Polityka

Nie idź tą drogą, tego się nie da bronić.
Owszem, ale nawet przy tej okazji można się ponabijać z lewaków. Postaw w miejsce tej tępej baby jakiegoś Sikorskiego, to podobne kazanie da o cudowności ideałów unijnych (choć w nieco lepszym stylu niż ta baba :D) i wszyscy wstaną by zaśpiewać odę od radości. I większość z tych co komentuje ten filmik tekstami o 21:37 czy innych pedofilach uzna, że to Sikorskiego jest bardzo dobre. Albo gdyby tam był jakiś imam (a zdarza się, że burmistrzami dużych europejskich miast już zostają muzułmanie) i by rozłożył dywanik i bił pokłony, to byłby wrzask o tolerancję, wyrazy szacunku i głaskanie islamu po dupie. Tylko europejska kultura i wynikły z tego dobrobyt mają podwaliny w wierze chrześcijańskiej. Tylko to niemodne jest szanować chrześcijan.
 
Ona jest tak przyjbana, w wyjątkowo obrzydliwy spokój
a może jest po prostu zdolną aktorką?
5 lat studiów na które cieżko się dostać, chyba 20 kandydatów na jedno miejsce i co?
Paradokumenty, telenowele, role typu ,,hej masz fajne cycki, tyłek, zagrasz zdzirę, weźmiesz rozbieraną role?"


Rozczarowanie, brak kariery o której się marzyło, a później odegrała rolę życie. Niczym Najman.
Tylko ona pozbierała cały elektorat hipsterstwa, patologii, Sodomy i Gomory warszawskiej zabierając tych ludzi od partii Razem za co pewnie dziękował jej Schetyna.

A później otwarcie kpi z własnych wyborców:

Teraz jeszcze dojebała do pieca ujawniając jak małe są ceny w stołówce sejmowej mimo podwyżek dla posłów. BTW szkoda że nie ujawniła jakie są ceny w restauracji sejmowej. Krążą legendy, że najtańsza restauracja w Warszawie xD

Może to prowokacja?
 
Mówisz o silnej armii, powiedz mi dlaczego nie mamy helikopterów?
To może dołączę się do rozmowy.
Antonii nigdy nie powinien decydować, ale tutaj akurat miał rację / dobrze trafił.
Abstrahując od polityki, Caracale w konflikcie z Rosją są nam niepotrzebne i nie zdadzą egzaminu w operacjach defensywnych, no może poza ewakuacją rannych/niezdolnych do walki żołnierzy
 
To może dołączę się do rozmowy.
Antonii nigdy nie powinien decydować, ale tutaj akurat miał rację / dobrze trafił.
Abstrahując od polityki, Caracale w konflikcie z Rosją są nam niepotrzebne i nie zdadzą egzaminu w operacjach defensywnych, no może poza ewakuacją rannych/niezdolnych do walki żołnierzy
Nie wspominając o cenie, która wynikała, prawdopodobnie, z grubych łapówek dla poprzedniej władzy, dlatego tyle kwiku było, bo kasa już wzięta i wydana a zakup anulowany :antonio:

To był piękny ruch Antosia, nazywanie tego sabotażem to nieznajomość tematu i powtarzanie haseł tych właśnie, którzy te łapówy wzięli :tysoncoffe:
 
No dobra, nie potrafię ocenić przydatności konkretnego helikoptera dla naszej armii. Ale mogę ocenić ministra i rząd, który przez kilka lat nie potrafi kupić żadnych.
 
No dobra, nie potrafię ocenić przydatności konkretnego helikoptera dla naszej armii. Ale mogę ocenić ministra i rząd, który przez kilka lat nie potrafi kupić żadnych.
No to, to już oddzielna kwestia, tak jak pisałem wcześniej, wcale nie odbierając Ci racji w tym temacie.
 
