Polityka

Last edited:
pozycja-negocjacyjna-polski-w-rozmowach-z-usa-2019-rok-koloryzowane-zakneblowane-usta-pulp-fiction.jpg
 
Nie dosc ze bekowe toto, to tylko na TT...


#petru-christi #europa-od-zakrystii ;)
 
Last edited:
Gwiazdowski to inteligentny gość ale nie ogarnia polityki. Serce mi się kraja bo w końcu mam na kogo głosować a on moim zdaniem słabo to wszystko prowadzi. Ma tylu młodych ludzi za sobą, czemu tego nie wykorzysta ? transmisje internetowe, prowadzenie strony na FB, logo tej partii, nazwa = wszystko leży i kwiczy. Już nie wspomne o tym jak się ubiera, czy szanowany adwokat, czlonek RN kilku spółek naprawde nie moze sie ubrać w garnitur pod krawatem tylko chodzi w jakimś kurwa kubraczku, za dużym garniturze i albo wypierdzianym swetrze ?

skończy się na 0,01% do PE i pewnie wtedy stwierdzi, ze to nie ma sensu a "próbował"
 
Gwiazdowski to inteligentny gość ale nie ogarnia polityki. Serce mi się kraja bo w końcu mam na kogo głosować a on moim zdaniem słabo to wszystko prowadzi. Ma tylu młodych ludzi za sobą, czemu tego nie wykorzysta ? transmisje internetowe, prowadzenie strony na FB, logo tej partii, nazwa = wszystko leży i kwiczy. Już nie wspomne o tym jak się ubiera, czy szanowany adwokat, czlonek RN kilku spółek naprawde nie moze sie ubrać w garnitur pod krawatem tylko chodzi w jakimś kurwa kubraczku, za dużym garniturze i albo wypierdzianym swetrze ?

skończy się na 0,01% do PE i pewnie wtedy stwierdzi, ze to nie ma sensu a "próbował"
A po drugiej stronie mamy Biedronia który ogarnia Social Media i robi szum wokół siebie
 
A po drugiej stronie mamy Biedronia który ogarnia Social Media i robi szum wokół siebie

oczywiście, Biedroń wizerunkowo wygląda jak polityk europejski mimo, ze gada totalne brednie. Ale o to chodzi w polityce. RG jak chce coś ugrać to niestety musi odstawić Locke'a, Smitha na półkę a do ręki wziąć super express i fakt.
 
oczywiście, Biedroń wizerunkowo wygląda jak polityk europejski mimo, ze gada totalne brednie. Ale o to chodzi w polityce. RG jak chce coś ugrać to niestety musi odstawić Locke'a, Smitha na półkę a do ręki wziąć super express i fakt.
Albo zatrudnić kogos od tego. Przecież wielu ma speców od pijaru
 
Niestety polityka wymaga ogromnej determinacji, chodzenia po trupach itp.. Gwiazdowskiemu może tego zabraknąć, a może liczył na większe poparcie, a ludzie z sympatią obserwują i czekają i co się stanie...
 
Niestety polityka wymaga ogromnej determinacji, chodzenia po trupach itp.. Gwiazdowskiemu może tego zabraknąć, a może liczył na większe poparcie, a ludzie z sympatią obserwują i czekają i co się stanie...

on się podnieca , że mu tam 15k osób się zarejestrowalo na stronie . JKM to już ma pewnie z 800k polubien na fb i co z tego
 
O systemie emerytalnym ;) Bismarck sie w grobie przewraca...


O Starskim: Zgoda, nie jest magnsem dla kamery. Z drugiej strony jest naturalny, nie udaje. Wszystko zależy od ludzi, którzy go będą wspierać, przecież także medialnie. Póki co uważam ze PFP nie jest porywającą nazwą...
Starski: spot z liczbami


A to inne liczby:
DbIpFlF.jpg


75tys to nic, z drugiej strony założyli 50tys, wiec 150% celu


Rzeczywistosc zawsze socjalistow zaskakuje...


