Polityka

Również nie jestem za zakazem marszy LGBT, również uważam że FORMA niektórych marszy jest niewłaściwa, bo celem nie powinno być wkurzenie katolickiej większości, lecz przekonanie tej większości do swoich racji. Nie jestem zwolennikiem karania za obrazę uczuć religijnych, ale już za np. Publiczny seks czy jakieś inne deprawujace rzeczy - już tak - karać. Należy dodać, że większość memów z opisem "parada równości" jest udekorowanych zdjęciami nie z parad równości, lecz z imprez SadoMaso czy innych targów erotycznych
Bo celem tych parad nie jest żadna równość tylko chęć zwrócenia na siebie uwagi, szkoda że nikt nie sprawdza ilu z tych przebierańców naprawdę ma inną orientację.
Gdyby ludzie z LGBT chcieli tym coś załatwić pokazaliby że są tacy sami jak wszyscy, mają w życiu codziennym takie same problemy itd.. A tak, tylko antagonizują i w praktyce utrudniają robotę tym, którym zależy na prawach mniejszości.
 
tylko atom


Czyli "tylko" 2tys rocznie od kazdych 100tys w twoich nieruchomosciach...


Tworca testow PCR






Ciekawe zdjęcie z mojej wsi - w jakimś sensie historie tego typu działy się w całej Polsce. Jak jest teraz?
Niech takie twory: niewydolne, toczone rakiem państwowego i pracowniczego złodziejstwa, kolesiostwa umierają szybko. Reformy rynkowe są potrzebne.


W tej chwili wrzesiński Tonsil istnieje i choć mniejszy niż kiedyś, ma się coraz lepiej - ale jako calkowicie nowa prywatna firma zbudowana od podstaw, z prawami do logo. Kilku kluczowych pracowników ze startego tonsilu chyba też tam pracuje.


Już nawet nie będę mówił o innych fabrykach w okolicy.

Zgadzam się z tym co powiedziała ta kobieta
Cieszę się, że powoli zmieniasz swoje nastawienie i widzisz, że pewne religie/ideologie namawiają młodych ludzi do nieodwracalnych samookaleczeń


Wydaje mi się, że powinieneś mieć do środowisk niosących takie ideologie, narzędzia semantyczne czy polityczne, mieć bardziej stanowczy stosunek niż do rydzykowskich - te mieszają w głowach ludzi kończących żywot, tamte dopiero życie zaczynających, te wyłudzają "tylko" twoje pieniądze, tamte twoje ciało i zdrowie psychiczne.

 
Nie jestem zwolennikiem karania za obrazę uczuć religijnych
Czyli jeśli wylejesz publicznie fekalia na krucyfiks stojący prze kościołem, nagrasz i będziesz rozpowszechniał w sieci - jest to performance artystyczny wg Ciebie i nie należy tego karać? Po nagraniu krucyfiks wyczyściłeś. Jest ok? Jesteś artystą któremu musimy płacić?
 
Czyli jeśli wylejesz publicznie fekalia na krucyfiks stojący prze kościołem, nagrasz i będziesz rozpowszechniał w sieci - jest to performance artystyczny wg Ciebie i nie należy tego karać? Po nagraniu krucyfiks wyczyściłeś. Jest ok? Jesteś artystą któremu musimy płacić?
Nergal nabił sobie tyle wyświetleń dzięki temu (z pamieć jadę) stowarzyszeniu walki ds sekt czy jak to się nazywa, później ten proces...
Teraz jest kolejny prawicowy odpowiednik tego lewackiego ośrodka monitorowania zachowań rasistowskich. Dariusz Matecki to prowadzi...

Są paragrafy za zakłócanie praktyk religijnych.
EDIT: Ośrodek Monitorowania Chrystianofobii
 
O co chodzi z tą aferą ze Stankiewiczem? Co on zrobił Braunowi?

