Polityka

14322595_1798068080407667_283347958932175543_n.png
 
Są dane za weekend z boxofficu. Smoleńsk 107 tysięcy ludzi obejrzało. W skrócie w chuj mało. Z drugiej strony popatrzyłem sobie na recenzje na imdb. Na 19 recenzji z 3 są napisane przez ludzi ze stażem większym niż tydzień i których jedyną aktywnością nie było napisanie recenzji Smoleńska :)
 
Lewactwo jest jak HIV. Ich pomysły są jak AIDS. I żyje taki, kurwa, nosociel, ma się nawet całkiem dobrze... i pierdoli na lewo i prawo roznosząc chorobę, z którą zmagać się będą musieli postronni ludzie.
Wiesz dlaczego mi sie to wyswietlilo? Bo Bosak podal dalej :mamed:
 
Wiesz dlaczego mi sie to wyswietlilo? Bo Bosak podal dalej :mamed:
Ja kiedyś szczerze uważałem, że wśród tej całej hołoty Bosak jest najrozsądniejszym kandydatem - nie ugrupowanie, które reprezentuje a on sam. Teraz jak czytam, co pisze to załamuję ręce. Albo wówczas się dobrze kamuflował albo przez ten czas się jeszcze bardziej znacjololizował.
 
Ja kiedyś szczerze uważałem, że wśród tej całej hołoty Bosak jest najrozsądniejszym kandydatem - nie ugrupowanie, które reprezentuje a on sam. Teraz jak czytam, co pisze to załamuję ręce. Albo wówczas się dobrze kamuflował
Jakub, wytłumacz mi, bo mnie to od jakiegoś czasu nurtuje: dlaczego masz @TYTUS a w avatarze?
 
@Dzihados

Chyba się nie zrozumieliśmy albo ja nie rozumiem co napisałes :D

chodziło mi o to, ze jedno plemie uosabia z Pisem wszelkie zło. Na początku zagrożenie dla demokracji, teraz juz zaczynają porównywać Kaczyńskiego do Hitlera i Stalina a na końcu okaże się antychrystem. Ksenofobia była wcześniej w naszym pięknym kraju, tylko różnica jest taka, ze jak się zdarzy teraz to wszyscy o tym trąbią. Oczywiscie jest wzrost nienawiści ale to wina nastrojów związanych z uchodźcami a nie PiSu.
PiS to nie moja bajka i brzydzę się nimi ale zachowajmy jakiś umiar.

A z drugiej strony mamy tego debila jak ten z gazety polskiej co jego tweeta wrzuciles.
 
Trochę na pewno.

Polecam wraz z komentarzami. Bosak sam się zaorał.


Nie ma gorszego celu niż repolonizacja biurowców. Trzeba być idiotą, żeby repolonizować poważnie przeinwestowaną branżę. W dodatku z malejącym wskaźnikiem wynajmu biurowców.
 
@noodles
To ja nawet nie wiedzialem ze Piasecki jest z GP (btw, Niezalezna z GP sie gryzie?).
Tweet, ktory ja wkleilem byl techniczno-neutralny, nie znam innych jego tweetow, wiec ciezko mi sie odniesc do calosci jego "tworczosci". Ten techniczno-neutralny tweet z kolei kierowal do tweeta delikatnie mowiac nieneutralnego (z Niezaleznej) - tenze wiec byl moim oczywistym celem.
Tweet:
tmp_11602-Wierzcholowski-159903049.png

To normalne?

Zaden KOD, zadne PO, zaden PiS, zaden Rydzyk.

Komenatrz, ze ktos tam Bogu ducha winny a dostal po papie to nie umiar? Ok.
 
nieeee :D

chodzilo mi o tego wierzcholowskiego, ze jest idiotą. Jak widze takie antyniemieckie kompleksy to mi wstyd jak czytam
 
Back
Top