Polityka

Wszystko fajnie tylko, że oni nie dojdą do władzy, a nawet jak dojdą to sami też nie umorzą :mamed:
Ja tam bym w nich nie inwestował :fjedzia:
Ci młodzi komuniści z Razem to cholera wie, ale Zandberg, Gdula, Senyszyn i wielu innych to towarzysze szlachcice i to oni rządzą tymi lewackimi partiami. Dziwię się tym starym wyjadaczom, że nie przegłosowali małej ustawki, żeby posłem można było być od 35 lat.
Tylko kto zbierałby im podpisy, przyczepiał wszędzie te plakaty?
 
Piotr Semka w stanie ciężkim w szpitalu przez covid.
1616615076257.png
 




Po sąsiedzku


Biznes swoje






ROTFL




Czy jesteśmy skazani na spekulację? W tle Karoń. Polecam.


Jak Ukraińcy Wagnerowców schwytali. Ciekawe czy nasi staneliby na wysokości zadania...


Wow


Odp* im z cìągłym dzieleniem na klasy, komentarz #lol


Co oni robią?


Kiedy 100k? ;)


Zapnijcie pasy i trzymajcie kapelusz








Co teraz sie w usa odwala z powodu tego Syryjczka to kabaret. Tu najpowazniejsxy mozliwy komentarz ;)


Lol
 
Jak Ukraińcy Wagnerowców schwytali. Ciekawe czy nasi staneliby na wysokości zadania...

Ukraińcy potrafili wygonić Sławomira N. z budowania dróg. Nawet większość dowodów na niego jest dzięki Ukraińcom. Pierwszy polityk PO za czasów PiSu aresztowany za coś poważniejszego, bo ten Pinior to płotka totalna i wielu wójtów....
Te asy z byłego KGP są mocne jeśli chcą pracować.

W ogóle jest tam dziwna sytuacja: prezydent Ukrainy postawił się człowiekowi, który go wypromował. Postawić się oligarchom to trzeba mieć odwagę: taki Duda tylko na odwrót.
 
No fajny chłop był. Bardzo fajny, ale przez lata próbowaliśmy go przekonać, ale coś blokowało. Na końcu niby coś drgnęło, nawet fajki rzucił (szok!) ale to już było za późno i dużo za mało. Niestety.

Ale covida nie trzeba było...
 
Mlodzi nie dali rady doswiadczonemu politykowi. Haslo "moje cialo moja sprawa" juz na wstepie pograzyla mlodego z Razem

 
takie ciekawe konto trochę prowokatora: dlaczego obrońcy konstytucji mówią o zamykaniu kościołów? Co jest w niej zapisanego o wolności religijnej?



A tu przykład, że spora cześć środowiska prawniczego siedzi mocno w świecie, który nie istnieje i cholernie brakuje im empatii. Nawet jest takie powiedzenie, że jeśli w policji byliby sami prawnicy to więzienia byłyby w połowie puste, bo zamiast na robocie to policjanci skupiali się na każdym paragrafie...


Dr hab odpowiada:




wszyscy narzekają na Pawłowicz w TK. wybór 2/3 głosów?








Czyli zgodnie z zasadą: lepsza zła ugoda niż dobra wojna doprowadziłoby to do równowagi sił czy chaosu? Bo jest sporo do dzielenia od RPO, RPD, CBA, ABW, IPN aż nawet rzecznika praw zwierząt można powołać?
 
W życiu nie widziałem takich tłumów w Leroyu :putinlaugh:
Lockdown, psia mać :lol:, nawet nie ma sensu stawać w tych ogromnych kolejkach
 
takie ciekawe konto trochę prowokatora: dlaczego obrońcy konstytucji mówią o zamykaniu kościołów? Co jest w niej zapisanego o wolności religijnej?

Wolność uzewnętrzniania religii może być ograniczona jedynie w drodze ustawy i tylko wtedy, gdy jest to konieczne do ochrony bezpieczeństwa państwa, porządku publicznego, zdrowia, moralności lub wolności i praw innych osób.
 
Wolność uzewnętrzniania religii może być ograniczona jedynie w drodze ustawy i tylko wtedy, gdy jest to konieczne do ochrony bezpieczeństwa państwa, porządku publicznego, zdrowia, moralności lub wolności i praw innych osób.
Myślisz, że to zawarli w ustawie bo wcale bym się nie zdziwił jakby o czymś zapomnieli?
I pewnie gdyby to PiS był po stronie KODu to mogłyby być inne ciekawe interpretacje, że uzewnętrzniania to procesja, a nie przecież kościół itp. chociaż byłoby to naciągane.

Ale cały wątek tego kolesia był prowokacyjny, że zamiast konkretnie argumentować jest odwoływanie się do emocji. Mimo, że przecież to wykładowcy prawa xD

Wiele miejsc mogłoby być otwarte z ograniczeniem osób, ale do Kościoła sanepid nie wpadnie...
Jest spojrzałem na ten fragment:
Nikt nie może być obowiązany przez organy władzy publicznej do ujawnienia swojego światopoglądu, przekonań religijnych lub wyznania.
Jezus to już Janusz Kochanowski interweniował, że w spisie powszechnym są pytania o religie. Jest to jeszcze obowiązkiem udzielanie odpowiedzi na to?
 
