Polityka

To nie jest fejk? Z którego to roku?
Chyba z 2019, skasował tego twitta (ponoć, nie wgłębiałem się zbytnio)
Ale miał być przykład kompletnie zacofanej patologii, a podajesz przykład poglądu zbieżnego z tradycyjnym chrześcijaństwem jako gwarancji etycznych orzeczeń w przypadku uzyskania władzy dotyczącej zmian norm życia społecznego. Należy mieć świadomość, że Bosak odnosił się do wpisu Adama Gwiazdy, który donosił, że organizacja o nazwie socjaldemokracja i homoseksualizm świętowała homośluby przed kancelarią w Wiedniu, a austriacki trybunał konstytucyjny orzekł w 2017, że wyłączność małżeństw dla osób heteroseksualnych to dyskryminacja

Darmowy hosting zdjęć i obrazków

Proponuje zastapienie sedziow Trybunalu Konstytucyjnego zespolem ekspertow Konferencji Episkopatu Polski. W przypadku gdy rzadzacy mieliby zastrzezenia - czy dane rozwiazanie jest zgodne z chrzescijanskimi zasadami wiary - mogliby skierowac do zespolu ekspertow Konferencji Episkopatu Polski zapytanie, a odpowiedz bylaby wiazaca. Tak samo robiliby sedziowie gdy mieliby watpliwosci czy dana norma prawna w oparciu o ktora chca wydac wyrok jest zgodny z nauczaniem Jezusa Chrystusa - kierowali by do tej najwyzszej instancji zapytanie prawne. I nawet nie probujcie mi wmawiac, ze to by byla teokracja - zwykle swieckie Panstwo oparte o chrzescijanskie zasady.
@szplin powyżej próbował Ci wyjaśnić, że to nie żadna patologia, a etyka wywiedziona z dekalogu odnośnie przykazań międzyludzkich oraz przykazania miłości. Do póki nie sprawdzisz o co chodzi do póty nie ma sensu dyskutować z Tobą na ten temat, nie przejawiasz bowiem nawet chęci zrozumienia.
 
Ale miał być przykład kompletnie zacofanej patologii, a podajesz przykład poglądu zbieżnego z tradycyjnym chrześcijaństwem jako gwarancji etycznych orzeczeń w przypadku uzyskania władzy dotyczącej zmian norm życia społecznego.

Widzę jesteś absolwentem Uniwersytetu Lania Wody :lol:

Typ napisał, że ateiści (poganie?) nie mogą być w kadrze sędziowskiej, bo to szerzenie zła.

:juanlaugh:

@Karateka@ Ty to chyba jakiś masochista jesteś, bo lecisz tutaj z nimi w wymiany na prawie każdy temat :putinlaugh:
 
Typ napisał, że ateiści (poganie?) nie mogą być w kadrze sędziowskiej, bo to szerzenie zła.
Tworzenie chaosu LUB WSPIERANIE zła w kontekście przyznania parom homo identycznych praw wynikajacych z homoślubów jak w przypadku par hetero, czyli np. adopcja dzieci. Wyraźnie pisał, że chodzi o władzę zmieniania norm życia społecznego. Gdzie tu widzisz patologię?
 
Tworzenie chaosu LUB WSPIERANIE zła w kontekście przyznania parom homo identycznych praw wynikajacych z homoślubów jak w przypadku par hetero, czyli np. adopcja dzieci. Wyraźnie pisał, że chodzi o władzę zmieniania norm życia społecznego. Gdzie tu widzisz patologię?

XD

Czyli jak sędzia-poganin-ateista zasądzi, że para homo nie może adoptować dziecka, to wprowadza chaos lub wspiera zło?
 
Stanowski - szacun


Szkoda, że Stanowski nie przycisnął go mocniej jeśli chodzi o narkotyki, chociaż nie oglądałem całego Hejtparku:

Chwalić się psychotropami... Może naprawdę ten człowiek ma po prostu na trwale uszkodzony kawał mózgu przez to ...?

@klocuniek na szybko: jeden z wielu powodów dlaczego Kukiz upokorzył Bosaka biorąc na dobre miejsca Winickiego i innych narodowców
1622673519142.png

Środowisko libertarian ciśnie bekę, że często usuwa stare tweety jak cisnął KNP za propozycje obniżki podatków.


