Polityka

To co ZDF czasami wyczynia, ten głośny serial. Nawet własnego Rachonia mają tylko lewicowego.
Ale kilka razy na twitterze zacząłem wykorzystywać wobec Niemców ich poprawność polityczną przeciw nim: krytykujesz mnie bo jesteś polakofobem. Od razu schodzenie na konkrety, bardziej rzeczowa rozmowa xD Raz powiedziałem fanowi uchodźców po zamach terrorystycznych, że jak dalej pójdzie to Polska zacznie przyjmować uchodźców niemieckich i truskawki się znajdą do zbierania: piękne granie na nerwach, ale już nie ryzykuje

Druga wojna to jeszcze nic: są ludzie w DE, którzy wierzą, że dużo Polaków słucha radia Maryja.





Szukałem takiej lewicowej Matki Kurki dla równowagi:


Oj: poparcie Margot trochę kosztowało Gonciarza. Kasia nie wróci xD


Kiedy nawet rodzina mówi głośno: przestań streamować bo ludzie później gadają


Pamiętam jak kiedyś Karnowski mówił o tym, że Fakt za czasów Grzegorza Jankowskiego to mało ambitne dzienikarstwo

10 lat temu teksty: odebrał żelazko zamiast telefonu
żubry gwałcą nasze krowy to był szczyt absurdu...

Że doczekam się czasów, kiedy PSL krytykuje cashowanie spółek państwowych


BTW nowa linia obrony PiSu w najbliższych tygodniach: szpitale powiatowe nie działają, bo w powiatach rządzi PO i PSL. Nie dziękujcie



Byłej rzecznik SLD? Przecież ona się dziwiła dlaczego mówi się komunistyczne zbrodnie, ale nazistowskie zbrodnie rażą


Angeliki?
Nie Panowie, ktoś czyj głos dociera w najdalsze zakątki globu

1616867974141.png
 
Max zmienił front


A tu jak to leciało: zły Czarnek prześladuje lewicowych naukowców. 1 mln zł grantów dla Środy, gender studies na uczelniach, status bez zmian, ba nawet sprawdzałem plany lekcji w szkołach średnich. Kurczę ja więcej religii




Komentarz pod:
"System jest uszyty pod ludzi, ktorzy juz dawno powinni byc z niego wyeliminowani..." - Panie Tomaszu lepiej nie dało się tego ująć.


Uczcie się tłumaczenia:

Tak jest: To nie polskie szkolnictwo wyższe odstaje od międzynarodowych standardów - to międzynarodowe standardy odstają od polskiego szkolnictwa wyższego.
 
Last edited:
Mlodzi nie dali rady doswiadczonemu politykowi. Haslo "moje cialo moja sprawa" juz na wstepie pograzyla mlodego z Razem


Jeszcze nie oglądałem ale zakładam, że nic konkretnego i merytorecznego nie powiedział, wypadł lepiej bo jest "doświadczonym politykiem"... dobrze Cię zrozumiałem?
 
Posłowie powinni mieć diety z patronaita, fajnie byłoby widać poparcie.
Na Ukrainie mają patronite dla polityków trochę w innej wersji, a ta ekipa z facebook'a w gabinecie Bidena też za darmo nie jest xD

Skoro instagramerzy, YT kupują wyświetlenia, suby więc możliwe, że dużo osób samemu sobie wpłaca kasę. Widać profil z większym budżetem więc automatycznie pojawia się częściej w promowanych.
 
a taki np. @Karateka@ będzie popierał tego typu trendy, rozwiązania, systemy. Coś mi się widzi, że tego typu osoby uważają, że powinno się całkowicie zaprzestać nauczania o przebiegu II wojny światowej, wystarczy data i że ofiary były ale kto, co, jak - niepotrzebne, a wręcz szkodliwe dlatego nie warto utrzymywać wojska, bo to samo zło. :facepalm:

Nic podobnego. Mam dokładnie odwrotne zdanie w temacie od tego, które starasz się mi przypisać.

