200 tys. książek po 40 zł to będzie miał z tego jakieś 80% :korwinlaugh:
Hołownia dobrze się sprzedawał, promował swoje książki, jeździł po całej Polsce, po parafiach, gminnych domach kultury. Jeśli jego książka kosztowała 30 zł to jakby miał z 7 zł od każdej książki - to byłby to dobry wynik.
Dlatego masz mase tych księgarni internetowych, a Kotarski był w stanie w tak genialny sposób zareklamować swoją książkę w cenie pewnie 8 reklam przed głównymi serwisami informacyjnymi

 
Tak się zastanawiałem jak dużo osób wyciąga takie wnioski i widzę, że jednego na cohones mamy.
Tak jakby powiedzieć, że statystyczny bokser albo zawodnik MMA dużo zarabia bo patrzcie ile kasy ma Pudzian a ile mieszkań wynajmie Adamek w USA.
Pewnie ci sami ludzie myślą, że jak pisarz sprzeda 200 tys. książek po 40 zł to będzie miał z tego jakieś 80% :korwinlaugh:
Hołownia dobrze się sprzedawał, promował swoje książki, jeździł po całej Polsce, po parafiach, gminnych domach kultury. Jeśli jego książka kosztowała 30 zł to jakby miał z 7 zł od każdej książki - to byłby to dobry wynik.
Dlatego masz mase tych księgarni internetowych, a Kotarski był w stanie w tak genialny sposób zareklamować swoją książkę w cenie pewnie 8 reklam przed głównymi serwisami informacyjnymi
Amazon umzliwia samopublikacje (nie wiem czy jest takie slowo ???). Placi 30% albo 70%, w zaleznosci od tego jaka opcje wybierzesz. Tylko, ze ksiazek na amazonie sa miliony i raczej ciezko sie przebic.

 
Polskie firmy transportowe miały 25% rynku europejskiego. Berlin ze swoimi ludźmi w Brukseli ukrócili to: większe firmy będą się rejestrowały w DE, mniejsze ograniczą się tylko do rynku wewnętrznego.
CICHO o TYM. Było coś na TVNie o tym?

Mam wrażenie, że jakby Suski pokazał dupę podczas przemówienia w Sejmie, a Jachira cycki -to wszystkie serwisy informacyjne bardziej by się tym przejęły...


Ten poseł PO ma doktorat i jest Ziębą energetyki atomowej, straszenie ludzi atomem, batożyć się powinno za to, albo dostaje kasę z Berlina, bo nie wiem jak w XXI wieku można takie rzeczy wygadywać jak atom Sasina...


#silnirazem niezawodni












Tak się zastanawiałem jak dużo osób wyciąga takie wnioski i widzę, że jednego na cohones mamy.
Tak jakby powiedzieć, że statystyczny bokser albo zawodnik MMA dużo zarabia bo patrzcie ile kasy ma Pudzian a ile mieszkań wynajmie Adamek w USA.
Pewnie ci sami ludzie myślą, że jak pisarz sprzeda 200 tys. książek po 40 zł to będzie miał z tego jakieś 80% :korwinlaugh:
Hołownia dobrze się sprzedawał, promował swoje książki, jeździł po całej Polsce, po parafiach, gminnych domach kultury. Jeśli jego książka kosztowała 30 zł to jakby miał z 7 zł od każdej książki - to byłby to dobry wynik.
Dlatego masz mase tych księgarni internetowych, a Kotarski był w stanie w tak genialny sposób zareklamować swoją książkę w cenie pewnie 8 reklam przed głównymi serwisami informacyjnymi


Dokładnie. Jak ktoś ma z książki dla siebie 10-20% ceny okładkowej to jest ok. A od tego jeszcze podatek musi zapłacić. Ci duży autorzy dużo zarabiają bo mają społeczność. Ktoś nowy kto sam potrafi sprzedać książkę tylko mamie i sąsiadowi to nie ma co liczyć na dobry hajs.

Koszt korekty, składu, druku, marża wydawnictwa, hurtowni, sieci sprzedaży i się okazuję, że ktoś z książki za 50zl dostaje 5zl, a nakład miał na start 500 sztuk.

Jak ktoś ma już odbiorców i wie, że sprzeda kilkanaście tysięcy to albo robi na lenia i wydaje w wydawnictwie i zarabia mniej albo wydaje sam i ma z tego dobrą kasę.
Cały sukces wydawnictwa Altenberg polegał na tym, że wydają ludzi którzy już mają zasięgi. Pomijają pośredników i mogą więcej odpalić autorowi i więcej zarobić dla siebie i jeszcze zostaje, żeby wesprzeć pajacyka czy tam inną akcję charytatywną.
 