Bo celem tych parad nie jest żadna równość tylko chęć zwrócenia na siebie uwagi, szkoda że nikt nie sprawdza ilu z tych przebierańców naprawdę ma inną orientację.
Gdyby ludzie z LGBT chcieli tym coś załatwić pokazaliby że są tacy sami jak wszyscy, mają w życiu codziennym takie same problemy itd.. A tak, tylko antagonizują i w praktyce utrudniają robotę tym, którym zależy na prawach mniejszości.
dlatego te parady naprawdę nie są liczne.
Już pomijając fakt, że to środowisko jest podzielone o czym media milczą. Jest część środowiska, która ogranicza się do trzech liter LGB, mówiąc że reszta za daleko zaszła...

Jak ktoś mógł to podpisać?

Coraz bardziej się przekonuje, że do brania kredytu powinno się robić jakieś uprawnienia jak na prawo jazdy. I założę się, że to wcale nie była starsza osoba.

 
Last edited:
Czyli jeśli wylejesz publicznie fekalia na krucyfiks stojący prze kościołem, nagrasz i będziesz rozpowszechniał w sieci - jest to performance artystyczny wg Ciebie i nie należy tego karać? Po nagraniu krucyfiks wyczyściłeś. Jest ok? Jesteś artystą któremu musimy płacić?

To jest wlasnosc kosciola, wiec oczywisscie ze nalezy za to karac. Jak ktos sobie kupi albo zrobi wlasny krucfiks i obsmaruje go fekaliami w swojej chacie, nagra, wrzuci na swoja strone internetowa i jak znajdzie sie idiota ktory bedzie za to placil, to spoko - niech sobie robi taki performance, tylko niech nie krzyczy ze chce pieniedzy z oplaty reprograficznej jak sie okaze, ze nikt tego gowna nie chce ogladac
 
Hołownia u Olejnik...
Jaka przyjaźń, spijanie sobie z dziubków :bad:
"Pani redaktor" grzeczniutka i milutka jak kiedyś do Tuska. Z daleka widać skąd się w polskiej polityce wziął Szymonek płaczek, Stokrotka dostała jasny rozkaz od oficera prowadzącego...

A tępe masy będą na niego głosować bo tak świetnie w TVN wypada :matt:
 
Hołownia u Olejnik...
Jaka przyjaźń, spijanie sobie z dziubków :bad:
"Pani redaktor" grzeczniutka i milutka jak kiedyś do Tuska. Z daleka widać skąd się w polskiej polityce wziął Szymonek płaczek, Stokrotka dostała jasny rozkaz od oficera prowadzącego...

A tępe masy będą na niego głosować bo tak świetnie w TVN wypada :matt:
Ewidentnie nowy namaszczony. Ale chyba najbardziej miałki ze wszystkich "liderów" opozycji. Raczej na jedne wybory.
 
Cieszę się, że powoli zmieniasz swoje nastawienie i widzisz, że pewne religie/ideologie namawiają młodych ludzi do nieodwracalnych samookaleczeń

Nie wiem czy kiedykolwiek bronilem skrajnosci w kwestii transplcowosci. Pamietam nawet, ze poruszalem tutaj wstrzajaca sprawe braci Reimer. Jesli dorosla, w pelni zdrowa psychicznie, swiadoma i dobrze przebadana osoba chce poddac sie operacji, to nie widze powodu by jej tego zabraniac. Nie mam tez problemu by mowic per Pani do takiej chociazby Grodzkiej, tak samo jak nie buntuje sie przeciwko nazywaniu rodzicem rodzica opiekunczego i nie krzycze "ale biologicznie to przeciez nie rodzic!". Natomiast nie mieszajmy zwyklej uprzejmosci i akceptowania ludzkich wyborow z lewicowym szuryzmem typu "plec biologiczna nie istenieje" czy wprost z krzywdzeniem dzieci czy osob w gorszym okresie zycia.
 