Płakałeś, przyznaj się.
Bawiłem się dobrze, momentami było zabawnie. Sosnierz wypada lepiej gdy stara się nie być emocjonalny
 
Nic podobnego. Mam dokładnie odwrotne zdanie w temacie od tego, które starasz się mi przypisać.
Może Cię z kimś pomyliłem ale jeśli dobrze pamiętam rozmawialiśmy o wojskowości. Pamiętam, że chyba zgodziliśmy się wstępnie co do tego, że przymuszanie do służby wojskowej jest niemoralne. Chciałem dalej pociągnąć temat ale co się odwlecze... To chyba Ty twierdziłeś, a przynajmniej tak to rozumiałem, że rozumienie patriotyzmu przez nacjonalistów jest błędne. Wymieniliśmy się definicjami pojęcia "nacjonalizm", podałem bardziej rozbudowane, z których wynikało, że generalnie nacjonalizm nie wnosi w swych założeniach błędnych przesłanek. I chyba właśnie wtedy zaczęliśmy gadać o wojskowości. Odniosłem wrażenie, spłycę - że chciałbyś aby ktoś Cię/Twoją rodzinę bronił ale wartości patriotycznych Twemu dziecku w sensie nacjonalistycznym przekazywać nie wolno, bo chcesz wychować go na pacyfistę. Płacisz i niech ktoś za Ciebie ginie - to jest moralne, a obowiązkowa służba wojskowa i wychowywanie do wartosci, które skłaniają młodych do podejmowania się służby wojskowej - to już jest niemoralne. Tak?
 
Może Cię z kimś pomyliłem ale jeśli dobrze pamiętam rozmawialiśmy o wojskowości. Pamiętam, że chyba zgodziliśmy się wstępnie co do tego, że przymuszanie do służby wojskowej jest niemoralne. Chciałem dalej pociągnąć temat ale co się odwlecze... To chyba Ty twierdziłeś, a przynajmniej tak to rozumiałem, że rozumienie patriotyzmu przez nacjonalistów jest błędne. Wymieniliśmy się definicjami pojęcia "nacjonalizm", podałem bardziej rozbudowane, z których wynikało, że generalnie nacjonalizm nie wnosi w swych założeniach błędnych przesłanek. I chyba właśnie wtedy zaczęliśmy gadać o wojskowości. Odniosłem wrażenie, spłycę - że chciałbyś aby ktoś Cię/Twoją rodzinę bronił ale wartości patriotycznych Twemu dziecku w sensie nacjonalistycznym przekazywać nie wolno, bo chcesz wychować go na pacyfistę. Płacisz i niech ktoś za Ciebie ginie - to jest moralne, a obowiązkowa służba wojskowa i wychowywanie do wartosci, które skłaniają młodych do podejmowania się służby wojskowej - to już jest niemoralne. Tak?

Nie pomyliłeś. Mniej więcej dobrze odwzorowales moje poglądy. Jedyne do czego się przyczepie to slowo - pacyfista. Kojarzy mi się z odrealnionym hipisem, który chciałby żyć w utopii gdzie nie ma ani wojska ani własności prywatnej. Historia się nie skończyła, chcesz pokoju - szykuj się na wojnę. Mój światopogląd postulujący wojsko zawodowe nie oznacza promocji ignorancji historycznej czy wręcz zakłamywania historii. Jeszcze myślę, że nie do końca precyzyjne jest określenie "wychowywanie do wartosci, które skłaniają młodych do podejmowania się służby wojskowej - to już jest niemoralne" - wychowywanie do wartości, które głoszą, że poświęcenie życia dla ojczyzny gdy ojczyzna jest w potrzebie jest obowiązkiem każdego chłopca/mężczyzny - to już jest niemoralne. To jest nauczanie mentalności niewolniczej.
 
Nie pomyliłeś. Mniej więcej dobrze odwzorowales moje poglądy. Jedyne do czego się przyczepie to slowo - pacyfista. Kojarzy mi się z odrealnionym hipisem, który chciałby żyć w utopii gdzie nie ma ani wojska ani własności prywatnej. Historia się nie skończyła, chcesz pokoju - szykuj się na wojnę. Mój światopogląd postulujący wojsko zawodowe nie oznacza promocji ignorancji historycznej czy wręcz zakłamywania historii. Jeszcze myślę, że nie do końca precyzyjne jest określenie "wychowywanie do wartosci, które skłaniają młodych do podejmowania się służby wojskowej - to już jest niemoralne" - wychowywanie do wartości, które głoszą, że poświęcenie życia dla ojczyzny gdy ojczyzna jest w potrzebie jest obowiązkiem każdego chłopca/mężczyzny - to już jest niemoralne. To jest nauczanie mentalności niewolniczej.
Ale nauczanie gnębirnia za nazwanie pedała pedałem a murzyna murzynem jest gites?
 