1622673715407.png


Długo myślałem, że środowisko narodowców stało się jakąś ofiarą nagonki, ale: oni sami się kompromitują podpisując się imieniem i nazwiskiem pod własnymi tweetami. Środowisko ONR i możliwe część Ruchu Narodowego na serio miałaby problemy z odpowiedzią na pytanie: a w czym wy się właściwie różnicie pod wzgledem gospodarczym od partii Razem?

Winicki też ma fajnego asystenta: Konrad Smuniewski się chyba nazywa. Mówienie o państwowym fejsie, bo mają w CHinach i to sie sprawdza.

A poglądy Bosaka na kwestie imigracyjne: myślę, że Emil z młodzieżówki powiedziałaby to samo Bosak:

Jedno trzeba przyznać: polityka imigracyjna jak na umiejętności PiSu udała się. 10/10 to nie jest, ale narodowcy przeginają.

Środowisku Marszu Niepodległości też jest ciekawe: koleś wyrzucony za tekst, że absurdem jest twierdzić, że Murzyna można nazwać Polakiem jest w kierownictwie Młodzieży Wszechpolskiej.

Bąkiewicz to dość mocny socjalista. Teraz już mi się nie chce szukać wojenek z korwinistami, ale niezłe hardcory xD


Na Winickieg też by się troche znalazło...

Trzeba przyznać, że do programu Konfederacji nie przeszło dużo z programu Ruchu Narodowego, bo tam były mocne hiciory xD

Już kwestie światopoglądowe to przy tym pikuś. BTW Bosak to przeciwnik legalizacji MJ. Ciekawe czy zmienił poglądy
 
@Bezimienny to mają być niby przykłady kompletnego zacofania i patologicznych poglądów? Szafujesz pojęciami, których albo nie rozumiesz, co widać po przykładach lub przejaskrawiasz na siłę szufladkując niesłusznie wypowiedzi jako zbyt negatywne. Wcześniejszy Bosak to nie obecny i nie chodzi tylko o to, że został wyprostowany (jeszcze nie do końca), a głównie o ewolucję i normalizację jego poglądów w pozytywnym sensie.
 
@Bezimienny to mają być niby przykłady kompletnego zacofania i patologicznych poglądów? Szafujesz pojęciami, których albo nie rozumiesz, co widać po przykładach lub przejaskrawiasz na siłę szufladkując niesłusznie wypowiedzi jako zbyt negatywne. Wcześniejszy Bosak to nie obecny i nie chodzi tylko o to, że został wyprostowany (jeszcze nie do końca), a głównie o ewolucję i normalizację jego poglądów w pozytywnym sensie.

Ciężko jest intelektualnie nadążyć za człowiekiem, który wie tak dużo na temat równoległych światów.

received_1151310091998288.jpeg
 
@Bezimienny to mają być niby przykłady kompletnego zacofania i patologicznych poglądów? Szafujesz pojęciami, których albo nie rozumiesz, co widać po przykładach lub przejaskrawiasz na siłę szufladkując niesłusznie wypowiedzi jako zbyt negatywne. Wcześniejszy Bosak to nie obecny i nie chodzi tylko o to, że został wyprostowany (jeszcze nie do końca), a głównie o ewolucję i normalizację jego poglądów w pozytywnym sensie.
Przewidziałem linię obrony xD
Jak to nie jest dla Ciebie patologia, że Bosak według swojego nacjonalistycznego chorego widzimisię zwalniał by ludzi i spowalniał gospodarkę (bo co to są działalności antyrozwojowe?) dopóki nie urodzi się więcej dzieci...
Karanie za bluźnierstwo.
BTW przejrzyj całą rozmowę z tego tweeta o bluźnierstwie. Trzy raz sprawdzałem czy to nie człowiek bóbr albo napalony wikary
2019 rok? 2018 rok kiedy powstała Konfederacja, te debaty korwinisci vs narodowcy itp. później tworzenie porozumień?
Na Boga nie przytoczyłem chyba wypowiedzi z czasów LPR....

