Polityka

Jestem za tym aby w sprawie dezinformacji atomowej która śmierdzi robotą na zamówienie Niemiec -karać takich ludzi batożeniem. 50 batów od wykładowców fizyki




Kolejny wykładowca tłumaczy dlaczego Mao i Che są spoko. On jest jeszcze lepszy niż Matczak:




To jest były senator PO








Dlaczego w szkołach powinno się uczyć o historii współczesnej?








A kogo to jest cytat? Jakiego Włocha?

Rasa? To jest uczucie, a nie rzeczywistość: dziewięćdziesiąt-pięć procent, co najmniej, to uczucie. Nic mnie nigdy nie przekona do tego, że czyste biologicznie rasy nadal istnieją. Wystarczająco zabawne, nikt kto głosił „szlachetność” rasy Teutońskiej był sam Teutonem. Gobineau był Francuzem, Chamberlain, Anglikiem; Woltmann, Żydem; Lapouge, kolejny Francuz.

Nawet kurczę Zandberg by się nie wstydził takiej wypowiedzi...





Nie mówienie POŻYCZKA to draństwo -tak róbmy z Polaków ludzi lubiących petle zadłużenia. Jestem ciekaw: jakie byłyby wyniki badań wśród żelaznego elektoratu PO i PiS na pytanie ,,czy UE da czy pożyczy miliardy?". Który elektorat wypadłby lepiej?


Taka perełka mi wyskoczyła na YouTUbe

Boże ta mina Kaczyńskiego, jak ucznia który nie przygotował się i wzięli go do odpowiedzi
 
Last edited:
Jestem za tym aby w sprawie dezinformacji atomowej która śmierdzi robotą na zamówienie Niemiec -karać takich ludzi batożeniem. 50 batów od wykładowców fizyki




Kolejny wykładowca tłumaczy dlaczego Mao i Che są spoko. On jest jeszcze lepszy niż Matczak:




To jest były senator PO








Dlaczego w szkołach powinno się uczyć o historii współczesnej?








A kogo to jest cytat? Jakiego Włocha?

Rasa? To jest uczucie, a nie rzeczywistość: dziewięćdziesiąt-pięć procent, co najmniej, to uczucie. Nic mnie nigdy nie przekona do tego, że czyste biologicznie rasy nadal istnieją. Wystarczająco zabawne, nikt kto głosił „szlachetność” rasy Teutońskiej był sam Teutonem. Gobineau był Francuzem, Chamberlain, Anglikiem; Woltmann, Żydem; Lapouge, kolejny Francuz.

Nawet kurczę Zandberg by się nie wstydził takiej wypowiedzi...





Nie mówienie POŻYCZKA to draństwo -tak róbmy z Polaków ludzi lubiących petle zadłużenia. Jestem ciekaw: jakie byłyby wyniki badań wśród żelaznego elektoratu PO i PiS na pytanie ,,czy UE da czy pożyczy miliardy?". Który elektorat wypadłby lepiej?


Taka perełka mi wyskoczyła na YouTUbe

Boże ta mina Kaczyńskiego, jak ucznia który nie przygotował się i wzięli go do odpowiedzi


Akurat co do przepisów przejściowych Kaczyński ma rację
 
Akurat co do przepisów przejściowych Kaczyński ma rację
Żeby tylko się na tych przepisach przejściowych to zatrzymało

Oni siedzą i myślą co by tu jeszcze rozdać... Zajebisty rząd, takiego jeszcze nie mieliśmy.
Może trochę kradną, ale potrafią też coś dać ludowi.

Dlatego uważam, że bank powinny mieć zakaz udzielania kredytów hipotecznych bez stałych rat. Prędzej czy później skończy się tą patologią i pętlą zadłużenia. Dlaczego w Polsce tak mało jest takich kredytów?
Na siłe zmniejszanie liczby wynajmowanych mieszkań i wspieranie deweloperów?
 
Last edited:
Skoro jesteśmy przy kredytach hipotecznych: sprawy frankowe
1645052475792.png


Czasami dzieje się tak, że sąd uznaje umowa frankowa zostaje uznana za nieważną, a roszczenia banku przedawniły się.
Banki w przeciwieństwie do innych firm zawsze mają klientów, bo nie da się żyć bez konta w banku, więc wychodzi, że zarządy tych banków stwierdziły, że pójdą z kredytami frankowymi po całości, a jak się nie uda, bo zapisy są nielegalne -to i tak klienci banków zapłacą. Plus będziemy sponsorami WOŚP i punkty dodatne za chajzerowanie -przecież to granie w pokera nie swoimi pieniędzmi.