A dam tu - w koncu zwiazane z konferencja bliskowschodnia


ACTA2 - czemu o tym tak cicho?




USA nie zartuje: "The time has come for our European partners to withdraw from the Iran nuclear deal."


Anglicy ufają Huawei


Napięcie na linii Pakistan - Indie


Niby to wiemy, czujemy, ale...
Łącznie zapisanych w kolejkach jest 5,9 mln mieszkańców, to 6,5% wszystkich mieszkańców.

Średnio czekają oni 284 dni.

Całkowity czas ich oczekiwania to 1,6 miliarda osobodni! To nie pomyłka! – 1,6 mld osobodni!!
https://www.pafere.org/2019/02/17/a...e-czasu-czekamy-na-operacje-w-ramach-nfz/amp/

Ciekawy rozwoj sytuacji z NS2, czyzby istniało rozwiązanie korzystne politycznie dla Niemiec a ekonomicznie dla USA (przy ograniczeniu zysków Rosji), akceptowalne przez "wschodnią flankę"? Być może...



Na pozniej: praworzadnosc w UE - Sosnierz w PR
https://www.polskieradio24.pl/5/122...zymania-Wielkiej-Brytanii-w-Unii-Europejskiej
 
Ale, że co? Że w Polsce sportowcy dostają kasę za nic? Że nie studiują? :DC:

Patologia jest wszędzie - w USA też. A fakty są takie, że większość sportowców w Polsce to studenci, bo studia = stypendium i możliwość udziału w uniwersjadzie (tam też można zarobić). Poza tym nikt nie daje kasy sportowcom ot tak. Jak jesteś słaby to dokładasz do interesu, ci lepsi mają sponsorów, stypendia itd.

To co mi się rzuca czytając wywiady z olimpijczykami to ciągłe narzekanie, że przecież byłem na olimpiadzie i:
- walczyłem na olimpiadzie (jedną walkę) i musiałem sprzedać samochód, aby mieć na operacje
- gdyby nie MMA to po skończonej karierze musiałbym pójść do pracy, a w Rosji to za medale olimpijskie rozdają ...
- za rozbieraną sesję zarobiłam więcej niż za medal olimpijski
- poświęciłem wszystko dla sportu i tak mi się państwo odwdzięcza.

Ale o dziwo mniej narzekający są sportowcy, którzy nie koncentrowali się tylko na sporcie, ale też na nauce.

Plus co to mnie irytuje: zawodnicy sportów walki z kadry skazani za pobicie. Profesjonalista ma cholerną przewagę nad innymi ludźmi porównywalną ze sprzętem. Skoro nie bali się stracić miejsca w kadrze za to to do dupy z taką nauką dyscypliny.

Sportowcy przypominają mi ludzi uzależnionych, żyjących w innym świecie, którzy do wszystkich będą mieli pretensje, a nie do siebie.


Medale olimpijskie to kwestia dobrego szkolenia, skoro takie mniejsze kraje od Polski jak Uzbekistan i Kuba są w stanie nie raz pokonywać USA w zapasach i w boksie na olimpiadzie. Włosi mający pewnie mniej zawodowych bokserów niż Polska zdobywają więcej medali olimpijskich w boksie.

Więc Ci lepsi w Polsce to 3 liga na świecie.

Tylko sport olimpijski jest tylko dla zwycięzców. O reszcie, która zdobędzie na sporcie tylko kontuzje mało kto pamięta nikt nie pamięta.

Dlatego myślę, że warto uzależnić zdobycie stypendium od określonych wyników w nauce.
Tylko, że teraz w Polsce NIK mówi, że zniesieniu obowiązku zaliczenia na maturze matury na 30%, bo to przerasta...
 
Dlatego myślę, że warto uzależnić zdobycie stypendium od określonych wyników w nauce.

Nie ma to sensu. Na studiach wielu studentów prawa ciągnęło dodatkowy kierunek dla stypendium naukowego. Sportowcy więc zaczęliby wybierać idiotyczne kierunki by mieć wyniki, a nie takie które cokolwiek dają w życiu.
 
Back
Top