Aż wszedłem na jego twittera, koleś podał tego tweeta:

Klasyk narodowców: jechanie po Reaganie.
On chyba nie rozumie, że poglądy człowiekowi mogą się zmieniać, a w amerykańskim SN (niestety) nie ma kadencji jak w polskim odpowiedniku TK. Z pamięci ona chyba miała plus 90 głosów senatorskich...
BTW w przeciwieństwie do Polski w USA długo był zwyczaj, aby raczej na sędziego SN powoływać osobę, która pracowała w swoim życiu jako sędzia. Fakt Obama zerwał z tą tradycją powołując Elena Kagan i od tego czasu nominacje nie przechodzą już z poparciem 90 do 10 itp.
Już pomijając fakt, że w SN USA stał się praktycznie trzecią izbą parlamentu i to on przyczynił się do liberalnej rewolucji, bo politycy zamiast przekonywać społeczeństwo zaczeli wyręczać się SN o czym mówił sędzia Scalia ze słynnymi tekstami typu ,,przecież w konstytucji nic o tym nie ma. Jak chcecie coś zmienić to przekonajcie do tego społeczeństwo".

PS co sądzisz o akcji nacjonalistów ,,żadnej pomocy dla firm zatrudniających obcokrajowców"?
 
1622706900833.png

W ogóle całą myśl nacjonalistyczną można podsumować hasłem komunistów: jednostka nie jest najważniejsza jeśli chce się zmieniać świat...

OJ jakie to naiwne xD To działa głównie u Amiszów...

1622706940332.png

Jechanie po imigrantach zaczynając od HIndusów, którzy pracoholizm i umiejętność przyswajania nowych język mają niemal w DNA.
Przecież to pachnie licealistą z masą utopii w głowie.
Krzysztof Bosak nie wyszedł jeszcze mentalnie z liceum, albo udaje że nie wyszedł. Tłumaczył się z tego w QA na wykopie, ale i tak się pogrążył...

1622707021608.png
 
Przewidziałem linię obrony xD
To nie żadna obrona, a stwierdzanie faktów i prostowanie Twojego pomieszania pojęć.
Jak to nie jest dla Ciebie patologia, że Bosak według swojego nacjonalistycznego chorego widzimisię zwalniał by ludzi i spowalniał gospodarkę (bo co to są działalności antyrozwojowe?) dopóki nie urodzi się więcej dzieci...
Zapoznaj się z definicją patologii być może wtedy cokolwiek zrozumiesz z tego co napisałem i nie - Bosak nie zwalniałby ludzi dopóki nie urodzi się więcej dzieci - obecne poglądy Bosaka w związku z tymi kwestiami są już zupełnie inne ale to trzeba wiedzieć, a nie tkwić w tym co kilka lat temu pisał na ten temat. Po drugie - jeśli uważasz, że Bosak nie zmienił poglądów przystępując do Konfederacji (to był proces) pod wpływem jej liderów to wskaż na obecne jego "patologie". Nie zrobisz tego, bo takowych nie ma i tępotą jest pogląd, że tkwi wciąż przy swoich wpadkach sprzed lat kilku. Przykład - Bosak mówi o zwiększaniu motywacji do pracy przy wypowiedzi o jego stosunku wobec 500+ a nie o zwolnieniach do póki dzieci się więcej urodzi. Ustawiłem film, wystarczy odsłuchać 4 i pół minuty:



Co do działalności anty - rozwojowej to właśnie jest prowadzona. Europa powoli dostraja się do Wielkiego Resetu, którego początek szumnie został ogłoszony rok temu:
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, włosy, odzież wierzchnia i tekst „WORLD CONOMIC FORUM World Economic Forum @wef You'll own nothing, and you'll be happy. This is how our world could change by 2030. Read more: wef.ch/ 2gmBN7M 1 WORLD ONOMIC RORUM You'll own nothing. And you'll be happy Based on the input of members of the World Economic Forum's Global Future Councils 861K views 18:15 18.11.2016 Twitter Web Client”




On chyba nie rozumie, że poglądy człowiekowi mogą się zmieniać
Gratuluję samokrytyki. Jeśli rozumiesz, że poglądy mogą się człowiekowi zmieniać to kompletnie nie rozumiem przedstawiania Bosaka jak totalnie zacofanego o patologicznych poglądach.
Klasyk narodowców: jechanie po Reaganie.
xD która fraza wypowiedzi Bosaka z twitta na który zwróciłeś uwagę zamyka się w haśle "jechanie po Reganie?" Żadna. Stwierdził fakt, bo rzeczywiście tzw. "rewolucja konserwatywna" była jedynie fatałaszkiem, fasadą na zmylenie przeciwnika, a rzeczywista - lewicowa rewolucja wciąż w USA trwa.
PS co sądzisz o akcji nacjonalistów ,,żadnej pomocy dla firm zatrudniających obcokrajowców"?
Jakaś twitterowa akcja, czy w Twojej głowie? Nic mi na ten temat nie wiadomo. Jakiś projekt obywatelski powstał, ktoś to wspiera? Ktoś np. z Konfederacji zachęca?