No dobra, nie potrafię ocenić przydatności konkretnego helikoptera dla naszej armii. Ale mogę ocenić ministra i rząd, który przez kilka lat nie potrafi kupić żadnych.
Owszem ministrowie obrony narodowej, ministerstwo spraw zagranicznych to jakaś farsa. Czy to PO, czy PiS to obsada tych resortów wola o pomstę do nieba. Te marionetki obstawiają się chujami, a nie ekspertami, taka prawda patrząc i analizujac ostatnie naście lat ich działań.
Zarówno F35, jak i pseudo zakup śmigłowców francuskich to jest śmiech na sali. Kupujemy samoloty bez pełni zdolności bojowej. W TVP tego człowiek nie usłyszy, ale bez zintegrowanego systemu ( naziemny system radarowy+satelity ) zdolności bojowe F35 są na poziomie hybrydy F16 Eagle / F18 Hornet.
Defacto bez amerykańskiego przywolnia samoloty lecą ' na slepo' i tracą około 70-80 % swoich przewag w powietrzu względem rosyjskich odpowiedników. Finał jest taki że mamy świetne szturmowe maszyny, które w ofensywie robią świetna robotę pod warunkiem że wujek Sam pozwoli. Tylko że na kiego grzyba nam bardzo ofensywny samolot w starciu z Ruskimi ? Bez pełnych zdolności bojowych baterie S-400 i nowoczesne S-500 rozbiją tą eskadrę w pył
 
Jeden z komentarzy pod sceną Jachiry:
Klaudia Jachira w 40 sekund udowadnia, że to nieprawda, że Koalicja Obywatelska nie ma pomysłu na służbę zdrowia\
Jak podkreślała, jest aktorką i z tego czerpie źródło utrzymania. - Jestem aktorką i jak dostaję jakąś rolę w serialu, to gram. Ja z czegoś muszę żyć! Wszystkie filmy, które robię w internecie dotyczące polityki, polityczno-satyryczne robię tylko z potrzeby serca. Nie dostaję za nie ani złotówki. Moim zawodem jest aktorstwo, każda rola jest ważna. I to jest zawsze miła wiadomość, jak dzwoni agencja, że jest jakaś rola, czy w "Sprawiedliwych", czy w "Pierwszej Miłości", czy w "Na Wspólnej", to znaczy, że będzie na kolejny miesiąc życia - mówiła Faktowi Klaudia Jachira.


Ładnie awansowała chociaż są mocniejsze debiuty zaraz po szkole aktorskiej, teatr we Wrocławiu nieźle się bawi :korwinlaugh:
 
Co ciekawe mocniejsze sankcje ruszyły dopiero po zestrzeleniu malezyjskiego samolotu
Mocne sankcję to zostały nałożone na Kubę, gdzie teraz jeżdżą samochodami amerykańskimi z lat 50. Na czym w ogóle polegały te sankcję? Że polskie jabłka zamiast na wschód pojadą do Niemiec? :korwinlaugh: To jak zostało zgnojona Ukraina przez całą UE, a już o gwarancjach USA i Wielkiej Brytanii nie wspominając to jest szczyt żenady, frajerstwa i ojcowie założyciele UE przewracają się w grobach. Strategia: jedna ręka głaszcze, druga daje w pysk. Fakt faktem Ukraina w latach 90 była taka biedna, że ten cały arsenał nuklearny mógł zostać rozkradziony, już nawet generał policji Rapacki jak zdarzało się, że były zakupy kontrolowane jakiś ,,atomowych zabawek"...



Węglarczyk, hologram. Upokorzony, zgnojony niczym Ukraina przez Merkel












Cały wątek:

No nabrała się też Konfederacja ;(


Krzysztof Boczek jest kozakiem. Oj kozakiem, sam jeden bronił tezy o tym, że Arab płynący 6 dni to nie fejk
Słuchajmy tego Pana mówiącego o okopress, niezależne media xD

Jak on własną twarzą firmuje okopress to albo uważa okopress za rzetelne, albo że wszystkie chwyty dozwolone.
W obydwóch przypadkach nie jestem pewien czy wybrał odpowiedni zawód...
 
Artykuł Bilda jak niebezpieczna dla demokracji jest ta przyjaźń. Wiecie kim jest ten Pan na zdjęciu? Prezes niemieckiego TK, 3 kadencję poseł CDU, później założył togę i jest niezależnym sędzią. Jak to leciało: kto rzuca błotem rzadko ma czyste ręce? Lobbysta na czele władzy sądowniczej to brzmi jak wegetariańska rzeźnia...
1638384710738.png


Jurczyszyn wystrzelił ze wstawaniem i oklaskami niczym chytra baba z Radomia po picie :korwinlaugh:




Klaskali ale się nie cieszyli?