Jeśli: mężczyzna to Polak, mężczyźni Polacy, kobieta to Polka, kobiety Polki, to jak powinniśmy się zwracać do pozostałych osób? Są osoby niebinarne, genderqueer, agender, przecież zwracająć się do nich Polko, Polaku, niejako definiujemy płeć.
 
Jeśli: mężczyzna to Polak, mężczyźni Polacy, kobieta to Polka, kobiety Polki, to jak powinniśmy się zwracać do pozostałych osób? Są osoby niebinarne, genderqueer, agender, przecież zwracająć się do nich Polko, Polaku, niejako definiujemy płeć.

Dodatkowo - lewica walczy o feminatywy, co wymusza binarny podzial, z ktorym to lewica walczy.... Absurd
 




Kanada


Rosja


PL


Wtf?


WTF?




XD




XD






Z grupki na FB
JbxVIDT.png


Propozycja TVP dla Borusewicza by dołożył cegiełkę do filmu "Człowiek zbuntowany" o Jarosławie Kaczyńskim...














Jesli dorosla, w pelni zdrowa psychicznie, swiadoma i dobrze przebadana osoba chce
Zauważyłeś, że czesto odpowiadasz "obok"? Gdyby w kościele namawiano do samookaleczeń, nie odpowiadałabyś w ten sposob. Chodzi o tłoczenie siana w głowy młodych ludzi po to by zaciągać ich do pewnej ideologii (której zdajesz się nie zauważać). Takie są konsekwencje prania dojrzewających mózgów, konsekwencje daleko bardziej idące niż jednostka (kultura, społeczeństwo, prawo, gospodarka)

No chyba że, wtedy cofam powyższe, to zdanie mogę uważać za zrównanie ideologii gender i LGBT (ŁĄCZNIE z infrastrukturą je pompującą) jako szuryzmu:
lewicowym szuryzmem typu "plec biologiczna nie istenieje" czy wprost z krzywdzeniem dzieci czy osob w gorszym okresie zycia

Nie mam tez problemu by mowic per Pani do takiej chociazby Grodzkiej, tak samo jak nie buntuje sie przeciwko nazywaniu rodzicem rodzica opiekunczego i nie krzycze "ale biologicznie to przeciez nie rodzic!".
Ja też dokonuje swoich wyborów, mam swoje preferencje, jedne rzeczy dla jakichś sąsiadów zrobie, inne, dla tych samych lub innych już nie, ale nie mieszam do tego państwa. Ktoś mnie nazwie debilem, kosmitą, czy babą to nie idę na policję, nie zgłaszam do fejsbuka. Jeśli wiązałoby się z tym coś bardziej publicznego, wymiernego, to sprawa w sądzie i tyle.
W cieniu tego co powiedziałeś krąży "uprzejmość" wymuszana siłą przez autorytarne państwo.
Wyobraź sobie teraz, gdyby opiekunowie prawni dziecka (ciekawe czy nie jest ich więcej niż "prawdziwych" LGBT?) byli grupą tak jadowitą, tak widoczną, tak wymuszającą dostosowanie się reszty społeczeństwa do ich pragnień, atakującą wszystkich wokół, pod przymusem wymiernej kary za pomocą państwa wymuszali określony zwrot - jakie byłoby twoje stanowisko? Też być nie krzyczał: "ale biologicznie to przeciez nie rodzic!"?
Zresztą jest to prawda, nie są biologicznymi rodzicami, więc też nie ma się tu do czego przyczepić.
Grubemu, żeby było miło, też mogę powiedzieć "o, chyba schudłeś", ale nie mieszajmy do tego prawa/państwa.

@Karateka@
Oglądałeś? O tym, do czego doprowadza kłamstwo.
Tak szczerze to ten wywiad, powiedzmy w szkole średniej, powinien być obowiązkowy dla wszystkich uczniów.
:o o::o o::o o::o o::o o:
Nie sądziłem, że jest aż tak...
 
