Polityka

No i co ram mordo powiesz teraz? Ruscy żołnierze już w wylądowali w Kazachstanie
No nic, źle się wyraziłem. Miałem na myśli "okupację" to, że oni tam będą to było wiadomo już wczoraj jak ich premier do siebie zaprosił w ramach tego ich paktu, czy jak to zwał.
Odnosiłem się również, przede wszystkim, do analogii do nas. Za szybko napisałem, zamiast sformułować najpierw myśli. :fjedzia:
 
On w tym pierwszym poscie, nie pisze nigdzie, ze 'jakim prawem' tak, ze mozesz tryumfowac, ale lekko :deniro:

Kapitan Państwo pomocy!!!

"Bardzo bym chciał, żeby osoby zajmujące się w rządzie cyfryzacją pokazały, że nadają się do czegoś i doprowadziły do przywrócenia naszego profilu. Dodatkowo warto zadziałać w taki sposób, żeby Facebook nigdy więcej nie pozwolił sobie na takie numery względem ruchu politycznego z którym się nie zgadza."


 
ah, ci wszyscy obrońcy wolności słowa co jeszcze wczoraj o niej krzyczeli broniąc tvn... :antonio:
piękny pokaz :tysoncoffe: takiej właśnie sytuacji trza było, do czegoś się jednak ta Konfederacja przydaje, wyciąga na powierzchnię prawdziwe oblicza niektórych
 
ah, ci wszyscy obrońcy wolności słowa co jeszcze wczoraj o niej krzyczeli broniąc tvn... :antonio:
piękny pokaz :tysoncoffe:

Ci sami co chcieli bronić platformę TVN przed zamknięciem teraz nie chcą bronić fejsbuka przed zamknięciem?

Czy może TVN zrezygnowało z jakiegoś programu/dziennikarza i ktoś protestował, a teraz Fejsbuk zrezygnował z konta Konfederacji i nikt nie protestuje.

Na czym mogła ta hipokryzja polegać....
 
Wielokrotne rozprzestrzenianie fałszywych informacji na temat pandemii kowid. Ale nie chcę dyskutować tutaj o pandemii :)
Stwierdzone przez facebookowych fakt czekerow ? Tych samych, ktorzy ostatnio stwierdzili, ze sa tylko cialem opiniotworczym ? Czy polski rzad ?
 
ah, ci wszyscy obrońcy wolności słowa co jeszcze wczoraj o niej krzyczeli broniąc tvn... :antonio:
piękny pokaz :tysoncoffe: takiej właśnie sytuacji trza było, do czegoś się jednak ta Konfederacja przydaje, wyciąga na powierzchnię prawdziwe oblicza niektórych
Np. swoje:

1641487360555.png


1641487374917.png


 
A najbardziej twoje.

:jjsmile:
Mam nadzieję. Nie obchodzi mnie ani konto Konfederacji, ani Facebook, ani TVN. Jedynie wolność słowa i wolność w ogóle. Jeśli ta sytuacja pokazuje moje oblicze to się cieszę.
Natomiast Twoje jest mocno wątpliwe ale zrozumiesz o co chodzi w życiu jak będziesz miał dzieci, do tego czasu skup się na oglądaniu filmów na Netflixie :tiphatb:
 
Back
Top