Polityka

Ale ekipa :juanlaugh:
Jeszcze może będzie Płatek od: podpisałam petycje aby zwolnić Lubecką, ale dopiero po jej przeczytaniu wycofałam się. W związkach homo rodzi się...
Ten pan sędzia, który dał się wrobić że rozmawia z Lisem i nawet fotkę wysłał na dowód (on skazał Kamińskiego)
1622907562185.png


Plus Matczak i Sadurski wykładowcy akademicy
1622907686819.png


To zastanawiające ile razy oni w swojej pracy podpisują coś bez przeczytania. Nie mówimy o staruszce z demencją starczą xD

Ale można się z nich pośmiać, a później są takie myśli: jak ten pan sędzią i dał się tak wrobić trolowi internetowemu to ile razy dał się wrobić na sali rozpraw i wychodzi, że to trochę jakby się śmiać się z tego, że osobie której się nie lubi złamała się noga...
Kryzys polskiej humanistyki...
 

16 mln zł chyba zarobił jako prezes banku plus ta ziemia kupiona od Kościoła.
Z 10 mln na bank ma, ale oświadczenie majątkowe to zajebiste bajerowanie

Najlepsi są ci którzy mają wpisane dochody z wynajmu mieszkań w Warszawie: 3 tys. zł w skali roku :roberteyeblinking:
DO większości tych oświadczeń majątkowych powinna się doczepić skarbówka i prokurator...

Gdula mówił, że klasa średnia to od 6 tys do 10 tys. zł brutto.
Teraz
 
Last edited:
16 mln zł chyba zarobił jako prezes banku plus ta ziemia kupiona od Kościoła.
Z 10 mln na bank ma, ale oświadczenie majątkowe to zajebiste bajerowanie

Najlepsi są ci którzy mają wpisane dochody z wynajmu mieszkań w Warszawie: 3 tys. zł w skali roku :roberteyeblinking:
DO większości tych oświadczeń majątkowych powinna się doczepić skarbówka i prokurator...

Gdula mówił, że klasa średnia to od 6 tys do 10 tys. zł brutto.
Teraz

Sprawdź majątek Gduli. Niech płaci 90%
 
Sprawdź majątek Gduli. Niech płaci 90%
widziałem. Klasyk III RP. Rodzina z SB, albo TW, sporo ludzi opuszczających kraj, albo chłopów przeprowadzających się do miasta została wywłaszczona.
Do kogo ta lepsza ziemia i domy trafiały?
I mamy możliwe rozwiązanie majątku Gduli, który miał tatusia SB dość wysoko...

A Senyszyn zarabiająca ponad 100 tys. zł za wykładanie zarządzania i jeszcze po polsku: to jest mega dziwne, przecież często wykładowcy muszą skakać po często po kilku uczelniach żeby tyle mieć...
 
widziałem. Klasyk III RP. Rodzina z SB, albo TW, sporo ludzi opuszczających kraj, albo chłopów przeprowadzających się do miasta została wywłaszczona.
Do kogo ta lepsza ziemia i domy trafiały?
I mamy możliwe rozwiązanie majątku Gduli, który miał tatusia SB dość wysoko...
Widzisz, całe pokolenia walczą o równość
 
widziałem. Klasyk III RP. Rodzina z SB, albo TW, sporo ludzi opuszczających kraj, albo chłopów przeprowadzających się do miasta została wywłaszczona.
Do kogo ta lepsza ziemia i domy trafiały?
I mamy możliwe rozwiązanie majątku Gduli, który miał tatusia SB dość wysoko...

A Senyszyn zarabiająca ponad 100 tys. zł za wykładanie zarządzania i jeszcze po polsku: to jest mega dziwne, przecież często wykładowcy muszą skakać po często po kilku uczelniach żeby tyle mieć...
To pewnie jego tatuś Gdula, siedział przy stole w Magdalence... nosy podobne :einsteinsmoke:
 
Czyli wciąż jedynym sędzią i katem w sprawie zniszczonej elewacji jest, niejaki, @Karateka@ ...
nie byłby to pierwszy przypadek, w którym skrajne pedały robiły prowokacje, żeby wskazywać na NIBY pogromy homosiów w Polsce :tysoncoffe:
 
nie byłby to pierwszy przypadek, w którym skrajne pedały robiły prowokacje, żeby wskazywać na NIBY pogromy homosiów w Polsce :tysoncoffe:

Ciekawe

Najpierw slysze, ze to nie wina sprawcow, tylko aktywistow LGBT, ktorzy prowokuja ludzi, a tecza to jak swastyka, wiec nie ma co sie dziwic.

A teraz zmiana retoryki. Sprawcy sa jednak winni, a ze nie zostali schwytani, to mozna uznac ze to wlasnie Ci aktywisci LGBT.