Last edited:
Zauważyłeś, że czesto odpowiadasz "obok"? Gdyby w kościele namawiano do samookaleczeń, nie odpowiadałabyś w ten sposob. Chodzi o tłoczenie siana w głowy młodych ludzi po to by zaciągać ich do pewnej ideologii (której zdajesz się nie zauważać). Takie są konsekwencje prania dojrzewających mózgów, konsekwencje daleko bardziej idące niż jednostka (kultura, społeczeństwo, prawo, gospodarka)

Nie wiem czy OBOK, czy po prostu chcialem dac pelna wypowiedz by nie bylo pola do roznych interpretacji tej zlozonej kwestii. Zlozone kwestie wymagaja zlozonych wypowiedzi.

1. Kwestira samookalecznenia.
- czasami to nie jest samookaleczenie. Sa osoby dla ktorych taka operacja jest wybawieniem i wtedy ciezko mowic o samookaleczeniu. Masz na przyklad osoby ktore zgodnie z genetyka (chromosomy) sa mezczyznami, ale zgodnie z fenotypem (wyglad narzadow plciowych) to kobiety i odwrotnie.
- namawianie na operacje. W przypadku dysforii plciowej, to mysle ze nie powinno sie namawiac na taka operacje. Jesli ktos bardzo chce, to sam powinien do tego dazyc. Podobnie nie powinno sie namawiac kogos na zrobienie tatuazu - jesli ktos chce to i tak go nic nie powstrzyma i spoko, wolnosc. Natomiast namawianie na operacje korekty plci (usuniecie penisa na przyklad) czy na zrobienie sobie tatuaza na twarzy - to juz pojebana sprawa.
Konkluzja: Wiec chyba tak samo bym traktowal Kosciol namawiajacy do samookaleczenia i fundacje LGBT, ktora by namawiala na przyklad homoseksualistow do zmiany plci.

No chyba że, wtedy cofam powyższe, to zdanie mogę uważać za zrównanie ideologii gender i LGBT (ŁĄCZNIE z infrastrukturą je pompującą) jako szuryzmu:

Nie wiem czym jest ideologia gender - to takie slowo wytrych. Natomiast mowiac o szuryzmie mam tutaj na mysli poglady znacznej czesci lewicy jakoby plec biologiczna nie istniala albo ze jest 50 plci (sa faktycznie 2 plcie i dysfunkcje plci, ale mozna wyodrebnic kilka kateogorii jak np. plec chromosomowa, plec fenotypowa/anatomiczna - i to sie moze rozjechac) Szerzej - dlaczego to szuryzm mozna przeczytac tutaj:


p%25C5%2582e%25C4%2587%2Btabela.png



Ja też dokonuje swoich wyborów, mam swoje preferencje, jedne rzeczy dla jakichś sąsiadów zrobie, inne, dla tych samych lub innych już nie, ale nie mieszam do tego państwa. Ktoś mnie nazwie debilem, kosmitą, czy babą to nie idę na policję, nie zgłaszam do fejsbuka.

Zglaszanie do fejsbuka jest OK - to prywatna firma.
Zglaszanie do Panstwa to juz co innego. Wolnosc slowa.

W cieniu tego co powiedziałeś krąży "uprzejmość" wymuszana siłą przez autorytarne państwo.

Masz na mysli walke z mowa nienawisci?

Wyobraź sobie teraz, gdyby opiekunowie prawni dziecka (ciekawe czy nie jest ich więcej niż "prawdziwych" LGBT?) byli grupą tak jadowitą, tak widoczną, tak wymuszającą dostosowanie się reszty społeczeństwa do ich pragnień, atakującą wszystkich wokół, pod przymusem wymiernej kary za pomocą państwa wymuszali określony zwrot - jakie byłoby twoje stanowisko? Też być nie krzyczał: "ale biologicznie to przeciez nie rodzic!"?