Te zarządy banków powinny iść za to do więzienia i być pozbawione majątku...
... bo jeśli to nie będzie im groziło to dlaczego mieliby tego nie powtarzać tylko w innych wersjach?
Zwykłe hodowanie przyszłych wyborców partii Razem, którego nie ma nawet w wielu krajach ultraczerwonych w UE...
 
PiS łupi pracujących i przedsiębiorców bezlitośnie, dlatego tylko idiota by nie wziął tej kasy.
oni łupią każdego, każdy elektorat, nawet swój. Ja nie rozumiem, dlaczego opozycja nie jedzie po całości z tym jak mocno emeryci dostali przez ten nowy wał. Tak jakby kompletnie odpuścili sobie ten elektorat albo stwierdzili, że wystarczy stara TW z Warszawy z poparciem tęczowych sędziów aby zabrać emerytów PiSowi i całkiem możliwe, że jakaś częśc opozycji uważa, że jak coś się uda w Warszawie to uda się wszędzie...
Już tego Kołodziejczaka wynaleźli, salonowego Leppera i od razu PiS chce już usunąć ten obowiązek oddawania ziemi jeśli przechodzi się na emeryturę
 
Tiny , tiny.



widzę że nie jesteś tylko fan bazą freaków ale też Śpiewaka...
Po pierwsze nie trzeba na to pozwolenia, więc nikt go nie wydawał
Po drugie: zrób sobie symulacje kosztów ogrzewania...


Jeśli ktoś szuka alternatywy to już szybciej domy na Sycylii za 1$.

Śpiewak to jest człowiek, który kopiuje wypowiedzi z zachodnich mediów bez uwzględniania tego, że Polska to inny kraj- standard zarówno wśród prawactwa jak lewactwa. Poczytaj bored panda a później polski twitter

Jak typujecie Hejtpark z JKM?
Gdzieś w internecie jest cały zapis jak Tymochowicz prowokował JKM w swoim stylu. Stanowski i dzwoniący też będą wywlekali prywatne sprawy jak ta z nożem, długami itp. aby wyprowadzić JKM z równowagi? A może zaatakują jego "konserwatywny" tryb życia xD
 
widzę że nie jesteś tylko fan bazą freaków ale też Śpiewaka...
Po pierwsze nie trzeba na to pozwolenia, więc nikt go nie wydawał
Po drugie: zrób sobie symulacje kosztów ogrzewania...
Akurat trochę siedzę teraz w inwestycjach, w nieruchomości i temat domów mobilnych jest mi znany. Raczej nikt liczący pieniądze nie kupi sobie domu na kółkach bo taniej jest postawić mały domek szkieletowy. To są rozwiązania dla działek, dla których nie ma planów zagospodarowania przestrzennego, samorządy z jakiegoś powodu nie chcą wydać warunków zabudowy na dom/domek i nie można postawić nic stałego, na zgłoszenie.
W ogóle to jest tak marginalna sprawa, że nie ma o co robić hałasu, Śpiewak złapał się tego bo mu pasuje do narracji, a tak naprawdę to rozwiązanie dla frików, którzy chcą żyć inaczej. Poza tym ludzie mieszkają w namiotach i co go to obchodzi?

https://noizz.pl/design/para-z-polski-mieszka-w-jurcie-70-tys-zl-za-podstawowa-wersje/jx7e1rn
 
Nie jestem żadną bazą Śpiewaka , poprostu wrzuciłem temat o metrażu / gdzie prywatnie uważam to za nr 1 problem świata/

Czy Tiny house jest rozwiązaniem ? Żadnym. Na takim metrażu w 4 osoby , 2 dostają świra , a jedna idzie się powiesić na gałęzi.

Metraż to może być kiedyś jeden z głównych czynników wybuchów wojny , tylko zastanawiam się czy ludzie roczników 2000 plus jeszcze mają jaja.
 
