Polityka

14372167054616.jpg


:korwinlaugh:
Za tę część charakteru akurat ma małego plusa :korwinlaugh:
 
Ciekawy wywiad, z niektórymi fragmentami się nie zgadzam jak np. z konstytucją, a co do Ziobry do mam podobne zdanie i też miałem trochę podobne oczekiwania.
Ten tekst z pamięci: ludzie którzy nigdy nie zostali podczas procesu sprowadzeni do parteru nie mogą być dobrymi wiceministrami, tak samo jak komendant który nigdy nie jeździł w patrolu nie będzie dobry w przetargach.


Też ciekawe nawiązanie do ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.
A co do maczet i prawa ich noszenia: jesteście z Nigerii. Tam używają maczet w kuchni. Jedzie sobie ten Murzyn samochodem i mina policjanta :korwinlaugh:



BTW ten człowiek bronił tego wariata który chciał wysadzić polski Sejm
 
jeszcze nie oglądałem, ale coś mi wydaje, że tym razem ciosy w Ziemkiewicza bedą celne...
Szkoda, że ten człowiek tak brzydko się zestarzał...
 


Słowacja mocarstwem atomowym. Za dwa lata.

Stan XD


Stan XD


XD






Dania wspiera wschodnią flankę






W punkt


















Kazdy naciska
 


Słowacja mocarstwem atomowym. Za dwa lata.

Stan XD


Stan XD


XD






Dania wspiera wschodnią flankę






W punkt


















Kazdy naciska

Wczoraj zapytałem doradców podatkowych co z tą zmianą za pomocą rozporządzenia to powiedzieli to samo - jest nielegalne i jeżeli nie chcę się do niego stosować to mogę iść dochodzić racji w trybunale konstytucyjnym. Jeżeli nie to trzeba uznać, że jest legalne bo kto ministrowi zabroni łamać prawo. Mniej kłopotów z przestrzegania nielegalnego niż walka o praworządność.
 
Wczoraj zapytałem doradców podatkowych co z tą zmianą za pomocą rozporządzenia to powiedzieli to samo - jest nielegalne i jeżeli nie chcę się do niego stosować to mogę iść dochodzić racji w trybunale konstytucyjnym. Jeżeli nie to trzeba uznać, że jest legalne bo kto ministrowi zabroni łamać prawo. Mniej kłopotów z przestrzegania nielegalnego niż walka o praworządność.

Odnośnie ministra zdrowia i jego przestrzegania prawa:
szkoda tylko że taka mała kara
1642011626036.png

1642011644618.png


Którego polityka byście wzięli do sprzątania mieszkania? Oj Tusk i Trzaskowski: licytowałbym, by się napocili chłopaki, postarałbym się :korwinlaugh:
 
Było kiedyś modne hasło prezydent wszystkich Polaków, wszystkich elektoratów.
Elektrownia atomowa, duże poparcie społeczne, wszyscy Polacy by na tym skorzystali, ba nawet POPiS jest w tym zgodny. Od 2005 roku nawet lokalizacji nie wyznaczyli, a spółki do budowy dawno założone, nawet kilka. Jeszcze gorsze kłamstwo niż walka o praworządność :iamdone:
 

Rozwala mnie ten Konieczny kompletnie: ekspert od kryptowalut chodzący na wywiady w masce z allegro za 10 zł. Co za czasy i pewnie z fejkowym albo zmienionym nazwiskiem aby przeszłości nie poznać. Niech sobie worek na głowę założy jak Kamerzysta :brainoverload:

A tymczasem Niemcy pytają ile kosztuje ten pakiet klimatyczny




Coś wam to przypomina?






Mundry






O Sienkiewiczu. Pamiętacie jak Tymochowicz mówił, że 90% posłów to alkoholicy i narkomani?
Pamiętacie jak Wipler męczył Sikorskiego dlaczego nie ma odwagi zrobić badań na obecność narkotyków? Kukiz mówił o wyrywkowych badaniach narkotestami ale nic z tego nie wyszło...










Oj zaczynają się kłopoty nowych na rynku wynajmu mieszkań, bo jednak trzeba się do takiego wynajmu przygotować aby tak nie skończyć:
 
Rozwala mnie ten Konieczny kompletnie: ekspert od kryptowalut chodzący na wywiady w masce z allegro za 10 zł. Co za czasy i pewnie z fejkowym albo zmienionym nazwiskiem aby przeszłości nie poznać. Niech sobie worek na głowę założy jak Kamerzysta :brainoverload:
Byc moze ale wiekszosc z tego co mowil pare miesiecy temu sie sprawdza... :fjedzia:
 
dla równowagi zacząłem przeglądać te profile, kanały z drugiej strony barykady.
Kanały poradnikowo-kołczingowe.
Rząd nie musi budować elektrowni atomowej: wytłumaczenie z mega mocnym korwinizmo-akapem


Jest Autostrada Wielkopolska z Kulczykami jedna z najdroższych w Europie.
Serio ktoś chce jeszcze tak drogich elektrowni zwłaszcza, że mamy dwa wrogie państwa obok siebie? :putinlaugh::korwinlaugh::tellmemore::brainoverload::roberteyeblinking:
Ten profil jedzie po bandzie:




 
Byc moze ale wiekszosc z tego co mowil pare miesiecy temu sie sprawdza... :fjedzia:
w sumie: chyba nawet mógłbym sobie załatwić niemieckie obywatelstwo, zmienię imię i nazwisko na jakiegoś Jensa Merkel i będę zgrywał w Polsce zagranicznego inwestora w samorządach :korwinlaugh:

Ten świat krypto mnie przeraża. Nie mówię, też nie chciałbym aby ludzie mnie rozpoznawali na ulicy (zwłaszcza kiedy był jakiś pojeb, który na tik toku relacjonował kto gdzie mieszka. Chociaż: w tylu miejscach trzeba podać swój adres, że w obecnych czasach jak jakiś pojeb chce kogoś namierzyć to wystarczy zatrudnić się w niektórych firmach...), dlatego nigdy nie wszedłbym do polityki, ale pachnie to podejrzanie
 
Back
Top