Pozostałe twitty - ponownie - stary Bosak, z którego już nic nie zostało ale w Twojej głowie to właśnie taki jest jedynym prawdziwym, bo przecież człowiek poglądów zmienić nie może :facepalm: , tą prawdą sam się zaorałeś, podobnie wpisywanie na siłę tych wpadek jako poglądową patologię.

@Karateka@ przywołałeś twitta, w którym Bosak przedstawia poglądy nauczania religii katolickiej. Gdzie w tym jest jakakolwiek patologia?
 
@Karateka@ przywołałeś twitta, w którym Bosak przedstawia poglądy nauczania religii katolickiej. Gdzie w tym jest jakakolwiek patologia?

Żadna patologia. Ja tutaj nawet bronią Bosaka. Chłop ma wiedzę na temat różnych wymiarów. Trzeba to docenić. Oprócz tego jego poglądy są spójne chociażby z tym co mowi Mentzen o teologii. Dobrze się uzupełniają w sprawach społecznych. Mentzen wciąż nie wie jaka jest rola psa w chrześcijaństwie, dlatego nie jest w stanie podjąć decyzji/deklaracji - czy w wolnorynkowej Polsce jego marzeń uczciwy przedsiębiorca katolik będzie mógł otworzyć hodowlę psów na mięso dla zagranicznych podmiotów. Musi trochę doczytać tekstów teologicznych. Może jak porozmawia z Bosakiem to już będzie wiedział, Bosak jest bardziej obeznany w teologii. I wciąż uważam że zespół ekspertów do spraw teologicznych w tej Polsce marzeń mógłby zastąpić Trybunał Konstytucyjny i Sąd Najwyższy, albo stanowić analogiczną instytucję, taką wyrocznię w sprawach teologicznych. Przecież nie powinno się tworzyć prawa sprzecznego z etyką chrześcijańską. Ogromny szacunek dla Konfederatów. Mądrzy ludzie z zasadami
 
Najpierw dlaczego tak naprawdę warto jebać cztery partie za 30 lat prokuratury, policji i sądownictwa


Pytanie za sto punktów: jeśli sędziowie i prokuratorzy łamanie kręgosłupa uważają za pobicie ze skutkiem śmiertelnym to czy jeśli ten sprawca wyjdzie na wolność i znowu kogoś zabije to będą mieli krew na rękach czy nie?



A dla równowagi lewica

Afro:


Taka ciekawostka: po niemiecku
Slaven słowianie
Sklaven niewolnicy
Jedna litera jak zmienia znaczenie. Oj nietylko naziści uważali, że to nie przypadek. Powinno się zlikwidować słowo Słowianie?


Gdula show:
masz kupę nieruchomości/mieszkań. Tata SBek a wiadomo do kogo wędrowały nieruchomości z wydziedziczenia.
Od 6 do 10 tys. zł to jest klasa średnia.No w Warszawie za 6 tys. brutto można szaleć xD
Tymczasem





Marks od Strajku Kobiet




Ale pamiętajcie: jak wieżowiec rzuca taki cień, że większość dnia może nie być światła dziennego to shit happens, ale kiedy wybudujesz sobie dom 70 m2 to pewnie szałas






Żelazna Logika czasami ma PiSowską obsesję na punkcie Niemiec, ale teraz trafili z kompleksem ,,panie a na zachodzie, a w Ameryce to wiecie co sie w takich sytuacjach robi? Tam to życie"





