Polityka

kontrowersyjne bzdury
Dlaczego zakładasz że ktoś kto nie ma żądzy władzy będzie gadał bzdury?

Raczej na odwrót, wiemy że ten kto pożąda władzy będzie kłamał, mówił cokolwiek mu ślina na język przyniesie, by tę władzę mieć.
 
Dlaczego zakładasz że ktoś kto nie ma żądzy władzy będzie gadał bzdury?

Raczej na odwrót, wiemy że ten kto pożąda władzy będzie kłamał, mówił cokolwiek mu ślina na język przyniesie, by tę władzę mieć.
Nie znam się na robieniu polityki, tak mi się wydaje, ale mogę nie mieć racji.
 
Tak narzekacie na naszą gospodarkę, a tutaj według Eurostatu jesteśmy w topie Europy i wyprzedzamy kraje zachodu:


1621430142868.png


:awesome: :awesome: :awesome:
 
Korwin i Braun nie mają na celu zdobycia władzy, to są takie artystyczne osobowości z potrzebą posiadania wielbicieli i wyznawców. Pieniędzy im raczej nie brakuje więc bawią się polityką, prowokują i liczą te swoje "lajki".
Hołownia działa bardziej pragmatycznie i faktycznie wierzy, że uda mu się władzę zdobyć, myślę, jednak, że nie wystarczy mu cierpliwości i samozaparcia, jak znowu dostanie w łeb to wróci na łono mediów.
JKM się nie przebije, bo ludzie głupi...
... to sobie przypominam Rona Paula w USA. Koleś zrobił mega karierę...
JKM udałej głupiego. Koleś zawłaszczył sobie prawie cały ruch konserwatywnego liberalizmu. Wokół niego są tylko jego wyznawcy jak Berkowicz czy naśladowcy jak Wilk. Nawet listy wyborcze jak się zmieniają co kadencję: tam większość nie zostaje. Mimo, że poglądów nie zmieniają.
UPR po nim jechał, Wipler na końcu stwierdził, że z JKM nie ma żadnych szans.
Praktycznie tylko dzięki narodowcom korwniści dostali się do Sejmu...
Nawet był blog na onecie, gdzie wrzucali mu, że jest agentem, bo w IPN była uwaga Urbana ,,dawać go ile wlezie, nie stanowi zagrożenia", albo wytknęli mu, że ktoś z kartoteką opozycyjną był na stypendium w Paryżu, ale to trochę tylko hipoteza...
 
JKM się nie przebije, bo ludzie głupi...
... to sobie przypominam Rona Paula w USA. Koleś zrobił mega karierę...
JKM udałej głupiego. Koleś zawłaszczył sobie prawie cały ruch konserwatywnego liberalizmu. Wokół niego są tylko jego wyznawcy jak Berkowicz czy naśladowcy jak Wilk. Nawet listy wyborcze jak się zmieniają co kadencję: tam większość nie zostaje. Mimo, że poglądów nie zmieniają.
UPR po nim jechał, Wipler na końcu stwierdził, że z JKM nie ma żadnych szans.
Praktycznie tylko dzięki narodowcom korwniści dostali się do Sejmu...
Nawet był blog na onecie, gdzie wrzucali mu, że jest agentem, bo w IPN była uwaga Urbana ,,dawać go ile wlezie, nie stanowi zagrożenia", albo wytknęli mu, że ktoś z kartoteką opozycyjną był na stypendium w Paryżu, ale to trochę tylko hipoteza...
To raczej narodowcy są w Sejmie dzięki korwinistom. Jedni i drudzy samodzielnie by nie weszli ale to RN zwykle miał 1,5% poparcia
 
Eee, ja tez mogę nie mieć. Jak patrzę na swoje (nie)głosowania to permanentnie tak jest :)

Tak filozuję ;) czy rządza władzy jest niezbędnym atrybutem dobrego władcy.