Tak się zastanawiałem jak dużo osób wyciąga takie wnioski i widzę, że jednego na cohones mamy.
Tak jakby powiedzieć, że statystyczny bokser albo zawodnik MMA dużo zarabia bo patrzcie ile kasy ma Pudzian a ile mieszkań wynajmie Adamek w USA.
Pewnie ci sami ludzie myślą, że jak pisarz sprzeda 200 tys. książek po 40 zł to będzie miał z tego jakieś 80%

Przecież to oczywiste, że jednostki zarabiają. Tutaj nie ma równej dystrybucji. Zawód pisarza to zawód ogromnego ryzyka - większości się nie udaje. Zawody artystów i sportowców to profesje gdzie kilku się dorobi fortuny a 99.99999 zostanie z niczym. Mentzen kiedyś ładnie to opisał w jakimś filmie. Co do profitów z samych książek, to dokładnie jakie są zyski dla pisarza opisywał w jednym z materiałów Stanowski
 
Amazon umzliwia samopublikacje (nie wiem czy jest takie slowo ???). Placi 30% albo 70%, w zaleznosci od tego jaka opcje wybierzesz. Tylko, ze ksiazek na amazonie sa miliony i raczej ciezko sie przebic.


Amazon to mendy. Całe szczęście, że to nie jest popularne w Polsce. Allegro spróbowało zbanować Ziemkiewicza (ja mam swoje o nim zdanie, uważam że brzydko się zestarzał, ale nie przekroczył czerwonej linii zwłaszcza, że Mein Kampf mogę kupić na allegro) -szybko się wycofali.
Amazon jednak próbuje banowania...

Ci duży autorzy dużo zarabiają bo mają społeczność. Ktoś nowy kto sam potrafi sprzedać książkę tylko mamie i sąsiadowi to nie ma co liczyć na dobry hajs.
Kotarski trochę pojechał z wydawaniem SuperNiani i książek jakiś YouTuberów, ale skubany ma cholera głowę do interesów. Najpierw Polimaty, które miały być na początku tylko reklamą jego stacjonarnych wykładów. Później tak się to rozrosło, że założył sieć partnerską dla YouTuberów, reklama banku Millenium, wydawnictwo -skubany został milionerem i te jego Polimaty były naprawdę niezłe.

Pamiętam jak mówił Hołownia na jednym ze spotkań autorskich na których byłem, że nawet jak przyjdą cztery osoby na spotkanie autorski to i tak się opłaca. Te dwie osoby będą mówiły później, że myśleli, że to jakiś ważniak z Warszawy a tu okazuje się, że potrafi przyjechać wiedząc, że dużo osób go nie wysłucha -nawet jeśli ktoś go nie popiera i nie lubi TVNu to i tak to doceni.
Dlatego uważam, że to jest nowa siła w polityce -wielu polityków nie odważy się aby ktoś zrobił im zdjęcie jak mówią do prawie pustej sali... Niby można się z niego naśmiewać -słusznie- ale taka konfrontacja 1 vs 1 byłaby ciężka...

W jednej z dawnej pracy szef powtarzał: jeden zadowolony klient może kogoś zachęci, jeden niezadowolony klient zniechęci 3 kolejnych...
 
Przecież to oczywiste, że jednostki zarabiają. Tutaj nie ma równej dystrybucji. Zawód pisarza to zawód ogromnego ryzyka - większości się nie udaje. Zawody artystów i sportowców to profesje gdzie kilku się dorobi fortuny a 99.99999 zostanie z niczym. Mentzen kiedyś ładnie to opisał w jakimś filmie. Co do profitów z samych książek, to dokładnie jakie są zyski dla pisarza opisywał w jednym z materiałów Stanowski
Dlatego Stanowski sam zaczął wydawać.
Też no Empik ma niemal monopolistyczną pozycję, gdyby ktoś został przez tą firmę zbanowany to tak średnio odniósłby sukces, ale mimo wszystko nie wykorzystują tego: można tam kupić książki od Niebezpieczne związki Tuska przez książki Masy aż po skrajne lewactwo.
Bałbym się gdyby Orlen albo Amazon spróbowałby to przejąć, albo Kaczyński znalazł przyjaznego miliardera...
A Z branży tłumaczy: bardziej opłaca się tłumaczenie dowodów rejestracyjnych samochodów sprowadzanych z DE niż tłumaczenie książek. 20 tys. zł za jedną książkę to czasami dobry wynik, a tłumaczyć to tak aby kontekst, te niuanse kulturowe np. w USA nie wyda się książki, gdzie pies będzie się nazywał Murzyn :korwinlaugh:

Aktorzy za to mają w USA przejebane: każdy patrzy na wille Brad Pitta a skubany dość długo pomiędzy castingami latał w supermarkecie w stroju kurczaka. Polska za to: trudno się dostać na studia aktorskie, a po studiach paradokumenty i telenowele. Audiobooki im sporo pomogły
 
Zadowoleni z konferencji Bidena?
Czcze gadanie... Na Ukrainie DDoSy od południa, na szczęście Putinowi aż tak bardzo się nie spieszy. Może Ukraińców męczyć wojskami na granicach przez kolejne miesiące. Choć uważam, że zapewne zdecydują się uderzyć do końca lutego.
 
wsłuchajcie się w to co ta konfidentka mówi o polskich sądach.
Prostytucja polityczna w togach sędziowskich i owoce tego: jak to Ikononowicz mówił ,,kilkunastu zawieszonych sędziów to za mało. Trzeba posadzić kilkaset w na ławie oskarżonych a później do wiezienia"



A to jest hit bycia fałszywym przyjacielem: Trzaskowski przypomina taki bank, który wspiera WOŚP i przegrywa procesy za nielegalne kredyty.Pozdrawiam klientów mbanku, którzy muszą płacić dzięki temu większe opłaty za umorzone kredyty






Dlaczego politycy nie powinni więcej zarabiać: nie mają limitu na podróże służbowe. Mazurek dzisiaj ładnie jechał po Siemioniaku za to










a jeśli bank w reklamie zamiast ,,kredyt hipoteczny" powie "darowizna hipoteczna" -to jakie będą konsekwencje wprowadzania w błąd?




Zadowoleni z konferencji Bidena?
Myślę, że rosyjscy oligarchowie wspierający Putina już wysprzedają swoje apartamenty w NY i LA, tak samo w UE :korwinlaugh:
 
Myślicie, że taki filmik manipulacyjny z tuskiem i tą europaletą na prawde działa na ciemną masę? Zwiększa im to słupki poparcia czy zmniejsza? Dla mnie osobiście prowadzenie takiej polityki to jest plucie w twarz obywatelom tego pięknego kraju. Az mnie zbulwersował jak to przed chwilą zobaczyłem. Jeszcze jak ja sobie przypomnę tą akcje z OFE...
 
Wiedziałem że w końcu ktoś wpadnie na pomysł aby tak protestować

Będzie też rozbierany protest w Sejmie któreś z posłanek. Która pierwsza ta zdobędzie sławę.

A nie mogłyby Młode Razem tak protestować na paradach równości? Mniej kontrowersji by było:muttley:
 
Wiedziałem że w końcu ktoś wpadnie na pomysł aby tak protestować

Będzie też rozbierany protest w Sejmie któreś z posłanek. Która pierwsza ta zdobędzie sławę.

A nie mogłyby Młode Razem tak protestować na paradach równości? Mniej kontrowersji by było:muttley:

O jaka paskudna. Pachy nieogolone, cyce wiszą po pas mimo uniesionych rąk, dobrze, że chociaż ten krzywy ryj zasłoniła.
 
Myślicie, że taki filmik manipulacyjny z tuskiem i tą europaletą na prawde działa na ciemną masę? Zwiększa im to słupki poparcia czy zmniejsza? Dla mnie osobiście prowadzenie takiej polityki to jest plucie w twarz obywatelom tego pięknego kraju. Az mnie zbulwersował jak to przed chwilą zobaczyłem. Jeszcze jak ja sobie przypomnę tą akcje z OFE...
Ile tych palet wtedy zapierdolił? Naiwne platfusy nie zdają sobie sprawy, że te pieniądze unijne nie są za darmo. Pieniądze z OFE były obywateli. Tych pieniędzy na paletach było 3/4 tego stadionu. To co przemataczył Sasin z wyborami to kropla w porównaniu z kradzieżą Tuska a jednak postępowi są krótkowzroczni. Ciekawe czy byłby hałas gdyby ktoś nakręcił film o paletach pieniędzy z euro?
 