Podsumowujac:
1) Jak sprawcami byliby na przyklad wzburzeni katolicy - to by byla wina dzialaczy LGBT, bo to oni przeciez prowokuja poczciwych katolikow do niszczenia przedszkola
2) Jak nie wiadomo kto jest sprawca, to trzeba zalozyc ze to dzialacze LGBT

Wiec co za roznica kto zdemolowal przedszkole? I tak winnych juz znasz
 
Ode mnie to słyszałeś, kłamczuszku?

edit:
łatwo się kłamie w internecie, prawda?

Od Ciebie slyszalem, ze "nie byłby to pierwszy przypadek, w którym skrajne pedały robiły prowokacje, żeby wskazywać na NIBY pogromy homosiów w Polsce". Natomiast punkt 1wszy slyszalem o Klocucha i Szplina, takze przedstawilem moje spostrzezenie na temat forumowej retoryki. Rozumiem, ze sie nie zgadzasz z takim przedstawieniem sprawy :)
 
Od Ciebie slyszalem, ze "nie byłby to pierwszy przypadek, w którym skrajne pedały robiły prowokacje, żeby wskazywać na NIBY pogromy homosiów w Polsce". Natomiast punkt 1wszy slyszalem o Klocucha i Szplina, takze przedstawilem moje spostrzezenie na temat forumowej retoryki. Rozumiem, ze sie nie zgadzasz z takim przedstawieniem sprawy :)
Mi to wystarczy. Nie będę z tobą wchodził w dyskurs, bo jak wskazywałem wcześniej byłoby to hańbiące dla mnie samego. Nie jestem ani Szplin, ani Klocuniek, ani Forum, natomiast ty więcej niż raz uciekłeś się do kłamstw i manipulacji faktami (wcześniej na to wskazywałem). Nie wiem czy robisz to z premedytacją czy nie (niezależnie od tego jest to haniebne).

W sumie nie wiem czy jest coś jeszcze co chciałbym ci powiedzieć, ale jeśli nie robisz tego celowo, to życzę ci powodzenia i może kiedyś zrozumiesz a jeśli robisz to z premedytacją to... no trudno.
 
Od Ciebie slyszalem, ze "nie byłby to pierwszy przypadek, w którym skrajne pedały robiły prowokacje, żeby wskazywać na NIBY pogromy homosiów w Polsce". Natomiast punkt 1wszy slyszalem o Klocucha i Szplina, takze przedstawilem moje spostrzezenie na temat forumowej retoryki. Rozumiem, ze sie nie zgadzasz z takim przedstawieniem sprawy :)
Ale pierdolisz kocopoły
 
1) Jak sprawcami byliby na przyklad wzburzeni katolicy - to by byla wina dzialaczy LGBT, bo to oni przeciez prowokuja poczciwych katolikow do niszczenia przedszkola
punkt 1wszy slyszalem o Klocucha i Szplina,
Robiłem sobie nadzieję, że to jednak czytanie przez Ciebie niektórych spostrzeżeń z rozwartą paszczą ideologicznego zacięcia sprawia, że wypisujesz bzdury, a jednak powyższym udowodniłeś to co napisał @andrzej_t. - jesteś zwykłym, prymitywnym kłamcą, który chowa się za "anonimowością w internecie". Podaj jakiś mój cytat, który poświadczy Twoje słowa, które niby to mnie dotyczą: "że to nie wina sprawców, a działaczy LGBT"
. Nie jestem ani Szplin, ani Klocuniek,
Nie przyglądałem się zbytnio co @szplin pisał na ten temat ale jeśli o mnie chodzi - nigdzie nie prowadziłem narracji, że wina za ten czyn leży po stronie aktywistów LGBT. Pisałem, że nawet gdyby jakiś adwokat na rozprawie próbował doprowadzić do zmniejszenia wyroku używając argumentu o prowokacji, który należy potraktować jako okoliczność łagodzącą - sędzia nie powinien w ogóle zwracać uwagi na taką argumentację. Pisałem o psychologicznych aspektach, które w umysłach ludzi intelektualnie zacofanych - różne działania ze strony aktywistów LGBT mogą wywołać taką reakcję (atak na mury przedszkola z tęczą), bo ta kojarzy im się źle (jako symbol zwyrodnienia i prób niszczenia wartości, które uważają za święte). Nie jest to jednak żadna okoliczność łagodząca, bo dorosły człowiek, rozróżnia akty wandalizmu od cywilizowanej walki z efektami wspomnianego działania (stowarzyszenia, publicystyka, demonstracje, akcje uświadamiające, itd).

@Karateka@ - nie wiem po co to robisz. W wyniku dyskusji, kulturalnej wymiany zdań można wiele osiągnąć ale używanie przekłamań i manipulacji temu nie służy.


Proponuję zrzutkę na wakacje dla tego chłopaka. Na wszystkich spotkaniach z wychowawcami w liceach i podstawówkach nauczyciele powinni przekazać tę sprawę uczniom.
 
