Polityka

@Karateka@ za 100 zł partonite sprawdzają informacje w 24h. Kusi mnie aby ich strolowac :suchykarol:
Zauważyłem fajną wojnę na twitterze:
ekonomiści vs doradcy podatkowi

Trochę za nudno tutaj jest to z przekory: argumenty drugiej strony



Jedna stawka Vatu?




A to jest chyba jakiś prowokator, bo ciągle staje po stronie mniej popularnej idei:












Jeszcze Major z Krytyki Politycznej








Zaorani jesteście? I co? Nie wstyd wam?
 

Czepiają sie go: kilkadziesiąt lat czekał na swoja szansę, młody Obama był prezydentem przed nim, a teraz w końcu może...
... stchórzyć przed Putinem, który życzył mu dużo zdrowia :putinlaugh:

Kolejny dowód na to, że na poważnych stołkach nie powinien być nikt powyżej 65 lat...
W USA byli sędziowie SN plus 80 lat

I co: kupujecie rower?
 
Last edited:

Może ktoś mi wytłumaczyć od czego się zaczęło, że teraz Gates jest jednym z głównych złych odpowiedzialnych za globalny spisek? Co się stało z Sorosem - już się znudził?
 
Może ktoś mi wytłumaczyć od czego się zaczęło, że teraz Gates jest jednym z głównych złych odpowiedzialnych za globalny spisek? Co się stało z Sorosem - już się znudził?
Gates gadał o pandemiach od paru lat i inwestuje w szczepionki. Dużo pierdoli też o nowym porzadku i ekologii. Jest za mięsem z próbówki i wege (zupełnie przypadkowo jest akurat największym posiadaczem pół uprawnych w USA, ale to naprawdę przypadek)
 
Gates gadał o pandemiach od paru lat i inwestuje w szczepionki. Dużo pierdoli też o nowym porzadku i ekologii. Jest za mięsem z próbówki i wege (zupełnie przypadkowo jest akurat największym posiadaczem pół uprawnych w USA, ale to naprawdę przypadek)
He, obstawiam, że za kilka Musk który teraz jest uważany za wizjonera i bożyszcze niektórych przejmie tą funkcję od Gatesa.
 
Last edited by a moderator:
Wszystko jest ok, proszę nie manipulować moimi wypowiedziami.
:mamed:
Mamy białko na to [emotka_z_krzysiem_j] :rutekajak:
IMG_20210521_105449.jpg
 
To kto jest teraz w zarządzie świata: Soroz, Gates i Elon Musk?

Niezłe dymy z Ikea: zamiast walić w hipokryzje, że Ikea taka tolerancyjna, a w ulotkach Ikeai w krajach arabskich tacy wszyscy jacyś nie tęczowi :usunto:
Pamiętam jak jakieś feministki mówiły, że Natalia Oreiro na koncercie TVP wyskoczy z tęczową flagą, a prawicowi publicyści przestrzegali przed tym, bo to feministka. Grzeczniutko było...

A tu nie podoba mi się ich analiza: czy można zostać dyplomatą bez znajomości języka obcego? Niby nie prawda, ale:

Obie ustawy zawierają przepis pozwalający na nadanie stopnia dyplomatycznego „w szczególnie uzasadnionych przypadkach” osobie, która tego warunku nie spełnia, na czas niezbędny do wykonywania zadań w placówce zagranicznej (art. 31 ust. 2 nowej ustawy oraz art. 12 ust. 2 poprzedniej). Nadużywanie tego trybu wyjątkowego wzbudziło zastrzeżenia Najwyższej Izby Kontroli, które wyrażone zostały w raporcie z 2014 roku.

Czytaj więcej na: https://demagog.org.pl/wypowiedzi/ile-jezykow-obcych-musza-znac-polscy-ambasadorzy-i-dyplomaci/

Czy sędziom w Niemczech przysługuje immunitet?
Nie

Czytaj więcej na: https://demagog.org.pl/wypowiedzi/czy-sedziom-w-niemczech-przysluguje-immunitet/

Strolowałem ich kompletnie: 80 wysłanych wypowiedzi do weryfikacji od początku maja :korwinlaugh:
Ale chamy nie sprawdzają wypowiedzi innych niż z 2021 roku, a szkoda bo miałbym niezłe kaciory dla nich, które mi zajęły z tydzień...
 
Last edited:
Lekarze mają stawkę w Wwa średnio 250 zł razy 24 h to jest 6 koła i od tego 100% Co daje 12 koła, myślę że 15 koła to możliwa opcja. U nas jeden znajomy za miesiąc pracy wystawił rachunek 83 koła, fakt siedział dużo w robocie ale hajs przytulił elegancki.
Czy to właśnie w ten sposób korumpuje się lekarzy żeby, przyjemniej, nie zaprzeczali rewelacjom Horbana i Simona? :awesome:
 
Aktywiści w Berlinie chcą „nacjonalizacji” sporej liczby mieszkań w Berlinie i chcą aby ich właściciele otrzymali za nie 8 mld € pomimo tego ze ich szacowana wartość to... 36 mld €. Jak dla mnie może to być bardzo niebezpieczny precedens

https://www.businessinsider.com/ber...m-on-seizing-apartments-from-landlords-2021-5
Plus wariaci z partia zielonych z tekstami, że domki jednorodzinne są nieekologiczne i pora ich zakazać i mamy komplet...







A to jest smutne: Polska może być drugą Ukrainą. Wystarczy zapłacić celebrycie aby założył partię. Chociaż ten ukraiński celebryta okazał się charakternym człowiekiem, a Hołownia...
 
Last edited:
Dlatego na nikogo nie głosowałem w drugiej turze wyborów: taktyka spalonej ziemi. Od 2:30

Wiem, że TVP, ale to nie jest manipulacja.
To, że POPiS bawi się w taktykę spalonej ziemi nie jest odkryciem Ameryki, ale oni mówią o tym otwarcie

Pani sędzia, historyk, politolog, akrobata:
 
Last edited:
Trzeci post ale to jest hit. Jeśli ta osoba jest sędzią to nie ma dla Polski nadziei


A trzeba też w sądzie tłumaczyć, że płaskoziemstwo to mit?
 
Lekarze mają stawkę w Wwa średnio 250 zł razy 24 h to jest 6 koła i od tego 100% Co daje 12 koła, myślę że 15 koła to możliwa opcja. U nas jeden znajomy za miesiąc pracy wystawił rachunek 83 koła, fakt siedział dużo w robocie ale hajs przytulił elegancki.
1621684718177.png
 
Nie mogę z tego: Policja, proszę na twittera. Ktoś uważa, że się nie znam :pjelen::beczka:


Dla równowagi Warzecha, gdzie ,,szczeniacka podpucha" niszczy autorytet:











Pan sędzia:




Przecież to jest jak te kanały komentery na YT: publicyści artykuł ładny napiszą, ale jak się powie sprawdzam w dyskusji to jest lipa. Może tylko z maks 15 wartościowych dziennikarzy można wymienić...

Koniec twittera na dzisiaj, to nie zdrowe
 
Back
Top