Akurat trochę siedzę teraz w inwestycjach, w nieruchomości i temat domów mobilnych jest mi znany. Raczej nikt liczący pieniądze nie kupi sobie domu na kółkach bo taniej jest postawić mały domek szkieletowy. To są rozwiązania dla działek, dla których nie ma planów zagospodarowania przestrzennego, samorządy z jakiegoś powodu nie chcą wydać warunków zabudowy na dom/domek i nie można postawić nic stałego, na zgłoszenie.
W ogóle to jest tak marginalna sprawa, że nie ma o co robić hałasu, Śpiewak złapał się tego bo mu pasuje do narracji, a tak naprawdę to rozwiązanie dla frików, którzy chcą żyć inaczej. Poza tym ludzie mieszkają w namiotach i co go to obchodzi?

https://noizz.pl/design/para-z-polski-mieszka-w-jurcie-70-tys-zl-za-podstawowa-wersje/jx7e1rn
A srać to chyba za stodołę chodzą :lol:
 
Prowadzący trochę mnie irytuje, ale Bartosiak klasa. Najświeższy wywiad


Od jakiegoś czasu zainteresowały mnie poglądy Bartosiaka, facet ma coś do powiedzenia, ma swoją wizję świata i umie się nią podzielić.
Nie potrafię ocenić czy merytorycznie ma rację, ale zastanawia mnie jaki ma cel? Czy ma ambicje polityczne? Czy wystarczy mu być opiniotwórczym i sprawczym ekspertem? W jakim kierunku pójdzie?
 
oni łupią każdego, każdy elektorat, nawet swój. Ja nie rozumiem, dlaczego opozycja nie jedzie po całości z tym jak mocno emeryci dostali przez ten nowy wał. Tak jakby kompletnie odpuścili sobie ten elektorat albo stwierdzili, że wystarczy stara TW z Warszawy z poparciem tęczowych sędziów aby zabrać emerytów PiSowi i całkiem możliwe, że jakaś częśc opozycji uważa, że jak coś się uda w Warszawie to uda się wszędzie...
Już tego Kołodziejczaka wynaleźli, salonowego Leppera i od razu PiS chce już usunąć ten obowiązek oddawania ziemi jeśli przechodzi się na emeryturę
Paradoks jest taki, że PIS jest tak słaby w tym momencie ale nie musi sie za bardzo wysilac bo "opozycja" sama siebie zamiata. Zastanawiam sie jak wygladaja wybory w innych panstwach bo u Nas jak idziesz do urny to nie zastanawiasz sie czy zrobiles dobrze tylko czy aby na pewno wybrales mniejsze zlo. Jeszcze rok temu to bylwm pewny, ze nastepne wybory wygra PIS ale w obecnej sytuacji to ja juz niczego nie jestem pewny. Najbardziej mnie irytuje to, ze strasznie sie nie zgadzam z pogladami i ogolnie ideologiami gloszonymi przez Holownie ale trzeba skurwysynowi przyznac, ze powoli wizerunkowo to on zżera reszte sceny jezeli chodzi o jednostkę medialna. On po prostu przekonuje do sb ludzi a nie dziala na zasadzie ale Oni to a Oni tamto.Czasu jeszcze troche ma zeby zamieszac lokciem w tym bigosie. Oby nie ale na prawde zero zaskoczenia by bylo z mojej strony
 
Last edited:
Od jakiegoś czasu zainteresowały mnie poglądy Bartosiaka, facet ma coś do powiedzenia, ma swoją wizję świata i umie się nią podzielić.
Nie potrafię ocenić czy merytorycznie ma rację, ale zastanawia mnie jaki ma cel? Czy ma ambicje polityczne? Czy wystarczy mu być opiniotwórczym i sprawczym ekspertem? W jakim kierunku pójdzie?

Zychowicz (z którym Bartosiak napisał książkę) powiedział w jednym z wywiadów, że on sam nie ma ambicji politycznych, ale wierzy że Bartosiak kiedyś może być ministrem obrony, co by wskazywało na ambicje polityczne,o których sam Bartosiak milczy
 
Paradoks jest taki, że PIS jest tak słaby w tym momencie ale nie musi sie za bardzo wysilac bo "opozycja" sama siebie zamiata. Zastanawiam sie jak wygladaja wybory w innych panstwach bo u Nas jak idziesz do urny to nie zastanawiasz sie czy zrobiles dobrze tylko czy aby na pewno wybrales mniejsze zlo. Jeszcze rok temu to bylwm pewny, ze nastepne wybory wygra PIS ale w obecnej sytuacji to ja juz niczego nie jestem pewny. Najbardziej mnie irytuje to, ze strasznie sie nie zgadzam z pogladami i ogolnie ideologiami gloszonymi przez Holownie ale trzeba skurwysynowi przyznac, ze powoli wizerunkowo to on zżera reszte sceny jezeli chodzi o jednostkę medialna. On po prostu przekonuje do sb ludzi a nie dziala na zasadzie ale Oni to a Oni tamto.Czasu jeszcze troche ma zeby zamieszac lokciem w tym bigosie. Oby nie ale na prawde zero zaskoczenia by bylo z mojej strony
Jakim trzeba być debilem żeby wybierać hujownię?
 