Poza youtubem (prawicowe filmy z Stanow) nie widzialem niczego w prawdziwym zyciu co bym zakwalifikowal jako takie wymuszanie dostosowania sie reszty spoleczenstwa do pragnien osob LGBT.

Zresztą jest to prawda, nie są biologicznymi rodzicami, więc też nie ma się tu do czego przyczepić.

No nie sa, ale sa traktowani w spoleczenstwie tak jakby byli. I mysle, ze nie ma sensu tego zmieniac. Podobnie jak nie ma sensu mowic per Pan do Grodzkiej.

Oglądałeś? O tym, do czego doprowadza kłamstwo.
Tak szczerze to ten wywiad, powiedzmy w szkole średniej, powinien być obowiązkowy dla wszystkich uczniów.

Nie ogladalem, ale jak tylko audio jest wazne to sobie odpale przy bieganiu.
 
Hołownia u Olejnik...
Jaka przyjaźń, spijanie sobie z dziubków :bad:
"Pani redaktor" grzeczniutka i milutka jak kiedyś do Tuska. Z daleka widać skąd się w polskiej polityce wziął Szymonek płaczek, Stokrotka dostała jasny rozkaz od oficera prowadzącego...

A tępe masy będą na niego głosować bo tak świetnie w TVN wypada :matt:
bo Szymus Chujownia to nastepny slup/figurant w rekach globalistow. Taki drugi Petru czy inny Palikmiot. (z reszta wszyscy sa sterowani bez wyjatku, szkoda pradu na teatrzyk zwany polityka)
 
Do tych co na maksa śledzą politykę. Widać coś tego Dudusia coś z tego pałacu, bo ja mam autentycznie wrażenie że gostka z 6 ,10razy widziałem od kiedy jest Prezydentem.

Bezimienny wzywam Cię.

Tak musicie się obyć z Hołownia bo to na 90 procent nowy prezydent 2025.
 
DObra mam Stankiewicza i Brauna




bo Szymus Chujownia to nastepny slup/figurant w rekach globalistow. Taki drugi Petru czy inny Palikmiot. (z reszta wszyscy sa sterowani bez wyjatku, szkoda pradu na teatrzyk zwany polityka)
Oj, Piasecki mu nieźle cisnął w kwietniu. Olejnik jest całkowicie niezależna. TVN karmi ludzi naćpanych jebać PiS, chociaż też cisnęła Grodzkiemu i Trzaskowskiemu.

Ale fakt faktem ktoś musi za nim stać, ale raczej TVN. Po co im Hołownia? Po to aby ludzie mówili o TVN: największa partia opozycjna?
Partia ma kilka lat do wyborów. Trzeba budować struktury. Samymi wolontariuszami nie zbudujesz tego.
16 województw razy minimum 5 tys. zł dla lokalnego bosa.
Opieka prawna i księgowa.
Paru researcherów.
Dojazdy.
Plus Hołownia w TVN zarabiał minimum 150 tys. zł. Też trzeba mu to zrekompensować.

SMutne, ale z taką ordynacją nie da się stworzyć partii bez pieniędzy, która przetrwa z dwie kadencje w Sejmie...
 
Nie wiem czy OBOK, czy po prostu chcialem dac pelna wypowiedz by nie bylo pola do roznych interpretacji tej zlozonej kwestii. Zlozone kwestie wymagaja zlozonych wypowiedzi.

