Polityka

Ja go od 2014 roku sledze, to w tym co widzialem (ze 2h) nie bylo zaskoczen, oczywiscie tez mowie o wyzszym poziomie, bo przeciez w detalach nie jestem nawet w stanie zrozumiec czesto propozycji, nie mam porownania do tego co jest teraz, albo alternatyw, rozwiazan innych krajow, sprawdzenia postulowanej rzeczy w jakims konflikcie, itp.
Najwiecej mu cisną o Bałtyk, oraz są też nie wierzący w automatyzację, dronizację wojska. Ja raczej się skłaniam do zdania JB.
Konkrety się zaczynają później. Tak, mi też się przewinęły gdzieś na tt te zarzuty o Bałtyk. I o czołgi. Bartosiak odnosi się do nich pod sam koniec praktycznie, gdy pokazuje stan modernizacji naszych wojsk na konkretnych liczbach… i jest to stan iście zatrważający. Jesteśmy w 20 państw na świecie pod względem wydatków na wojsko, a jest to topione bardziej niż pieniądze na służbę zdrowia. Jesteśmy krajem postkolonialnym i taką mamy mentalność. Układy, synekury i interesy. Wszędzie, gdzie jest państwowa kasa na którą da się położyć łapę. Nie zdobyliśmy się do tej pory na prawdziwą zmianę kulturową jako państwo i to jest najsmutniejsze. Ponad 30 lat wolności, a gen Homo Sovieticus nadal ma się w najlepsze
 
Jako, że nie oglądam w tv nic prócz sportu, to bardzo mnie ciekawi, czy tzw wolne media zamieszczają w swoich programach informacjnych między innymi takie zajawki?
 
Nie mówię, że PiS jest święty, ale może te podsłuchy to taki przeciek kontrolowany z PiSu?
Na bank większość TOP50 najbardziej wpływowych polityków w Polsce było podsłuchiwanych przez obce wywiady skoro podsłuchy miała też Merkel i były prezydent Francji.
Ziobro podskakuje, pewnie szantażuje, że parę śledztw na Morawieckiego by się znalazło -teraz ma słabsze karty...
A o polskim wale już mniej się mówi...











Myślę, że ten sędzia nie będzie kolegą tęczowych sędziów robiących sobie słodkie focie z politykami PO, że aż ciekawe co było później...


Dlaczego PiS rządzi odcinek 10000000000000


Wiecie, bo to wina systemu. Gdyby nie ordynacja d'Hondta, fałszerstwo wyborów z dupy wzięte, gdyby nie całe okoliczności -to byśmy wygrali. To wcale nie dlatego, że się opierdalaliśmy, bo to naprawdę musi być słaba opozycja aby wygrać wybory w ordynacji proporcjonalnej z samodzielną większością...
... 2 razy
 
FIKV0Q3WYAA9LyL.jpeg
 
JPDL jaka tempa propaganda

View attachment 31138


Jeszcze lepsze od wywiadu Lisa z Tuskiem...

Pachnie to jakąś fazą nie tyle co zauroczenia tylko bycia psychofanem. Tusk 1, Stuhr 5, Kaczyński 50...
Bałbym się mieć takiego psychofana

Ta lista jest kozacka. Jakim trzeba być debilem by aspirować do periodyka opiniotwórczego i wysmyczyć takie coś?
 
Ta lista jest kozacka. Jakim trzeba być debilem by aspirować do periodyka opiniotwórczego i wysmyczyć takie coś?
a może potraktować listę odwrotnie? Nie jako najbardziej wpływowi, ale...
... gdyby wyobrazić sobie proces winnych zaniedbań, które skończyły się rządami PiSu, aż dwoma kadencjami z samodzielną większością to- przecież ta lista to cała Sodoma i Gomora nadająca się na ławę oskarżonych :korwinlaugh:
Tusk, Kraśko, Bondar, Michnik -celnie...
 
To jest zajebisty news:
Skomplikowanie (a nie wysokość) podatków jest główną barierą biznesu w Polsce. Ale jak je mierzyć? Podobno @MF_GOV_PL opracowało metodologię i policzyło, ale ktoś się przestraszył (efektów #PolskiŁad?) i wyniki schowano.
:bye:
Najlepsze jest w tym wszystkim to, że oni to dalej reklamują jako największa obniżka podatków w historii.

:korwinlaugh:
 
To jest zajebisty news:
Skomplikowanie (a nie wysokość) podatków jest główną barierą biznesu w Polsce. Ale jak je mierzyć? Podobno @MF_GOV_PL opracowało metodologię i policzyło, ale ktoś się przestraszył (efektów #PolskiŁad?) i wyniki schowano.
:bye:
Lepsze: na twitterze ktoś się kłócił, że dostał zlecenie na zrobienie tej analizy a Ministerstwo Finansów nie chce zapłacić :jarolaugh: Mentzen chce Morawieckiemu pomnik postawić za większe obroty w kancelarii

Ale żeby nawet Żakowski używał argumentu ,,a Tusk": lemmy może on w TVP chce pracować :korwinlaugh:

Z przyjaciół medialnych Tuska niedługo zostanie tylko psychofan Lis. Nawet Michnikowszczyzna zaczyna mówić o trudnej miłości...

Na poważnie sprawdziłem, czy to nie jest jakiś polityk opozycji :brainoverload:


A tutaj macie książkowy przykład tego czym się kończy fanatyzm, tym razem w sądach -rewanżyzmem.
Obalenie pomnika prałata Jankowskiego: mała szkodliwość społeczna?
Ja wam pokaże tęczowa hołota sędziowska klaskająca TUskowi.
3 miesiące aresztu
 
@Bezimienny Dziennikarze powinni sobie partię założyć, bo i tak najlepiej wiedzą co powinni robić politycy.
trochę argument ala ,,weź kredyt, zmień pracę", albo ,,dlaczego najlepsi menadżerowie nie zarządzają klubami piłkarskimi tylko dziwni ludzie polecani przez właścicieli klubów".
Próg wejścia jest ogromny.
Wygrywasz w tej słynnej włoskiej loterii 100 mln EUR.
Sam chciałbym poznać receptę jak za 100 mln zł założyć partię, która wytrwa w Sejmie dłużej niż 2 kadencje . To jest tak stworzone, że nawet kupa kasy nie wystarczy...
Konfederacja i Razem stały się modniejsze dzięki algorytmom fejsa i YouTube, bo promują skrajności. Wpisz Mentzen na YT to będą hitowe wyświetlenia, a przecież gdyby YouTube chciał to znalazłbyś te filmiki dopiero wtedy, kiedy wpisałbyś nazwę kanału i wszedł na niego...

Już prędzej bym powiedział, że da się kreować rzeczywistość, mieć "rząd dusz" kupując media, albo sponsorując "niezależne" kanały na YT
 
Back
Top