Polityka

Pacyfik i Euroazja. O Wojnie. Jacek Bartosiak.
1USW7Ys.png
http://www.polskieradio.pl/130/4212/Artykul/1667393,Swiatowa-geostrategia
 
Kolejny Polak zebrał wpierdol w UK, bo rozmawiał po polsku. Mam nadzieję, że komisje europejskie, weneckie, org. broniące praw człowieka itp. są już na miejscu...
 
Kolejny Polak zebrał wpierdol w UK, bo rozmawiał po polsku. Mam nadzieję, że komisje europejskie, weneckie, org. broniące praw człowieka itp. są już na miejscu...

Juz ci mowie dlaczego tego nie bedzie: z ich punktu widzenia lamanie prawa przez obywateli jest czym innym niz lamanie prawa przez wladze. Ciekawym za to co na to np niemieckie media, tw szczerym sercu tak sie niepokoja tym co w PL...

Z innej beczki:



Haha jaki matol ten "badacz nierownosci i wszystkiego" Brzezinski:
 
Last edited:
Przecież dla Polskich mediów ciekawszym tematem są wyzwiska na trybunach, pobicie profesora niż zabójstwa Polaków za granicą oraz notoryczne ataki na tranzyt we Francji.
 
Juz tam facebook wie co przewijasz a co nie ;)

A na powazniej to nizle Amerykanie sa "wypraszani" z Syrii...
 
Juz ci mowie dlaczego tego nie bedzie: z ich punktu widzenia lamanie prawa przez obywateli jest czym innym niz lamanie prawa przez wladze. Ciekawym za to co na to np niemieckie media, tw szczerym sercu tak sie niepokoja tym co w PL...

Z innej beczki:



Haha jaki matol ten "badacz nierownosci i wszystkiego" Brzezinski:


Czyli zdaniem Brzezinskiego prywatność może zaistnieć tylko na bezludnej wyspie...
 
Macierewicz, to jest kierwa agent, żeby tak szybko zrujnowac kariere misiewicza to trzeba miec talent :DC: Jarek takich ludzi se dobrał do rządzenia, że jak tego bajzlu nie ogarnie, to o drugiej kadencji se może zapomniec :lol:
 

Wartościowa dyskusja. Na wielki plus koleś z FOR i Benedyk - racjonalne podejście. Na minus Hankus, czy jak mu tam. Przykład libertariańskiego spierdolenia: "państwo to zło" i tego typu chuje-muje.

Swoją droga, Komisarze zablokowali podatek handlowy. Żeby być zmuszonym do chwalenia Unii? Do czego ten rząd człowieka doprowadził.
 
Macierewicz, to jest kierwa agent, żeby tak szybko zrujnowac kariere misiewicza to trzeba miec talent :DC: Jarek takich ludzi se dobrał do rządzenia, że jak tego bajzlu nie ogarnie, to o drugiej kadencji se może zapomniec :lol:
To były pomocnik aptekarza z Łomianek, nie ma czego rujnować.
 

Wartościowa dyskusja. Na wielki plus koleś z FOR i Benedyk - racjonalne podejście. Na minus Hankus, czy jak mu tam. Przykład libertariańskiego spierdolenia: "państwo to zło" i tego typu chuje-muje.

Ten srodkowy kolo po prostu jest slabym mowca.

Pozostalych dwoch jest bardziej realistycznych, widza szanse, widza zagrozenia, sa elastyczni.
 
Przestałem interesować się polityką jakiś czas temu i świat stał się piękniejszy dla mojej wkurwionej bani, czasami warto wylajtować misiaki. ; P
Ja tak samo. Przestałem ogladać też tv i czytać wszelkie portale informacyjne/dezinformacyjne. W pewnym sensie to głupie, ale sram na to, nigdy nie uważałem się inteligenta. Teraz chociaż jestem mniej sfrustrowanym głupkiem. I tak wszyscy umrzemy:mamed:
 
Back
Top