Szczyt retoryczny na poziomie rowy mariańskiego: e a ile to byłoby w operacjach? Argument dzięki któremu już kasa na TVP łatwiej poszła...






Powiedźcie mi po co oni to robią? Ten prezes TK w DE to jest kozak. Interesy, cash mocny kręcony.
A ci polscy? Serio ich cieszy to, że ich polityk pochwali?
Żeby jeszcze mieli fajnych obrońców: już jeden człowiek mówił to ja sam decyduje kto jest Żydem


Kościół już dawno uwodnił, że na romansie z politykami zyskują wizerunkowo tylko politycy. KK dorobił się przynajmniej kilkudziesięciu mld w hektarach, a ci sędziowie to czego oczekują po tym romansie?
 
Artykuł Bilda jak niebezpieczna dla demokracji jest ta przyjaźń. Wiecie kim jest ten Pan na zdjęciu? Prezes niemieckiego TK, 3 kadencję poseł CDU, później założył togę i jest niezależnym sędzią. Jak to leciało: kto rzuca błotem rzadko ma czyste ręce? Lobbysta na czele władzy sądowniczej to brzmi jak wegetariańska rzeźnia... View attachment 29613

Jurczyszyn wystrzelił ze wstawaniem i oklaskami niczym chytra baba z Radomia po picie :korwinlaugh:




Klaskali ale się nie cieszyli?


Szczyt retoryczny na poziomie rowy mariańskiego: e a ile to byłoby w operacjach? Argument dzięki któremu już kasa na TVP łatwiej poszła...






Powiedźcie mi po co oni to robią? Ten prezes TK w DE to jest kozak. Interesy, cash mocny kręcony.
A ci polscy? Serio ich cieszy to, że ich polityk pochwali?
Żeby jeszcze mieli fajnych obrońców: już jeden człowiek mówił to ja sam decyduje kto jest Żydem


Kościół już dawno uwodnił, że na romansie z politykami zyskują wizerunkowo tylko politycy. KK dorobił się przynajmniej kilkudziesięciu mld w hektarach, a ci sędziowie to czego oczekują po tym romansie?

@lemmy no i patrz, może nie ten kaliber co Bogurodzica, ale ja tam jednak pewne wspólne cechy widzę. Tylko szkodliwość społeczna też jest zupełnie innego kalibru
 
Jeden z komentarzy pod sceną Jachiry:
Klaudia Jachira w 40 sekund udowadnia, że to nieprawda, że Koalicja Obywatelska nie ma pomysłu na służbę zdrowia\
Jak podkreślała, jest aktorką i z tego czerpie źródło utrzymania. - Jestem aktorką i jak dostaję jakąś rolę w serialu, to gram. Ja z czegoś muszę żyć! Wszystkie filmy, które robię w internecie dotyczące polityki, polityczno-satyryczne robię tylko z potrzeby serca. Nie dostaję za nie ani złotówki. Moim zawodem jest aktorstwo, każda rola jest ważna. I to jest zawsze miła wiadomość, jak dzwoni agencja, że jest jakaś rola, czy w "Sprawiedliwych", czy w "Pierwszej Miłości", czy w "Na Wspólnej", to znaczy, że będzie na kolejny miesiąc życia - mówiła Faktowi Klaudia Jachira.


Ładnie awansowała chociaż są mocniejsze debiuty zaraz po szkole aktorskiej, teatr we Wrocławiu nieźle się bawi :korwinlaugh:

Jest aktorką więc gra w filmach i serialach. Jak nie lubię Jachiry, tak uważam że afera jest z dupy


Dobre wystąpienie Sikorskiego:

 
Jest aktorką więc gra w filmach i serialach. Jak nie lubię Jachiry, tak uważam że afera jest z dupy


Dobre wystąpienie Sikorskiego:


Czy ja mówię, że afera? Ba nawet wcześniej pisałem, że może ta cała jej kariera polityczna to niezła prowokacja, rola życia, którą się nieźle bawi. A Sikorskiego strach oglądać:
- lata 90 Polska mogłaby pokonać militarnie Rosje
- wywiad gdzieś koło 2010 roku, możliwe że ROsja przystąpi do NATO:korwinlaugh:
Gdybym miał moc usuwania po dwóch ludzi z każdej partii to Sikorski od razu by poszedł...