@klocuniek

Jak najbardziej rozumiem, że nie masz litości dla sprawców i dobrze. Jednocześnie tworzysz narracje zgodnie, z którą przyczyną jest propaganda LGBT, a to jest już przerzucanie winy na niewinnego, co już nie jest spoko. Równie dobrze można powiedzieć "Chcesz by morderstwa dokonywane nożami kuchennymi nie miały miejsca? To zadzwoń do producentów noży kuchennych by przestali je produkować"

"Może to był akt wściekłości związany z tym, że tęcza takim prostakom kojarzy się tylko i wyłącznie z tym co pokazałem wcześniej? Z atakiem na ich przekonania, wierzenia, profanacją? Akcja - reakcja. Chcesz by takie akty nie występowały? Zadzwoń do swoich znajomych organizujących tego typu marsze, by zaprzestali w ich trakcie pokazów profanacji i pogardy, itd., - słowem zlikwiduj akcję to i reakcja się nie pojawi. Będziesz mógł cieszyć oko gdy dokonasz objazdu polskich budynków przedszkolnych z tęczą na murach - lśniących i nie naruszonych."
 
Jak najbardziej rozumiem, że nie masz litości dla sprawców i dobrze. Jednocześnie tworzysz narracje zgodnie, z którą przyczyną jest propaganda LGBT, a to jest już przerzucanie winy na niewinnego, co już nie jest spoko. Równie dobrze można powiedzieć "Chcesz by morderstwa dokonywane nożami kuchennymi nie miały miejsca? To zadzwoń do producentów noży kuchennych by przestali je produkować"

"Może to był akt wściekłości związany z tym, że tęcza takim prostakom kojarzy się tylko i wyłącznie z tym co pokazałem wcześniej? Z atakiem na ich przekonania, wierzenia, profanacją? Akcja - reakcja. Chcesz by takie akty nie występowały? Zadzwoń do swoich znajomych organizujących tego typu marsze, by zaprzestali w ich trakcie pokazów profanacji i pogardy, itd., - słowem zlikwiduj akcję to i reakcja się nie pojawi. Będziesz mógł cieszyć oko gdy dokonasz objazdu polskich budynków przedszkolnych z tęczą na murach - lśniących i nie naruszonych."
To nie jest tworzenie narracji z przerzucaniem winy - nie wiem dlaczego tak to traktujesz? To stwierdzenie faktu. Akcja - reakcja, jak możesz tego nie rozumieć? Nic bez przyczyny się nie dzieje. Tak Świat funkcjonuje. Pisałem Ci, że nie jestem za zakazem marszów osób LGBT, ale jestem przeciwnikiem FORMY tych marszy, a akty godzące w obyczajowość, deprawację, profanację należy penalizować w zależnosci od skali i stopnia zgodnie z ustanowionym prawem. To biegli mają decydować czy prawo zostało złamane. Jednak przecież musisz mieć świadomość, że forma ta u niektórych osób nie ograniczy się do wyrażenia zdania na ten temat publicznie ale do aktów wandalizmu właśnie, które oczywiście należy penalizować, a odpowiednie gremia mają dążyć do idelanej sytuacji, którą opisałem, a Ty powyżej zacytowałeś. Jak do tego doprowadzić. by takie sytuacje na marszach i innych działaniach tych środowisk, jak i akty wandalizmu prostaków nie występowały? Wspólne debaty, edukacja, uświadamianie, publicystyka i wszelkie inne akcje, które w założeniu mają potencjał dotrzeć do jednych i drugich.
 
Koleś jest mocnym bajerantem i manipulatorem, pewnie kimś kim zawsze chciał być Wojewódzki (ta słynna era tekstów z basha xD), ale gwiazda TVN nie ma po prostu talentu.
Manipulator, ale ładne trololo zrobił z programami porannymi:

Wardega mówił o tym, że do brytyjskim YT zgłosił się ktoś aby reklamowały cyjanek potasu. Tylko kilka odmówiło :korwinlaugh:
 
Pisałem Ci, że nie jestem za zakazem marszów osób LGBT, ale jestem przeciwnikiem FORMY tych marszy, a akty godzące w obyczajowość, deprawację, profanację należy penalizować w zależnosci od skali i stopnia zgodnie z ustanowionym prawem. T

Również nie jestem za zakazem marszy LGBT, również uważam że FORMA niektórych marszy jest niewłaściwa, bo celem nie powinno być wkurzenie katolickiej większości, lecz przekonanie tej większości do swoich racji. Nie jestem zwolennikiem karania za obrazę uczuć religijnych, ale już za np. Publiczny seks czy jakieś inne deprawujace rzeczy - już tak - karać. Należy dodać, że większość memów z opisem "parada równości" jest udekorowanych zdjęciami nie z parad równości, lecz z imprez SadoMaso czy innych targów erotycznych
 
Back
Top