Lol




Zielone swiatlo od wujka Sama na NS2






Ciekawostka


#uk

Nie rozumiem dlaczego zamiast kupować od Turków nie zainwestują w polską produkcję? Mamy zagłębie lotnicze i politechniki z nim skoligacone. Można rozwinąć przemysł, ściągnąć bystrzejszy narybek uczelniany a w przyszłości może i nawet zarobić. Już nie mówię o tym, że wzmocniło by to armię. Czujecie to, jakieś konputerowe giki by mogły stać się polskimi Simo Häyhä
 
To raczej narodowcy są w Sejmie dzięki korwinistom. Jedni i drudzy samodzielnie by nie weszli ale to RN zwykle miał 1,5% poparcia
Bosak i WInnicki pod względem poglądów to jest patopolityka, ale skubani są dobrzy w knuciu.
Korwiniści w życiu nie osiągnęliby takiego wyniku jak Bosak nie dlatego, że mają gorsze poglądy (dużo lepsze mają), ale ładniej potrafią udzielać wywiadów, Bosak nie wdawał się w głupie pyskówki, a JKM czy Berkowicz na miejscu Bosaka odpięliby wrotki... W 2015 roku jak JKM wyskoczył z pijanymi kierowcami na końcówkę kampanii: Wipler chyba zawału dostał.
Też zajebiście rozpracowali listy wyborcze: przecież do Sejmu dostało się aż za dużo narodowców.
Plus; narodowcy byli w stanie schować JKM podczas kampanii, pogonić Kaje Gojdek i Jakubiaka. A te prawybory gdzie bedąc w mniejszości pokonali korwinistów...
 
Nie rozumiem dlaczego zamiast kupować od Turków nie zainwestują w polską produkcję? Mamy zagłębie lotnicze i politechniki z nim skoligacone. Można rozwinąć przemysł, ściągnąć bystrzejszy narybek uczelniany a w przyszłości może i nawet zarobić. Już nie mówię o tym, że wzmocniło by to armię. Czujecie to, jakieś konputerowe giki by mogły stać się polskimi Simo Häyhä
Bo to wymaga zmysłu organizacyjnego, stworzenia warunków do współpracy biznesu i nauki, i planu wykraczającego poza ramy czasowe przeciętnej kadencji ministra. Prościej jest kupić, nic nie musisz robić, a jeszcze zgrywasz wielkiego bonza. I możesz odtrąbić sukces, chociaż nie wiem czy jest się czym chwalić... Bo co to za wielka sztuka coś kupić?
 
Bo to wymaga zmysłu organizacyjnego, stworzenia warunków do współpracy biznesu i nauki, i planu wykraczającego poza ramy czasowe przeciętnej kadencji ministra. Prościej jest kupić, nic nie musisz robić, a jeszcze zgrywasz wielkiego bonza. I możesz odtrąbić sukces, chociaż nie wiem czy jest się czym chwalić... Bo co to za wielka sztuka coś kupić?
Słabe państwa mogą być graczem, z którym trzeba się liczyć jeśli mają silną armię. (vide Izrael - choć bogaty, to jednak mały czy Turcja, która jest najlepszym przykładem). To jest właśnie wkurwiające, brak myślenia przyszłościowego. Taki ruch wzmocniłby nasz przemysł, naukę, armię, pozycję w świecie. Tylko, tak jak zaznaczyleś, to wymaga myślenia kilka ruchów do przodu. Bez inwestycji nie ma rozwoju.
 
Niby bekowa wypowiedź, ale z częścią można sie zgodzić, że można wygrać wojnę przed swoimi granicami jeśli ma się cyberarmię jak ruscy czy Izrael, albo ich odpowiedniki ,,korsarzy" informatycznych, ale bez dopowiedzenia lipa





Słabe państwa mogą być graczem, z którym trzeba się liczyć jeśli mają silną armię. (vide Izrael - choć bogaty, to jednak mały czy Turcja, która jest najlepszym przykładem). To jest właśnie wkurwiające, brak myślenia przyszłościowego. Taki ruch wzmocniłby nasz przemysł, naukę, armię, pozycję w świecie. Tylko, tak jak zaznaczyleś, to wymaga myślenia kilka ruchów do przodu. Bez inwestycji nie ma rozwoju.

A wtedy będzie rządziła opozycja i będzie się cieszyć: lepsza taktyka spalonej ziemi...
 
Kto późno przychodzi ten sam sobie szkodzi: ile jeszcze zostało jedynek u Hołowni? Już skubani mogą wybierać w kandydatach, a młodzieżówki będą pracować na jedynki starych wyjadaczy. Tych nastolatków trochę mi szkoda, chociaż zadałem pytań Hołownii: kilkanaście powiadomień. Mają armię na twitterze jak PiS...