Nie wiem jak to przyjmą niektórzy nasi koledzy tutaj, ale panowie, dyskretnie, przyznają rację polityce zagranicznej poprzedniej koalicji.

Kaczynski poświęcił nasze cele strategiczne na rzecz polityki wewnętrznej (to już moja ocena, nie Bartosiaka). Teraz Morawiecki lata po stolicach i próbuje to odkręcać.
Nie wiem czy POPiS ma jakąkolwiek strategię w polityce zagranicznej, oby dwie partię zachowują się jakby wielomilionowe łapówki szły od CIA za to wiele dziwnych działań.
A to bullshit jobs dla Tuska i jego kolegów, ubity interes warty kilkadziesiąt milionów EUR (oj idzie ustawić życie wielu ludziom dzięki takiej pozycji) niby prezydenta Europy -to też pewnie za coś. BTW ,,prezydent Europy": czy jeśli zrobilibyśmy sondę uliczną w Talinie, Sztokholmie, Lizbonie, Atenach ze zdjęciem Tuska i pytaniem kto to jest -dużo ludzi by wiedziało kto to jest? :roberteyeblinking:
Chociaż fakt faktem dużo polityków UE wkurzyło się mocno na Polskę za to, że postawiła się odnośnie przyjęcia uchodźców i mamy jakieś czary mary, że nagle ktoś traktuje TSUE poważnie, jakieś rezolucje PE, że w jakieś małej gminie w Polce była jakaś uchwała o LGBT, której pewnie nikt nie czytał, ale w Polsce są na pewno faszyści...
Grecja, Włochy, Francja nie wykonują wyroków TSUE.
Demokracja: Boże to UE mówi? Ta sama, która ma słabo demokratyczny PE, referendum be, a najwyższe stanowisko UE nie jest wybierane w wyborach powszechnych, ale chcą federalizacji?
Przecież to pretekst aby kogoś zgnoić

Generalnie tak, ale jesteśmy po prostu za mali i za słabi, żeby zdawać się wyłącznie na siebie.
Generalnie ideą też UE i NATO było to, żeby zapomnieć, że któryś z krajów europejskich może być mocarstwem i liczyć wyłącznie na siebie. Wspólnie współpracować wobec mocarstw, bo inaczej USA zacznie robić z każdym państwem co tylko chce niczym pojedyncza strzała którą można złamać bez wysiłku, ale kilkanaście strzał tak łatwo nie złamiesz.
Są też mocne Chiny, a Merkel stwierdziła, że te ideały UE warto wyrzucić do kosza bo kasa od Rosji fajna, ciekawe czy dostanie posadę w Gaspromie tak jej poprzednik...

A co sądzi o gnojeniu Ukrainy jeden z potężniejszych ludzi tego kraju, którego stacja TV wypromowała obecnego prezydenta Ukrainy a sam opłacał armię, ochotników, którzy potrafili pogonić Ruskich z części Ukrainy?

Kołomojski przekonuje, że USA i Zachód jedynie wykorzystują Ukrainę do rozgrywek z Rosją. Oligarcha zaznaczył, że obecnie podejmuje działania nad łagodzeniem konfliktu w Donbasie. A, jego zdaniem, najpewniejszą szansą na jego zażegnanie jest zawarcie porozumienia z Rosją i naprawienie stosunków pomiędzy Kijowem i Moskwą.

Wy Amerykanie zmuszacie nas do walki, ale nie dajecie na to pieniędzy

Jeśli Stany będą cwaniakować, to pójdziemy do Rosji. Rosyjskie czołgi będą stacjonować pod Krakowem i Warszawą.(...) Wasze NATO będzie robić w spodnie i kupować pampersy.

Kołomojski, który jak sam zapewnia - wydał miliony dolarów na wojnę w obronie Ukrainy, nie wierzy już w pomoc Zachodu. Uważa również, że Ukraina nie ma szans na wejście do NATO i Unii Europejskiej, a podejmowane w tym kierunku działania są stratą czasu.