1. Kwestira samookalecznenia.
- czasami to nie jest samookaleczenie. Sa osoby dla ktorych taka operacja jest wybawieniem i wtedy ciezko mowic o samookaleczeniu. Masz na przyklad osoby ktore zgodnie z genetyka (chromosomy) sa mezczyznami, ale zgodnie z fenotypem (wyglad narzadow plciowych) to kobiety i odwrotnie.
- namawianie na operacje. W przypadku dysforii plciowej, to mysle ze nie powinno sie namawiac na taka operacje. Jesli ktos bardzo chce, to sam powinien do tego dazyc. Podobnie nie powinno sie namawiac kogos na zrobienie tatuazu - jesli ktos chce to i tak go nic nie powstrzyma i spoko, wolnosc. Natomiast namawianie na operacje korekty plci (usuniecie penisa na przyklad) czy na zrobienie sobie tatuaza na twarzy - to juz pojebana sprawa.
Konkluzja: Wiec chyba tak samo bym traktowal Kosciol namawiajacy do samookaleczenia i fundacje LGBT, ktora by namawiala na przyklad homoseksualistow do zmiany plci.



Nie wiem czym jest ideologia gender - to takie slowo wytrych. Natomiast mowiac o szuryzmie mam tutaj na mysli poglady znacznej czesci lewicy jakoby plec biologiczna nie istniala albo ze jest 50 plci (sa faktycznie 2 plcie i dysfunkcje plci, ale mozna wyodrebnic kilka kateogorii jak np. plec chromosomowa, plec fenotypowa/anatomiczna - i to sie moze rozjechac) Szerzej - dlaczego to szuryzm mozna przeczytac tutaj:


p%25C5%2582e%25C4%2587%2Btabela.png





Zglaszanie do fejsbuka jest OK - to prywatna firma.
Zglaszanie do Panstwa to juz co innego. Wolnosc slowa.



Masz na mysli walke z mowa nienawisci?



Poza youtubem (prawicowe filmy z Stanow) nie widzialem niczego w prawdziwym zyciu co bym zakwalifikowal jako takie wymuszanie dostosowania sie reszty spoleczenstwa do pragnien osob LGBT.



No nie sa, ale sa traktowani w spoleczenstwie tak jakby byli. I mysle, ze nie ma sensu tego zmieniac. Podobnie jak nie ma sensu mowic per Pan do Grodzkiej.



Nie ogladalem, ale jak tylko audio jest wazne to sobie odpale przy bieganiu.
Odnośnie tego:


Ale nie wiem czy uwzględnili samorządy. Samorządy wydają kupę kasy na kluby piłkarskie. A tu jakieś 300 mln zł na stadion Legii, a tu klasyk ,,doprowadzę klub do upadku, później miasto ode mnie wykupi, miasto sprzeda po kosztach kolejnemu". Klasyk z tym tajemniczym inwestorem z Kambodży kupującym Wisłę Kraków -ktoś sobie zrobił jaja z prezydenta Krakowa. Gdyby Patryk Vega to wymyślił to byłyby reakcje ,,ale ten ma wyobraźnie" xD
 
Odnośnie tego:


Ale nie wiem czy uwzględnili samorządy. Samorządy wydają kupę kasy na kluby piłkarskie. A tu jakieś 300 mln zł na stadion Legii, a tu klasyk ,,doprowadzę klub do upadku, później miasto ode mnie wykupi, miasto sprzeda po kosztach kolejnemu". Klasyk z tym tajemniczym inwestorem z Kambodży kupującym Wisłę Kraków -ktoś sobie zrobił jaja z prezydenta Krakowa. Gdyby Patryk Vega to wymyślił to byłyby reakcje ,,ale ten ma wyobraźnie" xD


Nie wiem jak zestawienie wydatków artyści kontra sportowcy ma się do praw osób LGBT ;) ale z postem się zgadzam - samorządy wydają kupę kasy na sport, w szczególności piłkę nożną.
 
Walenie kasy w piłkę serio boli. Nie wiem czy nawet duże kariery zrobiło 20 chłopa na top poziom w ostatnich 30 latach. Obecna kadra też cieniutka jak cholera.

Ile za to by rodzin ustawić to aż głowa boli. Ja bym zaorał piłkę w Polsce. Szczerze aż się dziwię jak to u nas funkcjonuje że ma jeszcze fanów i że ludzie chodzą na te Legię czy Rakowy Częstochowy.
 
Last edited:
Back
Top