Kolejne zwycięstwo w podpierdalaniu:

Próbowałem znaleźć coś z ostatnich tweetów Zandberga do podpierdolenia: pilnuje się na twitterze skubany...

O to, to właśnie
PiS praktycznie nic nie zrobił czego się nie da się odkręcić w sądach, ba nawet opozycja nic nie odkręci, bo będzie jej to na rękę.
Już była nerwowa reakcja. Oj jakby ktoś tak na poważnie wziął się za policję, prokuraturę, sądy, wojsko, uniwersytety, samorządy z patologicznymi wydatkami - zaraz znalazłaby się afera w wyborcze me too czy jacyś świadkowie TVN...
A idealnym przykładem takiego myślenia przyszłościowego jest metro.
Nie ma miasta w Polsce, które jest w stanie wybudować kilkanaście linii metra. Warszawa, Kraków masa idiotycznych wydatków jak 300 mln zł na stadion Legii, flagi za kilkaset tys. zł itp. ale i tak nie uzbierają na mocniejsze metro nawet jakby byliby 100% uczciwi.
NIby opłaca się pomóc samorządom, mniejsze korki by były, mniejsze ryzyko chińskiego nieba w Polsce, ale że PiS w Warszawie i w Krakowie nie ma szans...
... a za czasów PO po co dawać skoro i tak tam PO wygrywa?
 
Kto późno przychodzi ten sam sobie szkodzi: ile jeszcze zostało jedynek u Hołowni? Już skubani mogą wybierać w kandydatach, a młodzieżówki będą pracować na jedynki starych wyjadaczy. Tych nastolatków trochę mi szkoda, chociaż zadałem pytań Hołownii: kilkanaście powiadomień. Mają armię na twitterze jak PiS...

Kolejne zwycięstwo w podpierdalaniu:

Próbowałem znaleźć coś z ostatnich tweetów Zandberga do podpierdolenia: pilnuje się na twitterze skubany...


PiS praktycznie nic nie zrobił czego się nie da się odkręcić w sądach, ba nawet opozycja nic nie odkręci, bo będzie jej to na rękę.
Już była nerwowa reakcja. Oj jakby ktoś tak na poważnie wziął się za policję, prokuraturę, sądy, wojsko, uniwersytety, samorządy z patologicznymi wydatkami - zaraz znalazłaby się afera w wyborcze me too czy jacyś świadkowie TVN...
A idealnym przykładem takiego myślenia przyszłościowego jest metro.
Nie ma miasta w Polsce, które jest w stanie wybudować kilkanaście linii metra. Warszawa, Kraków masa idiotycznych wydatków jak 300 mln zł na stadion Legii, flagi za kilkaset tys. zł itp. ale i tak nie uzbierają na mocniejsze metro nawet jakby byliby 100% uczciwi.
NIby opłaca się pomóc samorządom, mniejsze korki by były, mniejsze ryzyko chińskiego nieba w Polsce, ale że PiS w Warszawie i w Krakowie nie ma szans...
... a za czasów PO po co dawać skoro i tak tam PO wygrywa?

Bardzo ciekawy jest ten demagog. Wyglada na to, ze nie maja preferencji politycznych. Mozna zobaczyc potwierdzenie slow Brauna na przyklad - https://demagog.org.pl/wypowiedzi/ile-obecnie-wynosi-liczba-nadmiarowych-zgonow/

Moze sam zaczne tam zadawac pytania ;)
 
Bardzo ciekawy jest ten demagog. Wyglada na to, ze nie maja preferencji politycznych. Mozna zobaczyc potwierdzenie slow Brauna na przyklad - https://demagog.org.pl/wypowiedzi/ile-obecnie-wynosi-liczba-nadmiarowych-zgonow/

Moze sam zaczne tam zadawac pytania ;)
Nie wiem, bo wysłałem wypowiedź Lubnauer, że nie ma w Europie aborcji na życzenie w 6 miesiącu ciąży. 14 dzień weryfikują mimo, że podesłałem im źródło, że to fejk.
Ale operują na źródłach zagranicznych, a konkret24 opiera się głównie na źródłach polsko i anglojęzycznych. Zrobiłem prowokację i wysłałem jednego newsa do konkret24 a drugiego do demagoga.

Kupujecie?
 
Back
Top