Polityka

Mam kilku kolegów podobnych do tego pana, pokończyli: teologie, albo zarządzanie przez internet, studiowali 10lat, zarabiają najniższą krajową i teraz biorą się za naprawianie świata.
Niestety, ale jak patrzę na niego to wolę Antoniego Macierewicza.
Nie imputowałbym mu chęci naprawy świata, raczej nazwałbym to cynicznym zdobywaniem wpływów.
 
Mam kilku kolegów podobnych do tego pana, pokończyli: teologie, albo zarządzanie przez internet, studiowali 10lat, zarabiają najniższą krajową i teraz biorą się za naprawianie świata.
Niestety, ale jak patrzę na niego to wolę Antoniego Macierewicza.
Ja myślę, że obu Władimir chętnie przelewy wysyła;)
 
A ja pozwole sie zapytac: czy ci skandująco-wypychający znali to nazwisko? :) zreszta pan reporter pewnie dopiero w przygotowaniach do audycji sie dowiedzial...
Umówmy się, że zwykłych szarych ludzi, którzy mają flagami z symbolami zdeczka podobnymi do swasty, inaczej oceniamy niż "lidera opozycji, obrońcę demokracji, trybunału konstytucyjnego, praw obywatelskich, praw kobiet z nadania Sorosa". Poza tym jak z 2 lata temu byłby problem z Danutą Siedzik, tak teraz cała prawica zna jej imię i nazwisko.
Ja myślę, że obu Władimir chętnie przelewy wysyła;)
Przy obecnym kursie rubla raczej niechętnie

A teraz teoretyczne pytanie - czy to celowa propaganda czy wielbłąd po którym redakcja TVN24 powinna popełnić honorowe samobójstwo ?
http://pikio.pl/niewiarygodne-tvn24-zrobil-wywiad-z-sobowtorem-pilota-ze-smolenska-to-nie-ja-video/
 
Umówmy się, że zwykłych szarych ludzi, którzy mają flagami z symbolami zdeczka podobnymi do swasty, inaczej oceniamy niż "lidera opozycji, obrońcę demokracji, trybunału konstytucyjnego, praw obywatelskich, praw kobiet z nadania Sorosa". Poza tym jak z 2 lata temu byłby problem z Danutą Siedzik, tak teraz cała prawica zna jej imię i nazwisko.
To znaczy, ze ludzie prosci zawsze maja prawo na taczkach wywozic, bo sa prosci?

Poza tym jaki z niego lider? Lider czego? Lider ilu? Koles nie ma zadnej mocy sprawczej (no na poziomie Ikonowicza moze: grupka ludzi gdzies pokrzyczy) od czasu do czasu w TV.
 
Last edited:
To znaczy, ze ludzie prosci zawsze maja prawo na taczkach wywozic, bo sa prosci?
To znaczy, że tzw. szary obywatel ma prawo orientować się mniej w polityce i historii (w tym partykularnym przykładzie jedno z drugim się łączy, nikt nie będzie wymagał od polityka ponadprzeciętnej wiedzy o czasach prasłowiańskich na ziemiach polskich) niż polityk. My mamy prawo wiedzieć mniej o medycynie od lekarza, który nas leczy. Poza tym na pogrzebie nie było szarego obywatela Kijowskiego, był Mateusz Kijowski z flagą KODu. Pytanie było o wiedzę, a nie o wywożenie na taczkach. Tak, statystyczny członek ONR, MW, PiS wie więcej o podziemiu antykomunistycznym niż Mateusz Kijowski, i statystyczny Polak (dla ludzi wychowanych w PRL urodzonych w latach 50,60,70 i początku lat 80 jest to temat, który pojawił się parę lat temu i znają go wyłącznie z tv). Zresztą sam czuję się poważnie niedouczony z tej materii. Mój znajomy zorganizował wieczór autorski książki "Szukając Inki" w Poznaniu, dużo lokalnych działaczy PiS poznał tego wieczoru. A co do wywożenia na taczce to nie jestem wielkim fanem, wolę średniowieczne defenestracje.
 
OK, nie znal nazwiska, mozna bylo go pobic. Ci co bili, nie musieli, bo prosci. Muras 2016.
 