Wiedziałem że w końcu ktoś wpadnie na pomysł aby tak protestować

Będzie też rozbierany protest w Sejmie któreś z posłanek. Która pierwsza ta zdobędzie sławę.

A nie mogłyby Młode Razem tak protestować na paradach równości? Mniej kontrowersji by było:muttley:

Gdzie są ekolodzy? Ten rozlany olej to katastrofa ekologiczna! Ten babsztyl też jest katastrofą
 
Wiedziałem że w końcu ktoś wpadnie na pomysł aby tak protestować

Będzie też rozbierany protest w Sejmie któreś z posłanek. Która pierwsza ta zdobędzie sławę.

A nie mogłyby Młode Razem tak protestować na paradach równości? Mniej kontrowersji by było:muttley:

Chłopie litości, dawaj to w spoilery. Ludzie przeglądają forum przy jedzeniu
 
Where wojna?:travolta:
Tak krzyczą w tych mediach, olaboga puten zaraz wjeżdża na Ukrainę chować dzieci do bunkrów! Cyrk korona się powoli kończy to widzę że kolejną rzecz trzeba nakręcać.
Prawdziwa bomba o której nie mówią cnn i reszta lewych mediów to śledztwo które ujawniło że szpiegowali Trumpa jak był kandydatem i później jako prezydent. Próbowali coś na niego znaleźć, ale nie potrafili i wyczarowali zwiazki z ruskimi ::clintdis::
 
Where wojna?:travolta:
Tak krzyczą w tych mediach, olaboga puten zaraz wjeżdża na Ukrainę chować dzieci do bunkrów! Cyrk korona się powoli kończy to widzę że kolejną rzecz trzeba nakręcać.
Prawdziwa bomba o której nie mówią cnn i reszta lewych mediów to śledztwo które ujawniło że szpiegowali Trumpa jak był kandydatem i później jako prezydent. Próbowali coś na niego znaleźć, ale nie potrafili i wyczarowali zwiazki z ruskimi ::clintdis::
Otóż to. Te "media" są już tak skurwiałe, że przechodzi to ludzkie pojęcie.
 
Where wojna?:travolta:
Tak krzyczą w tych mediach, olaboga puten zaraz wjeżdża na Ukrainę chować dzieci do bunkrów! Cyrk korona się powoli kończy to widzę że kolejną rzecz trzeba nakręcać.
Prawdziwa bomba o której nie mówią cnn i reszta lewych mediów to śledztwo które ujawniło że szpiegowali Trumpa jak był kandydatem i później jako prezydent. Próbowali coś na niego znaleźć, ale nie potrafili i wyczarowali zwiazki z ruskimi ::clintdis::
Najlepsze jest to, że najbardziej krzyczą media zachodnie i amerykańskie, chyba nawet bardziej niż te Ukraińskie. Wiadomo, trzeba utrzymywać w społeczeństwie jakiś tam poziom strachu a, że covoda już się nikt nie boi to teraz do końca marca wszędzie gdzie nie wejdziesz bedziesz miał tematy Rus-Ukr...
 
A może ci politycy tylko udają?
1645034890910.png


Chłopie litości, dawaj to w spoilery. Ludzie przeglądają forum przy jedzeniu
Masz na pocieszenie:


Where wojna?:travolta:
Tak krzyczą w tych mediach, olaboga puten zaraz wjeżdża na Ukrainę chować dzieci do bunkrów! Cyrk korona się powoli kończy to widzę że kolejną rzecz trzeba nakręcać.
Prawdziwa bomba o której nie mówią cnn i reszta lewych mediów to śledztwo które ujawniło że szpiegowali Trumpa jak był kandydatem i później jako prezydent. Próbowali coś na niego znaleźć, ale nie potrafili i wyczarowali zwiazki z ruskimi ::clintdis::
Teraz pewnie spróbują przykryć aferę z podsłuchiwaniem Trumpa zdjęciami, kiedy Trump spotykał się mafiozami -jakby w NY deweloperzy mieli spotykać tylko aniołów :suchykarol::roberteyeblinking: Jakieś zdjecia z 89 roku z Ruskimi i CNN będzie robił z Trumpa...


Jakiś reporter z CNN umówił się z laską z tindera i chciał zaimponować mówiąc jak specjalnie mówili o związkach Trumpa z Ruskimi mimo, że zbyt dużo na niego nie mieli...

A co do Ukrainy: trochę paniki wybuchło, bo sklepy z bronią mają żniwa i szybko amunicja schodzi. Ludzie się chyba boją rabunków...
 
Back
Top