 
Zapoznaj się z definicją patologii być może wtedy cokolwiek zrozumiesz z tego co napisałem i nie - Bosak nie zwalniałby ludzi dopóki nie urodzi się więcej dzieci - obecne poglądy Bosaka w związku z tymi kwestiami są już zupełnie inne ale to trzeba wiedzieć, a nie tkwić w tym co kilka lat temu pisał na ten temat.
2018 i 2019 rok. Z tych lat cytowałem wypowiedzi o które mi głównie chodziło.
Z pamięci: Konfederacja, data założenia marzec 2019.
ZMiana poglądów to jest ewolucja nie rewolucja, najczęściej dzięki doświadczeniom, poznawaniu nowych ludzi (chociaż Cejrowski pół świata zwiedził a nadal ten sam z WC Kwadrans).
Naprawdę wierzysz, że on tak nagle się zmienił z (tak patologicznych poglądów) antyrozwojowych "ku chwale" narodu?
Przypominam, że narodowcy nieźle wykiwali korwinistów jeśli chodzi o listy. RN i tylu posłów, bez korwnistów mieliby maks 1,5 %. Coś jakby ziobryści mieli dużo posłów w porównaniu do PiSu...
Jest ryzyko, że Konfederacja zostanie ,,znacjonalizowana"
 
@Karateka@ wstawiał odnośnie braku pomocy dla firm zatrudniających obcokrajowców. To był skarbnik Konfederacji.
Ale na bank to było. Kawał tego tematu urwało, a szkoda bo dużo takich linków było wstawiane.
To jest problem z fejsem, bo trudniej znaleźć starszą wypowiedź po słowach kluczach.

BTW ja wiem, że temat jest poważny, ale o ile, że jak dacie mi 20 ludzi to zrobię trololo tych rozwiązań, gdyby przeszły?
 
Pytanie za sto punktów: jeśli sędziowie i prokuratorzy łamanie kręgosłupa uważają za pobicie ze skutkiem śmiertelnym to czy jeśli ten sprawca wyjdzie na wolność i znowu kogoś zabije to będą mieli krew na rękach czy nie?

Stary - były już wyroki za śmiertelny w skutkach atak maczetą zakwalifikowane jako pobicie ze skutkiem śmiertelnym.

Natomiast co do Jankowskiego to jest trochę taki zbulwersowany wujek - wszystko na chłopski rozum i emocje.
 
Stary - były już wyroki za śmiertelny w skutkach atak maczetą zakwalifikowane jako pobicie ze skutkiem śmiertelnym.

Natomiast co do Jankowskiego to jest trochę taki zbulwersowany wujek - wszystko na chłopski rozum i emocje.
Czasami trzeba to emocjonalnie powiedzieć, i czasami brakuje mocniejszych słów, że niektórym powinno się zabrać dyplom i jeśli chcą powrócić do zawodu prawnika to zdawać ponownie maturę i znowu na studia.
Zresztą to powinno dotyczyć każdego skazanego za korupcję, którego zawód jest zawodem zaufania społecznego.

Te wyroki są skandaliczne też przez to, że będzie dochodziło do samosądów...
Nominacje do sądów apelacyjnych tylko dzięki 2/3 poparcia Sejmu i Senatu. Więcej prokuratorów, wykładowców akademickich w sądach apelacyjnych (najlepiej 40% sędziów/30% prokuratorów/30% wykładowców akademickich). Może coś by się zmieniło.

Chociaż oczywiście PiS zapomina, że są najczęściej 3 winni: policja, prokuratura, sędziowie. Najbardziej dwójka ostatnich...
PS Ale ciekawe było jak mówił ten chodzący ciagle w koszuli z partii Razem. On jest zwolennikiem podwyższania kar. Skrajna lewica!
To trochę pokazuje taką różnicę pomiędzy zachodnią Europą a Polską. Francuski czy niemiecki lewak tak by nie powiedział.
Oczywiście standard: seksedukacja. Hm, przypomina się sprawa Simona MOla, gdzie ofiarami katolicy nie padali...
 
Naprawdę wierzysz, że on tak nagle się zmienił z (tak patologicznych poglądów) antyrozwojowych "ku chwale" narodu?
To nie kwestia wiary, a prezentowanych publicznie wypowiedzi. Zatrzymałeś się na 2019, spróbuj coś takiego znaleźć od momentu w którym zaczęto go prostować (w konfederacji) do obecnego czasu. Twoje pytanie można też odwrócić - Ty naprawdę wierzysz, że jego tzw "poglądy anty rozwojowe" to nie podpucha? "Uderzanie" w pewne środowiska? Po drugie - trzeba naprawdę wielkiej nadinterpretacji, by wypowiedź na twitterze w formie radykalnych pytań zjednać z pełni ukształtowanym poglądem na jakąś kwestię.
Przecież nie powinno się tworzyć prawa sprzecznego z etyką chrześcijańską. Ogromny szacunek dla Konfederatów. Mądrzy ludzie z zasadami
Miłosiernie pominę bełkot o psach, itd., skupię się jedynie na Twojej miernych lotów próbie dezawuowania etyki chrześcijańskiej w ujęciu karatekowej myśli cohonesowej :) Wystarczy abyś podjął próbę odpowiedzi na pytanie - co takiego złego jest w etyce chrześcijańskiej, by system prawny stojący w opozycji do niej miałby uchodzić za światłą, modernistyczną koncepcję?
 