OK, nie znal nazwiska, mozna bylo go pobic. Ci co bili, nie musieli, bo prosci. Muras 2016.
Raczej "nie znał nazwiska, jest głupi jak but". Piaseckiego o niewiedzę z kolei (szczególnie historyczną) bym nie posądzał
 
Raczej "nie znał nazwiska, jest głupi jak but". Piaseckiego o niewiedzę z kolei (szczególnie historyczną) bym nie posądzał
Ale ja wcale nie twierdze, ze on mądry. Albo ideologicznie bliski.

Sposob argumentacji jest dziwny, bo z pewnosci bylo tam wielu aparatyczkow pisowskich z rownie wielka wiedza historyczna.
I co, mozna bylo ich wyprowadzic? Popychac? Wygwizdać? A jakby sie jeden z drugim zająkał to powiedzieć: ooo o, prowokował! Jego wina?
 
I co, mozna bylo ich wyprowadzic? Popychac? A jakby sie jeden z drugim zająkał to powiedzieć: ooo o, prowokował! Jego wina?
Ale ktos z nas tak pisal? Ja to wrzucalem nie patrzac nawet na opis tego pisowca, chodzilo o sam fakt niewiedzy guru demokracji, ktory podobno szedl tam oddawac hold. Jak ja ide oddawac komus hold to z szacunku do tej osoby wiem jak sie ona nazywa.
 
No ale komentarz do tego fragmentu byl taki, ze prowokowal. Ergo sam sobie winien (tak jak kobieta. jak zaklada mini; w tym wypadku mini pod suknią, bo wtedy tego przeciez "widac" nie bylo, wystraczyl tylko ryj, powod sie znalazl pozniej).
Dlaczego? Bo nie znal nazwiska.

Mozna bylo go wiec wygwizdac, wypchac a moze i szturchnac. Co tam ze w takim miejscu i takim czasie.

Tak jak nie lubie kodowskiej retoryki, tak nie lubie i pisowskiej. Przeciez to jest to samo. Ten sam beton.
 
No ale komentarz do tego fragmentu byl taki, ze prowokowal. Ergo sam sobie winien (tak jak kobieta. jak zaklada mini; w tym wypadku mini pod suknią, bo wtedy tego przeciez "widac" nie bylo, wystraczyl tylko ryj, powod sie znalazl pozniej).
Dlaczego? Bo nie znal nazwiska.

Mozna bylo go wiec wygwizdac, wypchac a moze i szturchnac. Co tam ze w takim miejscu i takim czasie.
Ale nie rozmawiamy o tym komentarzu no name'a z twittera.

Tak jak nie lubie kodowskiej retoryki, tak nie lubie i pisowskiej. Przeciez to jest to samo. Ten sam beton.
Zgoda
 
Ale nie rozmawiamy o tym komentarzu no name'a z twittera.
Nie? A to przepraszam :)

Zmieniajac temat: mozna w PGZ dostac stolek zarowno bez papierow (chocby licencjat), oraz bez "przeszlosci eksperckiej"? Mozna. No chyba, ze Misiewicz mial 5kę z PO.
 
Ale nie rozmawiamy o tym komentarzu no name'a z twittera.


Zgoda
Nie? A to przepraszam :)

Zmieniajac temat: mozna w PGZ dostac stolek zarowno bez papierow (chocby licencjat), oraz bez "przeszlosci eksperckiej"? Mozna. No chyba, ze Misiewicz mial 5kę z PO.
Mi sie nawet na komie komentarz nie wyświetlił tylko sam film. @Dzihados w Polsce konta robiło sie z danych z cmentarza (Wells fargo)
 
Sądy nie są obiektywne! Patryk Jaki z pewnością jest!


Wtf?

W jakim kraju ja zyje?



ja pierdole.

Jak tu sobie znalezc miejsce. Zwykły Sebix pierdolnał z bańki jakiegoś magistra bo akurat miał zły humor to jedni się rozwodzą jak to przez PiS w kraju szerzy się ksenofobia a z drugiej strony mamy takiego idiotę jak ten redaktorek.

PlanetAnymore.png
 


@noodles
W kraju szerzy sie? No co ty, ale chcesz to i takie wrzucaj... :)
Moja wrzutka to komentarz "niezaleznej" :)

No chyba, ze "zwykly sebix jak pierdolnie jakiegos magistra" to jednak "magister" nie jest "bogu ducha winny"...
 
Back
Top