#Geo Czechy i Słowacja z dostępem do morza dzięki Polsce? Filmik ma denerwującą manierę, ale o ciekawym projekcie.
W tle o polskim liderze transportu rzecznego w DE i ekologach marzących by zdziesiątkowana i głodna ludzkość żyła w ekologicznych szałasach z gałęzi i mchu...


O tym mowibEric Weinstein, Moscicki we wczorajszej wrzutce


Cohones gorom!


#cv19


Ransomware jest zagrozeniem funkcjonowania firm, korporacji ale i panstw


#geo Ciesniny i kanaly za to dla komunikacji


Jak socjalizm


W punkt
bYP4FGY.jpg


#Texas


#twitter
 
























Bardzo lubię śledzić FOR

tak skrytykuje, ale tak trochę bo jak koledzy przyjdą to: kurczę swoich krytykować?


Przyczepie koło willi Balcerowicza ,,strefa wolna od LGBT". FOR poratuje mnie groszem? Będzie mnie broniło?
Albo zlicytujemy wile Balcerowicza za wartość wadium...

Piękny przykład, kiedy drania spotyka taki sam charakter w ciele inne osoby:


Dzień w którym Adami Michnik zostanie nazwany faszystą: nadejdzie xD

Plus argument ze szkoły JKM. Tylko on daje ad hitlerum. Tutaj mamy ad stalinium
 

@torpedo - pamiętasz jak gadaliśmy o przyszłości w branży samochodowej? Już rozumiesz, że nie powinieneś mieć samochodu? Spójrz na opis oficjalnego twittera Sekretarza transportu USA:


"Praca na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa i uczynienia transportu bardziej sprawiedliwym, jednocześnie walcząc ze zmianą klimatu i tworząc miejsca pracy"
:siara:

Podejrzewam, że ponad 90% Polaków nawet nie zdaje sobie sprawy z powyższych faktów, a taki np. @Karateka@ będzie popierał tego typu trendy, rozwiązania, systemy. Coś mi się widzi, że tego typu osoby uważają, że powinno się całkowicie zaprzestać nauczania o przebiegu II wojny światowej, wystarczy data i że ofiary były ale kto, co, jak - niepotrzebne, a wręcz szkodliwe dlatego nie warto utrzymywać wojska, bo to samo zło. :facepalm:
 
Coś mi się widzi, że tego typu osoby uważają, że powinno się całkowicie zaprzestać nauczania o przebiegu II wojny światowej, wystarczy data i że ofiary były ale kto, co, jak - niepotrzebne, a wręcz szkodliwe dlatego nie warto utrzymywać wojska, bo to samo zło. :facepalm:
To efekt dominacji filozofii postmodernistycznej i koncepcji historii z niej wynikającej, w której nie istnieją fakty, a jedynie interpretacje, subiektywne narracje i reprezentacje historyczne (a o wojnach nie pamiętamy, żeby nikomu nie było przykro, bo to opresyjne jak się komuś mówi, że napadał i gwałcił... :fjedzia: ).

Frank Ankersmit, Pochwała subiektywności
 
To efekt dominacji filozofii postmodernistycznej i koncepcji historii z niej wynikającej, w której nie istnieją fakty, a jedynie interpretacje, subiektywne narracje i reprezentacje historyczne (a o wojnach nie pamiętamy, żeby nikomu nie było przykro, bo to opresyjne jak się komuś mówi, że napadał i gwałcił... :fjedzia: ).

Frank Ankersmit, Pochwała subiektywności
To co ZDF czasami wyczynia, ten głośny serial. Nawet własnego Rachonia mają tylko lewicowego.
Ale kilka razy na twitterze zacząłem wykorzystywać wobec Niemców ich poprawność polityczną przeciw nim: krytykujesz mnie bo jesteś polakofobem. Od razu schodzenie na konkrety, bardziej rzeczowa rozmowa xD Raz powiedziałem fanowi uchodźców po zamach terrorystycznych, że jak dalej pójdzie to Polska zacznie przyjmować uchodźców niemieckich i truskawki się znajdą do zbierania: piękne granie na nerwach, ale już nie ryzykuje

Druga wojna to jeszcze nic: są ludzie w DE, którzy wierzą, że dużo Polaków słucha radia Maryja.





Szukałem takiej lewicowej Matki Kurki dla równowagi:


Oj: poparcie Margot trochę kosztowało Gonciarza. Kasia nie wróci xD


Kiedy nawet rodzina mówi głośno: przestań streamować bo ludzie później gadają


Pamiętam jak kiedyś Karnowski mówił o tym, że Fakt za czasów Grzegorza Jankowskiego to mało ambitne dzienikarstwo

10 lat temu teksty: odebrał żelazko zamiast telefonu
żubry gwałcą nasze krowy to był szczyt absurdu...

Że doczekam się czasów, kiedy PSL krytykuje cashowanie spółek państwowych


BTW nowa linia obrony PiSu w najbliższych tygodniach: szpitale powiatowe nie działają, bo w powiatach rządzi PO i PSL. Nie dziękujcie

"Niemcy byli pierwszym narodem okupowanym przez Nazistów"

czyje to słowa? Da się głośniej na cały świat?

Byłej rzecznik SLD? Przecież ona się dziwiła dlaczego mówi się komunistyczne zbrodnie, ale nazistowskie zbrodnie rażą
 
Back
Top