To co? NATO będzie kupować pampersy? Odpowiada były minister MON:

od 36:40 czy jest w stanie postawić cały swój majątek na to, że NATO nas obroni. Były lepsze pytania, ale niestety niezadane jak np. jak można być niezależnym politykiem mając +50 lat i 150 tys. franków do spłacenia xD


Ciekawy komentarz pod filmikiem:
,,Panie Siemoniak, jest pan żenujący. Naprawdę błysnął pan wypowiedzią o zacofaniu Lubelszczyzny. No tak, u nas ludność porozumiewa się rozpalając ogniska na wzgórzach i za pomocą posłańców konnych. Najbardziej postępowi używają alfabetu Morsa, a tylko nieliczni telefonu na korbkę. Pozdrowienia z Puław."


Ciekawostka: tak wygląda ogrodzenie willi jednego z ukraińskich oligarchów, to nie są mury więzienia

1638394507363.png

A na górze drut kolczasty :tellmemore:
 
Czy ja mówię, że afera? Ba nawet wcześniej pisałem, że może ta cała jej kariera polityczna to niezła prowokacja, rola życia, którą się nieźle bawi. A Sikorskiego strach oglądać:
- lata 90 Polska mogłaby pokonać militarnie Rosje
- wywiad gdzieś koło 2010 roku, możliwe że ROsja przystąpi do NATO:korwinlaugh:
Gdybym miał moc usuwania po dwóch ludzi z każdej partii to Sikorski od razu by poszedł...


Nie wiem czy POPiS ma jakąkolwiek strategię w polityce zagranicznej, oby dwie partię zachowują się jakby wielomilionowe łapówki szły od CIA za to wiele dziwnych działań.
A to bullshit jobs dla Tuska i jego kolegów, ubity interes warty kilkadziesiąt milionów EUR (oj idzie ustawić życie wielu ludziom dzięki takiej pozycji) niby prezydenta Europy -to też pewnie za coś. BTW ,,prezydent Europy": czy jeśli zrobilibyśmy sondę uliczną w Talinie, Sztokholmie, Lizbonie, Atenach ze zdjęciem Tuska i pytaniem kto to jest -dużo ludzi by wiedziało kto to jest? :roberteyeblinking:
Chociaż fakt faktem dużo polityków UE wkurzyło się mocno na Polskę za to, że postawiła się odnośnie przyjęcia uchodźców i mamy jakieś czary mary, że nagle ktoś traktuje TSUE poważnie, jakieś rezolucje PE, że w jakieś małej gminie w Polce była jakaś uchwała o LGBT, której pewnie nikt nie czytał, ale w Polsce są na pewno faszyści...
Grecja, Włochy, Francja nie wykonują wyroków TSUE.
Demokracja: Boże to UE mówi? Ta sama, która ma słabo demokratyczny PE, referendum be, a najwyższe stanowisko UE nie jest wybierane w wyborach powszechnych, ale chcą federalizacji?
Przecież to pretekst aby kogoś zgnoić


Generalnie ideą też UE i NATO było to, żeby zapomnieć, że któryś z krajów europejskich może być mocarstwem i liczyć wyłącznie na siebie. Wspólnie współpracować wobec mocarstw, bo inaczej USA zacznie robić z każdym państwem co tylko chce niczym pojedyncza strzała którą można złamać bez wysiłku, ale kilkanaście strzał tak łatwo nie złamiesz.
Są też mocne Chiny, a Merkel stwierdziła, że te ideały UE warto wyrzucić do kosza bo kasa od Rosji fajna, ciekawe czy dostanie posadę w Gaspromie tak jej poprzednik...

A co sądzi o gnojeniu Ukrainy jeden z potężniejszych ludzi tego kraju, którego stacja TV wypromowała obecnego prezydenta Ukrainy a sam opłacał armię, ochotników, którzy potrafili pogonić Ruskich z części Ukrainy?

Kołomojski przekonuje, że USA i Zachód jedynie wykorzystują Ukrainę do rozgrywek z Rosją. Oligarcha zaznaczył, że obecnie podejmuje działania nad łagodzeniem konfliktu w Donbasie. A, jego zdaniem, najpewniejszą szansą na jego zażegnanie jest zawarcie porozumienia z Rosją i naprawienie stosunków pomiędzy Kijowem i Moskwą.