@torpedo - pamiętasz jak gadaliśmy o przyszłości w branży samochodowej? Już rozumiesz, że nie powinieneś mieć samochodu? Spójrz na opis oficjalnego twittera Sekretarza transportu USA:


"Praca na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa i uczynienia transportu bardziej sprawiedliwym, jednocześnie walcząc ze zmianą klimatu i tworząc miejsca pracy"
:siara:


Podejrzewam, że ponad 90% Polaków nawet nie zdaje sobie sprawy z powyższych faktów, a taki np. @Karateka@ będzie popierał tego typu trendy, rozwiązania, systemy. Coś mi się widzi, że tego typu osoby uważają, że powinno się całkowicie zaprzestać nauczania o przebiegu II wojny światowej, wystarczy data i że ofiary były ale kto, co, jak - niepotrzebne, a wręcz szkodliwe dlatego nie warto utrzymywać wojska, bo to samo zło. :facepalm:
Tak odbiegając od tematu, to w naszych szkołach uczy się, że Polska jest Chrystusem narodów i tylko była krzywdzona i nigdy nikogo nie skrzywdziła. Dzieci mają być nauczone patriotyzmu, a niewygodne fakty w tym przeszkadzają i burzą światopogląd.
 
24:22

NIK Joanna Mucha nie miała prawa wydać 6 mln zł na koncert Madonny. Chyba za czasów prezesa NIKu z PO. Pytanie mój Sasin jest lepszy niż Twój? Zaczęły się nerwy xD
Jak ktoś może ogarnąć sprawy Polski jak nazwy partii nie mógł zarezerwować. Od razu dzień lepszy jak komuś pogram na nerwach pytaniami :usunto:

Ale ciekawe jest jak armia zwoleników Hołowni naprawdę wierzy, że z wpłat po 10 zł da się partię utrzymać. Przecież to na same biura nie starczy...

Trololo


W TVP płaczą jak to wyjaśnić;











Nie pomyliłeś. Mniej więcej dobrze odwzorowales moje poglądy. Jedyne do czego się przyczepie to slowo - pacyfista. Kojarzy mi się z odrealnionym hipisem, który chciałby żyć w utopii gdzie nie ma ani wojska ani własności prywatnej. Historia się nie skończyła, chcesz pokoju - szykuj się na wojnę. Mój światopogląd postulujący wojsko zawodowe nie oznacza promocji ignorancji historycznej czy wręcz zakłamywania historii. Jeszcze myślę, że nie do końca precyzyjne jest określenie "wychowywanie do wartosci, które skłaniają młodych do podejmowania się służby wojskowej - to już jest niemoralne" - wychowywanie do wartości, które głoszą, że poświęcenie życia dla ojczyzny gdy ojczyzna jest w potrzebie jest obowiązkiem każdego chłopca/mężczyzny - to już jest niemoralne. To jest nauczanie mentalności niewolniczej.
Szkoła uczy katolicyzmu jasełkowego, kultu bycia ofiarą, porażek i postawy prometejskiej jako formę patriotyzmu.
Zamiast podstaw: sekty są groźne, a bycie obywatelem świata to jest mit bo ,,na końcu dnia" (jak to się teraz modnie mówi) każde państwo dba tylko o siebie i warunkiem zachowania pokoju jest tylko równowaga sił.
 
to w naszych szkołach uczy się, że Polska jest Chrystusem narodów i tylko była krzywdzona i nigdy nikogo nie skrzywdziła
Hmmm, ja tego nie byłem uczony.

Najbliżej tego co mówisz to był język polski, romantyzm, ale i tam podkreślano że tak się naszym wieszczom wtedy wydawało (co w kontekście zaborów nie było nieuzasadnione).



Jprdl


Odpier..


..dala






Lol


Wtaf?
 
Zobaczyłem nagłówki, że w końcu ten gangster Głódź został ukarany przez Watykan: koleś który jak to Oleksy powiedział upił Kwaśniewskiego, przez załatwienie sobie emerytury generalskiej aż po interesy z Adamowiczem. Już interesy z prezydentami miast, Komisja Majątkowa. Przecież pomorze przed wojną było niemieckie, z małą ilością katolików. Co kk mógł odzyskać niby?
O pedofilach nie wspominając

Cud, że rzecznikiem nie jest już Kloch, krok do przodu, ale...
 