Paradoks jest taki, że PIS jest tak słaby w tym momencie ale nie musi sie za bardzo wysilac bo "opozycja" sama siebie zamiata. Zastanawiam sie jak wygladaja wybory w innych panstwach bo u Nas jak idziesz do urny to nie zastanawiasz sie czy zrobiles dobrze tylko czy aby na pewno wybrales mniejsze zlo. Jeszcze rok temu to bylwm pewny, ze nastepne wybory wygra PIS ale w obecnej sytuacji to ja juz niczego nie jestem pewny. Najbardziej mnie irytuje to, ze strasznie sie nie zgadzam z pogladami i ogolnie ideologiami gloszonymi przez Holownie ale trzeba skurwysynowi przyznac, ze powoli wizerunkowo to on zżera reszte sceny jezeli chodzi o jednostkę medialna. On po prostu przekonuje do sb ludzi a nie dziala na zasadzie ale Oni to a Oni tamto.Czasu jeszcze troche ma zeby zamieszac lokciem w tym bigosie. Oby nie ale na prawde zero zaskoczenia by bylo z mojej strony
Hm, z Hołownią to jest tak, że on jest jak taki zawodnik boksu amatorskiego z 500 walkami przechodzący na zawodowstwo. Mam masę spotkań autorskich na które przychodzili też jego antyfani a nawet hejterzy. To jest nie Borys Budka albo Schetyna, gdzie byłbym w stanie napisać wywiad z nimi i dać im do podpisania aby oszczędzić im czasu, bo i tak wiem co powiedzą.
Czasami słucham streamów Hołowni: no są sztuczki retoryczne, ładne porównania, skróty myślowe -tylko że ostatecznie wyborcy chcą aby się opowiedzieć po której stronie a on tego nie robi dlatego z 250 tys. wyświetleń spadłoooo mu mocno...

Ale o czym my mówimy: gdyby nie Kaczyński, którzy trzyma wszystkich za mordy to kto wszyscy posłowie PiSu poczuliby się nieśmiertelni, bo kto ma im zagrozić?
Wyborcza przekonuje przekonanych, eksperci medialni to jest jakaś kpina. Tu jakiś Matczak grozi mobingiem córce Matki Kurki, tu jakiś Sadurski nazywa żołnierzy mordercami a później jak pizda usuwa tweety (napisałem mu że może ma demenecje starczą to mnie zablokował). Tu jakiś sędzia robi słit focie wysyłając pranksterowi, który podaje się za Lisa. Rzepliński kłamie co mu Mazurenk wypomina, te słowa o hołocie. Hitem było jak jakiś sędzia napisał: dlaczego Ziemkiewicz nie musi składać oświadczeń majątkowych dlaczego jego córka studiuje na Oksfordzie a ja musze...

Dziennikarze jak brzydko się starzeją: Stankiewicz, Ziemkiewicz i Warzecha nawet nie udający już że nie robią researchu i żyją w swoim świecie, Tomasz Wróblewski jak coś czasami palnie na twitterze....

A organizacje pozarządowe to już cyrk kompletny. KOD który śmierdział na kilometr, zagraniczne organizacje nie rozumiejące polskiego klimatu. ZPP jest jeszcze normalny.

Dlaczego PiS ma się bać?

Trzaskowski wchodził z najmniejszym poparciem do drugiej tury po 89 -to DUda był tak dobry?

Zychowicz (z którym Bartosiak napisał książkę) powiedział w jednym z wywiadów, że on sam nie ma ambicji politycznych, ale wierzy że Bartosiak kiedyś może być ministrem obrony, co by wskazywało na ambicje polityczne,o których sam Bartosiak milczy
Wątpie, że zostanie. Przy MONie można kupę kasy trzepać. Partie nie dadzą tego komuś niezależnemu
 
Dobra to zaczynam ciekawą debatę.

Czy słowa Stanowskiego są mega kontrowersyjne czy nie ?


Kto jest odważny niech zabierze głos.

 
Dobra to zaczynam ciekawą debatę.

Czy słowa Stanowskiego są mega kontrowersyjne czy nie ?


Kto jest odważny niech zabierze głos.



Jaki jest kontekst? Z kim Stanowski chciał zrobić wywiad? A co do Hitlera, to myślę że ma rację, że każdy chciałby przeprowadzić wywiad z przywódcą jednego z kluczowych państw. Jakby Niemcy wygrały 2 wojnę światową to oni by historię napisali i to Churchill i Roosevelt byliby obecnymi Hitleramu. Bombardowania cywili to chyba zbrodnie wojenne
 
Back
Top