Akurat Bosak to błazen. Poglądy ma jakie ma i nie ma co go bronić. Ani on inteligentny, ani też nie wybija się wiedzą. Co najwyżej można rzec, że jest dość elokwentny i solidnie przygotowany do dyskusji na tle jeszcze gorszych konkurentów z opozycji.

Co do samej Konfederacji, to faktycznie ten twór wynikły z połączenia zbyt dużych skrajności światopoglądowych jest jaki jest, ale mimo tego, tam jest najwięcej ludzi, którzy mają zdrowe poglądy na kwestie gospodarcze i ekonomiczne państwa (np. Mentzen).
I jeśli jako partia, nawet kosztem marginalizacji innych problemów mieliby poprawić funkcjonowanie Państwa w tych obszarach, to wolałbym oddać głos na nich niż na lewicę (którą jest też gospodarczo PiS).
 
Akurat Bosak to błazen. Poglądy ma jakie ma i nie ma co go bronić.
Zbłaźnił się kilkoma wypowiedziami ale czy można obecne jego poglądy nazwać błazenadą? Nie wiem, nie widzę tego, chyba, że ktoś poda przykład bosakowej błazenady od czasu startu w wyborach prezydenckich. Tak do końca to nie będziemy wiedzieć jakie są rzeczywiste poglądy polityków na różne kwestie, bo gra polityczna nieczystą jest :)
The Phantom Menace GIF by Star Wars
 
Zbłaźnił się kilkoma wypowiedziami ale czy można obecne jego poglądy nazwać błazenadą? Nie wiem, nie widzę tego, chyba, że ktoś poda przykład bosakowej błazenady od czasu startu w wyborach prezydenckich. Tak do końca to nie będziemy wiedzieć jakie są rzeczywiste poglądy polityków na różne kwestie, bo gra polityczna nieczystą jest :)
The Phantom Menace GIF by Star Wars
Pewnej oceny jego osoby, jako polityka działającego na scenie od lat można dokonać, co właśnie zrobiłem - na podstawie całości odbioru jego osoby w różnych mediach na przestrzeni lat.

To, że np. obecnie nauczył się ważyć słowa (raczej stronię od tematów politycznych ostatnimi czasy, więc zakładam że jest jak napisałeś) i stara się unikać wypowiadania kwestii, które mogą się szerszej opinii nie spodobać to akurat dobrze o nim świadczy bo "w politykę też trzeba umieć". Jakbym był politykiem, to co bardziej skrajnych opinii też bym publicznie nie wygłaszał lub robiłbym to w sposób jak najbardziej neutralny - przecież to jest gra o wyborców, więc szkoda ich do siebie zrazić (czego np. świetnym przykładem jest Korwin, choć jego można próbować poniekąd bronić możliwą chorobą Aspergera).

Z Mentzenen też się w wielu kwestiach nie zgadzam, ale uważam, że na tle tej patologii w sejmie jako jeden z niewielu ma coś do powiedzenia, zwraca uwagę na abstrakcyjne przepisy i w mojej ocenie zaproponował co najmniej kilka sensownych postulatów w kwestiach gospodarczych, które dałoby się zrealizować.

Jeśli wokół niego zostałaby utworzona partia polityczna składająca się z ludzi o podobnych poglądach na gospodarkę i światopoglądowo bliżej centrum, bez postaci skrajnych (jak Winnicki, Braun czy Korwin), to myślę, że byłaby szansa, aby przebili się politycznie. I byłoby to z korzyścią dla wszystkich.
 
Jaś Kapela był po prostu głupi. A Sidney Polak jest jeszcze bardziej wkurwiający, bo zakrzykuje wszystko jak rasowy polityk.
 
Back
Top