Wy Amerykanie zmuszacie nas do walki, ale nie dajecie na to pieniędzy

Jeśli Stany będą cwaniakować, to pójdziemy do Rosji. Rosyjskie czołgi będą stacjonować pod Krakowem i Warszawą.(...) Wasze NATO będzie robić w spodnie i kupować pampersy.

Kołomojski, który jak sam zapewnia - wydał miliony dolarów na wojnę w obronie Ukrainy, nie wierzy już w pomoc Zachodu. Uważa również, że Ukraina nie ma szans na wejście do NATO i Unii Europejskiej, a podejmowane w tym kierunku działania są stratą czasu.

To co? NATO będzie kupować pampersy? Odpowiada były minister MON:

od 36:40 czy jest w stanie postawić cały swój majątek na to, że NATO nas obroni. Były lepsze pytania, ale niestety niezadane jak np. jak można być niezależnym politykiem mając +50 lat i 150 tys. franków do spłacenia xD


Ciekawy komentarz pod filmikiem:
,,Panie Siemoniak, jest pan żenujący. Naprawdę błysnął pan wypowiedzią o zacofaniu Lubelszczyzny. No tak, u nas ludność porozumiewa się rozpalając ogniska na wzgórzach i za pomocą posłańców konnych. Najbardziej postępowi używają alfabetu Morsa, a tylko nieliczni telefonu na korbkę. Pozdrowienia z Puław."


Ciekawostka: tak wygląda ogrodzenie willi jednego z ukraińskich oligarchów, to nie są mury więzienia

View attachment 29620
A na górze drut kolczasty :tellmemore:

Widziałeś ogrodzenie Śledzia? Tego od imprez w Manieczkach, pożyczek Bocian czy EverestDevelopment?
 
Widziałeś ogrodzenie Śledzia? Tego od imprez w Manieczkach, pożyczek Bocian czy EverestDevelopment?
nie wiem, ale na pewno to nie jest wschodni klimat. Na Ukrainie wcale bym się nie zdziwił jakby ochroniarze oligarchów mieli kałachy w bagażniku, zresztą też zatrudniają byłych żołnierzy amerykańskich...
Zresztą o czym my mówimy: wrzucanie koktajlu Mołotowa do pokojów sędziów, prokuratorów, trzymanie oskarżonych w klatkach podczas procesów. Te polskie cwaniaki prawilniaki mogą im buty lizać :burnit:
Sławomir N. nawet nie miał pojęcia, że takie hardocry są na wschodzie bo gdyby wiedział to by się tam nie wybrał i na pewno jedyne o czym marzy to aby nie było ekstradycji do Ukrainy ...

Co to jest dzisiaj głosowane w sprawie aborcji?


lewica: skrobanki über alles
Prawdziwe problemy:

Nawet coraz więcej zbiórek się pojawia na tych zrzutkach, siepomaga
Tylko w profilach twitterowych jest ,,aborcjabezgranic". To jest polityka memowa...
 
Last edited:
@szplin tak się rozwiązuje sprawy w Rosji :korwinlaugh:


No dobra. Ale jesteś za tym by karać nawet do 25 lat kobietę za skuteczną aplikację tabletek poronnych? A za pomoc w uzyskaniu tabletek? Albo za pomoc w wyjeździe do Czech w wiadomym celu?
Ale przecież jest z 300 tys. podziemnych aborcji, jakie Czechy :brainoverload:

Handel podziemny lekami oczywiście powinien być zakazany, używanie to inna sprawa,
a reszta to bieganie w kółko tylko dla chomika to jest przynajmniej zdrowe
1638398212794.png


A już hitem ostatnich dni jest rejestr ciąży i oburzenie. Nie no: to jest odkrycie na miarę Kopernika. Lekarze mają zapisane dane pacjenta, a cyfryzacja polega na tym, że to będzie w systemie i politycy są zdziwieni.
Jak to mówił Czerepach: geniusz, po prostu, geniusz xD
 