Slawoj Leszek Głódź -można powiedzieć człowiek z zarządu Kościoła, jeden z największych bezczelnych cwaniaków Kościoła- został ukarany przez Watykan śmieszną karą.
Głównie pitbulle prawicy: Ziemkiewicz, Warzecha plus ekipa z w tyle wizji: zgadnijcie ile tweetów napisali o tym?
Nagle kły do ataku się stępiły, że Terlikowski tylko został ze starej ekipy (który za to jest nagle niewidoczny wśród prawicowych dziennikarzy)?
Na wiadomości się spóźniłem, ale pewnie też nic nie powiedzieli...
 
Wow, ale sie Mentzen latwo triggerowal ;) Atmosfera momentami goraca. Mnie najbardziej zaciekawil fragment o strefie EURO, gdzie Standerski z RAZEM przyznaje, ze jest to projekt polityczny, ktory nie jest dokonczony, bo by dobrze dziala potrzebujemy de fakto federalizacji UE, gdzie potrzeba 1 ministerstwa finansow na cala Unie, wspolnej polityki gospodarczej

 
Wow, ale sie Mentzen latwo triggerowal ;) Atmosfera momentami goraca. Mnie najbardziej zaciekawil fragment o strefie EURO, gdzie Standerski z RAZEM przyznaje, ze jest to projekt polityczny, ktory nie jest dokonczony, bo by dobrze dziala potrzebujemy de fakto federalizacji UE, gdzie potrzeba 1 ministerstwa finansow na cala Unie, wspolnej polityki gospodarczej




Nie żebym był zazdrosny, ale jak można zostać ekspertem sejmowych biur prawnych zaraz po studiach? Myślałem, że starszych tam zatrudniają. Nie dziwię się, że później tak te ustawy wyglądają xD
Przecież chłop nie ma pewnie nawet aplikacji. Doktorat robi, ale robi...

W latach 2012-2015 pracował w Instytucie Badań nad Gospodarką Rynkową, a od 2014 r. zarządzał projektami dotyczącymi społeczeństwa obywatelskiego i polityk miejskich.
Były doradca w radzie miasta Poznania, ekspert sejmowych biur prawnych.
  • Wiek: 26 lat
 
Last edited:
Nie żebym był zazdrosny, ale jak można zostać ekspertem sejmowych biur prawnych zaraz po studiach? Myślałem, że starszych tam zatrudniają. Nie dziwię się, że później tak te ustawy wyglądają xD
Przecież chłop nie ma pewnie nawet aplikacji. Doktorat robi, ale robi...

W latach 2012-2015 pracował w Instytucie Badań nad Gospodarką Rynkową, a od 2014 r. zarządzał projektami dotyczącymi społeczeństwa obywatelskiego i polityk miejskich.
Były doradca w radzie miasta Poznania, ekspert sejmowych biur prawnych.

Spektakularna kariera :) Ciekawe jaki on biznes prowadzi, bo mówił Mentzenowi, że zatrudnia pracowników
 
Spektakularna kariera :) Ciekawe jaki on biznes prowadzi, bo mówił Mentzenowi, że zatrudnia pracowników
powinni zrobić jakieś większe ograniczenia wiekowe od 35 do 65 lat to takie asy miałyby trudniej.
Zresztą Sośnierz senior kpił ,,pierwsza praca minister".
Cezary Tomczak w radiu zet był kozakiem: jak Pan pracował inaczej niż jako polityk?
Na studiach zbierałem w UK marchewkę
 
Secesja i ostateczny koniec USA zacznie się w Texasie, zobaczycie :einsteinsmoke:
KArtele narkotykowe by zniszczyły taką małą owieczkę, którą jest Texas, która odłączyła się od stada nawet jakby wybudowali mur 6 metrów w górę i 6 metrów w dół. Przez lata prezydenci USA zajmowali się Irakiem, Iranem i wyhodowali sobie demona w Meksyku.
Przecież jaka tam jest ogromna liczba zabójstw. Syna El Chapo wypuścili, bo kartele tak chciały, a nie sąd...
Ilość egzekucji policjantów, sędziów, prokuratorów...
 
KArtele narkotykowe by zniszczyły taką małą owieczkę, którą jest Texas, która odłączyła się od stada nawet jakby wybudowali mur 6 metrów w górę i 6 metrów w dół. Przez lata prezydenci USA zajmowali się Irakiem, Iranem i wyhodowali sobie demona w Meksyku.
Przecież jaka tam jest ogromna liczba zabójstw. Syna El Chapo wypuścili, bo kartele tak chciały, a nie sąd...
Ilość egzekucji policjantów, sędziów, prokuratorów...
Nikt nie powiedział, że Texas zostanie sam...
 
Back
Top