Nie wiem czy POPiS ma jakąkolwiek strategię w polityce zagranicznej, oby dwie partię zachowują się jakby wielomilionowe łapówki szły od CIA za to wiele dziwnych działań.
A to bullshit jobs dla Tuska i jego kolegów, ubity interes warty kilkadziesiąt milionów EUR (oj idzie ustawić życie wielu ludziom dzięki takiej pozycji) niby prezydenta Europy -to też pewnie za coś. BTW ,,prezydent Europy": czy jeśli zrobilibyśmy sondę uliczną w Talinie, Sztokholmie, Lizbonie, Atenach ze zdjęciem Tuska i pytaniem kto to jest -dużo ludzi by wiedziało kto to jest? :roberteyeblinking:
Chociaż fakt faktem dużo polityków UE wkurzyło się mocno na Polskę za to, że postawiła się odnośnie przyjęcia uchodźców i mamy jakieś czary mary, że nagle ktoś traktuje TSUE poważnie, jakieś rezolucje PE, że w jakieś małej gminie w Polce była jakaś uchwała o LGBT, której pewnie nikt nie czytał, ale w Polsce są na pewno faszyści...
Grecja, Włochy, Francja nie wykonują wyroków TSUE.
Demokracja: Boże to UE mówi? Ta sama, która ma słabo demokratyczny PE, referendum be, a najwyższe stanowisko UE nie jest wybierane w wyborach powszechnych, ale chcą federalizacji?
Przecież to pretekst aby kogoś zgnoić
Myślę, że akurat w kwestii polityki zagranicznej łączenie Po i PiS w jedno jest błędem. To dwa zupełnie inne podejścia, platforma postawiła na naszą obecność i znaczenie w UE, stąd tak krytykowane relacje z Merkel. PIS ich cały czas punktował za zbyt słabą współpracę z Obamą. Po zmianie władzy Kaczyński poszedł na zderzenie z UE, wprowadził antyniemiecką retorykę i chciał zostać najważniejszym sojusznikiem Trumpa, co z tego wyszło każdy widzi.

I to jest jeden z naszych poważnych problemów, że nie mamy jednej strategii międzynarodowej, racji stanu, którą realizują wszystkie, poważne ugrupowania.
 
Polsat leci po bandzie: będzie odpowiednik Szkła kontaktowego prowadzony przez Ziemkiewicza i Jaruzelską, Węglarczyk wkurzony i poucza :roberteyeblinking:

Myślę, że akurat w kwestii polityki zagranicznej łączenie Po i PiS w jedno jest błędem. To dwa zupełnie inne podejścia, platforma postawiła na naszą obecność i znaczenie w UE, stąd tak krytykowane relacje z Merkel.
Nie wiem czy im zależało na jakieś pozycji w UE czy na stanowiskach bullshit jobs jakie dostał np. Tusk aby później grozić Polsce sankcjami za nieprzyjęcie uchodźców -za darmo sporo polityków PO nie stało się multimilionerami w EUR, Trzaskowski z kasą od Niemców na Campus Polska, a Sikorski nie dostaje faktur za doradztwo na kilkadziesiąt tys. EUR co krytykują nawet urzędnicy UE mówiąc o konflikcie interesów.

Też przed wizytą Obamy była kupa kasy wydana na zakupy amerykańskiej broni, tak jakby to był warunkiem wizyty...

A co do ustalonej strategii ponad podziałami: od kogo my tego oczekujemy? :korwinlaugh:
Po kolei: mamy sytuację, że za za obstawianie swoimi ludźmi spółek skarbu państwa posłowie są wstanie głosować nawet za tekstami ,,warto ogórki kiszone popijać mlekiem". Skrajnie zdemoralizowani, nie mający własnego zdania, nie czytający nawet tego za czym głosują.
Zjawia się CIA z gigantycznym budżetem oraz wywiad niemiecki: znikną wszystkie twoje kredyty, wszystkie twoje problemy, tylko zrób to co chcemy.
To nie jest teoria spiskowa, to jest hipoteza z wieloma poszlakami

Oczywiście PiS popisuje się ze sprawą praworządności: co za problem było skopiowanie hiszpańskiej ustawy o KRS, aby nie dawać pretekstu UE?

Tylko nie wiem czy dało się uniknąć zderzenia z UE, kiedy Polska postawiła się w sprawie przyjmowania uchodźców...

A to są słowa Trzaskowskiego z których wynika: demokracja jest fajna, kiedy ja wygrywam, a jak przegrywam to do dupy

,,Na szczęście dzięki naszym staraniom te pieniądze nie przepadają, tylko te pieniądze będą mrożone, w związku z tym, jak my wygramy kolejne wybory, to te pieniądze zostaną odmrożone i Warszawa skorzysta wtedy z olbrzymich pieniędzy na inwestycje. Natomiast jak dalej będzie rządził PiS przez kolejne lata i dalej będzie łamał konstytucję, to wszyscy w Polsce muszą sobie zdawać sprawę z konsekwencji takich, że nie będzie pieniędzy na inwestycje przez tych awanturników - mówił Rafał Trzaskowski w Radio Zet.
 
@Bezimienny Cały czas się skupiasz na PO, która straciła władzę 6 lat temu, zajmij się tym co robi obecny rząd, na przykład Polskim Ładem, który dojeżdża małych przedsiębiorców, to są ważne sprawy.
Rozumiem, że nie lubisz PO, Tuska, Trzaskowskiego itp. i to jest ok, ale przez to, wszystko co wstawiasz i mówisz jest poparciem konkretnej tezy. Na pytanie o to co jest teraz Ty mówisz co było za PO (6lat temu ), jak ktoś o Kaczyńskim, to Ty o Tusku, jesteś prawie jak Kurski. :wink:

Musimy się wyrwać z tych kleszczy PO czy PIS, bo przez to zachowujemy się jak motłoch, którym oni sterują. Może faktycznie trzeba zaryzykować i zamiast na Kaczora albo Tuska, oddać głos na Konfę albo Lewicę? Też będą dwa obozy, ale na swoich miejscach (lewica na lewej, a prawica na prawej), może to ich zmusi do realizacji swoich programów.

Obecnie dwie największe partie nie mają żadnych podstaw ideowych.
 
Koleś nadal nie usunął tego tweetu z prowokacją na którą dał się nabrać: pewnie dlatego że zbanował wszystkich, którzy o niej mówili, upokorzony przez anonimowych pranksterów z internetu, wieli włodarz onetu xD


Sąd Najwyższy USA wyda w najbliższym czasie wyrok w sprawie ograniczania aborcji w USA. Robi się ciekawie

Może się okazać, że w połowie USA aborcja będzie legalna, a w połowie nielegalna
 
Po kolei: mamy sytuację, że za za obstawianie swoimi ludźmi spółek skarbu państwa posłowie są wstanie głosować nawet za tekstami ,,warto ogórki kiszone popijać mlekiem". Skrajnie zdemoralizowani, nie mający własnego zdania, nie czytający nawet tego za czym głosują.
Zjawia się CIA z gigantycznym budżetem oraz wywiad niemiecki: znikną wszystkie twoje kredyty, wszystkie twoje problemy, tylko zrób to co chcemy.
To nie jest teoria spiskowa, to jest hipoteza z wieloma poszlakami
Dokładnie tak wygląda u nas polityka i klasa polityczna. Czy będziemy głosować na PiS czy PO czy SLD czy PSL...

I to jest główny problem tego państwa, dopóki go nie rozwiążemy dopóty będzie tu chuj dupa i kamieni kupa
 
Dokładnie tak wygląda u nas polityka i klasa polityczna. Czy będziemy głosować na PiS czy PO czy SLD czy PSL...

I to jest główny problem tego państwa, dopóki go nie rozwiążemy dopóty będzie tu chuj dupa i kamieni kupa
plus dodajmy do tego ilu polityków, urzędników zostało w Polsce skazanych za szpiegostwo na rzecz obcego wywiadu w ciągu ostatnich 30 lat? Nawet nie jest pewien czy wyroki były duże...
CIA?
Wywiad niemiecki?
Chiński?
Rosyjski?
No właśnie...

Kukiz opowiadał, że na komisji ds służb specjalnych był też Suski z komórką Huawei.
Skąd masz tą komórkę?
Dostałem na przyjęciu w chińskiej ambasadzie :DC:

W radiu zet pytanie do Millera: jakich aplikacji nigdy nie zainstalowałbyś w swojej komórce, na co uważać w cyberbezpieczeństwie?
Wyglądał jakby mówiono do niego po chińsku...
Rosjanie są za to tak bezczelni, że nie dość, że czytają maile polskich polityków to jeszcze się tym chwalą, Tak jakbym włamał się do czyjegoś domu a później wysłał fotkę z włamania do właściciela domu...
 
Back
Top